Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976281 defa)

Scorpionur ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #135 : 15 Ocak 2014, 23:21:02 »
Angel gibi bir oyuncuyu şu genç yaşında bulmuşken bırakmak çok yanlış olur diye düşünüyorum. Kaldı ki, sezon başından beri ondan başka maksimumuyla oynayan kimi sayabiliriz? Vera'nın artılarını bir yana koyarak söylüyorum.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #136 : 15 Ocak 2014, 23:25:03 »
Angel bırakılmaz zaten yanına en fazla Delle veya Candace alınır
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #137 : 15 Ocak 2014, 23:29:26 »
Angel gibi bir oyuncuyu şu genç yaşında bulmuşken bırakmak çok yanlış olur diye düşünüyorum. Kaldı ki, sezon başından beri ondan başka maksimumuyla oynayan kimi sayabiliriz? Vera'nın artılarını bir yana koyarak söylüyorum.

Abi Angel'dan 3 yaş daha genç, 11 cm daha uzun, 2-3 oynayıp aynı zamanda oyun kurabilen, sahanın her bölgesinden şut tehdidi olan, top hakimiyeti müthiş olan, yeri gelince 4 numaraya da kayabilen, savunması ona göre bir parça daha iyi olan, ileride kadın basketboluna damga vurabilecek bir Elena Delle Done var.

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #138 : 15 Ocak 2014, 23:33:25 »
Kocu bende begenmiyorum ok ama bazi arkadaslarin da dedigi gibi, oyuncular kafalarina göre hareket edemez etmemeli.
Yok deliymis arizaciymis suymus buymus o zaman kendini kontrol etmesini bilecek koca herzaman saygili olacak.
Ivana nin ben 2-3 yil önce yine takim arkadaslarina saygisiz hareketlerini hatirliyorum. Cok seviyorum Ivanayi o bir yana.
Bu takimda gercekten kendilerini aga gibi görenler gönderilmeli. Seneye ben olsam Angel,Vera,Q, Yakubu,Tugce disinda herkesi gönderirim. Birsel ve Meral'i uyarir öyle takimda tutardim. Herkes haddini bilsin.
Ayrica Yakubu'yada yazik.
Seneye icin Elena Delle Donne alinmali veya Maya Moore ki önceligim Elena dan yana. Candace Parkerin gelmesine ihtimal vermiyorum zaten ki olsa bile yine Elena'yi secerdim. Muhtesem bir oyuncu ayrica uzun boyuna ragmen cok iyi sutör hem disaridan hemde iceriden atabilen, Blok, Ribaund, Skor, Savunma katkisi yapan komple bir oyuncu. Penny Taylor dan sonra beni ancak bu transfer tatmin eder zaten :P
Epiphany Prince combo guard olarak. Ivana yerinede Zane. Ayrica umarim Birsel yerine önümüzdeki bir iki macda Olcay ilk 5 baslar da anlar hatasini belki?!!

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #139 : 15 Ocak 2014, 23:43:36 »
Voleybol maçından sonra Cem abi ile konuşurken şöyle bir şey geçti muhabbetin içerisinde. Ben Birsel'in vaziyetini Nevriye'ye benzetiyorum. Bunu aklıma getirmek istemiyorum ama gerek performans gerek hal ve hareketler beni o düşünceye sevkediyor. Sonu da o şekilde olacak gibi.

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
« Yanıtla #140 : 15 Ocak 2014, 23:46:28 »
Voleybol maçından sonra Cem abi ile konuşurken şöyle bir şey geçti muhabbetin içerisinde. Ben Birsel'in vaziyetini Nevriye'ye benzetiyorum. Bunu aklıma getirmek istemiyorum ama gerek performans gerek hal ve hareketler beni o düşünceye sevkediyor. Sonu da o şekilde olacak gibi.

Aynen malesef benim aklima da ilk o geldi. Bilmiyorum acaba Kaptan olduktan sonra mi birsey oldu ne oldu anliyamadim.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #141 : 15 Ocak 2014, 23:53:22 »

George Dikeoulakos Nadezhda nın başına geçtiğinden beri takım bariz düzeldi. Euroleague de üst üste 3 galibiyet aldılar. Keşke tekrar bizim takımın başına geçseydi.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #142 : 15 Ocak 2014, 23:55:02 »
George Dikeoulakos Nadezhda nın başına geçtiğinden beri takım bariz düzeldi. Euroleague de üst üste 3 galibiyet aldılar. Keşke tekrar bizim takımın başına geçseydi.

Yalnızmı gitti.? :)
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #143 : 15 Ocak 2014, 23:55:41 »

Çeri başı diyorsun yani...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #144 : 15 Ocak 2014, 23:58:18 »
Yalnızmı gitti.? :)

evet yolları ayrıldı bu sene
FENERBAHÇE

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #145 : 15 Ocak 2014, 23:59:14 »

Belliydi geçende Babkina acayip resimler paylaşıyordu zaten..Arkadaşları esir etti Pc başında!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı haktan87

• Üye
« Yanıtla #146 : 16 Ocak 2014, 00:07:33 »
Belliydi geçende Babkina acayip resimler paylaşıyordu zaten..Arkadaşları esir etti Pc başında!

üzüldüm çokta yakışıyorlardı :)
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #147 : 16 Ocak 2014, 00:08:00 »

Şu haliyle Işıl'a yedek olur. Hoş, bana kalsa ben bu sene ısrarla Olcay'a yedek yaparım. Ayrı mesele.

Mesela beş maç Birsel olmasa ve Olcay oynama şansı bulsa, döndüğünde Olcay'dan formayı alamaz. Rüştü'nin Engin İpekoğlu'ndan formayı kapması gibi olur.

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
« Yanıtla #148 : 16 Ocak 2014, 00:13:28 »
Şu haliyle Işıl'a yedek olur. Hoş, bana kalsa ben bu sene ısrarla Olcay'a yedek yaparım. Ayrı mesele.

Mesela beş maç Birsel olmasa ve Olcay oynama şansı bulsa, döndüğünde Olcay'dan formayı alamaz. Rüştü'nin Engin İpekoğlu'ndan formayı kapması gibi olur.

Hakan abi ye katiliyorum :)

Çevrimdışı haktan87

• Üye
« Yanıtla #149 : 16 Ocak 2014, 00:16:32 »
Birsel bu kadar çabuk silinecek bir oyuncumu.? Çok çabuk siliyoruz, ortada ciddi bir problem yoksa neden gönderilsin, daha 1 kaç ay önceen kaliteli 3,4 guardan birisi değilmiydi. Birsel ile ışılı neye göre karşılaştırıyoruz bir maça bakarakmı birsel 20 tane ışılı sol cebinden çıkarır yeterki bildiğimiz gibi oynasın..
Zeljko OBRADOVİC.