Gönderen Konu: ÇBK Mersin-Fenerbahçe Alagöz | Kadınlar Euroleague Yarı Final  (Okunma sayısı 117926 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Euroleague
« Yanıtla #1635 : 04 Ekim 2023, 22:50:47 »
Asvel bizim maçın etkisinden çıkamamış.İlk maçı kaybettiler Alman ekibine.Değişik salonda oynadılar maçı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1636 : 05 Ekim 2023, 00:02:54 »
Sevgi ve tilbe bugün ateş ettiler resmen. Bu tarz katki verirlerse diğer oyuncular da rahatlar. Fransa şampiyonundan sonra ispanya sampiyonuna da 30 fark attık. Haftaya içeride tekrar asvel. Mersine de çaktılar bu arada. Güzel oldu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1637 : 05 Ekim 2023, 00:13:35 »
Sevgi ve tilbe bugün ateş ettiler resmen. Bu tarz katki verirlerse diğer oyuncular da rahatlar. Fransa şampiyonundan sonra ispanya sampiyonuna da 30 fark attık. Haftaya içeride tekrar asvel. Mersine de çaktılar bu arada. Güzel oldu.
Valenciada 4 oyuncu İspanya milli takımında Torrensi katmadım bitmiş hırs var ama ayaklar yavaş.Biz kötü gösterdik.İyi takım bence.Tilbe tutuk girdi ikinci yarı açıldı.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2023, 00:14:17 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1638 : 05 Ekim 2023, 01:45:08 »
Sevgi bize geldiğinden bu yana en iyi oyunuydu bence. Bizde onun için istemiştik. Dahada iyi olabilecek kapasite var özellikle lig maçlarında ihtiyacımız var.
Tilbe için 3 lük ve setbest atışlarında tutuk görmüştüm, bu gün bizim hatırladığımız 3lüklerle geri geldi ama serbest atışlarda şaşırtmaya devam ediyor
Ben hala Milic konusunda kararsızım. Bizim takıma göre bir tık zayıf. Hala aklım Sabally'de,. Çin'e gidiyorsa neden bizi tercih etmedi yada bizimkiler mi istemedi?
Ciak, sakat diye vaz geçilen kişimi? Milic ve Howard yerine Ciak olsaydı ozaman Collier ve Sabally süper olmazmıydı. Howard'ı tutarım ama kıta dışı uygulamasında Stewart olmazsa Collier'i tercih ederdim. Pota altında Ciak iyi olurdu.
Mersin hemde evinde Avenida'ya yenilmiş. İnşallah playofflara kalmazlar. Şaşırdığım bir konuda Melis'i çok istemiştim 23 sayı atmış. Birde Avenida'da Hartley 18 sayı atmış. Bizde oynayanmı?
Asvel kötü oyununu inşallah haftaya bizim karşımızda da devam ederler. Yalnız bu takım kötü takım değil ama hocaları değişirse ancak kendine gelir bence
.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1639 : 05 Ekim 2023, 09:02:06 »
Sabally'nin Çin'e gittiği nerede yazıyor, ben rastlamadım.

Ciak bomboş bir oyuncu. Milic ondan çok daha meziyetli bir kadın. Collier bence de Howard'dan iyi oyuncu ama kadın kısa süre oynamak istiyorsa elden ne gelir?

Bu takım yine rahat rahat şampiyon olacaktır. Muhtemelen ASVEL ve Prag ile kapışırız, onların da bazı oyuncuları eksikti filan ama Süper Kupa maçında gördük bir cacık olmadıklarını. O gelsin bu gitsin muhabbeti yapmaya gerek yok, açık ara Avrupa'nın en iyi takımıyız. Üst üste şampiyonluklar kazanacağız.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1640 : 05 Ekim 2023, 11:34:10 »
Bu Iagupova'nın dümeninde olduğu takımlardan hiçbir halt olmaz. 18 sayı atmış, 7 de asist yapmış, verimlilik puanı 11. Yüzdeleri sürünüyor. 18 şut kullanıp sadece 6 tanesini sokmuş, onlar da potaya bam güm gittiği ataklar işte. 6 top kaybı yapmış. Bria Hartley'i savunmuş çoğunlukla, o da 18 sayı atmış. Tam bir iki ucu keskin bıçak.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1641 : 05 Ekim 2023, 12:03:09 »
Collieri izlerken yoruldum.Hem savunma hem hucum.2 maç oynadı sevdirdi kendini.Arı maya.Hem savunma hem hucüm.Tek eksi diyelim.Kenarlardan atamıyor iniyor tıkanıyor buda olursa inanılmaz.Kenardan kastım pota dibi fazla içeriden kat ediyor.Baya oldu kaçtı bunlar sağlık olsun düzeltir disiplinli oyuncu.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2023, 13:13:19 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1642 : 05 Ekim 2023, 14:46:05 »
Devşirme oyuncu sıkıntımız büyük problem. Stokes'tan bir halt olmayacağı artık açık. Buna karşın hem Stokes hem de Howard uzun oyuncular ve takımda Meeseman, Milic ve Tilbe var daha. 5 tane pivot özellikli oyuncuya gerek yoktu. Howard yerli olsa Collier'i de belki tutmaya çalışırdık takımda. Collier sonrası Howard ile de seviye düşeceğimiz açık.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2023, 14:46:28 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1643 : 05 Ekim 2023, 16:58:39 »
Devşirme oyuncu sıkıntımız büyük problem. Stokes'tan bir halt olmayacağı artık açık. Buna karşın hem Stokes hem de Howard uzun oyuncular ve takımda Meeseman, Milic ve Tilbe var daha. 5 tane pivot özellikli oyuncuya gerek yoktu. Howard yerli olsa Collier'i de belki tutmaya çalışırdık takımda. Collier sonrası Howard ile de seviye düşeceğimiz açık.

Hollingsworth bile daha iyiydi Stokes'tan ama biz yıllardır Stokes ile oynuyoruz nedense!!!

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1644 : 11 Ekim 2023, 09:48:33 »
İlk maç istisna oldu daha zor maç bekliyorum.Dikkatli olunmalı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1645 : 11 Ekim 2023, 18:44:13 »
Parkede 10 kişiyiz.Miliç yok.Eğer rakipte 10 çıktığı için etik olsun diye yaptıysak saçma.Profosoyonellik olma,

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1646 : 11 Ekim 2023, 19:50:00 »
Asvel iyi ekup bence ilerleyen haftalarda daha iyi olurlsr bu çeyrek iyi oynadılar.Allemand Cherry Fathoux.Gruda gerilemiş.İlk çeyrek cok iyiydik aktı takım.Ari mayan köşe hucumları t2k eksisi.Daha icten girmeli.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1647 : 11 Ekim 2023, 20:26:53 »
İlk maç istisna oldu daha zor maç bekliyorum.Dikkatli olunmalı.

Maç çok zor geçiyor.Farkı bir türlü 50 sayının üstüne çıkaramıyoruz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1648 : 11 Ekim 2023, 20:36:14 »
Nedir bu asvelin bizden cektigi

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1649 : 11 Ekim 2023, 20:38:06 »