Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117849 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #1185 : 27 Mart 2023, 15:47:07 »
Kaldı 18 gün.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1186 : 27 Mart 2023, 17:18:54 »
Final four pragda oynanacakmış.Yani bence kağıt üstünde bizim için gayet iyi seçenek pragın ev sahipliği.Şimdi bir güzel çukur maçınada mis gibi atmosfer oluştururlar,o ortamda çukuruda dağıtabilirler,ama finalde bize karşı kıllarını kıpırdatamazlar.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1187 : 27 Mart 2023, 17:32:02 »
Final four pragda oynanacakmış.Yani bence kağıt üstünde bizim için gayet iyi seçenek pragın ev sahipliği.Şimdi bir güzel çukur maçınada mis gibi atmosfer oluştururlar,o ortamda çukuruda dağıtabilirler,ama finalde bize karşı kıllarını kıpırdatamazlar.
Çok çok iyi bir haber. Ya Mersin ya Prag demiştim zaten. Olabilecek en iyi şey oldu. Umarım conde de iyileşir ve mersini bogarlar. Mersin zaten deplasmanlarda pek iyi degil. Sadece gray bazen saçma sapan moda giriyor. Onu devreye sokmazlarsa şansları yüksek. Dediğin gibi bize sokmez atmosferleri. Bağırta bağırta yeneriz pragi.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2023, 17:35:43 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1188 : 27 Mart 2023, 23:33:34 »
Çok çok iyi bir haber. Ya Mersin ya Prag demiştim zaten. Olabilecek en iyi şey oldu. Umarım conde de iyileşir ve mersini bogarlar. Mersin zaten deplasmanlarda pek iyi degil. Sadece gray bazen saçma sapan moda giriyor. Onu devreye sokmazlarsa şansları yüksek. Dediğin gibi bize sokmez atmosferleri. Bağırta bağırta yeneriz pragi.
Pragda olma ihtimali yüksekti son iki maç Türkiye'de olduğu için. Ama kesinmi? Mersin teklifi Ankara için vermiş. Mersin'de olamıyormuş. Ankara bizim kalemiz gibi çok kalabalık oluruz. Pragda olursa Mersin'i sanmam ama bizimde taraftarımız olur sanırım. Bir sorumda yarıyarıya deniyor ama seyircimiz olsada olmasamı o nasıl ayarlanıyor? Seyirci dezavantajı kötü olur ama en azından stresi az olur oyuncuların. Bilmiyorum ya inşallah geçen sezondaki sağlık ve sakatlık problemi olmaz.
Familia'da Zahui oynuyormuş neden bize kadar oynamadı anlamadım.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2023, 23:35:54 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1189 : 27 Mart 2023, 23:48:39 »
Pragda olma ihtimali yüksekti son iki maç Türkiye'de olduğu için. Ama kesinmi? Mersin teklifi Ankara için vermiş. Mersin'de olamıyormuş. Ankara bizim kalemiz gibi çok kalabalık oluruz. Pragda olursa Mersin'i sanmam ama bizimde taraftarımız olur sanırım. Bir sorumda yarıyarıya deniyor ama seyircimiz olsada olmasamı o nasıl ayarlanıyor? Seyirci dezavantajı kötü olur ama en azından stresi az olur oyuncuların. Bilmiyorum ya inşallah geçen sezondaki sağlık ve sakatlık problemi olmaz.
Familia'da Zahui oynuyormuş neden bize kadar oynamadı anlamadım.
Pragda, kesinleşti. Boylesi daha iyi. Mersinden kurtuluruz belki. Seyirci de yari yarıya olmaz. Prag seyircisi doldurur salonu. Cok da önemli değil. Finale gelsinler de full pragli olsun.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1190 : 28 Mart 2023, 00:01:06 »
Pragda, kesinleşti. Boylesi daha iyi. Mersinden kurtuluruz belki. Seyirci de yari yarıya olmaz. Prag seyircisi doldurur salonu. Cok da önemli değil. Finale gelsinler de full pragli olsun.
Yarı yarıya olmaz derken ? Ankara'da olsa yarı yarıya olmayacakmıydı? Peki  Final Prag'da olursa Mersin'le başbaşa kalırsak seyirci nasıl olur.Çekya 'da seyircimiz doldururmu?of Strese, sıkıntıya şimdiden girdim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1191 : 28 Mart 2023, 00:03:12 »
Yarı yarıya olmaz derken ? Ankara'da olsa yarı yarıya olmayacakmıydı? Peki  Final Prag'da olursa Mersin'le başbaşa kalırsak seyirci nasıl olur.Çekya 'da seyircimiz doldururmu?of Strese, sıkıntıya şimdiden girdim.
Abi bosver bunlari :)
Mersin elenip siktirolup gitsin de 1 tane bile turk almasınlar finale onemli degil.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1192 : 28 Mart 2023, 09:26:30 »
Allah utandırmasın... Bu bahar iyi geçecek inşallah.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1193 : 29 Mart 2023, 20:20:29 »
Mersin 4'lü finalin Pragda yapılmasına ilişkin bildiri yayınlamış.Baya sert açıklamalar.Salonun uyumsuzluğundan dem vurmuşlar.2500 kişilik salonda olurmuymuş açıklaması var.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1194 : 29 Mart 2023, 20:36:46 »
İstedikleri kadar zırlayabilirler :D Ev sahibi avantajıyla finalde karşımıza çıkma ve o maçta da tribünleri gs li holiganlarla doldurma planları alt üst oldu tabi. Bir de toparlamak için de en azından Prag'daki büyük salonda oynansın diyerek de asıl amacımız kurallara uymak yani mesajı vermeye çalışmışlar :)

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1195 : 29 Mart 2023, 20:39:16 »
Rezil olduklarının farkında değiller. Korkunun ayak sesleri bu. Prag gerekeni yapacaktır.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1196 : 30 Mart 2023, 09:19:39 »
Şu eşeklere kupa filan verdik bir sürü, ne diyeyim ya. Dünyanın en saçma kulübü. İnşallah bu sene rezil olup kapanır giderler.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #1197 : 30 Mart 2023, 10:03:14 »
İstedikleri kadar zırlayabilirler :D Ev sahibi avantajıyla finalde karşımıza çıkma ve o maçta da tribünleri gs li holiganlarla doldurma planları alt üst oldu tabi. Bir de toparlamak için de en azından Prag'daki büyük salonda oynansın diyerek de asıl amacımız kurallara uymak yani mesajı vermeye çalışmışlar :)

aslında O2 arena dururken neden bu salonda düzenleniyor final four bende anlamadım. geçen ay sparta pragın bir buz hokeyi maçını izledim burada, harika bir salon.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1198 : 30 Mart 2023, 10:31:58 »
Bizim duruma düşmemek içindir ama kaçış yok, düşecekler... ;D

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1199 : 04 Nisan 2023, 10:34:11 »
Kaldı 10 gün.