Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976450 defa)

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5685 : 04 Kasım 2016, 00:06:47 »
Kaynak nedir hocam. İnşallah takviye yapılır.

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #5686 : 07 Kasım 2016, 17:38:53 »
Akasya avm basket takımına sponsor olmuş. Burdan gelcek parayla getirin şu Maya Moore'u artık.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5687 : 08 Kasım 2016, 11:07:44 »
su yeni sponsorla su petrovic'i cıkarsak keske prag'dan madem 3 numara bakıyoruz...
bonner yerine alınaiblecek oyuncu iste...avrupalı modeli...

bu arada stricklen icin bir kac kelam edeyim...

stricklen'e cok laf ediyoruz..bende ediyorum..ama gunah kecisi ilan ediyorum kızı...esas kızgınlıgım subeye...yaptıkları hatalara...bonner meselesi, onun yeirne avrupalı birini alıp, ocak'ta baska amerikalı almayı akıl edememelri gibi...

ama stricklen icin sezon bası bir kac kelam etmistim..hatırlayan belki vardır..

ben strcklen'in coleman'dan daha kotu oyuncu olmadıgını, kesinlikle daha potansiyelli oldugunu yazmıstım..

esasında mac ıcınde bakarsnaız; stricklen bu dediklerimi haksız cıkarmıyor..

kesinlikle daha iyi sutor
daha cok reb katkısı veriyor
daha cok savunma isini biliyor, top calma ve yardıma gitme islerinde daha iyi...

ama dedigim gibi stricklen'in problemi mac icine girememek, sorumluluk almamak...canik macında alınca neler oldu gorduk...23 sayı 7 reb 1 asist 2 top calma yaptı..5/11 3 sayı 4/5 2 sayı yaotı...
ama bu surekli olur mu bilemiyorum..yani ncaa de ki haline donebilir mi tekrar burada hava yakalayıp...guven meselesi...

stricklen'in seattle'daki ilk 3 senesi allie ve lavender'in 6. adam rolunde farksızdı ve iyi is cıkartıyordu..ama takastan sonra conneticut'da isler degisti sorumlulugu iyice azaldı ve bu sene iyiden iyiye 8.; 9. oyuncu rolune dustu conneticut'da...iyice salmıs gozuktu...tekrar isin icine sokarsak belki bekledigimizdne fazlası gelebilir...deidigm gibi potansyieli var ama acıga cıkarmak lazım...draft 2 numarası kotu oyuncu olamaz bu kadar...

draftine bakarsak..
2012 1 Nnemkadi Ogwumike 2 Shekinna Stricklen 3 Devereaux Peters 4   Glory Johnson 5 Shenise Johnson 12 Damiris Dantas 14 Tiffany Hayes 17 Riquna Williams 29 Lynetta Kizer
cok parlak bir sezon degil esasen wnba icin...ama 30 secılenden 10 tanesi bir turlu wnba'de tutunan oyuncular...cok kotu bir oran degil, ortalamaya bir yıl oyuncu kailtesi acısından..

ama bakalım neler olacak...ocaga kadar memnun kalacak mıyız bunu kendi belirleyecek bence...

dedigim gibi amerikalı oyuncu olarak bu sene boyle diyip (zaten allie gibi bir devsitrmemiz var-yıldız amerikalı gibi), stricklen'i sanki avrupalı iyi bir yan parca olarak gorerek; (biraz da mecburiyetten (maya-bonner-della donne-parker olmuyorsa); su yeni sponsorla ciddi bir avrupa'lı yıldızı cıkarmtak lazım bir takımdan...yani paraya avrupalı ıcın kıyalım...(zaten abd'li yıldızdan her turlu ucuz da gelir)

ben iyi bir paraya ve ligdede surekli oynama sartıyla petrovic'i getirebilecegimize inanıyorum..yeter ki sube bu vizyonda olsun...

petrovic + stricklen ile de avrupa'da  is yaparız..en azından rotasyon seven kocun elinde fazla oyuncu oldugundan kullanabilecegi sahada hep skor opsıyonu kalır..

« Son Düzenleme: 08 Kasım 2016, 11:09:24 Gönderen: Vanguards of FB »

• Üye
« Yanıtla #5688 : 08 Kasım 2016, 13:15:28 »
Geçen twitter da Bonner'in c.dupree ile evlendigini gördüm. Bonner transferinin yatma sebebi buysa ki budur büyük ihtimalle,  yazık subedeki geri kafalilara.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #5689 : 08 Kasım 2016, 13:50:56 »
Maya Moore won't be playing overseas this offseason. #WNBAOverseas
En son umutlar ölür !

• Üye
« Yanıtla #5690 : 08 Kasım 2016, 15:04:36 »
Geçen twitter da Bonner'in c.dupree ile evlendigini gördüm. Bonner transferinin yatma sebebi buysa ki budur büyük ihtimalle,  yazık subedeki geri kafalilara.

o abicim...

ama soyle bir durum sonrası da olabilir...biz bonner'la anlastık; direkt veto yemedi belki ama eger ben dupree ile evlenecem sonra gelecem dediyse de yatmıs olabilir transfer...

bilemiyorum detayını...ama bu evlilikle alakası oldugu kesin...

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #5691 : 08 Kasım 2016, 17:47:23 »
bunlara her hafta bir sponsor iddiasi geliyor, bugün de bir sponsor ile anlasmisiz
şu erkek takimina bir tane sponsor bulun Allah askina

• Üye
« Yanıtla #5692 : 08 Kasım 2016, 18:10:52 »
Maya Moore da bu sene kesin oynamıcam diyorsa Elena Delle Done ya da Seimone Augustus' tan başka alabileceğimiz kimse gelmiyor aklıma.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2016, 18:18:01 Gönderen: ertugrul_solomon »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #5693 : 11 Kasım 2016, 00:22:03 »
Kaynak nedir hocam. İnşallah takviye yapılır.

Kayna Yeni Sponsorumuz.Ama Transfer olurmu orası muamma.Ama benim gönlümden geçen çok iyi skorer oyun kurucu.Birsel'le takım zorlanır.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #5694 : 26 Kasım 2016, 20:25:15 »
Quigley ve Gruda çok iyi oyuncular Lavender de öyle çok faydalı. Doğumdan önceki Vera da çok iyiydi. Vera ve Stricklen da Quigley, Gruda ve Lavender ayarında olsa ciddi şansımız olurdu.

• Üye
« Yanıtla #5695 : 29 Aralık 2016, 13:10:19 »
seneye su kadro yapılanmasını soyle yapsak...

birsel varsa;

birsel-pelin-melisa
allie-ayse-merve
petrovic-karima-melis
sanders-vera-tugce
gruda-lavender-esra

stricklen gider yerine karima christmas gelir + petrovic ve sanders...yani parayı petrovic ve sanders'a harcarım....

birsel yoksa;

diggins-pelin-melisa
allie-ayse-merve
petrovic-karima-melis
sanders-vera-tugce
gruda-tilbe-esra

stricklen gider yerine karima christmas gelir + gene petrovic ve sanders gelir..o zaman belki lavender'dan vazgecip tilbe'yi alırım..birsel yerine abd'li kıtadısı pg...cruz olsa keske avrupalı ama mecburen diggins gibi birine gidebiliriz ama sitem degisir biraz...

yada petrovc'i alamıyorsak bu ihtimalde; lavender kalır...avrupalı bir pg buluruz bir turlu...
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2016, 13:12:03 Gönderen: Vanguards of FB »

• Üye
« Yanıtla #5696 : 29 Aralık 2016, 13:28:21 »
Cruz, Quigley , Gruda, Petroviç, Vera ve devşirme Sanders. Kıtadışıda al eli ayağı düzgün iki oyuncu yen herkesi.

• Üye
« Yanıtla #5697 : 29 Aralık 2016, 14:28:52 »
Cruz, Quigley , Gruda, Petroviç, Vera ve devşirme Sanders. Kıtadışıda al eli ayağı düzgün iki oyuncu yen herkesi.

cruz yada petrovic'ten birine bile gerek yok...7 yabancıya cıkar kadro 2 kıtadısıyla...o yuzden max 6 olarak dusunursen gerek yok...haa 1 kıtadısı alacaksan olsun ikiside..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5698 : 29 Aralık 2016, 16:34:09 »
Sanders en önemli hamle. Onun alınması ile Levander'in de gereksiz olacağı için bir kıta dışı hakkı doğar. Bunu da uzundan kullanmak yerine skorer bir forvetten kullanılması alternatifi ortaya çıkmış olur. Bizim en başarılı olduğumuz dönemler iki kıta dışını da kısa forvetlerden kullandığımız zamanlardı.

• Üye
« Yanıtla #5699 : 31 Aralık 2016, 02:34:21 »
Yok mu piyasada abd li iyi bir 3 numara bize gelebilecek. Bonner falan gelsin biri. Stricklen in ocakta bitiyordu sözleşmesi.  Yapalım adam akıllı bir transfer.