Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 336136 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #660 : 28 Ekim 2014, 19:17:34 »
daha önce voleybol seyirci gelirleri federesyona gidiyordu AZİZ başkanın acıklamalarına federesyonda cvp vermişti salon kirasını verirlerse bilet satabilirler diye demekki görüşüp anlaşmışlar,
kombine işide AZİZ başkan düşmanlıgı yaparken  FENERBAHÇE düşmanlıgıda yapan küçük grub için olabilir öyleysede son derece haklı bir uygulama voleybol maçında YEON KİMin EDAnın ve tüm SARI MELEKLERin sucu neyki 20,  40,  50  voleybol seyircisi gelip destek verse daha etkili olur bin kişi gelmiş YEON KİM servis atıyor seyirci onla ilgilenip destek vermiyor cünkü adamlar çok meşgul kulüp başkanına küfrediyorlar   
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #661 : 28 Ekim 2014, 20:32:52 »
Hocam bildiğin şeyleri tekrarlıyor gibi olacağım ama pasolig yüzünden malum grup stada giremeyince alternatif yollardan sesini duyurmaya çalıştı.
Özellikle voleybol maçlarında hatrı sayılır taraftar maça gelmeye başladı.
Maçlarda aleyhte tezahürat fazlalaşıncada başkan böyle bir yol izlemeye karar verdi(ki şampiyonluk kutlamaları sırasında bunu açık açık söylemişliği bile var başkanın).
25 milyon taraftarımız var desekte tribüne gelenler bellidir ve bunlar birbirini çok iyi tanır(münferit gelenleri ayrı tutuyorum).
Kombine şeklinde biletlerin satılması mantıklı gibi görünsede kimlik ibraz edilmeden bilet verilmemesi, biletlerin kulüp dışında satışına imkan verilmemesi başkanı protesto edenleri tribünden uzaklaştırmak için yapıldığı izlenimi veriyor bana Besim hocam.

Bahsettigin detaylari bilmiyordum.  Simdi anladim. 

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #662 : 28 Ekim 2014, 20:36:18 »
Aziz Yıldırım muazzam bir kafa yapısı içinde devam ediyor.
Türkiye ile FEnerbahçe klübü  inanılmaz benzer bi zihniyet ile yönetiliyor.
dikta mantığı her ikisinde de var.
arada farklar var.
- ceketler farklı
- bedenler farklı
- inanışlar farklı
-haa bir de şeker hastaluğı mevzusu var.
onun harici 1 e 1 aynı...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #663 : 28 Ekim 2014, 20:41:20 »
Hocam bildiğin şeyleri tekrarlıyor gibi olacağım ama pasolig yüzünden malum grup stada giremeyince alternatif yollardan sesini duyurmaya çalıştı.
Özellikle voleybol maçlarında hatrı sayılır taraftar maça gelmeye başladı.
Maçlarda aleyhte tezahürat fazlalaşıncada başkan böyle bir yol izlemeye karar verdi(ki şampiyonluk kutlamaları sırasında bunu açık açık söylemişliği bile var başkanın).
25 milyon taraftarımız var desekte tribüne gelenler bellidir ve bunlar birbirini çok iyi tanır(münferit gelenleri ayrı tutuyorum).
Kombine şeklinde biletlerin satılması mantıklı gibi görünsede kimlik ibraz edilmeden bilet verilmemesi, biletlerin kulüp dışında satışına imkan verilmemesi başkanı protesto edenleri tribünden uzaklaştırmak için yapıldığı izlenimi veriyor bana Besim hocam.
yanlız bülent bazı atladığın noktalar var.
protesto nun olduğu gün salona giden sırf benim yakın arkadaşım olan 5 tane adam var. bu adamlar gönüllerini amatör sporlara adamışlar ama başkan sebebiyle salonda bir şekilde uzak kalmış adamlar. haa yapılan doğru dur yanlıştır . yeridir değildir tartışılır ama insanların artık sabır taşı kalmadı ve gidip tepki verdiler. ve bu adamlar GFB ile uzaktan yakından alakası olmayan adamlar...

şunu kabul etmek lazım ki Türkiye nasıl ötekileştiyse Fenerbahçe de ne yazık ki inanılmaz şekilde ötekileşti.
bunu her ortamda görmek son derece mümkün
yazık ve çok yazık oluyor.
2011 den beri süreci doğru okuyamamış başkan , artık FEnerbahçe arkasına sığınmayı biraz bıraksa fena olmayacak neyse konu dağılmasın sadece biraz ekleme yapmak istedim.
Voleybol sporlara kombine ile bilet satmak saçmalığın en büyük daniskasıdır. insanları fişlemek istiyorlar çok yazık çok

edit : Bülom seni yanlış anlamışım özür dilerim.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2014, 20:45:03 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #664 : 28 Ekim 2014, 23:16:01 »
Ne özrü abi, gayette aynı noktadayız. :)
...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #665 : 28 Ekim 2014, 23:44:15 »
GFB ve diğer oluşumlar ile alakam yok ama alınan bu karar gerçekten faşistçe ... Kadıköy'e kadar git TC kimlik no ve kimliğimle kombine al öyle mi?
Ben mesela beyfendiler istedikleri için salona mı giremiycem neye göre kime göre giremiycem?

GFB'li arkadaşlar hangi gerekçe ile salona alınmayacaklar küfür mü ettiler meşale mi attılar ... Ersun Yanal dedikleri için mi salondan men olacaklar??

Neyse ki finaller tarafsız sahada. O yüzden bu karar çok da FİFİ diyorum ... Bu adam kendi egoları uğruna sportif başarıları filan göz ardı etmiş ...

Kendi salonunu yap atıyorum salon kapasiten 2 3 bin kişilik olur kombine yaparsın hakkınla ... Sen 7 bin kişilik federasyonun stadında zaten maç ortalaması binlere zor gelirken kombine çıkarıyorsun. Takımın başarısı kimin umrunda ?

« Son Düzenleme: 28 Ekim 2014, 23:49:02 Gönderen: UniqueFB »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #666 : 28 Ekim 2014, 23:45:54 »
Bu arada son 1 senede nerden baksanız 20 farklı kişiyi Burhan Felek'e götürdüm ve bu insanlar hayatlarında ilk defa canlı voleybol izlediler. Kombine rezilliği olduğu için bundan sonra böyle şeyler de olamayacak sanırım ...

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #667 : 23 Kasım 2014, 13:00:22 »
Bosetti hakkında çok fazla konuşuluyor.Ben aldığım bilgiyi size söyliyeyim.En geç Ocak'ın ikinci haftası Bosetti forma giymeye başlar.Belki Ocak'ın ilk haftası bile forma giyebilir.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #668 : 23 Kasım 2014, 13:11:07 »

Bosetti hakkında çok fazla konuşuluyor.Ben aldığım bilgiyi size söyliyeyim.En geç Ocak'ın ikinci haftası Bosetti forma giymeye başlar.Belki Ocak'ın ilk haftası bile forma giyebilir.

Gurkut abi de oyle yazdi bana twitterda ocak i bekleyin dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #669 : 27 Aralık 2014, 09:47:18 »

Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımızın 2014 / 2015 sezonunda giymekte olduğu 'Çubuklu Maç Formaları' Fenerium mağazalarında satışa sunuldu.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=42969

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #670 : 04 Ocak 2015, 13:02:53 »

Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımımız 5 Ocak Pazartesi saat 18.00’de Azerbaycan’ın Lokomotiv Bakü takımı ile hazırlık maçı yapacak.

Lokomotiv Bakü nün kadrosunda geçen yıl Fenerbahçe de oynayan Aneta Havlickova da var.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #671 : 05 Ocak 2015, 21:46:40 »
Bosetti dönmüş hanımlar, beyler :)

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=43103

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #672 : 05 Ocak 2015, 21:58:06 »
Çok güzel haber. Umarım bir an önce formuna kavuşur.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #673 : 06 Ocak 2015, 10:16:14 »

Hazırlık Maçı;

Lokomotiv Bakü 1-3 Fenerbahçe Grundig
(21-25, 25-23, 16-25, 20-25)

FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #674 : 09 Ocak 2015, 09:59:16 »
Vakıf ile hazırlık maçı yapmışız. 4-1 kaybetmişiz.
Maça 5 yabancı + Dicle ile çıkmışız. Bosetti de ilk 6'daymış.
Bu kadro ile hazırlık maçı da olsa böylesi bir mağlubiyet şaşırttı beni.