Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336125 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Fenerbahçe Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #390 : 27 Şubat 2014, 16:29:41 »
Fenerbahçe'li olup da Voleybolda ikinci takımı olarak Vakıfbank veya Eczacıbaşı'nın tutan taraftarımız var ise...........................................

.... kısımlarını kim nasıl ve ne şekilde doldurmak istiyorsa doldursun
benim için çok büyük bir midesizliktir.

vallaha alınmak isteyen alınabilir hiç sorun değil ,

aynı muhabbeti Efes içinde girerim de gerek yok diyelim....

zihinbaz hocam esas tepki vermen gereken yeri bence atlamışsın yahu 8)
Cem kardeşim o dediğin zaten bizde olmaz. Ben şimdiye kadar Fenerbahçeli olup da vakıf ı da ikinci takım olarak görüyorum diyeni hiç duymadım. Rabbimde bu cümleleri duymayı ,görmeyi ne kulaklarıma nede gözlerime görmeyi nasip etmesin. O iki takım işi Gs lilere has bir durum. Aslında gs liyim ama vakıf a sempati duyuyorum ecz ya büyük saygım var siirt köy hizmetleri bana tatlı geliyor bla bla bla.. Bu gibi şeyler hep gs lilere aittir bizden öyle dönek çıkmaz. Gözde bunu söylerken Fenerbahçeyi nasıl kattı hala anlamış değilim. Dili falan mı sürçtü yoksa kendine yeni taraftarlar mı arıyorlar malum toplasan 500 taraftarı bile olmayan bir kulüp
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #391 : 27 Şubat 2014, 16:40:43 »
Bence sevimli gözükme çalışmaları. Onların kibirli tavırları bir şekilde kulübün gündemine geldi. Fenerbahçe maçı sonrası Guidetti Naz Gözde hepsi melek oldu. Tamam kibirli olmayın da mütevazı olayım derken saçmalamaya başlamışlar. Gerçekten ben de hiç rastlamadım Vakıf'ı ikinci takımı göreni. Eczacıbaşı gördüm mesela ben :D oldum olası severim sempatik bulurum. Esra-Gülden bile yeter onlara sempati duymak için.
Yok ders çıkaracağız filan önce saha dışı hallerinden ders çıkarsınlar sonra saha içine dönsünler. Takımın fizyoterapisti bile artist bi havalarda. Bu sene onlara sağlam şamar lazım. Gelecek seneler zaten bizim.

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
« Yanıtla #392 : 05 Mart 2014, 00:24:55 »
ya bunu nereye koyacağım bilemedim, çok güldüm paylaşmak istedim :D :D :D

https://twitter.com/BauerChristina1/status/440960311034535936

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #393 : 05 Mart 2014, 00:28:43 »
ya bunu nereye koyacağım bilemedim, çok güldüm paylaşmak istedim :D :D :D

https://twitter.com/BauerChristina1/status/440960311034535936

Ben de şimdi video fotograf bölümüne koyucaktım. Çok iyi ya ahahahh

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #394 : 05 Mart 2014, 00:35:54 »
Türkçe'yi öğrenmeyi bırak, kapak işine falan girmiş :D

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #395 : 05 Mart 2014, 00:37:26 »
de ayrı :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #396 : 05 Mart 2014, 02:11:28 »
Kim twitter'ı oldukça seyrek kullanıyor artık özledik onu :D Amsterdam marşımızı da tweetlemişti zamanında başarılar dilemişti ahh ahh Benfica maçı :(

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #397 : 05 Mart 2014, 15:49:52 »
Ben zaten kulubun yerinde olsam, tum yabanci oyuncular icin ozel bir Turkce hocasi tutup, haftalik bir programla yabanci oyuncularla bulusmaya gonderirdim.  Kulupte oynadiklari surede, en azindan gunluk dili ogrenip, takima daha iyi uyum saglar, hem de iyi oyuncularin ulkeye alisip, kalmasi acisindan ciddi bir unsur teskil ederdi.
Futbol takımı için geçen yıllarda bu yapılıyordu. Bu yıl devam ediyor mu bilmiyorum. Aynı durum diğer branş sporcuları içinde olsa süper olur.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #398 : 05 Mart 2014, 17:03:07 »
Buraya gelen yabancılar(özellikle futbol takımı oyuncuları) çok az olsun çaba göstermiyor.
Beshem hocamın dediği gibi günlük dili öğrenseler hem takıma uyumları, hemde sahada daha iyi anlaşmaları açısından iyi olur derken buraya gelmeden önce Türkçe konuşabilen oyuncular tercümansız kamera karşısına geçmemeye başladıklarına şahit olduk.
Misal Ankaraspor'da gayette kendini ifade edebilecek kadar Türkçe konuşan Wederson'un bize transferi sonrası tek kelime Türkçe konuştuğunu hatırlamıyorum.
...

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #399 : 06 Mart 2014, 18:15:29 »
Kim demiş, yazmış bilmiyorum ama, bugün Smaçör programında, Aslı Duru voleybol formalarına taraftardan çok  talep var dedi, ve taraftarlar Feneriumda çıkmasını istiyor dedi Hakan Dinçaya. O da evet bu konuyu Abdullah Kiğili ile görüşeceğiz, gerçekten güzel olur, güzel ürünler üretiyorlar, voleybol formaları da çıksa çok iyi olur, hatta 29-30 martta salona voleybol formaları ile herkes gelse daha şık olur.. Bu konu benim de aklıma yattı gibisniden birşey söyledi.

Umarım böyle birşey olur, çünkü gerçekten bazı oyuncuların formasını alıp eve asmak gerekiyor :)

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #400 : 21 Mart 2014, 11:21:37 »

Basın Duyurusu: Tarihte Bir İlk

Aynı kulübün iki takımının finalde yer alması sebebiyle hem Avrupa hem de ülke tarihinde bir ilke imza atan oyuncularımız basınla buluşuyor!

Erkek Voleybol Takımımız Fenerbahçe Grundig ve Kadın Voleybol Takımımız Avrupa’daki başarılı yürüyüşlerini Final adımına getirdiler; Sarı Melekler CEV Cup Finalinde, Erkek Takımımız ise Challenge Cup’ta kulübümüzü zafere taşımaya hazırlanıyor.

Takımlarımız, 21 Mart 2014 Cuma (Bugün), 15:30’da Burhan Felek Spor Salonu’nda basın mensuplarıyla bir araya gelerek soruları yanıtlayacak, hedeflerini bir kez daha vurgulayacak...

Finalde, İtalyan takımı Andreoli Latina ile karşılaşacak olan Fenerbahçe Grundig’e ve Rus ekibi Uralochka-NTMK ile karşılaşacak Sarı Melekler’e sonsuz başarılar dileriz!

#ikikupatekarma

Fenerbahçe Spor Kulübü
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #401 : 24 Mart 2014, 15:03:15 »

Eda Erdem 'Fenerbahçe, tarih yazmayı seven bir kulüp'

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın oyuncusu Eda Erdem Dündar, voleybol tarihinde ilk kez bir kulübün hem erkek hem kadın takımının Avrupa kupalarında final oynadığını belirterek, "Fenerbahçe her zaman tarih yazmayı seven bir kulüp. O yüzden kulübümle çok gurur duyuyorum" dedi.

Eda, yaptığı açıklamada, CEV Kupası finalinde Rusya'nın Uralochka takımıyla 26 Mart'ta deplasmanda oynayacakları ilk maçın ardından 29 Mart'ta da İstanbul'da erkek takımıyla aynı salonda rövanş maçlarına çıkacaklarını hatırlatarak, "Tarihte bir ilk olacak. 'İki kupa, tek arma' diyoruz. Fenerbahçe her zaman tarih yazmayı seven bir kulüp. O yüzden kulübümle gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Sezon başında hedeflerini tüm kupalarda şampiyonluk olarak belirlediklerini anlatan Eda, "Hedeflerimiz doğrultusunda güzel gidiyoruz. Müzemizde sadece CEV Kupası şampiyonluğumuz yok. Bu kupa için Rus ekibiyle oynayacağımız iki maçımız kaldı. Takım olarak gücümüz ortada. İyi oynadığımız zaman önümüzde hiçbir takım duramaz. İstanbul'da 29 Mart Cumartesi günü çok güzel bir atmosfer olacak. Avrupa'da ilk kez hem erkek takımımızın hem de bizim aynı gün kupa kaldıracağımıza inanıyorum" diye konuştu.

- "VakıfBank galibiyeti motive etti"

Eda Erdem Dündar, VakıfBank'ın 73 maçlık galibiyet serisine son verdikleri maçın kendilerini daha fazla motive ettiğini söyledi.

"Biz Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilecek güçte bir ekibe sahibiz" diyen Eda, şöyle devam etti:

"VakıfBank 73 maçlık bir seri yakalamıştı. Ancak Fenerbahçe her zaman serileri bozar. Biz takım arkadaşlarımızla sezon başındaki konuşmalarımızda da söylüyorduk. 'Yeni bir ekibiz, antrenörler ve yeni oyuncular geldi, zamana ihtiyacımız var' diyorduk. Sezon başından bu yana takımın ne kadar ivme kaydettiğini görebilirsiniz. VakıfBank maçı da bu maçlardan biriydi. Hem takımı motive etti, hem yenilmezlik serisini kırmış olduk."

- "Sarı Melekler'i tekrar ortaya çıkarıyoruz"

Son iki sezondur katılamadıkları Şampiyonlar Ligi'nde gelecek sezon yer alma hakkını elde ettiklerini belirten Eda, "Bu bizim ilk hedefimizdi. Güzel bir lig geçirdik. Şimdi önce CEV Kupası finali, sonrasında play-off ve Türkiye Kupası var. Üç kupayı da istiyoruz" şeklinde konuştu.

Eda, 2012'de Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadıklarını hatırlatarak, "Bu sene o eski 'Sarı Melekler'i taraftara göstermeye başladık. Avrupa ve dünya şampiyonluklarımız var. Çok güzel şeyler yaşadık ama bazı talihsizlikler sonucu onlar biraz geride kaldı. Biz bu seneyle beraber o eski Sarı Melekler'i tekrar ortaya çıkarıyoruz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü'nün kendilerine büyük destek verdiğini anlatan Eda, şunları kaydetti:

"Voleybol Türkiye'de amatör bir branş. Ancak biz gerçekten çok başarılı bir branşız. Kulübümüz bize çok büyük destek sağlıyor. Mesela bu sene sponsorumuz yok. Fakat biz yine aynı iddialı bir şekilde devam ediyoruz ve Avrupa'da final oynuyoruz. Arkamızda bizi destekleyen kulübümüz, başkanımız olmazsa zor olur. Hepimiz iyi oyuncularız, hedeflerimiz var ve keyif alarak oynuyoruz. O hedeflere adım adım ilerlerken engelleri düşünmüyoruz. Her zaman hedefe odaklanıyoruz. Bu da başarıyı getiriyor. Fenerbahçe zaten her zaman final oynamayı, şampiyonluğu hedefleyen bir kulüp olmuştur."

- "Futbolda da şampiyon olacağız"

Eda Erdem Dündar, Avrupa kupalarına gitmesi engellenen futbol takımının ligde şampiyon olacağına inandığını belirtti.

Avrupa'da mücadele etmenin çok önemli olduğunu vurgulayan Eda, sözlerini şöyle tamamladı:
"Bakıldığı zaman futbol takımımız kendi isteğiyle gitmiyor değil. Herkesin bildiği gibi bazı engeller var. Ancak biz öyle bir camiayız ki taraftarlar kupaya bakmıyor, galibiyete bakıyor. Futbol takımı ligde açık ara önde gidiyor. İnşallah şampiyon olacağız. Biz de hem Avrupa kupaları hem Türkiye'deki kupalarla kulübümüze yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Çünkü biz çok büyük bir camiayı temsil ediyoruz. Taraftarlarımızı mutlu etmek birinci hedefimiz."
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #402 : 29 Mart 2014, 13:56:53 »
Sevgili İrem Ntv Spor da yayınlanan Yenilsen de Yensen de adlı programa katıldı. Zevkle izledim. Ama Burcu dan ve Ecz nın taraftar gurubundan kıza sıra gelmedi. İremcan meşhur oldun kızzzz:)) Öptüm seni kocamannn

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #403 : 31 Mart 2014, 09:20:03 »

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız Avrupa Kupasını kazanması sebebiyle bugün saat 14.45 de canlı yayınla FBTV deki Gündem programına katılacak.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #404 : 31 Mart 2014, 12:25:01 »
Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımız Avrupa Kupasını kazanması sebebiyle bugün saat 14.45 de canlı yayınla FBTV deki Gündem programına katılacak.

Bugun sahada tur atlarmi iki takimda bilgi varmi?