Gönderen Konu: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic  (Okunma sayısı 202609 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic
« Yanıtla #570 : 02 Kasım 2019, 17:07:31 »
Tüküreyim ben onun gibi topçuya.Boş şutu atamaz,savunmada adamını tutamaz,sırtı dönük hücumdan başka bir şey bilmez.Ne işe yararsın o zaman sen,takımdan gönderilecekler listesinde şu an zirvedeki isimdir benim gözümde.Adam akıllı tek bir iş yaptığı yok birde senin form tutmanımı bekleyeceğiz,hadi yallah 2.lig takımlarına

Çevrimdışı erturk

• Üye
  • Yer: Bursa
    • @ftrdrftr
« Yanıtla #571 : 03 Kasım 2019, 00:38:45 »
Nikola kalinic'in performansı sezon başından bu yana beklentilerin altında olabilir ancak, bu ona hakaret etmeyi gerektirmez diye düşünüyorum. başka ortamlarda da yazılıyor ''bu da basketçi mi?'' ''bu ligin oyuncusu değil'' vs gibi laflar. biz euroleague şampiyonu olurken F4 final maçının co-mvp'siydi bu oyuncu. el şampiyonluğumuzda payı büyük olan bir oyuncuya karşı daha saygılı olmak lazım bence.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #572 : 03 Kasım 2019, 02:47:50 »
şu an tüm takım 2. lig takımı gibi oynuyor, koçu da 2. lig takımı koçu gibi, kalina mı tüm sorumlu?
Toparlayacağız, çok acaip şeyler yaşadık, saçma bir fikstüre denk geldik, bu çukura düştüğümüz gibi çıkmasını da biliriz. takıma, koça güvenin, daha fazla destek verin.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #573 : 03 Kasım 2019, 19:53:39 »
Abi sorun fikstürde falan değil hiç,onlar işin bahanesi,bu takım felaket derecede ağır,yani potaya atak edip suratının ortasına blok yemeyecek bir oyuncumuz var sanırım o da de colo.Kaldı ki kalinicin kullanabileceği bir fizik avantajı var de colo'ya oranla.Ama o sırtını bir döndümü ben adam akıllı verim alabildiğimiz herhangi bir hücumumuzu hatırlamıyorum kaç maçtır.Onun haricinde şutu desen yok,bugünkü maçtada rakip afyondu yani.Sen 15 sayıyı ligde bul diye takımda tutulmuyorsun,madem bu kadar iyisin,göster o zaman yeteneklerini el'de,adama potayı göstermiyorlar kaç maçtır,sıkıntı burada asıl,oyun artık değişiyor,rakiplerin kısalarıda uzunlarıda eskisi gibi beceriksiz isimler değiller artık,her takım oyunun hızını her geçen gün biraz daha arttırıyor.Bu formla alakalı bir durum değil,%1500 eminimki gelecek maçların %75-80'inde kalinicten zalgiris maçındaki kadar verim alabileceksin maalesef.Gigi'nin en azından imza atışı var,çizgide fazlasıyla yüzdeli oynar,elinde oldukça hücum opsiyonları bulunduran bir isim.Bakmayın o bile yavaş bir forvet şu anki oyun düzeninde ama bu artıları olduğu için fazla sırıtmıyor.Ama kalinic'in elinde onlarda yok mecburen ya sırtı dönük oynamasını bekliyorsun,ya da yüzdeli oynamasını.Onlarıda yapamayınca 2.lig topçusundan gram farkı kalmıyor zaten.Ona verdiğin parayı git toupane'a ver,her türlü daha karlı çıkarsın

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #574 : 04 Kasım 2019, 15:40:54 »
malum video ve üstüne sırpların milliyetçilik üzerinden saldırmasından sonra toparlayamadı bence kafayı. pek takmıyor gibi de basketbolu şu an için ruh halinden belli.
geçen maç panoları falan yumrukladı yaptığı top kaybı sonrası. takımın durumu da kötü olunca iyice koptu işten. formsuzluk falan geçer ama mental problem kalinic'in yaşadığı. onu nasıl aşar veya aşabilir mi bilmiyorum.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #575 : 04 Kasım 2019, 16:16:25 »
malum video ve üstüne sırpların milliyetçilik üzerinden saldırmasından sonra toparlayamadı bence kafayı. pek takmıyor gibi de basketbolu şu an için ruh halinden belli.
geçen maç panoları falan yumrukladı yaptığı top kaybı sonrası. takımın durumu da kötü olunca iyice koptu işten. formsuzluk falan geçer ama mental problem kalinic'in yaşadığı. onu nasıl aşar veya aşabilir mi bilmiyorum.
Ayrıca o malum videodan önce de rolünü ve kendini unutmuştu.Yıldız olmadığını ve haddini bilmesi gerektiğini hatırlamalı ya da birileri kafasına vura vura  anlatmalı.Kimse kusura bakmasın ben ayar oluyorum kendisine.Son maçta kaptırdığı top ve birde yaptığı faul ile 3 sayı anını unutamıyorum.Datome'de kötü ama ondaki mahçupluğun 10'da 1'i bile yok.
Hala Real serisinde yaşıyor.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2019, 16:20:27 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #576 : 05 Kasım 2019, 07:50:18 »
Ayrıca o malum videodan önce de rolünü ve kendini unutmuştu.Yıldız olmadığını ve haddini bilmesi gerektiğini hatırlamalı ya da birileri kafasına vura vura  anlatmalı.Kimse kusura bakmasın ben ayar oluyorum kendisine.Son maçta kaptırdığı top ve birde yaptığı faul ile 3 sayı anını unutamıyorum.Datome'de kötü ama ondaki mahçupluğun 10'da 1'i bile yok.
Hala Real serisinde yaşıyor.
Real serisi, Pao serisi ve o seneki f4 performansı yanında hafif kalır.
Bence bireysel olarak değil de bütün olarak sorunu ele almak lazım. Eskilerden hiçbiri kendi performansının %10 u kadar oynamıyor, belki Sloukas ve Vesely %20 lerine çıktılar o kadar.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #577 : 05 Kasım 2019, 13:37:17 »
kaliniç candır, takımın en önemli oyuncularından biridir, kilit oyuncudur, takımdan enson gidecek oyunculardan biridir, takımın kötü olduğu bir dönemde sadece daha fazla bir şeyler vermek istiyor, bu da başına iş açıyor, kendi iyi yaptıklarını yapması yeterli zaten. yenilgiye tahammülü olmayan oyunculardan. bu da onun bazen saçmalamasına sebeb oluyor, bu ara kötüyüz, o da kötü. bu kadar.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #578 : 06 Kasım 2019, 04:07:53 »
Kendini tamamen alkole vermiş bu aralar ama o bir çözüm değil..

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #579 : 06 Kasım 2019, 10:55:58 »
Kendini tamamen alkole vermiş bu aralar ama o bir çözüm değil..

Ne oluyor bu takima ya :((
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #580 : 08 Kasım 2019, 21:52:33 »
Yine tükürükler falan başlamış, bu takım çok bile bizim gibi bir millete. Galatasaray seyircisi Obradovic'e tükürünce ana avrat söversiniz, kendi oyuncunuza -ki son beş yılda çok büyük emeği var- aynı şeyi layık görürsünüz. Böyle yeteneksiz oyuncular yerine 12 tane De Colo alalım, tabi 5 tane de top lazım pozisyon başına. Gözünü açar açmaz Avrupa Şampiyonluğunu görünce böyle oluyor demek ki. En ufak bir tökezlemede tükürelim sıçalım. Koçun tabiriyle SHAME ON YOU! Ne desek boş...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #581 : 21 Kasım 2019, 13:03:49 »
Barça maçında 2 sayı, 3 top kaybı, -2 verimlilik ile oynadı.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #582 : 10 Aralık 2019, 00:58:17 »
Bu sezon EL'deki istatistikleri yerlerde:
18.3 dakika, 4.8 sayı, %39 ikilik, %33 üçlük, 2.8 rib, 1.1 asist, 1.6 top kaybı

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #583 : 13 Aralık 2019, 12:26:27 »
Basketbol normalde çok estetik bir spor dalı , fakat Kalinic bunu icra ederken gözlerim kanıyor , dayanamıyorum izlemeye. Top bir insanın eline bu kadar mı yakışmaz. Hiç mi doğru bir pozisyona girip , akıl çerçevesi içerisinde hareket yapamaz bir insan. Her oyunu zorlama .

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #584 : 13 Aralık 2019, 12:41:25 »
Artık bir klasik haline geldi: Sırtı dönük top alıyor, 2-3 sn. boşluk bulmaya çalışıyor, kafasıyla savunmacıyı ittirip şut atmaya çalışıyor; ya topu kaptırıyor ya şut kaçıyor. Peki bazen aynı maçta 3-4 defa niye bunu yapıyor?