Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976220 defa)

Umut, Tom Hanks, sinanyucel ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7440 : 17 Nisan 2021, 04:49:10 »
Birkaç ay önce mevzusu olmuştu, Thomassız bir 5 yazmıştı biri, haklıymış. Kayla-Alina-Zanda-Sabally dörtlüsünü aynı anda sahaya sürmedik hiç.

2 Amerikalı hakkını Thomas ve Kayla yerine başka birilerinden yana kullanmalıyız seneye. Bir net kaliteli oyun kurucu ve sağlam bir pivot.
Dün şu rotasyon çok daha iyi olurdu.
Amerikalı
Alina-Salvadores
Zanda
Sabally-Tuğçe
Amerikalı-Mecbuen Stokes

Nicholls gibi bir kazmayı hangi akla hizmet getirdik anlamış değilim, Tuğçe ondan her anlamda faydalı bir oyuncu.
Vaughn, Stokes'dan iyi oyuncu, bugün ve genel itibariyle fena iş çıkarmadı aslında, en azından yüreğini koydu.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7441 : 17 Nisan 2021, 05:12:51 »
Birkaç ay önce mevzusu olmuştu, Thomassız bir 5 yazmıştı biri, haklıymış. Kayla-Alina-Zanda-Sabally dörtlüsünü aynı anda sahaya sürmedik hiç.

2 Amerikalı hakkını Thomas ve Kayla yerine başka birilerinden yana kullanmalıyız seneye. Bir net kaliteli oyun kurucu ve sağlam bir pivot.
Dün şu rotasyon çok daha iyi olurdu.
Amerikalı
Alina-Salvadores
Zanda
Sabally-Tuğçe
Amerikalı-Mecbuen Stokes

Nicholls gibi bir kazmayı hangi akla hizmet getirdik anlamış değilim, Tuğçe ondan her anlamda faydalı bir oyuncu.
Vaughn, Stokes'dan iyi oyuncu, bugün ve genel itibariyle fena iş çıkarmadı aslında, en azından yüreğini koydu.
yazanlardan biri bendim abi,ama o dönem alina henüz gelmemişti galiba ve sabally’i 3 numarada denesek nası olur acaba diye düşünmüştüm.mevcut kadroyla alina-kayla-zanda-sabally-vaughn beşiyle çok iyi iş yapabilirdik bence ama işte denemedi hoca.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 05:19:00 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7442 : 17 Nisan 2021, 05:21:35 »
ben yazmıştım abi,ama o dönem alina henüz gelmemişti galiba ve sabally’i 3 numarada denesek nası olur acaba diye düşünmüştüm.mevcut kadroyla alina-kayla-zanda-sabally-vaughn beşiyle çok iyi iş yapabilirdik bence ama işte denemedi hoca.
Zanda o dönem çok formsuz olduğu , Thomas da fena oynamadığı için sıcak bakmamıştım ama bugün gelinen noktada denemeye değer bir 5 olurdu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7443 : 17 Nisan 2021, 08:33:22 »
Yalnız thomastan sezon geneli ben de memnun olmamama rağmen biz dün Thomas yüzünden kaybetmedik. Rakipte wanderslot hiç devreye giremedi mesela ki kalitesi belli bir oyuncu. Biz kısıtlı rotasyon ve uzunlardaki korkunç fark yüzünden kaybettik. Kaldı ki maçın kaderini girmeyen bir üçlük ve verilen bir hücum reboundu belirledi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7444 : 17 Nisan 2021, 09:03:22 »
Bu arada hazır konusu açılmışken ekaterinburg gelecek sezon için sabally'nin durumunu yakından takip ediyormuş

Alsın alsın tüm uzunları alsın elinde jones stewart meesemann var hazır konucular.Bizi eski oyuncumuzla vurdular mikroplar.Fiba ayağına sıkıyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7445 : 17 Nisan 2021, 09:05:50 »
Yaşam alanı bırakmasınlar tek başlarına oynasınlar.Fiba neden izlenirlik düşüyor demesin.Kim izler lan şampiyonu önceden belli organizasyonları.Bizde çekilirsek görürüm Fibayı.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7446 : 17 Nisan 2021, 10:03:15 »
Bu sene ki WNBA drafttından ilk sıradan seçilen Charli Collier'de hafif bir Jones havası hissettim. Takip etmekte fayda var.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7447 : 17 Nisan 2021, 11:03:34 »

Alsın alsın tüm uzunları alsın elinde jones stewart meesemann var hazır konucular.Bizi eski oyuncumuzla vurdular mikroplar.Fiba ayağına sıkıyor.
Ne yapsın Fiba, "hayır alamazsın zaten çok güçlüsün" mü, desin.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7448 : 17 Nisan 2021, 11:16:40 »
Quigley ile kayla yer değişse, kayla 27, quigley 12 falan atardi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7449 : 17 Nisan 2021, 11:22:58 »
Ne yapsın Fiba, "hayır alamazsın zaten çok güçlüsün" mü, desin.

Çözüm bulmalı.Bence artık sadece ligi alcak kadar yatırım yapılsın.Gerek yok bu kadar masrafa.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7450 : 17 Nisan 2021, 11:30:07 »

Çözüm bulmalı.Bence artık sadece ligi alcak kadar yatırım yapılsın.Gerek yok bu kadar masrafa.
Bunu ben hep söylüyorum Eka bütçe kısana kadar sadece lig odaklı bir kadro kuralım.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7451 : 18 Nisan 2021, 00:13:26 »
Toliver-Olcay
Mcbride-Sevgi
Alina-Zandalasini
Sabally-Tuğçe
Azura Stevens-Stokes

Seneye makul bir bütçe ile böyle iyi bir kadro kurulabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7452 : 18 Nisan 2021, 00:17:52 »
Bunca yil sürekli buralarda olup kaybetmek insana hiç mi koymaz. Ben başkan olsam cebimden alıp hibe ederim cambage'i. Olmadi forma reklamı verip yine alir hediye ederim. İnsan da hiç mi rahatsızlık olmaz.
Baştan sona maci yerinden izledin, gördün ki rakip cember altından ezdi bizi. Yap iste son bir hamle. Kadroyu koruyup bir uzun ve guard takviyesiyle ummcnin tozunu atalım.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2021, 00:18:15 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7453 : 18 Nisan 2021, 01:33:02 »
Bunca yil sürekli buralarda olup kaybetmek insana hiç mi koymaz. Ben başkan olsam cebimden alıp hibe ederim cambage'i. Olmadi forma reklamı verip yine alir hediye ederim. İnsan da hiç mi rahatsızlık olmaz.
Baştan sona maci yerinden izledin, gördün ki rakip cember altından ezdi bizi. Yap iste son bir hamle. Kadroyu koruyup bir uzun ve guard takviyesiyle ummcnin tozunu atalım.
Aa ne mümkün abi yangın falan çıkar kamplarında bir şey olur yine kaybederiz kesim

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7454 : 18 Nisan 2021, 02:20:26 »
Biz zamanında 2 devşirmeyi oynamıştık . Hem hollingsworth hem newlin. 1 sene birlikte oynamışlardı o lanet sezonda. Milli takımda oynamamış abd li bir guard ayarlanamaz mı. Şu kupayı almak için ne yapmak gerekiyorsa yapalım bu son hayal kırıklığı olsun.