Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976510 defa)

Scorpionur, Tom Hanks, xtremre ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #105 : 15 Ocak 2014, 21:05:52 »
Bu sene bu takımdan bişey çıkmaz..

Zaten sene başında  yapılan yapılmayan hamlelerden belliydi...Koça koçun yanındakilere -0- güven var...

Bu sene ilk defa umudum yok..Aziz Yıldırım da karışmıyor artık..Hayırlısı olsun...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #106 : 15 Ocak 2014, 21:08:34 »
Bende bunu diyorum işte bu tip olaylarda koç cezalandırılıp oyuncu kaldığı yerden devam ettikçe daha sıkıntılı bir sürece giriliyor, oyuncularda alışkanlık yapıyor bu tip durumlar

Esmeral-Birsel-Cappie-İvana..Yollasınlar hemen o zaman Burak...Maalesef koçunda çook hataları var...

Bu NBA de de Avrupadada böyledir.Bazen sistemler oyuncuların özelliklerine göre olur.Bu koçta bu yok..Herkesi kendi kalıbına sokamazsın...

Koç buraya ben EUROLİGİ aldım..Final oynadım şimdide ben bilirim havasında!!!

Son attığı twitlere bak...

Obra kazanınca biz..kaybedince biz diyor..Bu koç sallıyor oyunculara! Yada kendine pay çıkarmıyor!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #107 : 15 Ocak 2014, 21:08:48 »
Ben koçtan ziyade bu oyuncu kadrosuna güvenmiyorum artık. Verameyenka, Olcay, Q ve Angel bir yana. Topunu postalayıp küçülmeye gitseler hayırım olmaz.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #108 : 15 Ocak 2014, 21:09:44 »
Koçu beğenin beğenmeyin ama bu şube bazı oyuncuların çiftliği değildir.

Değildir diyorum ama bu temennim. Yoksa maalesef bazı oyuncuların çiftliği.

Hafızanızı Kemal Haydar'dan bugüne sardırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Artık bu şubede oyunculardan yana verilecek prim kalmadı.

Kaldı ki, Ivana'nın geçen sene arkadaşlarına da nasıl terbiyersizlik yaptığı unutulmadı. Mesela haksız yere Esra'yı rencide edişi...
Otokontrol yok abi Matovic'de . Rakiple de yaşıyor mesela bu durumları bazen . Sağlıklı düşünemiyor ,kızdığı zaman.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #109 : 15 Ocak 2014, 21:10:56 »
Esmeral-Birsel-Cappie-İvana..Yollasınlar hemen o zaman Burak...Maalesef koçunda çook hataları var...

Ben de tam onu yazıyordum. Bu isimlerden bazıları nazikçe yollanmalı, bazıları da resmen kıçlarına tekmeyi yapıştırıp s..tiredilmeli.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #110 : 15 Ocak 2014, 21:11:47 »
So you think it's my fault?? Of course,  I'm the coach!! I'm so proud of my players. They fight and never give up. THEY ARE THE BEST

iyi sallamış oyunculara :)) koç iyidir kötüdür eyvallahta allahtan yönetici değlsiniz :)) Hakana katılıyorum oyuncular esas sorun baştan beri söylüyorum bu kadro çok abartıldı
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #111 : 15 Ocak 2014, 21:12:25 »
Israrla o niye kadro dışı kalmamış bu niye kalmamış diyenleri de anlamıyorum .Mesela Cappie,bu sene çok eleştiriyorum onu ama bu olayın performansınla ne alakası var ?
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #112 : 15 Ocak 2014, 21:14:20 »

Bu NBA de de Avrupadada böyledir.Bazen sistemler oyuncuların özelliklerine göre olur.Bu koçta bu yok..Herkesi kendi kalıbına sokamazsın...

Koç buraya ben EUROLİGİ aldım..Final oynadım şimdide ben bilirim havasında!!!

Son attığı twitlere bak...

Obra kazanınca biz..kaybedince biz diyor..Bu koç sallıyor oyunculara! Yada kendine pay çıkarmıyor!

Tamam koç kötü bende istemiyorum da yarın öbürgün başka bir koç geldiğinde işler tıkırında giderken Birsel veya Esmeral farketmez yedek kalıyorum diye sızlayacaksa, saygısızlık yapacaksa ki yapacaklar gitsin abi farketmez. Benim demek istediğim buradaki olay İniguez iyi koç oyuncular yüzünden sıkıntı yaşıyoruz değil.. Demek istediğim oyuncuların ne olursa olsun bu şekilde davranmaya hakları olmadığı.. Bütün dünya da böyle evet bizde de senelerdir böyle ama olmasın işte

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #113 : 15 Ocak 2014, 21:15:23 »
Ben de tam onu yazıyordum. Bu isimlerden bazıları nazikçe yollanmalı, bazıları da resmen kıçlarına tekmeyi yapıştırıp s..tiredilmeli.

Ben mesela Cappie Pondexterin özellikle New Yorka taşınıp Moda olaylarına girdikten sonra Bazı Gs maçları dışında oyun oynadığını görmedim...

Bence yeniden yapılanma şart...

Ama şu sırf KÜBRA kalsın dİye BEGÜMÜ kapıdan döndürenler..Ve Bahar Çağları istemeyen ve Tuğçeyi aldıranlar....

Bana kalırsa benim elimde olsa şubeyi ezer geçerim.1 ADAM bırakmam..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #114 : 15 Ocak 2014, 21:16:55 »
Israrla o niye kadro dışı kalmamış bu niye kalmamış diyenleri de anlamıyorum .Mesela Cappie,bu sene çok eleştiriyorum onu ama bu olayın performansınla ne alakası var ?

Kafaca BASKETBOLDAN uzaklaşmış..Maç günü sabahlıyorlar Moda İntsigramları..

HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #115 : 15 Ocak 2014, 21:17:21 »
So you think it's my fault?? Of course,  I'm the coach!! I'm so proud of my players. They fight and never give up. THEY ARE THE BEST

iyi sallamış oyunculara :)) koç iyidir kötüdür eyvallahta allahtan yönetici değlsiniz :)) Hakana katılıyorum oyuncular esas sorun baştan beri söylüyorum bu kadro çok abartıldı

Ha bunu yeni yazdı...

Ceyhan maçından sonra yazdıkları?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #116 : 15 Ocak 2014, 21:17:26 »
İmza. Olay budur. Performans kadro dışı nedeni değil, yedek bırakma nedeni olabilir. Kulis yapan, ali cengiz oyunlarına kafa yoran, ya da Polat Alemdar takılan her kimse kadro dışı bırakılır. Daha doğrusu bırakılmalı. Bana kalırsa yetmez, kıçına teneke bağlayıp yollanmalı.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #117 : 15 Ocak 2014, 21:19:15 »
İmza. Olay budur. Performans kadro dışı nedeni değil, yedek bırakma nedeni olabilir. Kulis yapan, ali cengiz oyunlarına kafa yoran, ya da Polat Alemdar takılan her kimse kadro dışı bırakılır. Daha doğrusu bırakılmalı. Bana kalırsa yetmez, kıçına teneke bağlayıp yollanmalı.

O zaman en az 4 kişi gider.Onları da Gs alır abi..Zaten Bizim şubede asıl gidecekler oyunculardan önce 1 kişi..Yazmıycam adını..Onun yüzünden bunlar...

Kübrayı tutan kişi...O kişiler 2 haftaya işi bitirir yazın bir kenara..Kaski Mağlubiyeti yakındır.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #118 : 15 Ocak 2014, 21:21:02 »
Birsel'i her şeye rağmen tutarım. Bir şans daha veririm. Sonuçta bir çırpıda silinecek oyuncu değil.

-Matovic.
-Cappie.
-Kübra.
-Nevin.
-Esmeral.

Şu konjonktörde üstü çizilmesi gerekenler. Artık taze kan gerek.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #119 : 15 Ocak 2014, 21:22:04 »
Bir de Didem Akın var tabii. Koç harcamada ve kulis yapmada üstüne yok.