Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976285 defa)

Scorpionur ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7650 : 16 Mayıs 2021, 15:42:36 »
Burada sakat olduğuna hiç bir vurgun yok. Alina varken sabrina istedigi yerde oynayabilir de demiştin.
Ben zaten kalkip da wandersloot varken alabilirler diye hiçbir yerde demedim. Yerine alabilirler. Hem daha genç hem daha potansiyelli dedim. Ne yapacaklar ikisini  birden.

Amacım seni zor durumda bırakmak değil ama dediğin şeyleri demedim,.yada şöyle demişimdir diyorsun  hep. Sonra da alıntı yapmak zorunda bırakıyorsun beni. Kaldi ki ionescuyu da beğenmek zorunda.degilsin. o da ayri mevzu.
Abi çok basit bir mantık yürüterek niyetimin onu kastetmek olmadığını da gayet iyi anlayabilirdiniz.Sizce benim bu oyuncunun kısıtlı süre aldığını bilip hangi maçlarda veya kaç maçta ne kadar süre aldığını bilmemem gibi absürt bir durum olabilir mi,böyle bir şeyi söylemişsem demek ki durumu hakkında da bilgim var demektir.Alıntı yapmak yerine bana direk neden az süre almış peki gibisinden bir soru iletseydiniz gayette cevap verirdim size.Amacınızın zor durumda bırakmak olduğunu söylemiyorum,ama bu tip basit soruları sormak varken benim görüşlerime alıntılarla karşılık verir gibi görüş belirtmeniz kusura bakmayın ama konuyu o tarafa çekiyor.Ayrıca sabrina yı gayette beğeniyorum.Ama daha önce de söylediğim gibi bir ciak transferiyle bu uzun konusu çözülmez,lider bir uzun ihtiyacımız var hala

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7651 : 16 Mayıs 2021, 15:50:14 »
Abi çok basit bir mantık yürüterek niyetimin onu kastetmek olmadığını da gayet iyi anlayabilirdiniz.Sizce benim bu oyuncunun kısıtlı süre aldığını bilip hangi maçlarda veya kaç maçta ne kadar süre aldığını bilmemem gibi absürt bir durum olabilir mi,böyle bir şeyi söylemişsem demek ki durumu hakkında da bilgim var demektir.Alıntı yapmak yerine bana direk neden az süre almış peki gibisinden bir soru iletseydiniz gayette cevap verirdim size.Amacınızın zor durumda bırakmak olduğunu söylemiyorum,ama bu tip basit soruları sormak varken benim görüşlerime alıntılarla karşılık verir gibi görüş belirtmeniz kusura bakmayın ama konuyu o tarafa çekiyor.Ayrıca sabrina yı gayette beğeniyorum.Ama daha önce de söylediğim gibi bir ciak transferiyle bu uzun konusu çözülmez,lider bir uzun ihtiyacımız var hala
Ben de kaliteli bir 5 numarayı ilk tercih yaparım ama ionescu söz konusu ise vazgeçebilirim. En azından çubuklu forma ile bu oyuncuyu izleme fırsatımız olur. Yoksa kimi alsak ummc ile basedebilecegimiz zaten şüpheli. Ote yandan yine diyorum bu kadın gününde olursa ummcyi tek başına yenebilir.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7652 : 16 Mayıs 2021, 16:00:40 »
Ben de kaliteli bir 5 numarayı ilk tercih yaparım ama ionescu söz konusu ise vazgeçebilirim. En azından çubuklu forma ile bu oyuncuyu izleme fırsatımız olur. Yoksa kimi alsak ummc ile basedebilecegimiz zaten şüpheli. Ote yandan yine diyorum bu kadın gününde olursa ummcyi tek başına yenebilir.
Yani dürüst olmak gerekirse eğer haberler doğruysa,bende şu anda ionescu'ya duyulan bu ilgiden çok mutluyum.Hele ki sabally gibi bir değeride kazandıktan sonra eğer onunda olası transfer olduğu bir sezonda el i kazanabilirsek bu iki oyuncunun artık el'deki kalıcı kulüplerinin biz olabileceğine çok inanıyorum ben,ama şu uzun işi çok can sıkıyor işte,artık eka'dan saklarmıyız ,kıtadışı olur mu olmaz mı bilmem ama bizim artık vaughn nicholls gibi yarı işçi olmaktan ziyade gerçekten takımın çıtasına uygun bir uzun daha eklememiz lazım ciak'ın yanına.Umarım bu hamleyi kıtadışı olaylarına hiç girmeden yapabiliriz ama öyle çok isimde yok piyasada,pasaport olayı orası içinde önemli bir nokta olabilir aslında.Bakalım nasıl çözeceğiz bu sorunu

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7653 : 16 Mayıs 2021, 16:14:41 »
Yani dürüst olmak gerekirse eğer haberler doğruysa,bende şu anda ionescu'ya duyulan bu ilgiden çok mutluyum.Hele ki sabally gibi bir değeride kazandıktan sonra eğer onunda olası transfer olduğu bir sezonda el i kazanabilirsek bu iki oyuncunun artık el'deki kalıcı kulüplerinin biz olabileceğine çok inanıyorum ben,ama şu uzun işi çok can sıkıyor işte,artık eka'dan saklarmıyız ,kıtadışı olur mu olmaz mı bilmem ama bizim artık vaughn nicholls gibi yarı işçi olmaktan ziyade gerçekten takımın çıtasına uygun bir uzun daha eklememiz lazım ciak'ın yanına.Umarım bu hamleyi kıtadışı olaylarına hiç girmeden yapabiliriz ama öyle çok isimde yok piyasada,pasaport olayı orası içinde önemli bir nokta olabilir aslında.Bakalım nasıl çözeceğiz bu sorunu

Ciak'in yanina Ndour'u almak lazim. Ha cok pahali gelirse Awak Kuier var. Gidip onu alsinlar ama. Sadece Ciak'i alirsak sezon ortasi yine birisini getirmek zorunda kaliriz.

Çevrimdışı beckyanil

• Üye
  • Yer: Türkiye
« Yanıtla #7654 : 16 Mayıs 2021, 16:45:16 »
Şu an gerçekleşme ihtimali en yüksek olan şey Alperi'nin transferi. yabancı guard ile birlikte 3 guard oluyor, Olcay'dan vazgeçme planları var. Manolya'ya BJK'de talipmiş ama FB olacak bence o. Sevgi'nin yerine. Ionescu devşirme değil, kıta dışı. ABD MT'nda oynar. Zandalasini'de Kursk olacak görünüyor zorla da olsa. 1 uzun daha gelecekmiş. Zandalasini'nin yerine isim öğrenemedim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7655 : 16 Mayıs 2021, 16:46:59 »
Sabally ile takim arkadaşıydi kolejde zaten. Sabally devreye girip ikna etsin. Hatta nesibede bir takim arkadasi daha oynuyor. Yabancılık çekmez ülkemizde. Ilgimiz var mi yok mu bilmem ama ikna edilmesi zor olmamalı. Gecen sene avrupada oynayip kendisini geliştirmek istediğini söylemişti.
Gelirse eu uzuna yönelmemiz gerekecek. Tabi hala zandanin boşluğu duruyor. Abdelkader olabilir ama ciddi bir sakatlik geçirdi. Nasil doner şüpheli.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7656 : 16 Mayıs 2021, 16:51:29 »
Plum kızımız nerelerde?

Çevrimdışı beckyanil

• Üye
  • Yer: Türkiye
« Yanıtla #7657 : 16 Mayıs 2021, 16:54:54 »
Ionescu kararını erken verseydi, GS alacaktı. GS'yi reddetmiş, bekleyeceğim diye. WNBA sonrası bildirecek görünüyor kararını. Maddi sorun yok, ücreti uygun. Sadece oynayacak mı oynamayacak mı kararını verecek.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #7658 : 16 Mayıs 2021, 16:58:19 »
Ionescu kararını erken verseydi, GS alacaktı. GS'yi reddetmiş, bekleyeceğim diye. WNBA sonrası bildirecek görünüyor kararını. Maddi sorun yok, ücreti uygun. Sadece oynayacak mı oynamayacak mı kararını verecek.

WNBA'in normal sezonu 19 Eylül'de bitiyor. Bizimkilerin Eylül'e kadar Ionescu'yu bekleyeceğini zannetmiyorum. Çok büyük risk. Eğer oynamayacağım derse piyasada guard bulamayız.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 16:59:36 Gönderen: dwdark »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7659 : 16 Mayıs 2021, 17:02:28 »
WNBA'in normal sezonu 19 Eylül'de bitiyor. Bizimkilerin Eylül'e kadar Ionescu'yu bekleyeceğini zannetmiyorum. Çok büyük risk. Eğer oynamayacağım derse piyasada guard bulamayız.
Olcay ve Sevgi'nin ayrılıp yerine Alperi ve Manolya'nın gelme durumu var. Bence Alperi olmak üzere, Manolya'ya başka taliplerde var. Jasmine ile söz kesmişler, Ionescu'nun kararını bekliyorlar, olmazsa o kalacak.
Sanırım kıtadışını her şekilde kısayla kullanacağız benim buradan anladığım kadarıyla.Umarım iyi bir uzun adayımızda vardır listede
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 17:04:55 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7660 : 16 Mayıs 2021, 17:08:44 »
Ionescu umarım okey der. Bir 3 numara ve bir uzun daha gelecekse güzel haber.

Çevrimdışı Ozancan.17

• Üye
  • Yer: Canakkale
« Yanıtla #7661 : 16 Mayıs 2021, 21:59:44 »
Takımımızın kemik kadrosu çok iyi. Bu sene gördük ki en büyük rakibimiz Eka. Buna göre 1 2 nokta transfer yapsa bizimkiler şampiyonluk çokta zor değil.
    Bence rakibimizi düşünerek ben kıta dışı hakkını Cambage den yana kullanırdım. Asvel de ki Johannes galiba onu alabilsek. Ciak ve Zanda giderse 1 transfer ile bence son yılların en iyi kadrosu olur. Tabi keşke Zanda da gitmese.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #7662 : 17 Mayıs 2021, 13:37:46 »
sabrinadan haber yok mu

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7663 : 17 Mayıs 2021, 13:55:44 »
Jasmine Thomas'a bir yıl daha sabredemem ben.
Thomas'la söz kesme işini hiç sevemedim.Ayrıca Sabally Ionescu'yu ayartamaz mı?
Jasmine Thomas cidden bizim seviyemiz için çok yetersiz kalıyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #7664 : 17 Mayıs 2021, 14:04:33 »
plum bile jasmine thomastan daha iyiydi gs ile 3 2 playy off maçını kazandırdı en azından