Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336140 defa)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #225 : 30 Ocak 2014, 12:08:37 »
Anladım. Ben Garay'ın kalması için filan yazınca acaba Taurasi-Penny gibi bir yakınlık mı söz konusu diye merak ettim. Hoş, bizi ilgilendiren bir şey değil; asla değil. Yani sorma amacım yargılama niyetli değil, kişisel bir meraktı.

Şunu da belirteyim: Parkede Fener hangi takımın sporcusu olursa olsun, bu tür konularla sporcuları yargılamaz, sorgulamaz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #226 : 30 Ocak 2014, 12:09:41 »
transfer çalışmaların içinde Thaisa Menezes var Hakan abi :)
fakat Thaisa'nın ülke dışına çıkmama ihtimaline 1 e 1000 basarım , ( ben böyle dedim ya şimdi kesin çıkar :) )

ona benim tek başına twitterdan yürümem de yetmez dedim hatta bayağı bir kalabalık şeklinde yürümek lazım ama Thaisa gibi oyuncuyu getirip sadece 4ncü yabancı olarak avrupa kupası maçlarında oynatma lüksümüz de yok kendiside bunu istemez bence

Anka ve Erdenay a katlıyorum bence de Thaisa mevkisinin en iyi ismi , inanılmaz dominat bir oyuncu

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #227 : 30 Ocak 2014, 12:19:25 »

Türk pasör çaprazı ile oynar isek Thaisa 4. yabancı değil 3. yabancı olur. Böylelikle tribünde bekleme sorunu da kalmaz.

4. yabancı pasör çaprazı mevkinde alınabilir. Bence bu isim Natalia Malykh de olabilir. Genç ve gelecek vaad eden bir isim.

FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #228 : 30 Ocak 2014, 12:23:02 »
Türk pasör çaprazı ile oynar isek Thaisa 4. yabancı değil 3. yabancı olur. Böylelikle tribünde bekleme sorunu da kalmaz.

4. yabancı pasör çaprazı mevkinde alınabilir. Bence bu isim Natalia Malykh de olabilir. Genç ve gelecek vaad eden bir isim.

o da bir ihtimal , ama ben elif'e güvenmem o işte çok riskli bir iş olur.
ama yerli çapraz mevcut şartlarda şart oğlu şart
Seda yı galatasaraya itelemek zorundayız ne yapıp ne edip 8)

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #229 : 30 Ocak 2014, 12:26:33 »

Gençler Ligi 2. bölüm 3. maç

Fenerbahçe 3-2 Bursa Büyükşehir Belediye

(30-32,  25-22,  25-20,  22-25,  15-10)

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #230 : 30 Ocak 2014, 12:34:24 »
Brezilya da benim bildiğim kadarıyla puanlama sistemi var. Yani oyuncular belli bir puana geldiklerinde yurt dışına çıkmak zorundalar  yada öyle bir şeydi işte tam bende bilmiyorum. Garay da bu yüzden geldi bildiğim kadarıyla. Yoksa puanı ligde kalmaya yeten oyuncular kolay kolay Brezilya dışına çıkmıyorlar. Thaisa nın da puanı bu yıl itibari ile doluyor bildiğim kadarıyla.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #231 : 30 Ocak 2014, 12:35:31 »
transfer çalışmaların içinde Thaisa Menezes var Hakan abi :)
fakat Thaisa'nın ülke dışına çıkmama ihtimaline 1 e 1000 basarım , ( ben böyle dedim ya şimdi kesin çıkar :) )

ona benim tek başına twitterdan yürümem de yetmez dedim hatta bayağı bir kalabalık şeklinde yürümek lazım ama Thaisa gibi oyuncuyu getirip sadece 4ncü yabancı olarak avrupa kupası maçlarında oynatma lüksümüz de yok kendiside bunu istemez bence

Anka ve Erdenay a katlıyorum bence de Thaisa mevkisinin en iyi ismi , inanılmaz dominat bir oyuncu
Cem kardeşim transfer çalışmalarını bizzat yakından takip ediyorum. Çok iyi yapıyorsun destekçinim:))

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #232 : 30 Ocak 2014, 13:18:00 »
Brezilya'da da ekonomik kriz var şuan. Bu voleybolu ve oyuncu maaşlarını etkiler mi bilemiyorum ama Thaisa'nın yurt dışına çıkacağını ben de sanmıyorum. Her kim ki yurt dışına çıkmayı göze alıyorsa aklına gelen ilk alternatif Fenerbahçe'dir. Bunu Brezilyalılar için diyorum tabi ki.
Bir de Thaisa gibi bir oyuncuyu alıp onu Bauer gibi tribünde oturtmak olmaz. Velev ki aldık o zaman Pç veya smaçörlerden biri Türk olucak. Yani demem odur ki şu Neslihan'ı alalım. Orta yabancı kontejyanı açılsın seçelim beğenelim :D

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #233 : 30 Ocak 2014, 13:38:12 »
Tabiki Thaisa gelecekse ilk altıdaki yeri garanti olmalı. Fabiana nın yaşadığını onunda yaşamasını istemem. Üstelik o kadar para veriyorsun oynatamıyorsun çok kötü bir durum. Thaisa için yer açmamız lazım. Nesli diyoruz ama Nesli nin de bize gelmesi Hooker yada Neriman ın Ecz ya gitmesi ile bağlantılı imiş. Bu oyunculardan biri ecz ya giderse Nesli de bize gelir. O zaman Thaisa ya yer açmış oluruz. Lakin işte hep diyoruz ya Elif bildiğin her an patlamaya hazır bomba. Her adim iyi oynayabilecek mi. Gelecek sezonu bırakalım bu sezonu da böyle oynayarak sürdürebilicek mi? İşte bütün mesele bu. Evet şu an çok iyi ama devamlılığı olması asıl önemli olan. O yüzden Nilay ile yollar ayrılıp Ezgi Dilik i Elif ile beraber oynatalım. Benimde gönlüm çok daha iyi olan yabancı pasörlerden yana lakin işte Thaisa diyorsak pasör yerli olacak mecburen. Meliha yı çok merak ediyorum. Bugünkü maçta özellikle onu izleyecem. Denildiği kadar iyiyse kaçırmayalım bu kızı

Çevrimdışı fbarena

• Üye
  • Yer: İstanbul-Adana
« Yanıtla #234 : 30 Ocak 2014, 13:53:40 »
Neriman'ın anlaşması bu yıl bitiyor mu?

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #235 : 30 Ocak 2014, 13:54:32 »
Şampiyonlar Ligi için konuşuyorsak Elif-Ezgi-Nilay hepsini toplayıp bir pasör yapsanız 3 kulvarı beraber kaldırmaz. Ben yabancı pasör alınacağını düşünüyorum gelecek sene iddialı bir kadro için. Türkiye Ligi için bu standartı kaldırabiliriz. Neslihan'ın sözleşmesi bitiyor. Eczacıbaşı ile duygusal bağının olduğunu sanmıyorum. 31 yaşında geleceğini garantileyecek ve kariyerinin son vuruşunu yapacak. Eğer bizimkiler alıyoruz derlerse alırlar ben Çiğdem Hoca'nın veya Hakan Dinçay'ın hatta Aziz Yıldırım'ın Neslihan için düşüncesi nedir onu merak ediyorum açıkçası.
Ha bir ihtimal de federasyondan 3+1 yabancı kuralı esnekliği getirilmesi ama Vakıfbank'ın domine ettiği TVF'den bunun da çıkacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #236 : 30 Ocak 2014, 13:54:43 »
Neriman'ın anlaşması bu yıl bitiyor mu?

Evet

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #237 : 30 Ocak 2014, 13:57:16 »
Yok ben türkiye ligi için demiştim aslında. Yani şampiyonlar ligi için tabiki yabancı pasör şart ama yorumu yaparken hiç cl için düşünmedim direkt bizim lige konsantre oldum. Aslında Çiğdem Can a sormak lazım var mı transfer hazırlıkları gelecek sezon için

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #238 : 30 Ocak 2014, 13:58:30 »
glass iyi bir pasör onun yerine koyabileceğimiz çok fazla alternatif yok ki dünya da , zaten dünyada pasör yetişmiyor anasını satayım

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #239 : 30 Ocak 2014, 14:02:17 »
glass iyi bir pasör onun yerine koyabileceğimiz çok fazla alternatif yok ki dünya da , zaten dünyada pasör yetişmiyor anasını satayım

Evet Glass uyumlu da bir oyuncu. Eğer Fabiana gibi tribünde oturmam demezse kalır büyük ihtimalle.