Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976988 defa)

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8130 : 05 Mart 2022, 23:57:37 »
3 yabancıdan bahsediliyor burda şunu alalım bunu alalım denilmemeli artık.Üst düzey gelmez yine çaylak Abdli alabiliriz.Namımız var Wnba orgnizasyonında yada kolejlerde.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8131 : 06 Mart 2022, 00:01:36 »
Seneye ikisini de alacan abi aslında. McCowan i da yerli yap. Sabally - Jones - Meesseman - McCowan pota altı rotasyonu fena olur. Ve kıtadışısız. O zaman guard a da Abd li getirebilirsin.

Hep bir Griner isteğim var ama bunu da uyusturucu muhabbetinden almazlar.
Bu pota altına griner gereksiz. Zaten Avrupa'daki diğer takımların çember altını silindir gibi ezeriz. Guarda da wandersloot yada ionescu. McBride + iagupova. Tüm zamanların en iyi takımlarından birisi olabilir.
Spartak Moskova ve ros casaresin kadroları ile birlikte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8132 : 06 Mart 2022, 00:09:16 »
3 yabancı olsa nolcak. Mühim olan Euroleague. Akıllı davranırsak yeni Eka olabiliriz. Metin sipahioğlu olsaydı umutlanırdım ama mevcut kişiler muamma.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8133 : 06 Mart 2022, 00:43:07 »
Bu ekonomik bunalım ortamında yeni dönemde dışarda yabancı bırakma lüksümüz olamaz.Burada tamamen altyapı ve serpiştirilmiş yabancılar ile yerel için takım kurulmalı.

Madem bunu yaptılar yatırımlar diğer erkek şubeye kaymalı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8134 : 06 Mart 2022, 00:46:00 »
Bu ekonomik bunalım ortamında yeni dönemde dışarda yabancı bırakma lüksümüz olamaz.Burada tamamen altyapı ve serpiştirilmiş yabancılar ile yerel için takım kurulmalı.

Madem bunu yaptılar yatırımlar diğer erkek şubeye kaymalı.
Tamam

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8135 : 06 Mart 2022, 01:09:10 »
Seneye ikisini de alacan abi aslında. McCowan i da yerli yap. Sabally - Jones - Meesseman - McCowan pota altı rotasyonu fena olur. Ve kıtadışısız. O zaman guard a da Abd li getirebilirsin.

Hep bir Griner isteğim var ama bunu da uyusturucu muhabbetinden almazlar.

Bu sene için herşeye okeyim.Yani mutlaka 2 veya 3 Vandersloot,Jones olursada Quigley 3lüsünü alıp Euroleague Womeni alıp bu işi bitirelim gerçekten ayağımıza kadar gelmiş bu fırsatı tepemeyiz.
Önümüzdeki sene için kadroda 3 yabancı bulundurulacakmı yoksa 3 yabancı oynatılabilecek mi bu kuralı tam anlayabilsek.Yani senin dediğin gibi Sabally - Jones - Meesseman - McCowan olmaz.Mc Bride,Lagupova ne olacak.Yanlış düşüne bilirim ama Mc Bride,Lagupova,Sabally 3lüsü, Jones veya Mc Cowan yerli statüsü olarak olabilir diyorum.Stokes yerli bile oynasa gereksiz artık.Jones zaten Bosna Hersek vatandaşı TC yide kabul eder.
Anladığım kadarıyla  3 yabancı kararı başımızı çok ağrıtacak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8136 : 06 Mart 2022, 01:40:55 »
Ligde 3, Avrupa'da sınırsız olacak.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8137 : 06 Mart 2022, 01:43:57 »
Iganın kafası karışık gördüm.Ülkesindeki savaş yıkım hüzün nedeniyle süpriz şekilde ayrılabilir anlayışla karşılamak gerekir.

Dünya çıldırdı.

Gelin sportif yarışalım şu kısacık dünyada.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8138 : 06 Mart 2022, 02:20:07 »
Ligde 3, Avrupa'da sınırsız olacak.
''Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 2022-2023 sezonundan itibaren Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde takım kadrolarında bulunacak yabancı oyuncu sayısının en fazla üç (3) olmasına karar vermiştir.''
Yani 6 yabancı takıma dahil edip bir hafta 3 önümüzdeki haftada istediğim üçü oynatabileceğim anlamınamı geliyor.?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8139 : 06 Mart 2022, 02:33:42 »
Iganın kafası karışık gördüm.Ülkesindeki savaş yıkım hüzün nedeniyle süpriz şekilde ayrılabilir anlayışla karşılamak gerekir.

Dünya çıldırdı.

Bende aksini iddia ediyorum.Bu haliyle Ülkesine dönmez. Ukranya vatandaşları Türkiyeye gelmek için can atıyor.Hatta Ailesini alması için yönetimde yardımcı olsa Lagupova bizi hiç bırakmaz.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8140 : 06 Mart 2022, 03:17:52 »
6 - 7 alırız 3 ü oynar. Sezonda ligde 30 -35 maç oluyor. Hepsi oynar. Paraya bakar iş ki mühim olan euroelague oyuncular için de.

Ionescu - Olcay - Alperi
Mc Bride - Johannes
Iaqupova - Manolya - Tuğçe
Sabally - Meesseman
Jones - McCowan

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #8141 : 06 Mart 2022, 13:06:26 »

Ukrayna işgâl edildi diye hâtun niye çekip gitsin abi, biz mi işgâl ettik Ukrayna'yı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8142 : 06 Mart 2022, 13:08:54 »

Dünya çıldırdı.

Her mesajın savaş ustune kurulu. Sana özel bir topik açılsın. Orada aynı mesajı tekrar tekrar yaz dur. Ne dersin?

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #8143 : 06 Mart 2022, 13:34:43 »
Her mesajın savaş ustune kurulu. Sana özel bir topik açılsın. Orada aynı mesajı tekrar tekrar yaz dur. Ne dersin?
Her türlü olumsuzluğu Fenerbahçe temelli değerlendiriyor.
Tamam biz cenabet bir kulübüz ve Avenida’ya yenileceğimizi herkes biliyor ama Tom abi öyle bir insan ki gram heyecan bırakmıyor.

Ionescu iyi oyuncu ama ben Vandersloot’u kimseye kaptırmazdım.Vandersloot yanında bonus olarak Quigley’de getirdiği için otomatik olarak ezici Avrupalı avantajın oluşuyor.
Ama ne yapıp edip Jones ve McCowan(yerli) işlemlerini halletmemiz lazım.
Alina ve McBride kesinlikle kalmalı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8144 : 06 Mart 2022, 13:45:05 »
6 - 7 alırız 3 ü oynar. Sezonda ligde 30 -35 maç oluyor. Hepsi oynar. Paraya bakar iş ki mühim olan euroelague oyuncular için de.

Ionescu - Olcay - Alperi
Mc Bride - Johannes
Iaqupova - Manolya - Tuğçe
Sabally - Meesseman
Jones - McCowan

Oh maşşallah normalde böyle kadromuz yokki.Şimdi 3 yabancı kuralına göre bizimkiler hiç almaz.Vallaha senin dediğin gibiyse Bosna Hersek Vatandaşı olan Jonquel Jones şuan hazır UMMC yi bırakmışken kadromuza dahil etmemiz lazım.Artık onu veya Mc Cowan ı yerli statüsüne kaydırabilirsek Stokes den çok daha fazla  kat kat katkı alırız.Ama kuralları bilmiyorum çünkü Bosna Vatandaşı olarak Türkiyeye karşıda oynamış.20 sayı ortalaması var.
Ionescu dediğin Rumen asıllı 24 yaşındaki oyun kurucu Sabrina Ionescu (20) mu acaba.Bende yaşı olsada Vandersloot 'u mu alsak derdim.
Sayende eski maçları izlerken önüme Mc Bride,Sabally,Zahui denk geldi seyrettim.Zahui'yi neden aldınız falan derken kız iyiymiş boş biri değil.Birde dikkatimi çeken Peny Taylor dada vardı WNBA da oynayan özellikle uzun oyuncularda çok iyi 3 lük atıyorlar.
Kısacası inşallah senin kurduğun kadroya uyulur.
Bu hasta halimlede  bana meşgale verdiğin için sağolasın ertugrul_solomon
« Son Düzenleme: 06 Mart 2022, 13:48:48 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »