Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336126 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #345 : 09 Şubat 2014, 00:04:06 »
Seda, evlenme teklifi almış.  :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #346 : 09 Şubat 2014, 00:06:38 »
Neslihan Önümüzdeki sene Fenerbahçe Forması giyebilir.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #347 : 09 Şubat 2014, 00:11:38 »
Neslihan ŞL şampiyonu olucak bir takımı şampiyonluktan etti de haberimiz mi yok? Tenerife'nin saygı duyulcak kadrosu vardı tamam ama o zamanın Rusya ve İtalya ligi kadrolarına bakmanızı tavsiye ederim. 2005-2010 İtalya Ligi'nin Avrupa'da "terör" estirdiği yıllar.
Şunu bir kez daha söylüyorum. Sheilla, Goncha, Hooker, Brakocevic ve hatta şuanki halinden bir tık yukarıdaki Aneta. Hepsi benim gelecek sene için kabülümdür. Ama bu oyuncular gelirse ligde Eda ve bir yerli orta ile oynayacağız. Pasör zaten Türk olucak. Bu konunun altını BÜYÜK BÜYÜK BÜYÜK çiziyorum. Neslihan geldiğinde bir yabancı orta veya pasör hakkımız doğacak. Bu çok büyük bir avantaj değil midir?
Neslihan bireysel olarak bunlara yakın kalitede bir oyuncudur bana göre.
Çekinceniz onun takım oyuncusu olmaması ve takımın düzenini bozması ise Hooker Goncha Brakocevic'ten daha az tehlike arz ettiğinin garantisini verebilirim :)

Neslihan-Orta-Pasör ( ikisinden biri yabancı hakkı) bu denklem görülmeli.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #348 : 09 Şubat 2014, 00:13:53 »
Eczaacıbaşı ŞL şampiyonu olursa denklem değişebilir ama süreç onu gösteriyor ki ECZ büyük kabuk değişimi yaşayacak ve yabancı bir PÇ ile yoluna devam edicek. Hooker yani açıkça söylemek gerekirse.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #349 : 09 Şubat 2014, 00:25:49 »
Eczaacıbaşı ŞL şampiyonu olursa denklem değişebilir ama süreç onu gösteriyor ki ECZ büyük kabuk değişimi yaşayacak ve yabancı bir PÇ ile yoluna devam edicek. Hooker yani açıkça söylemek gerekirse.

Eczacıbaşı NERİMANI alıyormuş...Böylece Neslihan ayırılır..Neriman ve Neslihan aynı takımda oynamazlar vs vs vs..Sorun var...

Yani Bir Hooker olayları falan derken...Neslihan Orkun denen işten anlamazdan ötürü Gs ye de gidemez..vAKIf da olmaz..

Sizce?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #350 : 09 Şubat 2014, 00:28:20 »
Eczacıbaşı NERİMANI alıyormuş...Böylece Neslihan ayırılır..Neriman ve Neslihan aynı takımda oynamazlar vs vs vs..Sorun var...

Yani Bir Hooker olayları falan derken...Neslihan Orkun denen işten anlamazdan ötürü Gs ye de gidemez..vAKIf da olmaz..

Sizce?

Neslihan'ın Fenerbahçe'ye gelmesi için tüm şartlar müsait. Çiğdem Hoca'nın Neslihan'la arasının nasıl olduğu önemli tabi ki.
Galatasaray Neriman'ı da kaybettikten sonra kesinlikle bütçede daralmaya gider. Neslihan'ı alamaz. Belki Azerbaycan'a gidebilir oradan mutlaka iyi teklif gelir çünkü ama ben bize gelmesini çok isterim.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2014, 00:28:55 Gönderen: UniqueFB »

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #351 : 09 Şubat 2014, 00:28:54 »
Seda da evlenme teklifi almış bu gece itibariyle:)
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #352 : 09 Şubat 2014, 00:29:14 »
Seda, evlenme teklifi almış.  :)
Kimmiş ya enişte :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #353 : 09 Şubat 2014, 00:29:41 »
Evlenme çılgınlığını kapılan bir milli oyuncu daha :D akıllar saha içinde değil belli işte

Çevrimdışı Sekiz

• Üye
« Yanıtla #354 : 09 Şubat 2014, 00:30:33 »
Logan Tom , Lioubov Chachkova , Antonella Del Core , Gözde Kırdar ...

Kim mi bunlar ?
Neslihan'ın çapraz olduğu takımlarda ki smaçörler. Bu ortak noktalarıydı.

Birde farklı noktaları var. Neslihan hariç hepsinin Champions League şampiyonluğu var. Neslihan'ın ise bir CL finali bile yok. Ama itiraf etmeliyim ki bir çok bireysel ödülü var. Tabii takımına fazla bir şey kazandırmayan...

Bu saydığım oyuncuların CL şampiyonluklarında ki çaprazlar hücumsal bazda Neslihan'dan daha mı fazla yetenekliydi ? Bence hayır. Ama şu var. Takım oyuncusuydular. Mental olarak Şampiyonluğa hazırdılar.

saydığınız 4 oyuncuda nesli ile oynarken belkide en kötü sezonlarını geçiren oyunculardı bu yüzden belkide neslinin ş.ligi şampiyonluğu yok logan takımı yarıda bırakıp gitti luba hayatının en kötü voleybolunu oynadı eczacıda del core bergamo yıllarından çok uzaktaydı gözde şuan ki performansının %50 sini bile oynamıyordu o zamanlar

olaya takım olarak bakacaksak sadece nesliye bakmamak lazım oynadığı takımda ki oyuncular takım oyuncusu olma konusunda belkide başarılı değillerdir tenerifede logan, eczacıda luba neslinin 2 tane ş.ligi şampiyonluğunu elinden almıştır bana göre takım huzuru bozmak sebebiyle

bence nesli gelmeli  :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #355 : 09 Şubat 2014, 00:30:54 »
Neslihan'ın Fenerbahçe'ye gelmesi için tüm şartlar müsait. Çiğdem Hoca'nın Neslihan'la arasının nasıl olduğu önemli tabi ki.
Galatasaray Neriman'ı da kaybettikten sonra kesinlikle bütçede daralmaya gider. Neslihan'ı alamaz. Belki Azerbaycan'a gidebilir oradan mutlaka iyi teklif gelir çünkü ama ben bize gelmesini çok isterim.

Neslihan gibi SOSYAL bir arkadaş baküde yapamaz..İstanbul olmazsa olmaz.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #356 : 09 Şubat 2014, 00:31:15 »
Şu yerli kıtlığında Neslihan nimettir nimett

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #357 : 09 Şubat 2014, 00:32:21 »
Bu arada Seda ya evlenme teklif eden vatandaş kim çıkartamadım? Tanıdık neyim mi?

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #358 : 09 Şubat 2014, 00:34:07 »
Neslihan gibi SOSYAL bir arkadaş baküde yapamaz..İstanbul olmazsa olmaz.

Şimdilerde manita da yaptı :D

Neslihan takım oyuncusu değilse Hooker Goncha Brako filan hiç değildir. Aneta ile devam diyorsanız gerçekten sıkıntı yok. Ben seviyorum kendisini

Çevrimdışı Sekiz

• Üye
« Yanıtla #359 : 09 Şubat 2014, 00:35:47 »
Bu arada Seda ya evlenme teklif eden vatandaş kim çıkartamadım? Tanıdık neyim mi?

sanki geçen sene askere giden fizyoterapistimiz gibi göründü bana adı turgaydı sanırım