Gönderen Konu: Spor Toto Şampiyonlar Kupası Fenerbahçe Opet'in  (Okunma sayısı 335373 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Genel Haberler
« Yanıtla #630 : 14 Ekim 2014, 16:52:40 »
Hmetin abim
fedakarlık yapan Ali Koç'tur . yönetim birşey yaptığı yok.
voleybol şubesi 2 senedir Ali KOç un sırtında , kendisinden Allah razı olsun.
Besim in Naz takıntısı da gençlerin pg takınsıtısından farksız değil :)

Abicim ben vururken oldurmuyorum.  Naz Aydemir nihayetinde kalitesi tartisilmaz bir pasor degil ki?  Turkiye'nin en iyi pasoru diyorum.  Ama yabanci kotasi olmasa yuzune bakar miyim?  Acikcasi, bakmam.  Daha ne yapayim? :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #631 : 14 Ekim 2014, 16:59:40 »
Abicim ben vururken oldurmuyorum.  Naz Aydemir nihayetinde kalitesi tartisilmaz bir pasor degil ki?  Turkiye'nin en iyi pasoru diyorum.  Ama yabanci kotasi olmasa yuzune bakar miyim?  Acikcasi, bakmam.  Daha ne yapayim? :)
evet insaflı adamsın
NAz'a vuruyorsun ama insaflı vuruyorsun :)
vallaha ben Naz'a kıyamam vurmam ama severim :) 8)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #632 : 14 Ekim 2014, 17:03:30 »
Naz Dunyaları istiyor ve alıyor.Normal bir rakam istese basta İtalyan takımları olmak uzere Dunyada istemeyecek takım azdır diye dusunuyorum.
Naz'ı zerre sevmem.3 gun sure,benim istegim dısında ayrılıyorum,sarı meleginiz olarak kalmaya devam edecegim,kurulacak bu takımda oynamam vs
Ama TR'de dengeleri degistiren 1 numaralı oyuncudur.
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2014, 17:04:08 Gönderen: hmetin »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #633 : 14 Ekim 2014, 17:05:57 »
Naz Dunyaları istiyor ve alıyor.Normal bir rakam istese basta İtalyan takımları olmak uzere Dunyada istemeyecek takım azdır diye dusunuyorum.
Naz'ı zerre sevmem.3 gun sure,benim istegim dısında ayrılıyorum,sarı meleginiz olarak kalmaya devam edecegim,kurulacak bu takımda oynamam vs

abim yanlış bilgilendirme var. eski konular geçti gitti çok kurcalamak istemiyorum ama
SEda ya 250 bin euro veren şube bi zahmet Naz'a 350 400 bin euro verseydi şimdi bunları boşuna konuşmuyor olurduk.
Naz dan sonra 3 tane pasöre 500 bin euro dan fazla para verdik zaten...
neyse eskide kaldı geçti gitti

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #634 : 14 Ekim 2014, 17:34:36 »
Gözde yabancı kontenjanında olsa bir kişi bile Gözde alınsın demezdi. Pasörden çok smaçör sıkıntısı var bu ülkede. Böyle olunca da gözde kıymete biniyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #635 : 14 Ekim 2014, 18:03:31 »

Cogunluguna katiliyorum.  Dengeler icin cok onemli ama bazi sanssizliklar yasamasak, o dengeleri alt ust ederdik gecen sene.  Insallah bu sene tahtin esas sahipleri olarak geri donuyoruz.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #636 : 14 Ekim 2014, 18:57:02 »
Gözde yabancı kontenjanında olsa bir kişi bile Gözde alınsın demezdi. Pasörden çok smaçör sıkıntısı var bu ülkede. Böyle olunca da gözde kıymete biniyor.
Hocam Gozde son derece itici ama cok farklı bir karakter, inanılmaz calısan,deli gibi calısmaktan yorulmayan,her tarafı kas son derece profesyonel belki de tek Turk oyuncu ve son 3 senede gerceklestirdigi asama cok farklı seviyede...
Gozde'nin yerli olmasından ziyade hırsı,hedefi olması ve kendini gelistirmesi digerlerinden ayırıyor bence 85 dogumlu 2 ay sonra 30 yasında olacak.Ama 27 den sonra cok gelisme kaydettigi bir gercek onun gibi calısan baska bir yerli var mıdır bilmiyorum.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #637 : 14 Ekim 2014, 23:49:34 »

Gözdenin karakter sorunu var yoksa sadece Türkiyede değil avrupada da mevkisinin en iyi oyuncularından biri bence :)

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #638 : 15 Ekim 2014, 01:02:50 »
Gözdenin karakter sorunu var yoksa sadece Türkiyede değil avrupada da mevkisinin en iyi oyuncularından biri bence :)

Dediğim gibi yerli statüsünde çok değerli bir isim. Ülkede smaçör yok. Neriman gibi topa safi abanarak smaç vuran, sıfıra yakın tekniği olan oyuncular as oyuncu statüsünde maç boyu 50 civarı pas alıyorlar.
Evet Gözde kendini çok geliştirdi. Gamovalı, Natili senedeki aciziyetini gün geçtikçe üstüne koyarak kapattı ancak benim değindiğim husus başka. Vakıfbank şampiyon olduğu iki sene de de Bakü'yü yendi ve ikisi de Türkiye'de düzenlenmişti turnuvaların. Dinamo ilk defa finalde dişli bir takım olarak karşılarına çıktı ve dağıldılar. Gözde de o maçta sahada yoktu. Ben eğer gözde yabancı olsaydı Kosheleva, Larson, Garay, Jaque, Bosetti, Hill hatta az geri gidersek Nati, Tom, Sokolova gibi oyuncular varken tercih edilmezdi demek istedim. Kısacası ben etmezdim. Edene de saygım sonsuz :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #639 : 15 Ekim 2014, 01:21:34 »
Dediğim gibi yerli statüsünde çok değerli bir isim. Ülkede smaçör yok. Neriman gibi topa safi abanarak smaç vuran, sıfıra yakın tekniği olan oyuncular as oyuncu statüsünde maç boyu 50 civarı pas alıyorlar.
Evet Gözde kendini çok geliştirdi. Gamovalı, Natili senedeki aciziyetini gün geçtikçe üstüne koyarak kapattı ancak benim değindiğim husus başka. Vakıfbank şampiyon olduğu iki sene de de Bakü'yü yendi ve ikisi de Türkiye'de düzenlenmişti turnuvaların. Dinamo ilk defa finalde dişli bir takım olarak karşılarına çıktı ve dağıldılar. Gözde de o maçta sahada yoktu. Ben eğer gözde yabancı olsaydı Kosheleva, Larson, Garay, Jaque, Bosetti, Hill hatta az geri gidersek Nati, Tom, Sokolova gibi oyuncular varken tercih edilmezdi demek istedim. Kısacası ben etmezdim. Edene de saygım sonsuz :)

Dedigin sekliyle, kesinlikle katiliyorum.  Yabanci olsalar, alacagim tek bir oyuncu bile yok milli takimdan.  Ama oraya Jaque yakismamis :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #640 : 15 Ekim 2014, 01:25:53 »
Gozde'yi de, Naz'ı da zerre sevmem.Ama ikisi de Dunya capında oyuncular sadece TR capında degiller...Gozde antipatikdir."Onlarda 5 yabancı bizde yurek vardı" dedi 2011 de ilk CL sampiyonlugunda zaten o sene Rabita o kadar rezil bir takımdı ki sıfır manset vardı.Kim cıksa 3-0 alacaktı.Ama aynı Gozde onlarda 3 yabancı oldugunu hesaba katmıyordu.Aslında cok da sanslılardı.Eger Cannes sakat smacor olmasaydı 2012 de elendikleri gibi bu sene de eleniyorlardı.Kılpayı gectiler.CL de ise Naz da,Brakocevic de kotuydu.Ayrıca tek basına direnmesi ile TK da bize karsı maalesef kupayı kazandırdı.Gozde o isimler de olsa tercih edilebilir.

Ama takım olarak inanılmaz itici bir takım hele ki koclarından nefret ederim.O org. duzenleyen klupleri hice sayıp "Onlar org. duzenler biz kupayı alırız" derken kibarca onlar havayı alırlar diyor bana gore halbuki o taraftarlar seni finalde de desteklemis.Ben samimi olarak Rabita'yı destekledim ayrı ayrıca tribune cektigi hareket sonrası adeta dalga gecer gibi "oyuncuma servis atacagı yeri gosterdim" diyor.Cıkıp ozur bile dilemiyor.Naz hanım o kadar mutevazi ki "beni alan final oynar" diyor.Kesinlikle bu klupte rakibe saygı ve hazım konusunda sıkıntı var.Ama Neriman konusunda katılırım.Kesinlikle topa abanan ve teknik olarak cok eksigi olan bir oyuncu

Çevrimdışı michael_jordan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #641 : 15 Ekim 2014, 05:20:25 »
Bana göre takımımızın başarısını bu sezon etkileyecek olan unsurlar:

-Montano'nun disiplin sorunu yaşayıp yaşamayacağı: Malum, koç kendisini Rabıtada iken çalıştırmıştı ve geçen sezon takımımıza Montano'nun gelmesini istememesi ve yerine Anetayı seçmesi ve şimdi Montano'nun transferi kafada istifhamlar yaratıyor az da olsa.
-Lo Bianco ve Elif'in yerel ligde ve EL de doğru ve verimli bir rotasyonla kullanılıp kullanılmayacağı: Fofao ve Alisha gibi kaliteli pasörler de sadece EL de oynamaktan ötürü takıma yeterince katkı veremediler. Alisha, bu seneki Dünya Şampiyonasında en iyi pasör seçilerek kalitesini kanıtladı. Dolayısıyla, Lo Bianco nun yer yer mahalli ligimizde oynama fırsatı bulması önem arz ediyor.
-Bu bağlamda, yabancı oyuncuların ligimizde farklı kombinasyonlarla kadroda yer alıp almayacağı: 6 yabancımız da farklı kadro seçenekleriyle ligimizde oynatılmalı, böylece EL de ki uyum sorunu giderilmeli ve bu sayede rezervdeki yerli oyuncularımız da oynama fırsatı bularak Kim, Montano gibi en önemli oyuncularımıza dinlendirilme fırsatı yaratılabilmeli
-Bosetti'nin sakatlıktan nasıl döneceği: İyi dönerse sorun yok, bence en az Garay kadar katkı verecektir. İtalya ligininin MVP si neticede. İyi dönmezse sıkıntı yaşarız, Logan Tom Cannes a gitti, Jacque sanırım voleybolu bıraktı. Pek de seçenek kalmadı, kaliteli yabancı smaçör olarak.
-Eda'nın sakatlık durumunun sürüp sürmeyeceği: Sürerse ligimizde problem yaşarız, çünkü Dicle ve Gökçen daha çok savunmalarıyla ve bloklarıyla öne çıkan isimler. Hücum gücümüz ciddi manada düşebilir. EL de ise Bauer gibi bir hücum opsiyonumuz var olduğundan sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum
-Hala bana göre bir ihtiyaç olan yerli smaçör transferinin yapılıp yapılmayacağı: Hildebrand çoğunlukla EL de oynama fırsatı bulacağından yedek yerli smaçör de şart gibi duruyor.

Ayrıca, ligimizde Vakıfbankın yerli oyuncularının ağırlığını azaltmak için Gözde-Kübra-Naz-Bahar-Gizem-Güldeniz gibi oyunculardan bir kaçına gelecek sezon klübümüzün ve Eczacıbaşıbasinin talip olmasında fayda var diye düşünüyorum. Kendi adıma, Kübra ve Naz ın takımımızda olmasını isterim. Eczacıbaşıbasinda da Esra ve Gülden seneye emekli olabilirler. Onlar da Vakıftan yerli oyuncu transferine girişirlerse son yılların ligimizdeki Vakıfbank egemenliği sona erer ve 2015 den itibaren FB nin altın yılları tekrar başlar diye ümit ediyorum.

Dünya Şampiyonasının en iyi skoreri ve smaçörü olan 20 yaşındaki Zhu Ting in de gelecek sezon için mercek altına alınıp transfer seçenekleri arasına dahil edilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Yine önümüzdeki sezon için rakiplerimizdeki Rasic ve Poljak gibi orta oyuncular göz önüne alınarak şimdiden en üst düzey yabancı orta transferi planlaması yapılması faydalı olur kanaatindeyim.

Son olarak, antrenörümüzden kendi adıma memnunum ama elbette bu sezon ki başarısı kendisinin geleceği açısından önemli olacaktır. Çünkü elinde, sakatlıklarla uğraşmadığı sürece hem EL hem de ligimizdeki hedeflere ulaşabilmek için yeterli kadro mevcut. Yeni sezonda hem EL hem ligimiz ve tabii ki hem de Türkiye kupasında şampiyonluklar yaşarız umarım.

« Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 05:23:16 Gönderen: michael_jordan »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #642 : 15 Ekim 2014, 16:23:21 »
O tren kactı.O oyuncuları transfer edemeyiz.Ecz. cok sorun degil o kadar berbat yonetiliyorlar ki ve o inanılmaz basarısız olmasına ragmen Nalan Ural ile devam ediyorlar.Ama Vakıf tehlikesi devam ediyor.Cunku Beld. ile salon yapıyorlar ve bu ise devam edecekler.Butcesinin ne olacagını bilmiyoruz ama her sene arttırıyorlar.Kubra Akman onumuzdeydi.2 sene Nilufer'de oynadı.17 yasındaydı ve 1.94 boy vardı.Almadık,alamadık.Vakıf o kadar yanlıs bir algı yaratmak istiyor ki 2 sene A Takım'da Nilufer'de oynayan Kubra'yı Genc Takım'dan A Takıma Vakıf'tan TR'ye bir yıldız daha seklinde lanse ettiler.Herseyi biz yapıyoruz biz olmasak voleybol biter gibi bir algı pesindeler ayrıca diger forumda altyapıları cok ciddi takip eden muhtemelen sorumlu bir kisi giden hocaların hep klupteki gelecegi cok parlak,cok uzun boylu oyuncuları yanlarında goturup sonucunda Vakıf'a ya da Ecz.'ya gittigini yazıyordu.

Guldeniz bu kadının oynama niyeti yok.Baskı istemiyor,bol para,sıfır baskı,basarısızlıgı sorgulayan kimse yok,para gun sekmiyor.Oynama niyeti olsa eziklere gider ilk 6 oynardı.Naz o paraları alırken ya Vakıf'ta bırakır ya da Ecz.'ya gecer.Gozde'ye ezikler deli para teklif etti gitmedi.Vakıf'ta kaptan olarak bırakır.2XGizem'i de Vakıf bırakmaz.Bahar yerine alttan bir Kubra daha gelirse onu bırakabilirler.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 16:26:53 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #643 : 15 Ekim 2014, 21:25:57 »
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/de6p8750_41927_5002827.jpg

Resimden anlaşıldığı kadarıyla Merve ve Meliha daha takıma katılmamış, zaten kendileri de birşey paylaşmıyorlardı hesaplarından. Kim bile katılıyorken Merve ve Melihanın katılmaması ilginç. Eğer katılsaydılar bu resimde mutlaka olurdular.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 21:26:23 Gönderen: Rufat Sharafli »

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #644 : 15 Ekim 2014, 21:45:56 »
Merve ve Meliha orada gördüm.