Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976413 defa)

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7710 : 19 Mayıs 2021, 14:20:31 »
Ben kolejden beri söylüyorum bu kızı ama, fark orada :)
Bisiy biliyoruz ki söylüyoruz arkadaslar. Ben neden bu kadar çok istiyorum ve israr ediyorum inşallah gelince görürsünüz.

Ayrica wnbade sadece 5.resmi maci bu ve ilk trippleini yapti. Daha cok yapar bunu.

Yok orası öyledir tabi ona lafım yok zaten.Sadece şurada ki üsluptan, sanki kimse istemiyormuşta sadece siz istiyormuşsunuza getiriyorsunuz gibi algıladım ondan dolayı öyle söyledim.Yoksa daha önce gayet izlemiş olabilirsiniz elbette 🙃
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2021, 14:22:33 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7711 : 19 Mayıs 2021, 14:37:35 »
Oregon'un usa national basketbol takımı ile yaptığı maçı bulup izlemenizi tavsiye ederim. Oregon 1999'dan sonra amerika milli takımını yenen ilk kolej takımı oldu. Ionescu 30, sabally 25 sayı ile oynamış. Boşuna draftta 1 ve 2 olmamışlar.
Yani şu ıonescu takviyesi ile ciddi ciddi eurolegue şampiyonluk adayı olurduk. Çok fena bir oyuncu geliyor basketbol dünyasına.
Bir de burada şampiyon olurduk mevzusunda eğer bunu 19-20 sezonu için söylediyseniz zaten kolej takvimiyle bizim kbsl takvimimiz çakışıyordu,kızı klonlamadığımız sürece istesekte getiremezdik ki o dönem.Ama bu sezon için söylüyorsanız aslında düşünülebilirdi gerçekten,hatta kendisinin de 2021 sezonuna hazırlanmak için burada oynamayı düşündüğüne dair bir açıklaması da vardı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7712 : 19 Mayıs 2021, 15:13:24 »
Yok orası öyledir tabi ona lafım yok zaten.Sadece şurada ki üsluptan, sanki kimse istemiyormuşta sadece siz istiyormuşsunuza getiriyorsunuz gibi algıladım ondan dolayı öyle söyledim.Yoksa daha önce gayet izlemiş olabilirsiniz elbette 🙃
Oyle bisiy demedim de su anda bu kızı isteyenlerin %99unun bizle adi çıkmadan bu kızın tek bir macini dahi izlemediğine eminim.
Ben basindan beri istiyorum. Belki 2 yil once bile yazmışımdır. Kaldi ki günlük dusunmuyorum. Mac mac bakmiyorum. Onceki mac 8 top kaybi yapmasının benim için onemi yok mesela. Potansiyeline göre konuşuyorum. Bugunki triple doublei benim için supriz degil. Daha once ilk triple doubleini en erken yapan swoopes ve 59.macinda yapmisti bunu.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7713 : 19 Mayıs 2021, 15:39:36 »
Zanda virtus bologna ile anlaşmış.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #7714 : 19 Mayıs 2021, 19:09:49 »
Arkadaşlar transfer haberi yok mu hala

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7715 : 20 Mayıs 2021, 16:12:53 »
Awak Kuier deniyor.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7716 : 20 Mayıs 2021, 16:20:51 »
Awak Kuier deniyor.

Ionescu ile birlikte olursa tadından yenmez...

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7717 : 20 Mayıs 2021, 16:24:58 »
Awak Kuier deniyor.
Aynı kaynak mı bilmiyorum ama bir arkadaşta yerlilerde olcay,sevgi ve tuğçe kaldı+manolya kurtulmuş geldi demiş.Koç sanırım savunmada eksi yazacağı için reddetmiş alperi hamlesini.Bence bu haliyle de gayet iyi oldu,olcay veya sevginin ayrılığı bizim için çokta iyi olmazdı uzun vadede.Tuğçe zaten son zamanlarda iyice 4e evrilmişti.Manolya da 3te olacak desek Olcay-Sevgi-Manolya-Tuğçe-Stokes gibi güzel bir yerli 5i çıkmış oluyor,hiç fena değil kbsl için.El de zaten olcay-stokes-tuğçe(?) harici fazla süre alan olmayacak buradan.Güzel oldu gibi
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2021, 16:27:52 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7718 : 20 Mayıs 2021, 16:27:21 »
Oyle bisiy demedim de su anda bu kızı isteyenlerin %99unun bizle adi çıkmadan bu kızın tek bir macini dahi izlemediğine eminim.
Ben basindan beri istiyorum. Belki 2 yil once bile yazmışımdır. Kaldi ki günlük dusunmuyorum. Mac mac bakmiyorum. Onceki mac 8 top kaybi yapmasının benim için onemi yok mesela. Potansiyeline göre konuşuyorum. Bugunki triple doublei benim için supriz degil. Daha once ilk triple doubleini en erken yapan swoopes ve 59.macinda yapmisti bunu.
O konuda %100 katılıyorum.Özellikle tw'da kızı sadece istatistikle değerlendirerek övenler var,daha geçen top kaybı sayısına bakarak bizim için doğru isim değil diyen birine de rastlamıştım orada.Gelip buradaki ilk maçını oynayana kadar bu tip yoğun eleştiriler baya olacak anlaşılan

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #7719 : 20 Mayıs 2021, 16:30:31 »
Awak Kuier deniyor.

Draft olduğu zaman araştırmıştım, bayağı iyi oyuncu olacak gibi. Finlandiyalıda. 4.uzun için gayet iyi hamle.

• Üye
« Yanıtla #7720 : 20 Mayıs 2021, 16:38:47 »
Wnba de birinci sıradan Charli Collier, ikinci sıradan da Awak Kuier seçildi.

Awak Kuier 19 yaşında,  1.94 boyunda Finlandiyali mis gibi uzun. Geçen sene kimse beklemezken Metin başkan Sabally i getirmişti. Belki de bu sene Kuier gelir.

Gelsin gelsin , potansiyelli genç oyuncuları severiz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7721 : 20 Mayıs 2021, 16:40:04 »
Draft olduğu zaman araştırmıştım, bayağı iyi oyuncu olacak gibi. Finlandiyalıda. 4.uzun için gayet iyi hamle.
Saf 5 degil de daha çok sabally tarzi hareketli ve dis sutu olan bir isim. Ummc uzunlarina karsi ne kadar sağlam kalir bilmiyorum ama bizimkiler genç, nispeten daha az maliyetli ve başarıya aç, hirsli isimler pesinde gibi.

• Üye
« Yanıtla #7722 : 20 Mayıs 2021, 16:44:08 »
Saf 5 degil de daha çok sabally tarzi hareketli ve dis sutu olan bir isim. Ummc uzunlarina karsi ne kadar sağlam kalir bilmiyorum ama bizimkiler genç, nispeten daha az maliyetli ve başarıya aç, hirsli isimler pesinde gibi.

Abi ummc ye karşı ciak ve stokes tan medet umucaz. 40 lik quigley karısından o kadar sayı yemeseydik herşeye rağmen tokatlicaktik. Ionescu gelirse o zaman hesaplaşıcaz onlarla.

Yedek 3 -4 e de bonner alsak çok mu olur. Kadın çok iyi başladı wnba e.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #7723 : 20 Mayıs 2021, 17:00:19 »
Abi ummc ye karşı ciak ve stokes tan medet umucaz. 40 lik quigley karısından o kadar sayı yemeseydik herşeye rağmen tokatlicaktik. Ionescu gelirse o zaman hesaplaşıcaz onlarla.

Yedek 3 -4 e de bonner alsak çok mu olur. Kadın çok iyi başladı wnba e.
Bonner yedek olur mu usta :)
Ionescu,mcbride,iagupova,sabally,ciak,awak, stokes
Kagit üstünde gayet iyi ama zandanin rotasyonda açtığı boşluk duruyor. Oraya bir hamle yapmak lazım.

Çevrimdışı xtremre

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #7724 : 20 Mayıs 2021, 17:02:38 »
sabrina ionescu gelmedi ki neye göre yazıyorsunuz kadroya