Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976715 defa)

kenz, Maldonado ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8835 : 30 Aralık 2022, 09:42:25 »
Gelse de bişiy farketmezdi. Mersin taş gibi takım. Ağır favorilerdi.
Sinen Gökşen Asena gayet iyi yerliler lig için kafi.Final serisinde olası çok ezilmeyiz 3 2 olası.Iyiye iyi demeliyiz sportmence.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8836 : 30 Aralık 2022, 09:57:24 »
Manolya’ya bayılmıyorum ama sinem ile takas yapalım şu durumdan farklı bir şey çıkmazdı. Maç tamamen top yönlendirici farkı. gray ne oynanması gerekiyorsa onu yaptı ikinci yarı özellikle.  Lig şampiyonluğu falan hiç umrumda değil  20 yılda 15 kere falan kazandık herhalde. Artık şu euroleague kupası gelmeli bu kadar yatırım yapmışken . gidip vandersloot almak zorundalar. Alina’nın keyfine kalmamamız gerekiyor yine. İstediği kadar iyi oyuncu olsun bu kadar istikrarsız ve dengesiz  adamla bir yere gidemezsin. Maç 1 sayı gidip anlamsız bir şekilde sinem’i ittirip hücum faul yapıyor göz göre sabit durmuş adamın üstüne falan gidiyor.  Hücum yeteneklerine bir şey dediğim yok ama gider gabby williams falan alırım en azından ne geleceği belli olur savunma tarafında şu maçı kazanırdık

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8837 : 30 Aralık 2022, 10:15:17 »
Manolya’ya bayılmıyorum ama sinem ile takas yapalım şu durumdan farklı bir şey çıkmazdı. Maç tamamen top yönlendirici farkı. gray ne oynanması gerekiyorsa onu yaptı ikinci yarı özellikle.  Lig şampiyonluğu falan hiç umrumda değil  20 yılda 15 kere falan kazandık herhalde. Artık şu euroleague kupası gelmeli bu kadar yatırım yapmışken . gidip vandersloot almak zorundalar. Alina’nın keyfine kalmamamız gerekiyor yine. İstediği kadar iyi oyuncu olsun bu kadar istikrarsız ve dengesiz  adamla bir yere gidemezsin. Maç 1 sayı gidip anlamsız bir şekilde sinem’i ittirip hücum faul yapıyor göz göre sabit durmuş adamın üstüne falan gidiyor.  Hücum yeteneklerine bir şey dediğim yok ama gider gabby williams falan alırım en azından ne geleceği belli olur savunma tarafında şu maçı kazanırdık
  Seneye piyasayı dağıtacağız zaten yerli ne varsa.Yönetim.kizmis çok federasyona.Bu arada Ekrem Memnu faktörü.Turkiyenin belki avrupanın sayılı kadın basket koçlarından.Galatasarali olmasa isterim koç olarak.Saygi duyulacak biri.

Çevrimdışı Tugrul

• Üye
« Yanıtla #8838 : 30 Aralık 2022, 10:28:24 »
Stewart ve Sabally sonunda geldiler. İnşallah 4 Ocak Polkowice maçına kadar takıma uyum sağlarlar.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8839 : 30 Aralık 2022, 14:48:36 »
  Seneye piyasayı dağıtacağız zaten yerli ne varsa.Yönetim.kizmis çok federasyona.Bu arada Ekrem Memnu faktörü.Turkiyenin belki avrupanın sayılı kadın basket koçlarından.Galatasarali olmasa isterim koç olarak.Saygi duyulacak biri.
1 2 tane yerli alınabilir ama hiç gerek yok para harcamaya.  İdil elif selin oynasın daha iyi. Türk oyuncular fazla kazansın diye çıkan kurala karşı istediklerini vermemek gerek.  Belki nesibe aydından şevval alınabilir , çukurovadaki gökşen iyi bir de başka da türk oyuncı yok uzun zaten yok .

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8840 : 30 Aralık 2022, 14:50:50 »
Hoca hatalar yapıyor kötü ama beni kenardaki ruhsuz hali daha çok sinirlendiriyor. Cumhurbaşkanlığı kupası maçında neredeyse bütün maç koltuğunda oturdu olmaz böyle.  Ekrem memnun, ergin ataman seviyesinde itici biri olmadığı için bence teklif yapsak gelir kimsenin sıkıntı yapacağını düşünmüyorum iyi bir karakter adam . Bu senede kupa gelmezse seneye getiririm
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2022, 15:00:52 Gönderen: ata771 »

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8841 : 30 Aralık 2022, 15:07:57 »
UMMC'nin şampiyon olurken ki uzunları Griner, Jones, Stewart, Meeseman ve Vadeeva'ydı. 5 tane birbirinden iyi uzun. Kısalarda da Ali ve Wandersloot vardı.

Sabally kalabilir, 2 tane gereksiz sırp ile epoupa var takımda. Sabally'ye gelene kadar bu 3 gereksizin gönderilmesi lazım.

Bütçe açısından söyledim. Sabally iyi para alıyordur, saydığın üç oyuncu çerez parasına oynuyordur muhtemelen.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8842 : 30 Aralık 2022, 15:26:16 »
Bütçe açısından söyledim. Sabally iyi para alıyordur, saydığın üç oyuncu çerez parasına oynuyordur muhtemelen.
Çerez parasına oynamasi degil onemli olan. Fathoux, bentley gibi az maliyetli tek bir oyuncu alsalar o da yeterdi. 3 tane birbirinden gereksiz hoca kazığı yabanci var takimda. Isimleri bile gelmiyor aklıma. Nete girip bakıyorum. O derece fena. Sabally de yarim sezonluk o kadar yüksek almaz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8843 : 30 Aralık 2022, 15:27:46 »
Yasaklı madde satıcısı kullanıcısının ismini yazmayalım.Bulandırmis Abd isi.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #8844 : 30 Aralık 2022, 16:16:14 »
Stewart ve Sabally sonunda geldiler. İnşallah 4 Ocak Polkowice maçına kadar takıma uyum sağlarlar.

Sabally için tonla laf edildi. Stewart ile aynı gün sağlık kontrolünden geçti kız.
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8845 : 01 Ocak 2023, 01:50:28 »
Hartley bizi paylaşmış. Yine mi aldık bunu acaba...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8846 : 01 Ocak 2023, 08:25:38 »
Hartley
Alina
Kayla
Emma(Zahui)
Steawart(E.Williams)

Geçen seneki EL finalinden sonra sadece uzunlar değişmiş oldu. Kağıt üzerinde güzel kadro gibi görünse de Steawart hariç hiçbiri güven vermiyor bana, ne zaman saçmalayacakları belli olmayan oyuncular.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8847 : 01 Ocak 2023, 09:29:59 »
Messemann takımın en iyisiydi geçen günkü maçta.Macin kırılma anı 6 fark.Hucumdayiz üst üste 3 hücum ribaundu çektik orda 3 sayıyla dönülse maçta dönemezlerdi.9 olacwjri 3üncu çeyrekte son 2 dakika civarıydı ordan döndü.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8848 : 01 Ocak 2023, 09:35:05 »
Sanırım Epopuyi sevmeyen Ilhan Bey Hartley için çölde vaha diyecektir.Hartleyin varmıydı Avrupa pasaportu.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8849 : 01 Ocak 2023, 09:41:38 »
Hartly'nin avrupa pasaportu var da madem oyun kurucu alınacaktı neden hartley? Kesin mi o paylasimdan sonra bilmiyorum ama her turlu epoupadan iyidir. En azından hartley basketbolcu.