Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976968 defa)

ertugrul_solomon ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7995 : 12 Eylül 2021, 00:42:49 »
bizi belirtmiş mi ki ama ya,dolaylı yoldan yazmış benim gördüğüm ama onda da bizi kastediyordur zaten
Dolaylı yoldan demiş dediğin gibi hatta paylaşımın altıda Galatasaraylılar bile Fenerbahçe'yi seçer demişler

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7996 : 12 Eylül 2021, 12:44:44 »
Fener ve GS'nin Hartley teklifi arasında 60-70 bin dolar fark var. Bu branş için ciddi bir rakam. Hartley büyük GS'li değilse Fener'i seçer. GS ağır davrandı, merdiveni adım adım geçti, Fener iki büyük adımla merdivenin sonuna geldi.
@beckyanil

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7997 : 12 Eylül 2021, 12:48:01 »
Dolaylı yoldan demiş dediğin gibi hatta paylaşımın altıda Galatasaraylılar bile Fenerbahçe'yi seçer demişler
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2021, 12:50:51 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7998 : 12 Eylül 2021, 12:50:13 »
anıl şimdi bir şey daha paylaşmış,bizim teklifimiz le gs arasında 60-70bin dolara yakın fark varmış,hem kdro kalitesi hem de bu rakama bakarak gs ı tercih etmesi imkansıza yaklaştı neredeyse hartley’nin,bakalım neler olacak
1-2 dk önce onu paylaştım bende :) ne diyorsun ciaklı kadroya göre daha iyi mi totalde

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7999 : 12 Eylül 2021, 12:53:16 »
1-2 dk önce onu paylaştım bende :) ne diyorsun ciaklı kadroya göre daha iyi mi totalde
evet şimdi gördüm bende😂,bilmem katılır mısınız ben işin içine hartleyi de katarak kadronun skor potansiyelinin hartleyle,savunma potansiyelinin de williams’la(tabi bizdeki formuna yakın devam edebilirse,yine de mevcut şartlarda elizabethten daha iyisini bulamazdık bu profil için) oldukça yükseldiğini düşünüyorum.Abartı olabilir belki ama belkide son yıllarda kurduğumuz hem rotasyon,hem yetenek çıtası bakımından en net kadromuz oluyor hartley işini de kazasız çözebilirsek
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2021, 12:54:39 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8000 : 12 Eylül 2021, 13:12:18 »
Hartley gelirse çok çok daha iyi bir kadro kurmuş olacağız.
Ciak-Thomas'tan Williams-Hartley geçişi muazzam oldu ya.
Aslında istediğim kadro bu şekildeydi.

Tek sorun işte Kayla McBride'ın istikrarı.Belki de Zanda-McBride arasındaki seçimi Zanda'dan yana kullanıp;Ionescu gibi bir ABD'li ile kısa terchimizi yapabilirdik.

Neyse,çok iyi kadro oldu.Lig için çok çok avantajlıyız ama EL'de o takım ile başa çıkmanın yolu birazda şanstan geçiyor.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #8001 : 12 Eylül 2021, 13:21:28 »
evet şimdi gördüm bende😂,bilmem katılır mısınız ben işin içine hartleyi de katarak kadronun skor potansiyelinin hartleyle,savunma potansiyelinin de williams’la(tabi bizdeki formuna yakın devam edebilirse,yine de mevcut şartlarda elizabethten daha iyisini bulamazdık bu profil için) oldukça yükseldiğini düşünüyorum.Abartı olabilir belki ama belkide son yıllarda kurduğumuz hem rotasyon,hem yetenek çıtası bakımından en net kadromuz oluyor hartley işini de kazasız çözebilirsek
Ben çok anlamıyorum yorum yapacak kadar twitter da biraz göz attım kısa savunması nasıl olur demiş 2-3 kişi birde Hartley bizden sorunlu ayrıldı diyenler var . Genel olarak tüm parçalarıyla tarihin en iyi kadrosu diyen var belki tarihin en iyi kadrosudur ama Taurasi-Pennyli kadro başkaydı bence :)

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8002 : 12 Eylül 2021, 13:25:46 »
Benim hatırladığım Hartley 2 numara. 1 numara gönderip 2 numara almak ne kadar mantıklı. Bol bol olcay izleriz .

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8003 : 12 Eylül 2021, 14:41:38 »
Benim hatırladığım Hartley 2 numara. 1 numara gönderip 2 numara almak ne kadar mantıklı. Bol bol olcay izleriz .
bizdeyken çoğunlukla 2 deydi evet,ama gs da zaman zaman 1 de de oynadı+1 de olcay ve alperiyide sayarsak çok sıkıntı yaşayacağımızı zannetmiyorum o tarafta

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8004 : 12 Eylül 2021, 15:00:28 »
ben geçen yıl da yazmıştım eğer sorun yaşarsak alina’yı 1’de deneyelim bence en azından asist özelliği olan bi oyuncu neticede hem o sayede sahada size olarak daha büyük kalma şansımız da olur.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8005 : 12 Eylül 2021, 15:02:57 »
Hartley ya da kim gelecekse eka maçında Quigley i iyi savunsun kâfi. Ama Ewill eu olarak oynar, thomas + hartley olursa çok geniş sağlam takım olur.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8006 : 12 Eylül 2021, 15:10:43 »
Hartley berbat olmasada hedefler için zayıf isim.Dön baba dön aynı isimler.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8007 : 13 Eylül 2021, 15:39:22 »
Resmi sitede elizabeth gelmesine rağmen thomas hala kadroda gözüküyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8008 : 14 Eylül 2021, 09:36:59 »
Simdi kac gündür düşünüyorum. Elizabeth gecen sene basinda olsa cok mutlu olurdum. Zira yerine vaughn gelmişti. Ancak madem kita disi bir uzun alacaktik neden Wilson, fowles gibi bir isme gitmedik.

Wnba 'de su an sayi krallığında ilk 4teki uc isim griner, stewart ve Jones, ummcnin uzunlari. Bizim bu isimlere karsi uzunlarimiz zahui, williams ve kia. Ne olursa olsun arada yine buyuk uçurum var. Kisalarda daha agresif olup farki kapatmaktan baska çaremiz yok. Onda da quigley cikip kariyer maci oynuyor bizim şansımıza.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2021, 09:37:32 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #8009 : 16 Eylül 2021, 18:16:41 »
manolya kurtulmuş’u ben çok tanımıyorum ama bugün hazırlık maçında 29 sayı attıktan sonra geçen sezonki istatistiklerine daha da bi dikkatlice baktım hem şutu hem de skorerliliği thomas’tan çok daha iyi gözüküyor sizce euroleague’de rotasyonun neresinde olur savunma olarak da o seviyede varlık gösterebilir mi? eğer euroleague’de ciddi katkı sağlarsa müthiş olur.

bugünkü maçta 7/10 üçlük isabeti ile oynarken geçen sezon genelinde de %40 ile üçlük atmış 14 sayı 4 asistle oynamış.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2021, 18:22:48 Gönderen: efeovic »