Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976997 defa)

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7350 : 03 Nisan 2021, 20:27:31 »
İki oyuncumuzun Covid testi pozitif çıkmış.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 20:33:16 Gönderen: dwdark »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7351 : 03 Nisan 2021, 20:34:38 »
Aman aman tam f4 öncesi kazaya uğramayalım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7352 : 03 Nisan 2021, 20:39:45 »
Neden bir koşu lig oynatılıyor.Ne acelesi var.Çeyrekler tamam.Geçmiş olsun.

Yetişmeleri zor 10 gün karantina var.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 20:41:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7353 : 03 Nisan 2021, 21:09:55 »
Eyvallah. Önce EL i, sonra ligi alıp transferlere geçelim :)
İnşallah abim,hayırlısıyla bu sezonu çok güzel tamamlayacağız inşallah  :)

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7354 : 03 Nisan 2021, 21:12:58 »
Oyuncu iyi güzel de ionescu var orada. Wnba tarihine damga vuracak bir isim. Tercihim 100 defa olsa yuzunde de ionescu olur.
İkisi arasında bir tercih yapacak olsam ben de çok net ionescu derim abi aynı şekilde.Ama bueckers aslında 2 numaraya da kaydırılabilir bir arkadaş gibi,hatta wnba'de muhtemelen 2den bile süre alabilir çoğunlukla.O yüzden biraz abartı bir hayal gibi görünüyor olabilir ama ben İonescu-Bueckers kısa ikilisini (eğer bueckers el tercihi yaparsa tabi) buluşturmanın oyun planında bir tersliğe yol açacağını düşünmüyorum çok

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7355 : 03 Nisan 2021, 21:19:09 »
Corona vakalarından sonra şansımız kalmadı zaten azdı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7356 : 03 Nisan 2021, 21:19:56 »
İkisi arasında bir tercih yapacak olsam ben de çok net ionescu derim abi aynı şekilde.Ama bueckers aslında 2 numaraya da kaydırılabilir bir arkadaş gibi,hatta wnba'de muhtemelen 2den bile süre alabilir çoğunlukla.O yüzden biraz abartı bir hayal gibi görünüyor olabilir ama ben İonescu-Bueckers kısa ikilisini (eğer bueckers el tercihi yaparsa tabi) buluşturmanın oyun planında bir tersliğe yol açacağını düşünmüyorum çok
Simdi bueckersi ben de bir süredir takip ediyorum. Hatta sue birdun görüntülü röportajında detaylı bir açıklaması var kendisi ile ilgili. Onemli bir potansiyeli var. Acikcasi Amerikalılar oyuncu cikarma konusunda son yıllarda sıkıntı yasamiyor. Bueckers olursa ki mcbride a gule gule deriz. Ionescu+cambage'a ben göbek atarim. Zanda ve iagupova kalsin yeter.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7357 : 03 Nisan 2021, 21:24:23 »
Corona vakalarından sonra şansımız kalmadı zaten azdı.
F4'e yetişmezler mi?

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7358 : 03 Nisan 2021, 21:26:22 »
Simdi bueckersi ben de bir süredir takip ediyorum. Hatta sue birdun görüntülü röportajında detaylı bir açıklaması var kendisi ile ilgili. Onemli bir potansiyeli var. Acikcasi Amerikalılar oyuncu cikarma konusunda son yıllarda sıkıntı yasamiyor. Bueckers olursa ki mcbride a gule gule deriz. Ionescu+cambage'a ben göbek atarim. Zanda ve iagupova kalsin yeter.
Abi bueckers'ın geleceğini bilsem,bakma fotoğrafıma,mcbride'ın bavulunu bile kendi ellerimle hazırlayabilirim seve seve yani 😂Gerçekten çok isterim bizim takımda görmeyi,mcbride zaten bueckers geldiği takdirde kontenjanı da dolduruyor galiba,o yüzden ondan vazgeçmek gerekir tabiki bu ikili için.Cambage konusunda da aynı düşünüyorum sizinle.İonescu zaten son yıllarda bayan basketbolundaki belkide en büyük yetenek.Cambage ise el'de eka dominasyonundaki herhangi bir uzunun bile ulaşamayacağı bireysel bir tehdide sahip.Yani ikisini biraz De Colo-Vesely gibi düşünüyorum ben hatta.Dediklerinize katılıyorum,eğer İonescu-Cambage gelecekse,takımdan istedikleri herkesle yolları ayırabilirler gönül rahatlığıyla :D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7359 : 03 Nisan 2021, 21:26:57 »
F4'e yetişmezler mi?
Karantina suresi olarak yetisirler de performans olarak nasil dönerler orasi meçhul.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #7360 : 03 Nisan 2021, 22:15:53 »
İlk Euroleague maçlarından önce çok sayıda oyuncumuz Covid olmuştu, sonra tam takım çıksak da performansımız pek iyi sayılmazdı. Umarım sadece iki kişiyle atlatırız, onlar da umarım çok süre almayan oyunculardır.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7361 : 03 Nisan 2021, 23:48:37 »
Abi bueckers'ın geleceğini bilsem,bakma fotoğrafıma,mcbride'ın bavulunu bile kendi ellerimle hazırlayabilirim seve seve yani 😂Gerçekten çok isterim bizim takımda görmeyi,mcbride zaten bueckers geldiği takdirde kontenjanı da dolduruyor galiba,o yüzden ondan vazgeçmek gerekir tabiki bu ikili için.Cambage konusunda da aynı düşünüyorum sizinle.İonescu zaten son yıllarda bayan basketbolundaki belkide en büyük yetenek.Cambage ise el'de eka dominasyonundaki herhangi bir uzunun bile ulaşamayacağı bireysel bir tehdide sahip.Yani ikisini biraz De Colo-Vesely gibi düşünüyorum ben hatta.Dediklerinize katılıyorum,eğer İonescu-Cambage gelecekse,takımdan istedikleri herkesle yolları ayırabilirler gönül rahatlığıyla :D
Bir isim de ben vereyim. Caitlin Clark. Yağmur gibi ucluk atabilen bir isim. Zaten sayi rekorlarını alt üst etti bu sene.
Bueckers 19.8, clark ise 27.4 sayi ortalaması ile oynuyordu kolejde. Tam bir sayi makinesi. Zaten otoriteler kim daha iyi tartışmasına cok fazla girdi bu sene. Bireysel olarak Clark cok yukarıda ama takim olarak bueckersin takimi uconn daha iyi bir takim. Zaten gelecekte çok duyacağız isimlerini.
Ionescu önderliğinde Kisa forvet ve guardda Amerikalıların geleceği parlak.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7362 : 04 Nisan 2021, 00:25:09 »
bize alina gibi istikrarlı bi kısa daha lazım.bu thomas yerine mi olur kayla yerine mi bilmiyorum ama bu iki oyuncunun istikrarsızlığı çok soru işareti oluşturuyo.geçen sene chelsea gray geldiğinde sevinmiştim aslında ama ayrıldı o da.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7363 : 04 Nisan 2021, 05:25:41 »
Sabrına Ionescu rumen asıllı. Alıp Eu pasaportlu oynatmış olsak ne muazzam olurdu.

Ionescu- Olcay
McBride- Sevgi
Alina - Zanda
Sabally - Tuğçe
Cambage - Stokes - Gizem

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7364 : 04 Nisan 2021, 09:43:07 »
Bir isim de ben vereyim. Caitlin Clark. Yağmur gibi ucluk atabilen bir isim. Zaten sayi rekorlarını alt üst etti bu sene.
Bueckers 19.8, clark ise 27.4 sayi ortalaması ile oynuyordu kolejde. Tam bir sayi makinesi. Zaten otoriteler kim daha iyi tartışmasına cok fazla girdi bu sene. Bireysel olarak Clark cok yukarıda ama takim olarak bueckersin takimi uconn daha iyi bir takim. Zaten gelecekte çok duyacağız isimlerini.
Ionescu önderliğinde Kisa forvet ve guardda Amerikalıların geleceği parlak.
Birkaç maçına bakayım dedim de gerçekten bu arkadaşta baya iyiymiş abi.Yani soğukkanlılık tarafında çok ufak bir quigley havası almadım değil