Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336136 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #315 : 07 Şubat 2014, 17:37:59 »
Menajerler de çok önemli Cem Abi. Ogün Altıparmak abinin oğlu bile Caner konusunda sopa gösteriyor Fenerbahçe'ye .Hakkıdır oyuncusunun hakkını koruyacak ,arayacak tabi ama takım arıyorsa arasın takım şampiyonluğa giderken bunu televizyona açıklayıp sopa gibi bize göstermeye ne gerek var. Ne yazık ki  bu işlerde en yakın menajer bile tanımıyor seni :)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #316 : 07 Şubat 2014, 17:53:20 »
Caner mevzusunda kabahatin büyüğü bizim gökhan , sen adamı 2 senedir bedevaya oynatıyorsun yahu arada adamın rakamını yüklsetsene zam yap ki aidiyet duygusu artsın adamın .. bizde fırsatçılık zihniyeti var
ee tbi bu kadar ticaret adamı yönetim de olursa oyuncuya bakış açısı da böyle olur ..

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #317 : 07 Şubat 2014, 17:57:56 »
Caner mevzusunda kabahatin büyüğü bizim gökhan , sen adamı 2 senedir bedevaya oynatıyorsun yahu arada adamın rakamını yüklsetsene zam yap ki aidiyet duygusu artsın adamın .. bizde fırsatçılık zihniyeti var
ee tbi bu kadar ticaret adamı yönetim de olursa oyuncuya bakış açısı da böyle olur ..

abi oda 2 senedir nerdeydi allah aşkına zaten kontrat senesine gelen coşuyo akşam akşam sövecem abi yaa oyunculara yanlış anlama abi
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2014, 17:58:42 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #318 : 07 Şubat 2014, 18:14:48 »
KİM tamemen serbest kalmışken iyi ve uzun bir kontrat yapmak lazım, YEON KİM in en çok parayı alan oyuncu olması paracı olduğu anlamına gelmez en iyi olduğu için en çok parayı alıyordur
bedava oynamıyor ama paragözde değil. öyle olsayfı eczacının menejeriydi galiba smartspormu ne bir programda alabilecek 3  5 oyuncu var bunlardan biride YEON KİM sezon başında YEON KİM e çok iyi bir teklif sunduk o FENERBAHÇE kaldı bizi reddetti diye
Vakıfbankda ilaççılarda klimacılardan bizden fazla verir ondan emin olun,

SEDA ya gelince 17 yada 18 yaşında bir kız filenin sultanlarının içinde kendine yer bulmuş geleceği en parlak oyuncu görünüyor hem Vakıfbank hem eczacılar hemde İtalyanlar transfer etmek istiyor diğer taraftada 2. liğden yeni çıkmış FENERBAHÇE nin teklifi var o kız hiç düşünmeden FENERBAHÇE yi seçiyor sporcu olmamın  keyfine tadına  taraftarı olduğum FENERBAHÇE ye imza attıktan sonra vardım diyede açıklamalar yapıyor ilk şampiyonluğumuzda sanırsam en iyi seçiliyor
SEDA benim için voleybolda şampiyonlukların habercisiydi SEDA yı aldık demekki büyük oynayacağız ezilmeyeceğiz diye düşünmüştüm öylede oldu
kulüpleri vefasızlıkla suçlarken en önce düşene biz vuruyoruz sanki geçmişi çok cabuk unutuyoruz SEDA oynamasada başka bir takım formasıyla görmek istemem onu kulübede oturmasını ve voleybolu bizde bırakmasını tercih ederim  tabi kendide isteyip sorun cıkarmadıgı sürece.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2014, 22:13:37 Gönderen: fırat80 »
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #319 : 07 Şubat 2014, 18:46:41 »
Seda kör topal ilerler bizde voleybolu bırakır, ben öyle arzu ediyorum. Oynadığı maçların çoğunda bizi fıtık edicek, bloklara takılıcak tamam ama kaptan Seda kaptan Seda'dır, zaten kendi deyimiyle birkaç sene daha oynayıp bırakıcak ki muhtemelen 2016 olimpiyatlarını görmek isteyecektir. Anne olup voleybolu bırakıcam diyordu. Ha Seda'nın aldığı para oynadığı voleybolun hakkı mı değil ama maneviyat yüksek. Seda da biraz indirim yapıcak artık. Ha ben paramdan kısmam diyorsa da şubenin vereceği karara saygı duyarım. Seda ile yollar ayrılıyor derlerse yapıcak bir şey de yok.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #320 : 07 Şubat 2014, 18:47:54 »
Seda'dan konu açılmışken bu konuda kesin bir bilgim olmamasına rağmen Eda ile aralarının açık olduğunu düşünüyorum. Twitter'dan birbirlerini takip etmemelerinden tutun maç içi maç sonu sevinçlerine kadar hatta milli takımda da gördüğümüz üzere araları epey açık. Bana öyle geliyor ya da.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #321 : 07 Şubat 2014, 20:45:05 »
Seda'dan konu açılmışken bu konuda kesin bir bilgim olmamasına rağmen Eda ile aralarının açık olduğunu düşünüyorum. Twitter'dan birbirlerini takip etmemelerinden tutun maç içi maç sonu sevinçlerine kadar hatta milli takımda da gördüğümüz üzere araları epey açık. Bana öyle geliyor ya da.
Sizin gibi düşünen çok var ben dahil. Öyle tahmin ediyoruz net bir bilgimiz yok tabi.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #322 : 07 Şubat 2014, 21:50:26 »
Seda belki de Eda'ya gösterilen sevgiyi kıskanıyor olabilir mi acaba?Tamamen hissiyat ama bana öyle geliyor.Birde Seda bu takımın hem kaptanıdır hem de baş sarı melektir.Fenerbahçe'nin hedeflerine inanıp ilk gelen kişidir.Bir nevi diplerden bu noktalara gelişimiz de en önemli paya sahip oyuncudur bence.Ben kendisinin voleybolu Fenerbahçe'de bırakmasını ve sonrasında da kulüpte bir rol verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Ama bizim vefasız yönetim ne yapar belli olmaz tabi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #323 : 07 Şubat 2014, 23:10:59 »
Her kontrat dönemi galatasaray dan bana bu kadar teklif var diyip fiyat yükselten seda ya fazla değer biçiliyor
Şube ona kaldiysa vay bizim halimize

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #324 : 08 Şubat 2014, 00:15:58 »
KİM 600 bin euro civarında bir para alıyor. SEda neredeyse 1 trilyona oynuyor Kim o paraya sol kolunu oynatır sadece Serdarım :)

Abi sen ne zaman EURO kuruna baktın...Euro 3 lira...KİM BİZDEN TAMI TAMINA 1 MİLYON DOLAR ALDI bu yıl
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #325 : 08 Şubat 2014, 00:21:54 »
Gelecek sene transferleri şimdiden konuşulurken biz ne yapacağız acaba?
Neslihan benim en büyük isteğim ama olur mu bilemem. Onun dışında Naz konusu bizim için kapandı gibi. Başka sözleşmesi biten milli bir isim yok sanırım. Büşra var da aman uzak olsun.
Gençlerden İlkbank'ta Ezgi,Meliha Yeşilyurt'ta Ceren var. Bunlar smaçör oynuyorlar. Bizim yedekte Seda ve Elif B. var. Hele Elif bu üçünden de çok iyidir ama oynatamıyoruz. Bunlar gelirse nasıl şans bulacaklar?
İyi bir yerli ortaya ihtiyacımız var şu Aslı nasıl kaçta anlamak mümkün değil.

Çevrimdışı Sekiz

• Üye
« Yanıtla #326 : 08 Şubat 2014, 00:25:20 »
seda-eda konusunda yıllardır benimde dikkatimi çeker araları hiç iyi gözükmedi

eda o kadar iyi fenerbahçeliyse eğer niye fenerbahçe alt yapısında başlamamış voleybola beşiktaşında alt yapısı o dönem iyi değil diye hatırlıyorum

ayrıca şu oyunculara verilen paraları sanki cebimizden veriyormuş gibi dert etmeyi umarım bırakırız

seda sarı meleklerin ilk temel taşıdır kariyeri bitene kadarda öyle kalacak benim için kimse yokken o vardı

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #327 : 08 Şubat 2014, 00:26:46 »

eda o kadar iyi fenerbahçeliyse eğer niye fenerbahçe alt yapısında başlamamış voleybola beşiktaşında alt yapısı o dönem iyi değil diye hatırlıyorum

ayrıca şu oyunculara verilen paraları sanki cebimizden veriyormuş gibi dert etmeyi umarım bırakırız

seda sarı meleklerin ilk temel taşıdır kariyeri bitene kadarda öyle kalacak benim için kimse yokken o vardı

Kim için 5 verseler aramam..Ama Bazıları haketmiyor o paraları..Kota bir kalkasa varya aç alayı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #328 : 08 Şubat 2014, 00:27:09 »

Her şey tamam da Eda'nın Fenerbahçeliliğini tartışırsak komik oluruz :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #329 : 08 Şubat 2014, 00:28:45 »
Acıbadem dönemlerinde yerli oyunculara büyük paralara kontrat imzalamışlar. Universal da zaten devam eden kontratların üzerine geldi. Mesela benim bildiğim Duygu Bal İtalya'dan gelirken 300 bin tl gibi bir parayla oynadı.