Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336166 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #330 : 08 Şubat 2014, 09:33:10 »
Murat ben hergün hatta her saat kura bakıyorum işim icabı 8)
Neyse 600 bin euro/1 milyon usd. Yani çok birşey değişmiyor ama senin dediğin olsun 1 mly usd olsun canın sağolsun.  Niye bağırıyorsun ki :(
Sonuçta çok iyi para alıyor.  Helal olsun aldığı para
Sözleşme uzatmak lazım.

Edit : benim bildiğim bütün takımlarda tüm Branşlar da bütün sözleşmeler EURO olarak yapılıyor.

Seda konusunda temcit plavı gibi aynı lafları etmiyorum bakalım sezon sonu neler getirecek.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, 09:41:50 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #331 : 08 Şubat 2014, 11:18:06 »
Seda konusunda da, Kim konusunda da fazlaca ayıp edildiğini düşünüyorum. Kim gibi bir oyuncuya bizim verdiğimiz teklifi 3 aşağı 5 yukarı verecek, vermiş takımlar mutlaka olmuştur, olmaması düşünülemez zaten. Yani yıllık 1 milyon dolar alacak oyuncu pek tabi 900 bin dolara şampiyonlar liginde de oynayabilirdi. Elbette bedavaya oynamıyorlar ancak bu insanları da sadece parayla karar veren insanlar olarak görmek yanlış. Sonuçta Kim'e, kim ne kadar veriyorsa bizde o kadar vermeliyiz ve sonrasında karar elbette Kim'in maneviyatında bitiyor ve ben bizi tercih edeceğine eminim. Yeter ki bizim kulüp Kim'e hakkını versin sadece.

Seda konusuna gelince iyi oynadığını iddia etmiyorum tabi ki ama manevi değerler konusunda yöneticileri en biz çok eleştiriyoruz ama Seda'ya, Arslan'a, Eda'ya en ufak bir şeyde de önce biz laf sokuyoruz, önce biz lekeliyoruz. Öyle veya böyle bu takım Seda'nın omuzlarında yükseldi ve bununda bence sonuna kadar karşılığı verilmeli.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, 11:20:40 Gönderen: phenom_07 »
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #332 : 08 Şubat 2014, 14:40:52 »
Kim konusunda nasıl bir ayıp ediliyor ercan merak ediyorum.
Isterse 2 milyon usd alsın helâl i hoş olsun hak ediyor sonuna kadar uzun vadeli sözleşme imzalamak lazım.ama tekrar ediyorum karın tokluğuna oynuyor gibi düşünülmesin sadece mevzu bu..
Iyi para alıyor sonuna kadar da hak ediyor

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Üsküdar
  • Fenerbahçe Tribün Lojistik Destek
« Yanıtla #333 : 08 Şubat 2014, 16:57:24 »
Kim'in aldığı alacağı para için o kadar kafa yormuşsunuz da , zavallı hatun hayranlarını kırmamak için resmen dağcılık yapıyor yahu :D

Burada ayağı kayıp düşerek sakatlansa ondan sonra bunca para alan oyuncu profesyonel olmalıydı, ne işi vardı çıktı oraya , böyle sakatlık mı olur denir. Şu portatif tribünleri kaldıranlar sağolsun, voleybola büyük hizmet yapıyorlar, oyuncular kendilerini geliştirebiliyor.

« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, 16:58:29 Gönderen: sensiblex »
Düştük yine yollarına, sevdamızı haykırmaya...
http://www.youtube.com/user/sensibleturk

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #334 : 08 Şubat 2014, 18:00:19 »
Seda      ----> Gs

Neriman ----> Eczacıbaşı

Neslihan ----> Fenerbahçe

Gayet makul bence.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #335 : 08 Şubat 2014, 18:04:17 »
Seda      ----> Gs

Neriman ----> Eczacıbaşı

Gayet makul bence.

Voleybol tarihimizin en kötü 2nci hamlesi olur.
N leri yer degistirmek zorundayız.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #336 : 08 Şubat 2014, 18:19:40 »

bence bahsedilen degisiklikten sonra daha makul :)
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
« Yanıtla #337 : 08 Şubat 2014, 19:00:05 »

2 N'yi  alma gibi bir seçenek de mevcut :D

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #338 : 08 Şubat 2014, 19:21:20 »
Bence Neriman ı Ecz aldı. Nesli ise daha belli değil.. Koç olarak Micelli gidecek diye düşünüyorum yerine ise Ze+Dani paketi bekliyorum. Belki Sheilla da olabilir Hooker ın durumuna göre değişir. Ama Neri +Ze+Dani işi bitmiş gibi bence.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #339 : 08 Şubat 2014, 19:25:07 »
Seda      ----> Gs

Neriman ----> Eczacıbaşı

Gayet makul bence.
Nokta :) (.)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #340 : 08 Şubat 2014, 21:14:01 »
Neslihan'ın Fenerbahce'ye gelmesini istemiyorum. Bunu kendisini sevmediğimden değil , takımı bozacağını düşündüğümden soyluyorum. Hedef Avrupanın en büyüğü olmaksa Neslihan doğru isim değil. Kariyeri CL şampiyonluğu hedefleyen takımlarda geçti ama hiçbirinde bu hedefe ulaşamadı. Kısacası gittiği her sistemi kuruttuğunu düşünüyorum. Elimde olsa milli takıma bile almam. Kotu oyuncu olmasından ötürü değil , sistem oyuncusu olmamasından ötürü. Nedense birçoğunun gözüne hep iyi yaptığı şeyler çarpıyor.
Acaba Neslihan Vakıfta kalsaydı , Guidetti şimdiki konumunda olur muydu ? Bence kovulurdu. Tıpkı sene sonu kovulacak olan Micelli gibi...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #341 : 08 Şubat 2014, 22:30:31 »
Neslihan bana kalırsa star. Bu starlığı iyi olmasından demiyorum arıza olmasından diyorum. Hooker gibi biraz. Son ŞL maçında da gördük formda bir Neslihan maçı alır götürür, maçtan fazla kendi performansı iz bırakır. Ha takım oyuncusu mudur elbette hayır. Abbondanza takım uyumuna çok önem veriyor anladığım kadarıyla. Montano'yu bu yüzden istemedi de Aneta'yı aldı. Neslihan gelirse Türk PÇ olarak bir yabancı orta hakkımız doğacak. Onu istememin en büyük sebebi. Ha bir de gereksiz bir paranoya durumu var. Neslihan Fenerbahçe gibi bir camiada hiç oynamadı. ECZ Vakıf bunlar müessese kulüpleri. Gelsin büyük taraftar önünde oynasın. Yaptığı en ufak bir şımarıklıkta kendi taraftarının nasıl sırt döneceğini görsün. Bence gereksiz korkuyoruz. Neslihan çok iyi transfer olur. Ha ECZ ŞL şampiyonu olursa zaten takımında kalır.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #342 : 08 Şubat 2014, 23:04:21 »
Logan Tom , Lioubov Chachkova , Antonella Del Core , Gözde Kırdar ...

Kim mi bunlar ?
Neslihan'ın çapraz olduğu takımlarda ki smaçörler. Bu ortak noktalarıydı.

Birde farklı noktaları var. Neslihan hariç hepsinin Champions League şampiyonluğu var. Neslihan'ın ise bir CL finali bile yok. Ama itiraf etmeliyim ki bir çok bireysel ödülü var. Tabii takımına fazla bir şey kazandırmayan...

Bu saydığım oyuncuların CL şampiyonluklarında ki çaprazlar hücumsal bazda Neslihan'dan daha mı fazla yetenekliydi ? Bence hayır. Ama şu var. Takım oyuncusuydular. Mental olarak Şampiyonluğa hazırdılar.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2014, 23:07:02 Gönderen: Sisley Volley TV »

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #343 : 08 Şubat 2014, 23:43:41 »
Logan Tom , Lioubov Chachkova , Antonella Del Core , Gözde Kırdar ...

Kim mi bunlar ?
Neslihan'ın çapraz olduğu takımlarda ki smaçörler. Bu ortak noktalarıydı.

Birde farklı noktaları var. Neslihan hariç hepsinin Champions League şampiyonluğu var. Neslihan'ın ise bir CL finali bile yok. Ama itiraf etmeliyim ki bir çok bireysel ödülü var. Tabii takımına fazla bir şey kazandırmayan...

Bu saydığım oyuncuların CL şampiyonluklarında ki çaprazlar hücumsal bazda Neslihan'dan daha mı fazla yetenekliydi ? Bence hayır. Ama şu var. Takım oyuncusuydular. Mental olarak Şampiyonluğa hazırdılar.

kardesim sizi tanimiyorum ama masAllah yorumlarinizdan benim acimdan bal damliyor. ben sizden cok istifade ediyorum. yaptiginiz yorumlarin alti dolu hep. ben gibi anlik veya hissiyatla karisik yazmiyorsunuz. (gerci burada tum arkadaslardan benden cok daha bilgiler o ayri) cok tesekkur ederim paylasimlariniz icin.
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #344 : 08 Şubat 2014, 23:45:48 »
Nesli yi takım oyuncusu yapsa yapsa Ze yapar ahanda şuraya yazıyorum. Şöyle kolundan tutup silkelediği gibi dilini ensesinden çıkarır alimallah:)
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem