Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976671 defa)

ertuğrul, Tom Hanks, sinanyucel ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8430 : 14 Mayıs 2022, 12:31:10 »
krajisnik,Lisec bu transferler kesin mi ? Nerede çıktı haberi yoksa sizin isteğiniz mi ? Bu arada Alper’i guard iki numara değil. Mc’bride giderse oraya iki oyuncu alınmalı. Muhtemelen biri yerli olur.
yok abi alperide 1 zaten,ben sadece her pozisyona mümkün olduğu sürece 1 yerli yazma hastası olduğum için öyle belirttim biraz da   ;D lisece ilgi haberi çıkmıştı,hatta burada geçti sanırım o konuşma,twda da krajisnik iddiaları vardı,ondan yazdım ikisini
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2022, 12:31:45 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8431 : 14 Mayıs 2022, 19:59:10 »
Via: Women's Basketball Junction''Fenerbahçe Safiport Emma Meesseman ile anlaştı  '' haberi doğrumu?

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8432 : 15 Mayıs 2022, 17:58:39 »
Hoca, mccowan i veto etmiş diyorlar. Yahu stokes senenin yarısı zaten sakat. Ne şutu var, ne ekstra bitiriciligi. Tamam yerli sayıldığı için çok değerli ama ondan daha iyisi yerli oluyorsa Stokes u tutmak saçmalık.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8433 : 15 Mayıs 2022, 18:05:01 »
Hoca, mccowan i veto etmiş diyorlar. Yahu stokes senenin yarısı zaten sakat. Ne şutu var, ne ekstra bitiriciligi. Tamam yerli sayıldığı için çok değerli ama ondan daha iyisi yerli oluyorsa Stokes u tutmak saçmalık.

Çukurova'ya hediye ediyoruz ki McCowan finallerde bize karşı 21 sayı 16 ribaund ortalama yapıp en az iki kupayı elimizden alsın, yoksa rahat edemeyiz. Marina seneye Pep Guardiola tiki takasıyla oynatacak takımı herhalde sistemine uymadığına göre... Neyse.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8434 : 15 Mayıs 2022, 18:31:40 »
Bence hoca direk şutör uzunlarla doldurmak istiyor ya takımı,ben buradan onu anlıyorum.Tavan ve taban olarakta mccowan üstündür kesinlikle stokestan ama mccowan boyalı alan harici hücumda yok etkisinde neredeyse,stokes buralarda da fena sayılmaz şutör olması sebebiyle.E şu anki uzun rotasyonuna sabally ve meessemanı da düşünürsek bence williamsın gidişide kesin,o yüzden gelecek diğer bir yabancınında bu üç isim gibi şutör olacağını düşünüyorum ben,zaten krajisnik lisec isimlerinin geçmeside bunu gösteriyor bence
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2022, 18:32:02 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #8435 : 15 Mayıs 2022, 18:38:07 »
Murat Zorlu: Üst üste 4. toplamda 16. şampiyonluğa ulaşan  @fbkadinbasket takımıza, tüm emeği geçenlere çok tebrikler. Bu vesileyle önümüzdeki sezon için güzel bir transfer haberi veriyim. Ekaterinburg’dan Belçika Milli Takım oyuncusu @EmmaMeesseman önümüzdeki sezon Fenerbahçe forması giyecek!

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8436 : 15 Mayıs 2022, 19:09:15 »
Şutör uzunlar seni kurtarmıyor. Takım f4 de ribaunt alamadı . Kaç kere hücum ettrdik rakibe. McCowan bu sorunu çözse yeter de artar bile. Ne desek boş naparlarsa yapsınlar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8437 : 15 Mayıs 2022, 19:28:42 »
Şutör uzunlar seni kurtarmıyor. Takım f4 de ribaunt alamadı . Kaç kere hücum ettrdik rakibe. McCowan bu sorunu çözse yeter de artar bile. Ne desek boş naparlarsa yapsınlar.
Yerli sayılacak oyuncunun kime ne zararı var anlamıyorum ki?
Hali hazırda mcbride'ın durumu belli değil ve iki amerikalı hakkı duruyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #8438 : 16 Mayıs 2022, 10:12:26 »
Hoca veto etmişde,acaba Hocaya yerli statüsünde olacak demişlermi ki.Yerli statüsünde olmayacaksa gerek yok zaten.Artı Şampiyonluk kutlamasına dikkaT ettinizmi,Stokes omuz kıSmına buz tedavisi yapıyor.Bu omuz hastalığı çok kötü Milli takımada alacaklarını zannetmiyorum.Devamlı nüksedecek ve oyuncudada çekimserlik olacak.Bunu neden düşünemiyorlar.Herşeye karşın eğer bir yabancıyı Yerli statüsünde alamıyacaklarsa Stokes kalmalı derim.Kızacaklar olabilir ama daha iyisini alamıyacaksan Mc Bride'ninde kalması tarafındayım.Gününde Mc Bride'nin karşı rakibimde olmasını istemem.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8439 : 17 Mayıs 2022, 00:25:48 »
R. Howard iddiaları...

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8440 : 17 Mayıs 2022, 00:29:43 »
R. Howard iddiaları...
Nerede çıkmış ki abi 😳

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8441 : 17 Mayıs 2022, 00:58:02 »
Öyle deniliyor. Bakalım ne çıkacak altından. Ocak'ta da Plum gelecek yazılıyor, yakında yaz dönemi transferleri açıklanır zaten. Bentley'den cayılmış anlaşılan.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #8442 : 17 Mayıs 2022, 11:35:39 »
Öyle deniliyor. Bakalım ne çıkacak altından. Ocak'ta da Plum gelecek yazılıyor, yakında yaz dönemi transferleri açıklanır zaten. Bentley'den cayılmış anlaşılan.
Onla ilgili bir program olmuş dün youtube’da ama sanırım yanlış anlaşılmış biraz,orada yeni sezona jasmine thomasla başlanıp ocakta jasmine thomasın gitmesi ve kelsey plumla devam edilmesi bekleniyor demiş,gerçekleşme ihtimali %70 demişler buna da,ama sanırım onun haricinde de bir kıtadışı hamlesi gelebilirmiş bunun yerine,muhtemelen büyük bir kesim rhyne howard olarak gördü o ismi,bana da öyle geldi açıkçası,bazı sayfalarda 🔥falan atmaya başlamış onun için,transferler eğer bittiyse onunla anlaştık demek mi oluyor bu acaba,umarım öyledir

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8443 : 17 Mayıs 2022, 11:45:33 »
Ben izlemedim, hangi program?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8444 : 17 Mayıs 2022, 11:52:17 »
Marine Fauthoux son antrenmana Fenerbahçe forması ile çıkmış. Şu kızı ne zamandır söylüyorum. Genç ve yetenekli. Marina hoca umarım düşünmüştür. 10 yıl pg sıkıntısı çekmeyiz alırsak. Hem de avrupali..

Yani hiç içimden transfer falan konuşmak gelmiyor şu şube için ama yine de insan sağda solda duyuyor, görüyor.