Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336138 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #375 : 09 Şubat 2014, 14:43:12 »
Kim konusunda nasıl bir ayıp ediliyor ercan merak ediyorum.
Isterse 2 milyon usd alsın helâl i hoş olsun hak ediyor sonuna kadar uzun vadeli sözleşme imzalamak lazım.ama tekrar ediyorum karın tokluğuna oynuyor gibi düşünülmesin sadece mevzu bu..
Iyi para alıyor sonuna kadar da hak ediyor

abi Kim konusunda söylemek istediğim "sadece paraya bakarak hareket ediyor" diye bir duruma gelmesi az çok yazılanların. Güney Kore'de doğmuş bir oyuncu elbette 1 milyon dolarlık teklif varken 200 bin dolara bizde kalmaz bir Türk oyuncu bile kalmaz herhalde ancak aşağı yukarı aynı paraları alabileceği teklifler varken bizde kalıyorsa bu paraya bakarak hareket ettiğini göstermez bence.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #376 : 09 Şubat 2014, 16:50:47 »
Ercan
Ben öyle demedim ki zaten
Demek ki derdimi izah edemedim. 

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #377 : 09 Şubat 2014, 18:45:13 »
Ercan
Ben öyle demedim ki zaten
Demek ki derdimi izah edemedim. 

yok abi direk sana veya bu forumda yazılanlara karşı yazmadım zaten. Her yerde okuduğum, duyduğum şeylerin toplamı olarak buraya patlamışım sadece. :D
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #378 : 10 Şubat 2014, 17:56:49 »
Sevgili Firat, iyi guzel demissin de, gecmisinde umut vadetti, emekleri oldu diye daha kac sene daha sirtimizda tasimamiz gerekiyor?  Seda'nin son uc seneki performansi, uc buyuklerin sahip oldugu oyuncular arasindaki en kotu performanslardan biri.  Bazen, iki santim sicramaktan aciz kaliyor; voleybolcu demeye bin sahit gerekiyor.  Hanim kizimiz, bu muazzam (!) performansi ile dogru (!) orantili olarak da fiyatini yukselttikce yukseltiyor.  Maalesef, bu sebeplerden dolayi, benim icime sinen bir oyuncu degil.  Fenerbahce'den ayrildigi vakit, iste o zaman en buyuk faydayi verecektir.  Zengin de olsa, kisitli olanaklari olan bir sube oldugumuz unutulmasin. 
Ben üstümüzden geçinsin sırtımızda taşıyalım haketmedigi paraları verelim bütçeyi zorlayalım demek istemedim. ilk sarı meleğimizdir kaptanımızdır bir teklif yapılır kulübün bütçesini aşmayacak zorlamayacak kendi ayarı oyuncuların aldığı bir miktarda kabul ederse ne mutlu etmezse zorla tutmayız güle güle deriz
birde her maç ilk 6 oynayacak diye bir garanti yok kulübede otururp gerektiğinde hoca şans verirse oynayan şans bulamayınca küsmeyen
bizde bir kız vardı TÜLİN di galiba ismi yanlış hatırlıyor olabilirim kız sadece biz servis atarken blok yükseltmeye girer blok yapıp veya başka bir şekil sayı alırsak alırdık yoksa geri çıkardı başka bir şekilde oynadığını görmemiştim SEDA nında blokta çok iyi yer tuttuğunu düşünürsek sadece blok yükseltmeye bile girmesi gitmesinden iyidir bence.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2014, 17:58:02 Gönderen: fırat80 »
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #379 : 10 Şubat 2014, 18:25:14 »
Ben üstümüzden geçinsin sırtımızda taşıyalım haketmedigi paraları verelim bütçeyi zorlayalım demek istemedim. ilk sarı meleğimizdir kaptanımızdır bir teklif yapılır kulübün bütçesini aşmayacak zorlamayacak kendi ayarı oyuncuların aldığı bir miktarda kabul ederse ne mutlu etmezse zorla tutmayız güle güle deriz
birde her maç ilk 6 oynayacak diye bir garanti yok kulübede otururp gerektiğinde hoca şans verirse oynayan şans bulamayınca küsmeyen
bizde bir kız vardı TÜLİN di galiba ismi yanlış hatırlıyor olabilirim kız sadece biz servis atarken blok yükseltmeye girer blok yapıp veya başka bir şekil sayı alırsak alırdık yoksa geri çıkardı başka bir şekilde oynadığını görmemiştim SEDA nında blokta çok iyi yer tuttuğunu düşünürsek sadece blok yükseltmeye bile girmesi gitmesinden iyidir bence.

Şu an Beşiktaş'ta, hala aynı işi yapıyor :D
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2014, 18:25:31 Gönderen: Mert Kaan Öner »

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #380 : 11 Şubat 2014, 20:59:52 »
sedatokatlioglu ‏@sedatokatlioglu  · 27 dk. 
13 Şubat Perşembe günü 12:30 da Bağdat Cad.  Fenercell de Fe Garay,Yeon K.Kim ve Ben imza gününde olucaz👋😊👋
demiş kaptan

« Son Düzenleme: 11 Şubat 2014, 21:00:21 Gönderen: fırat80 »
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #381 : 17 Şubat 2014, 12:54:16 »
Fenerbahçe formasıyla Türkiye’de ve Avrupa’da toplam 92 maça çıkan Güney Koreli yıldız, Acıbadem Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde Eczacıbaşı VitrA karşısında 81. kez forma giyerek Fenerbahçe’de en uzun dönem forma giyen Hırvat oyuncu Natasa Osmokrovic’in (80 maç) elinde tuttuğu rekorun da yeni sahibi olmuştu.

Güney Koreli oyuncu şimdi de yeni bir rekora adını yazdırmaya çok yaklaştı. Kim eğer Fenerbahçe formasıyla 8 maça daha çıkarsa hem Fenerbahçe formasını 100. kez giyme onuruna erişecek hem de Fenerbahçe S.K tarihinde bunu başaran ilk yabancı voleybolcu olacak
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #382 : 17 Şubat 2014, 16:32:10 »

İvan ve Marshall kaç maç forma giydi. Coskovic de epeyce forma giymişti Fenerbahçe de.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #383 : 17 Şubat 2014, 20:56:52 »
100, biz taraftari kesmez.  300 isteriz :)
İnşallah oda olur Besim.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #384 : 25 Şubat 2014, 15:05:06 »

Kim ile ilgili Güzel bir haber;

Heungkuk Pink Spiders Fivb Tahkim Kurulunun Kim lehine verdiği kararından sonra davayı CAS a taşımaktan vazgeçmiş.

http://www.worldofvolley.com/News/Latest_news/Turkey/27905/tur-w-hk-abandons-appeal-kims-case-closed.html

Haberde Kim in gelecek sezon için Fenerbahçe ile yeni bir kontrat yapabileceği de belirtiliyor.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #385 : 25 Şubat 2014, 20:18:15 »
Takımda herkes mutlu maçtan sonra Garay dans ediyor filan maşallah maşallah

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #386 : 27 Şubat 2014, 05:05:39 »
Part time olarak voleybol oynayıp, eğitimine devam edecek diye bir haber vardı voleybolextra'da.

Bir sezon da olsa sarı-laci forma ile izleyebildik kendisini.
Gönül ister ki İtalya'da kendisini takibe devam edelim ama şu sıralar yurt dışına çıkabilmek gibi bir şansım yok.
Zaten ben İtalya'ya gideceğim diyene kadar, Evliya Çelebi'nin bayan versiyonu olan Logan kesin Rusya, Brezilya ya da Japonya liginden bir takımla anlaşır.
...

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #387 : 27 Şubat 2014, 16:19:10 »
Gözde: Kocaman bir helal olsun Fenerbahçe’ye

VakıfBank Bayan Voleybol Takımı Kaptanı Gözde Sonsırma, 73 maçlık galibiyet serisinin ardından aldıkları Fenerbahçe yenilgisini adeta bir “tokat” olarak değerlendirdi.
Sürekli kazanmaktan ve hiç kaybetmemekten olumsuz etkilendiklerini itiraf eden kaptan Gözde, “Hep kazanmanın aslında kötü bir yanı var diyemem ama Fenerbahçe’ye kaybettikten sonra anladım ki biz kazanırken eksiklerimizi görememişiz. Kaybetmenin en güzel tarafı, nerede hata yaptığınızı size göstermesi” diye konuştu.
Fenerbahçe maçından sonra ortaya çıkan eksik taraflarını düzeltmek için çalışmaya devam ettiklerini söyleyen tecrübeli oyuncu, şunları söyledi:
“Biz üst üste 73 maç kazandık. 74. maça kadar her karşılaşmaya tam konsantre olduk. Fenerbahçe maçına konsantre olup çıkmadığımız için kaybettik. O gün motivasyon açısından da çok eksik hissettik. Fenerbahçe de o gün yüzde 100′ünü vererek oynadı. Kendilerini tekrar tebrik etmek lazım. Biz yapmamız gereken hiçbir şeyi yapamadık daha doğrusu onlar bize yaptırtmadı. Kocaman bir helal olsun Fenerbahçe’ye. Bazen, ‘artık daha ne yapabilirim, ne başarabilirim ki?’ dediğim oluyor. Sonuçta kazanmadık başarı, kaldırmadık kupa bırakmadık. Bu durum benim kişisel performansımı bazen olumsuz etkiliyor. 73 maçlık galibiyet serisi, dünya şampiyonluğu, dürüst olmak gerekirse motivasyonumu düşürdü ama Fenerbahçe maçı bir tokat gibi geldi bana. Bir kere daha Avrupa şampiyonu olmanın hiçbir kötü yanı yok bence. Umarım, Fenerbahçe mağlubiyeti ders olur da bir kere daha Avrupa şampiyonu oluruz inşallah. ”
Kazandıkları tüm kupalara, yaşadıkları tüm şampiyonluklara ve kırdıkları tüm rekorlara rağmen Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’tan camia olarak daha büyük olmadıklarını söyleyen Gözde Sonsırma, Türkiye’nin en önemli bu üç kulübünün yıllardır her branşta başarıyla yarıştığını, voleybolda dahi olsa bu kulüplerden daha büyük olarak gösterilmelerini doğru bulmadığını ifade etti.
‘FENERBAHÇE VE GALATASARAY TARAFTARININ İKİNCİ TAKIMIYIZ’
Türkiye’deki futbol gerçeğine de değinen ve voleybol branşının futbolun gölgesinde kaldığını kabul eden deneyimli voleybolcu, müessese takımı olmanın zorluklarından da bahsederek, şöyle devam etti:
“Bizim ülkemizde ‘futbol’ adı verilen bir gerçek var. Birinin kramponunun çivisi çıksa, bizim kazandığımız dünya şampiyonluğundan daha fazla önem veriliyor, daha fazla haber oluyor. Kendimden örnek veriyim, ben hiçbir zaman ilginin, alakanın, şöhretin ve popülaritenin peşinde olmadım. Kazandığımız başarıların bana verdiği gurur yetti de arttı bile. VakıfBank değil de Fenerbahçe ya da Galatasaray, Şampiyonlar Ligi şampiyonu olsa ülke yıkılırdı. VakıfBank bir müessese kulübü. Bizim taraftarımız, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi değil çünkü onları futbol takımlarının taraftarları destekliyor. Bizi destekleyen yok mu? Tabii ki var. Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının ikinci takımıyız. Bu yüzden, biz şampiyon olduğumuzda sokaklara dökülen kimse göremezsiniz. Önümüzde futbol ve basketbol var ama bu kadar ilgi de bana yeter.”
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #388 : 27 Şubat 2014, 16:20:30 »
VakıfBank değil de Fenerbahçe ya da Galatasaray, Şampiyonlar Ligi şampiyonu olsa ülke yıkılırdı.
Allah rızası için biri şu kıza Fb nin daha önce Şl şampiyonu ve Dünya şampiyonu olduğunu söylesin. Hayır cahilliğin bu kadarına da pes.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #389 : 27 Şubat 2014, 16:25:17 »
Fenerbahçe'li olup da Voleybolda ikinci takımı olarak Vakıfbank veya Eczacıbaşı'nın tutan taraftarımız var ise...........................................

.... kısımlarını kim nasıl ve ne şekilde doldurmak istiyorsa doldursun
benim için çok büyük bir midesizliktir.

vallaha alınmak isteyen alınabilir hiç sorun değil ,

aynı muhabbeti Efes içinde girerim de gerek yok diyelim....

zihinbaz hocam esas tepki vermen gereken yeri bence atlamışsın yahu 8)