Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1977004 defa)

Tugrul ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #150 : 16 Ocak 2014, 00:19:16 »
Birsel bu kadar çabuk silinecek bir oyuncumu.? Çok çabuk siliyoruz, ortada ciddi bir problem yoksa neden gönderilsin, daha 1 kaç ay önceen kaliteli 3,4 guardan birisi değilmiydi. Birsel ile ışılı neye göre karşılaştırıyoruz bir maça bakarakmı birsel 20 tane ışılı sol cebinden çıkarır yeterki bildiğimiz gibi oynasın..

Birselin kötü performansi zaten 1-2 yildir devam ediyor. Ayrica o kadar isteksiz oynuyor ki sinir olmamak elde degil. Birsel gönderilsin falan demiyorum ama uyarilsin en azindan bir Olcay oynasin bir kac mac yerinede akli basina gelsin. Cünkü Birsel eski Birsel de degil?.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #151 : 16 Ocak 2014, 00:23:18 »
Birsel son iki maça kadar gayet iyi oynuyordu bundan önceki Gs maçında çok iyiydi snlik hafızamız var oradaki yorumları hatırlıyorumda işte Bİrsel bu felan filan şimdi yine tu kaka.... ayrıca Olcay oyun kurucu olamaz net söylüyorum saha görüşü çok zayıf şutunu geliştirmeye baksın bence
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2014, 00:23:50 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #152 : 16 Ocak 2014, 00:24:16 »
haktan87;

Birsel için yazdığım son güzel mesaj en az bir buçuk sene öncesine aittir.

Ona en iyi gard olduğunu bir kaç ay önce kim söylediyse ve bugün tersini söylüyorsa kim olduğunu belirtip ona cevap yazman daha uygun olur. Bu şekilde yazınca zihin bulandırıyor. Sanki bir kaç ay önce ona en iyi gard diyen ben mişim gibi.

Birsel 2012 finalinde Işıl'ın sıfır sayıyla oynadığı seride, Işıl'a top kaptırıp turnikeden sayı bulmasına neden olduğu günden beri Işıl karşısında çoğunlukla eziliyor. 20 aylık bir süreden söz ediyorum.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2014, 00:25:32 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #153 : 16 Ocak 2014, 00:26:55 »
Birselin kötü performansi zaten 1-2 yildir devam ediyor. Ayrica o kadar isteksiz oynuyor ki sinir olmamak elde degil. Birsel gönderilsin falan demiyorum ama uyarilsin en azindan bir Olcay oynasin bir kac mac yerinede akli basina gelsin. Cünkü Birsel eski Birsel de degil?.

Birsel daha 1 ay önce galatasaray lig maçında 13 sayı 7- asist 6- riband ile maçı kazandırmıştı diye hatırlıyorum son 2 yılda sadece türkiye kupasını verdik avrupada final ligde ve c.kupasını ise 2 şer daf kazandık bu maçlarda birsel yine bu takıma öncülük ediyordu.?

performans düşüklüğü olabilir katılıyorum olcaya daha fazla süreler verilmesi lazım ama birseli hedef tahtasına koyuyoruz bence. Sezon sonu bu takım yine şampiyon olacak buna inancım tam birsel ile olacak..
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #154 : 16 Ocak 2014, 00:30:53 »
Birsel son iki maça kadar gayet iyi oynuyordu bundan önceki Gs maçında çok iyiydi snlik hafızamız var oradaki yorumları hatırlıyorumda işte Bİrsel bu felan filan şimdi yine tu kaka.... ayrıca Olcay oyun kurucu olamaz net söylüyorum saha görüşü çok zayıf şutunu geliştirmeye baksın bence

Birsel'in gelişkin de ne faydasını görüyoruz. Savunma yapmaz, turnike bile atamaz, beş turnikeden üçü çemberden döner, penetre edip savunmayı delemez, adam eksiltemez. Eskiden iyi şut atardı, şimdi ona da tenezzül etmiyor. Geriye bir saha görüşü kalmış Olcay'dan artı olarak. Saha görüşü denilen şey de süre aldıkça genişler. Oynadıkça, sorumluluk altında olur. Bu nedenle iyi gardlar orta yaşa geldiklerinde süper-star seviyesine erişir. 25 yaşına kadar Tony Parker'ın saha görüşü hakkında neler söylenirdi? Steve Nash o yaşlarda yedekti. John Stockton aynı şekilde.

Gardlar oynadıkça saha görüşüne sahip olur.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
« Yanıtla #155 : 16 Ocak 2014, 00:32:21 »
haktan87;

Birsel için yazdığım son güzel mesaj en az bir buçuk sene öncesine aittir.

Ona en iyi gard olduğunu bir kaç ay önce kim söylediyse ve bugün tersini söylüyorsa kim olduğunu belirtip ona cevap yazman daha uygun olur. Bu şekilde yazınca zihin bulandırıyor. Sanki bir kaç ay önce ona en iyi gard diyen ben mişim gibi.

Birsel 2012 finalinde Işıl'ın sıfır sayıyla oynadığı seride, Işıl'a top kaptırıp turnikeden sayı bulmasına neden olduğu günden beri Işıl karşısında çoğunlukla eziliyor. 20 aylık bir süreden söz ediyorum.

Ben genel olarak yazdım size cevap olarak yazmadım...
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #156 : 16 Ocak 2014, 00:34:37 »
Ama şimdi ortada Birsel'i hedef alan bir yorum var ve bana ait bir yorum. Siz altına derseniz ki, daha bir ay önce böyle deniyordu, şimdi niye böyle diyorsunuz? Bakan, gören, duyan bunu başka türlü anlamaz.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #157 : 16 Ocak 2014, 00:35:23 »
oyunu iyi kurar ki en önemli özelliğidir guardın şutu da düzeltmişti diğer özellikleri ortalamadır ama dediğim gibi esas işi genellikle iyi yapar...ve top Birselin elindeyken duyduğum güveni bana çok az guard veriyor hele hele Işılla arasında dağlar kadar fark var, Olcayın gelişimi oyun kurma anlamında tospağa hızında bilemiyorum tamam çok genç ama o yönde gelişim nerdeyse yok gibi
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #158 : 16 Ocak 2014, 00:36:19 »
Yani bizim oynadığımız ne idüğü belirsiz basket "iyi kurulan" bir oyunun eseriyse daha bir şey demiyorum.

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #159 : 16 Ocak 2014, 00:38:21 »
Yani bizim oynadığımız ne idüğü belirsiz basket "iyi kurulan" bir oyunun eseriyse daha bir şey demiyorum.

Hahaha :D

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #160 : 16 Ocak 2014, 00:41:59 »
Neyse, muhabbetinize doyum olmuyor ama sabaha karşı Golden State'imin maçı var. Sonra iş var. En azından bir kaç saat şekerliyeyim, kalkabilirsem beş buçukta maça kalkacağım.

Herkese iyi geceler cümleten.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
« Yanıtla #161 : 16 Ocak 2014, 00:45:12 »
Ama şimdi ortada Birsel'i hedef alan bir yorum var ve bana ait bir yorum. Siz altına derseniz ki, daha bir ay önce böyle deniyordu, şimdi niye böyle diyorsunuz? Bakan, gören, duyan bunu başka türlü anlamaz.

Haklısın Abi ama denk geldi genel okuduğum mesajlar, duyduklarım bunu yazmama sebep oldu, Sizinle hiç bir ilgisi yok! Burdaki yorumlarınızıda çok beğenerek takip ediyorum..
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #162 : 16 Ocak 2014, 00:51:44 »
Birselin değeri Gsye geçerse çok daha iyi anlaşılır artık ne idüğü belirsiz oyun mu kurar yoksa başka bir şey mi onu bilemem

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #163 : 16 Ocak 2014, 04:16:50 »
Ankara dönüşü takımla aynı yerde yemek yedik ve orda Matovic ve Kübra'nın başı çektiği 3-4 kişilik grup oldukça eğlenceli bir sohbet içindeydi, onların dışında herkesin suratı asıktı ve açıkçası bir kopukluk olduğu ortada takım içinde. Matovic'i ben çok ama çok severim ama bir yanlışı varsa cezasını çekmeli.

Bunun yanında diğer yerli oyuncularla ilgili yazılanlar çok acımasız bence. Şuna katılıyorum bir takımın oyuncuları koçlarının işine karışamaz, onları sorgulayamaz bu onların işi değil eğer varsa böyle bir durum gerekli şekilde kulaklar çekilmeli ama öyle asalım, keselimle hiçbir yere varılmaz. Ben daha sezon başında Botaş'la(yanılmıyorsam) yapılan hazırlık maçında, yanımdakilere bu takımda sıkıntı var hocayı takmıyorlar demiştim mesela keşke o günden benim bile görebildiğim şeyi görüp önlem alsaydı idareciler. Ancak bu takımın yerlileriyle alakalı değil, tüm takımla alakalı bir durumdu en gencinden, en tecrübelisine kadar.

Diğer bir noktada hücumda yerlilerden verim alamama konusu. Bizim takımın hücumda ne yaptığını bildiği bir set var mı Allah aşkına, Galatasaray koçunun Şebnem'e bile çizilmiş seti varken, bizim koçun Cappie'ye çizdiği bir set var mı? Angel'ı sahada Şebnem veya Yasemen tutarken post-up'da kullanmışlığımız var mı ki biz Birsel'den, Esmeral'den katkı bekliyoruz, Allah aşkına biz hücumda ne oynamaya çalışıyoruz bilen var mı?
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2014, 04:21:19 Gönderen: phenom_07 »
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #164 : 16 Ocak 2014, 06:39:42 »
Birselin değeri Gsye geçerse çok daha iyi anlaşılır artık ne idüğü belirsiz oyun mu kurar yoksa başka bir şey mi onu bilemem

Sıkıntı burada zaten. Hani özellikle kadın basketbolunda gardın kadar konuşuyorsun ya... Çapı bu kadarsa mazurdur. Yok eğer yapabilecekleri daha fazlaysa ve bizde takımı ne idüğü belirsiz şekilde oynatıp, Galatasaray'a gittiğinde kabak çekirdeği gibi açılacaksa haindir, ihanet içindedir. Aldığı her kuruş haramdır. Daha fazlasını yapabilecekken yapmayan haramzade ve onursuzdur. Bunu Birsel için söylemiyorum. Parasını kuruşu kuruşuna aldığı halde bizdeyken tam kapasite oynamayıp, bizden ayrılınca potansiyelini sergileyen veya sergileyecek olan her sporcu için söylüyorum bunu. Erkek basket, kadın basket, futbol, voleybol farketmez. Böyle birisi her kimse şerefsizdir. Birsel böyledir demiyorum, böyle olan varsa diyorum. Nüansa dikkat.