Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976960 defa)

eu_kobe, ibrahimseckin ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #4800 : 21 Eylül 2015, 18:13:32 »
FENERBAHÇE EDİRNE MAÇI HANGİ KANALDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4801 : 22 Eylül 2015, 09:39:53 »
FENERBAHÇE EDİRNE MAÇI HANGİ KANALDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

23.09.2015 Çarşamba Günü Saat 14.00
Ülker Arena
Fenerbahçe-Edirne Bld.Edirnespor

Maç Yayını : Fb tv

Diye hatırlıyorum.Bir değişiklik olursa paylaşırım.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4802 : 22 Eylül 2015, 15:12:05 »
23.09.2015 Çarşamba Günü Saat 14.00
Ülker Arena
Fenerbahçe-Edirne Bld.Edirnespor

Maç Yayını : Fb tv

Diye hatırlıyorum.Bir değişiklik olursa paylaşırım.
sağolun neden kimse yorum yazmıyor kadın basketboluna.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2015, 15:16:02 Gönderen: Mehmet Batur »

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4803 : 22 Eylül 2015, 17:20:02 »
sağolun neden kimse yorum yazmıyor kadın basketboluna.

Fazla yorumlanmamasının temel nedeninin şubeye yönelik kırgınlık/kızgınlık olduğunu sanıyorum. Tabii herkes adına konuşamam ama eskiden maç kaçırmayan birkaç tanıdığım şimdilerde kadın basketbol dedin mi "halen o şube kapatılmadı mı" deyip geçiyorlar.

Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış durumu mu olur yoksa taraftarın genelinde görünen bu kırgınlık şubenin sonunu mu getirir onu zaman gösterecek.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #4804 : 22 Eylül 2015, 18:25:41 »
Fazla yorumlanmamasının temel nedeninin şubeye yönelik kırgınlık/kızgınlık olduğunu sanıyorum. Tabii herkes adına konuşamam ama eskiden maç kaçırmayan birkaç tanıdığım şimdilerde kadın basketbol dedin mi "halen o şube kapatılmadı mı" deyip geçiyorlar.

Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış durumu mu olur yoksa taraftarın genelinde görünen bu kırgınlık şubenin sonunu mu getirir onu zaman gösterecek.

Onlardan birisi de benim. Normal şartlarda kadın basketbolunu en az hentbol kadar seyir zevki açısından sıkıcı ve gereksiz gören birisi olmama karşın söz konusu Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı olunca senelerce Erkek takımının maçlarından daha büyük bir heyecanla ve adeta tek maçını kaçırmadan takip ettim. Yayınlanan her maçı izlemeye çalışır, o gün kadın takımının maçı varsa o saate günlük başka proğram almazdım. Böyleyken geçen sezon bu takımın tek bir maçını bile izlemediğim gibi kadroda kimler var ve kimler yoktu; onu dahi umursayıp bakmadım, bilmiyorum. Bu sene de aynı şekilde... Düşünün ki, takımın play-off yarı finalinde elendiğini tesadüfen öğrendim. A Spor'da final maçını Galatasaray'ın başka bir takımla oynadığını görünce... Ben ki, kadın basketbol takımının final serilerinden önce tıpkı futbol derbileri gibi gözüne uyku girmeyecek kadar heyecan içinde yatıp kalkan birisiyken...

Bu tutumum elbette tam anlamıyla bilinçli olarak "ben bu takıma küsüyorum, izlemeyeceğim" kararı değil. Ki böyle kararlar başlangıçta bilinçli alınsa bile geçen sürede dürtüler aklın önüne geçer ve en fazla birkaç ay içinde ve hatta kazanılan ilk kupadan sonra yeniden takım ile "barışılır." Benim ki artık içselleşmiş bir şey. Yani aklım ve mantığım takımla barışsa bile artık bu takımın ne yapıp ettiği umurumde değil, çünkü içimden gelmiyor. Zerre kadar ilgi, merak kalmadı. Zaten teorik olarak kadın basketbolunu izlemeyi, mahalledeki liseli gençlerin kendi arasında yaptığı tek pota maçlara bile tercih etmezdim. Onunla aramdaki tek bağ Fenerbahçe formasıydı. Şimdi artık para verseler, Euroleague şampiyonluk maçı var deseler oturup da kadın basketbolu denilen tuhaf oyuna bir saatimi ayırıp izlemem. Yani içimden gelmez. Kafama silah dayamaları halinde belki...
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2015, 23:00:20 Gönderen: Hakan Yaman »

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4805 : 23 Eylül 2015, 20:15:58 »
FB:57 EDİRNE:46 yine Birsel VARDARLIşov izledik kaptan inanılmaz şut atarak maçı kazanmamızı sağladı.Nasta 10 sayı 11 ribaund olcay 8 sayıyla oynadı.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4806 : 23 Eylül 2015, 20:19:55 »
Fazla yorumlanmamasının temel nedeninin şubeye yönelik kırgınlık/kızgınlık olduğunu sanıyorum. Tabii herkes adına konuşamam ama eskiden maç kaçırmayan birkaç tanıdığım şimdilerde kadın basketbol dedin mi "halen o şube kapatılmadı mı" deyip geçiyorlar. Böyle düşünüyosan gs 4 yıl üst üste şampiyon olduğunda uefa kupasını aldığında futboluda kapatsaydık o zaman böyle düşünceler sadece FBMİZE zarar verir.1 maç kaybettin şubeyi kapat o yere kadar alınan 17de 17 galibiyetide kapatılmasını istediğiniz şubu kazandı.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4807 : 23 Eylül 2015, 21:01:31 »
Aslında bu konuda Mehmet Batur'a katılıyorum.
Bu benim kişisel görüşlerim.Bana göre doğru olduğunu düşünüyorum.
Abartmasız 50 Yıldır Fenerbahçe'liyim,Eğer 50 Yıl sonra hala Fenerbahçeliysem bundan sonraki sayılı günlerimizdede Fenerbahçe'li olarak geçireceğim demektir.Bizim zamanımızda en popüler Futboldu,diğer branşların çoğu yoktu.
''Hey Hey Şampiyon Fener Dünyayı yener Oynarsa eğer,Timuçin,Niyazi,Datcu,Mustafa ,Ender ''
30 sene boyunca şampiyon olmadığımız ,Çok üzüldüğümüz,Guruplaşmanın olduğu yıllarda bile başımız dik geziyorduk.Son 20 yılımdada her geçen yıl daha mutlu oldum.Branşlarda sevindiklerimizde oldu üzüldüklerimizde.
Avrupa ülkelerine bakıyorum,Veleyboldada Masa Tenisindede,Atletizimdede Oyuncularına sahip çıkıyorlar.Bu ülkelerin çoğu Bir Bakırköy kadar nüfusu yok ama Fenerbahçe'nin 25 Milyonun üstünde taraftarı varsa Hiç bir branş boş kalmamalı.Taraftar kızabilir ,üzülebilir,İsfendiyar bey gibi idarecilerede tavırda alabilir ama Fenerbahçe'ye küsemez.İyiki Fenerbahçe birsürü branşı var.İnanın bütün gün yayın olsun hepsini zevkle seyrederim.Masa tenisinide,veleyboluda,futboluda,basketboluda zevkle seyrederim.
Taraftarımızın çoğunluğu sadece Futbol der ama ben futbola değil renklere Aşığım.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2015, 21:15:57 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4808 : 23 Eylül 2015, 21:13:34 »
FB:57 EDİRNE:46 yine Birsel VARDARLIşov izledik kaptan inanılmaz şut atarak maçı kazanmamızı sağladı.Nasta 10 sayı 11 ribaund olcay 8 sayıyla oynadı.

Ben dedim ki bizim için bunlar hazırlık maçı kıstas değil.Ama bu maçta Edirne'nin yabancılarla çıkması biraz zorlansakta fikir verebildi.
Bende Birsel'i beğendim ,Böyle başladı böyle gider inşallah ama ben Olcay'ıda, Melisa korkmaz'ıda,Melisa Gülcan'ı begendim.Hülya yerinde saymış gibi.İnşallah hoca gençlerede yer vermeye A kadro gelincede devam eder.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4809 : 23 Eylül 2015, 21:51:45 »
diğer yabancılar ne zaman takıma katılacak acaba.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2015, 21:54:32 Gönderen: franz392 »

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4810 : 24 Eylül 2015, 12:29:11 »
diğer yabancılar ne zaman takıma katılacak acaba.
bu hafta sonu galiba

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4811 : 24 Eylül 2015, 16:21:37 »
Benim için;
Dünyanın ve Hayatın  Sarı-Lacivertten daha güzel bir sureti,
Gökyüzünden daha güzel Mavi,
Kanaryadan daha güzel canlı,
Fenerbahçe'den daha güzel Dost yoktur.
Gerçek Dost,Gözlerin Erişilmezliğİ,Yağmur Taneciklerin Sıcaklığı.
Branşlar bazen üzsede gönlümüzü,Kupalara aravermişlersede  ne çıkar, Yine Uzanır  Ellerimiz,.Ama çaresiz,Ama Yorgun,Ama Üzgün,.Kurban Bayramınız Kutlu Olsun....

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4812 : 25 Eylül 2015, 14:15:08 »
Turnuvanın ilk gün programı:

25 Eylül Cuma
13:00   Ordu – Fenerbahçe
15:00   Adana ASKİ – Mersin BŞB
17:00   Botaş – Canik Bld.
19:00   AGÜ – Hatay BŞB

FBtv vermiyor.
Herzaman olduğu gibi yayın yok sanıyorum.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4813 : 26 Eylül 2015, 11:13:30 »

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız Botaş Cup’taki ilk maçında Orduspor’u 78-67 mağlup etti.

Fenerbahçe maça Birsel Vardarlı Demirmen, Gökçe Doğan, Melis Gülcan, Anastasiya Veremayenka ve Ewelina Kobryn ilk beşiyle çıktı.

Fenerbahçe'de en skorer isim 19 sayıyla Ewelina Kobryn olurken, Birsel Vardarlı Demirmen 15, Anastasiya Verameyenka ise 10 sayıyla oynadı.

FENERBAHÇE

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4814 : 26 Eylül 2015, 14:46:18 »
Botaş cup gibi 1 turnuvayı FBlilere ve insanlara izlettirmeyen fb tvye bütün gün futbol program tekrarı veren spor kanallarına ve tbf tvye kulüplerin saçma internet sitelerinin hepsine YAZIKLAR OLSUN!