Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976734 defa)

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7380 : 07 Nisan 2021, 22:33:37 »
Kristi Tolliver adını gördüm twitterda. Ciak nerde yazıyor.

Cambage gelirse efsane olur.

Tolliver - Olcay
McBride - Sevgi
Alina - Zanda
Sabally - Ciak - Tuğce
Cambage - Stokes - Gizem
Turkiyeye gelme.ihtimali varmis, biz olabilir miyiz diye tahmin yuruttum.

#LFB Sandrine Gruda se rapproche d'un retour à l'ASVEL Féminin. La taulière de l'équipe de France pourrait remplacer Héléna Ciak, qui a la possibilité de rejoindre une formation turque. Un duo Chartereau - Gruda dans la raquette, plus Badiane et Raincock, c'est du lourd

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7381 : 07 Nisan 2021, 22:53:46 »
Cambage işi hala ortada abi bence,yani çok büyük bir iş başarırız ionescu hedeflerimiz arasında olsa bile.Vandersloot ise eka’yla yenilemiş bile abi ☹
Onu ben aklima geldi de olur mu acaba diye yazdım. Tolliver kafama yatmadi ama.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7382 : 07 Nisan 2021, 23:02:23 »
Onu ben aklima geldi de olur mu acaba diye yazdım. Tolliver kafama yatmadi ama.
Tolliver'ı aslında beğeniyordum ama son yıllarda ne durumda hiçbir fikrim yok.34 yaşına gelmiş,eğer fazla düşmediyse düşünülebilir bence,ama tabi imkan varsa bir saniye bile düşünmeden ionescu'ya gitmemiz lazım mutlaka

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7383 : 07 Nisan 2021, 23:03:31 »
Olur da Cambage yi alırsak,  guard eli yüzü düzgün olsun, boş şutları sokup iyi savunma yapsın kafi. Çok skorer olmasa da olurZaten Cambage alina  kayla ceci Sabally top kullanmayı seven isimler.

Ama gönül Vandersloot u da biz de görmek istiyor.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7384 : 08 Nisan 2021, 00:19:29 »
Olur da Cambage yi alırsak,  guard eli yüzü düzgün olsun, boş şutları sokup iyi savunma yapsın kafi. Çok skorer olmasa da olurZaten Cambage alina  kayla ceci Sabally top kullanmayı seven isimler.

Ama gönül Vandersloot u da biz de görmek istiyor.
Cambage geldiği takdirde gelecek her kısa bizi kurtarır bence,her kısa dememin sebebiyse metin sipahioğlu'nun cambage aldığı takdirde kısada da imkanlar dahilinde en doğru profile gideceğine inandığım için,o konuda boş atacağımızı düşünmüyorum,içim rahat açıkçası

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7385 : 08 Nisan 2021, 00:52:38 »
Kadro bellidir . Ceci gitmez umarım. Giderse de oraya eu 2-3 biri lazım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7386 : 08 Nisan 2021, 01:29:41 »
Zanda giderse kunek yada gaby williams düşünülebilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7387 : 08 Nisan 2021, 01:35:21 »
Tolliver'ı aslında beğeniyordum ama son yıllarda ne durumda hiçbir fikrim yok.34 yaşına gelmiş,eğer fazla düşmediyse düşünülebilir bence,ama tabi imkan varsa bir saniye bile düşünmeden ionescu'ya gitmemiz lazım mutlaka
Gecen yili bos geçirdi sanirim. Yasi ve tekrar form tutması vs sebeplerden istemiyorum. Cambage gelsin de pg kim olursa olsun mantığına katılmıyorum. Pg takimi yöneten kişidir. Belli bir kalitesi olmalı.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7388 : 08 Nisan 2021, 06:56:00 »
Thomas yerine Salvadores olabilir mi acaba. Lapena'nin begendigi tarzda bir oyuncu.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7389 : 08 Nisan 2021, 12:31:02 »
Salvadores benim de aklıma geldi de şimdiye kadar oynadigi en önemli takim avenida ve oradaki istatistikleri de pek iç açıcı değil. Cruz etkisi yaratabilir ve beklenti anlamında ne derece faydalı olur bilemiyorum. Besiktasla anlaşması 1 yıllıkti ve su an boşta yanilmiyorsam.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7390 : 08 Nisan 2021, 13:27:44 »
Salvadores yetenekli bir eleman ve daha 97li, ben de sıcak bakıyorum kendisine Avrupalı olduğu için. Düşük bütçemiz için ideal bir tercih olabilir. Bu seneki İspanyol kontenjanımızı ona ayıralım.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7391 : 08 Nisan 2021, 14:31:52 »
Zanda giderse kunek yada gaby williams düşünülebilir.
Abi gabby williams ta en az ceciyi takımda tutmak kadar zor bir hedef değil mi sanki,neredeyse takımının en önemli oyuncusu konumunda şu anda,tabi ki biz istersek gabby’de biz varken bizi tercih eder soprona karşı ama yinede zor bir hedef gibi geldi bana biraz,onun haricinde kunekte skorer bir isim tabi ama yaşı itibariyle gabby’e nazaran çok zorlanmayız bence kadromuza katmak istersek,özellikle 3e kunek geldiği takdirde olası bir isim transferi için belki 1 ve 5e elimizde bir kaynak oluşabilir
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2021, 14:33:38 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7392 : 08 Nisan 2021, 17:03:45 »
Abi gabby williams ta en az ceciyi takımda tutmak kadar zor bir hedef değil mi sanki,neredeyse takımının en önemli oyuncusu konumunda şu anda,tabi ki biz istersek gabby’de biz varken bizi tercih eder soprona karşı ama yinede zor bir hedef gibi geldi bana biraz,onun haricinde kunekte skorer bir isim tabi ama yaşı itibariyle gabby’e nazaran çok zorlanmayız bence kadromuza katmak istersek,özellikle 3e kunek geldiği takdirde olası bir isim transferi için belki 1 ve 5e elimizde bir kaynak oluşabilir
Zanda bu sene fedakarlık yapti ve kaldi ama aldığı sureler açısından da kayla ve alinanin epey gerisindeydi.  Daha çok oynamak ve sorumluluk alacagi bir takima gitmek isteyebilir. Ben şahsen kalmasını isterim ama illa gidecekse alternatif olarak aklima gelen isimleri yazdim. Gabi bu sene mvp performansi sergiliyor. Acikcasi tabiki zor ama ciddi anlamda hem zandanin yerini doldurur hem de diğer oyuncularin rollerini çok daha rahatlatır. Sutor olarak belki zanda kadar iyi degil ama fiziki oyunda ve iceri drivelarda çok daha kuvvetli. Imkan varsa zorlamak lazim bence.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7393 : 08 Nisan 2021, 17:12:33 »
Cukurovanin gelecek seneki yabancıları fare doğurdu. Acikcasi bu seneki Çankaya, Nesibe gibi bir takim olurlar. Iagupova da büyük ihtimalle bizle devam sanirim. Zanda ile ilgili hiç haber çıkmaması düşündürücü. Yok sayalım şimdilik.

Kagit kalemi alalim. Butcemiz doğrultusunda ve biraz da umut.

Salvadores, kayla, alina, gabi, sabally, cambage, stokes, ciak.

Cok yabanci var gibi ama bu seneki kadronun muadili.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7394 : 08 Nisan 2021, 17:17:47 »
Iagupova'yla da sanırım McBride ve Sabally'de olduğu gibi 2 yıllık anlaşmışız,mükemmel oldu gerçekten şu olay