Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1981286 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ata771

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8805 : 27 Ekim 2022, 12:14:55 »
Iki kişi kim. Biri vandersloot, digeri ?
sevgilisi

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8806 : 27 Ekim 2022, 12:19:25 »
ben şahsen alina yı tercih etmem hiçbir şekilde koçla arasında kalsam. Yenilginin oluş şekli rezillik orasına katılıyorum ama alina nın dengesizlikleri ile yola çıkılmaz. Bir şekilde yine f4 yapacaaksın. Geçen seneki f4 deki hali de ortada . Alina mental sorunları nedeniyle kendi kariyerini baltalıyor. Bana kalsa kayla dan da çıkardım geçen seneki olaylardan sonra .
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 12:21:54 Gönderen: ata771 »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8807 : 27 Ekim 2022, 12:28:10 »
Takimin bir tane seti yok. Topu eline alan Olcay dahi olsa birebir zorluyor ve saçmalıyor. Tek bir oyuncu dahi gelişme gösteremedi. Kariyeri beni ilgilendirmiyor. Gecen sene mersin tam.kadro olsa ligde ne yapardık onu da kestiremiyorum. Netice itibari ile koçun su ana kadar hiç bir katkisi yok takima. Alina avrupanin en iyi oyuncusu. Dunku maci normalde tek başına alirdi ki varsa bir sıkıntısı çözülmeli. Kayla konusuna katılıyorum. 1 sn tutmazdım ben de. 1 olur kotu günüde dersin iki olur artık bu tesadüf olamaz dersin ucuncu ise ahmaklıktan baska bir şey degil. Bile bile lades demek. Bir de amerikali kontenjanini dolduruyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8808 : 27 Ekim 2022, 12:30:55 »
Quigley iyi güzel de 2 ay sonra 37 olacak. Gecen sene wnbade cok dusmustu.

Gidisat ilk 4un zor olduğunu gösteriyor. Yol yakınken hamleler gelmeli. Yoksa ruslarin olmadigi bir sezona daha yazik olacak.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8809 : 27 Ekim 2022, 13:10:53 »
Bence bir Vanderslot hamlesi herşeyi çözer tabi asıl sıkıntı koçta değilse.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8810 : 27 Ekim 2022, 13:55:37 »
Takımın topu yere vurup savunmayı zorlayabilen tek oyuncusu  alina şu an olan mevcut kadroda. Geçen seneki f4 de benzer sıkıntılar yaşandı. Bütün hücumu böyle bir oyuncuya emanet edemezsin. Koçta çok iyi durumda değil şu an ama bence elde çok tekdüze bir kadro var. Hocanın sisteminde uzunlar baya rol alıyor ama howard da bence baya kötü durumda. Stokes zaten beslenmesi gereken bir oyuncu. Sadece dış şuta kalıyoruz. Emma dönecekmiş sanırım 2-3 güne ama alışana kadar baya süre geçer. Alina nın avrupanın en yetenekli oyuncusu olduğuna katılırım ama en iyisi değil bence . Kadını kendisinin yarısı cüssesinde isimler tutuyor kaldırıp 10 metreden üçlük deniyor. Sadece yetenekle iyi oyuncu olunmuyor sahaya biraz da akıl koymak lazım. Conde, gabby williams direkt tercih ederim alina yerine. ilk 4'e bir şekilde gireriz ama düzenlemelerin yapılması gerek
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 13:59:16 Gönderen: ata771 »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8811 : 27 Ekim 2022, 14:33:51 »
Alina doğru düzgün bir oyun kurucu ile oynamadı şu takımda. Conde falan onun ayarında asla değil. Hatta Conde Zanda ayarında bile değil bana göre. Gabi çok iyi bir savunmacı ama hücum gücü tartışılır. Bu oyuncuları oynatabilecek bir sistem ve pg lazım. Bizde ikisi de yok. Geçen seneki vatandaş Zandayı harcamıştı bu da İagupovayı harcarsa yazık. Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum ama bence şu aşamada sorun oyuncularda da değil. Ben dün maça çıkan kadronun dahi Polkowiceyi çok rahat yenmesi gerektiğini düşünüyorum. Böyle sıradan bir takımdan 30 sayı fark yiyorlarsa başka yerlerde aramak lazım sorunu. Eoupa denen vasat oyuncu yüzünden alperi süre almadı mesela dün ki en azından şut atmayı biliyor alperi.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8812 : 27 Ekim 2022, 14:45:43 »
abi epoupa nın çıkıp alperiyi aldığımız bölümde 15-0 seri yedik mesela epoupa bence de vasat oyuncu ama pg ye benzeyen tek isim. Olcay ve alperi de çok doğaçlama takılıyorlar ilk düşündükleri kendi skorları. Alina toparlayabilir belki emma stewart gelince ama bence saha dışındaki sorunları varken düzeleceğini düşünmüyorum. Botaş maçında 4 tane airball attı. Bağları kopardıysa tekrar hizaya sokulacak isim değil. Geçen seneki sopron yenilgisinden sonra alina da gider kayla da ben koçun yanında dururum. Takım olan savunma yapan bir şekilde kazanıyor

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #8813 : 27 Ekim 2022, 15:05:25 »
Sevgili kardeşim kız 4 dakika oynamış. Ben Alperiyi çok sevdiğimden değil ki Sevgi giderken çok konuşmuştum bunları ama bu kadar az oynayan isme 15-0 seri yedik diye diğer oynayan 4 ismi hiçe sayarak bu seriyi sadece ona bağlamak algıda seçicilik oluyor. Epopua da 26 dakika oynayıp 10da 1 şutla oynamış ki çoğu şutu çembere zor değdi. Savunma yapacak diye alındı ki onu da ne derece yaptığı tartışılır. Ben bu sporu gökten takip etmeye başlamadım. Zaten bildiğim bir oyuncu ve ilk ismi çıktığında eyvah umarım yanlış haberdir demiştim. Thomas beğenilmeyip gönderildi bu takımdan ki wnba finalistinin ilk 5 oyun kurucusuydu. Şimdi oyun kurucu arandığı söyleniyor ki eopupayı neden aldın o zaman. Nereden baksan saçmalık. Epoupa, stokes, mcbride ve iki ortalama sırpın bu takımda işi asla olmamalı ki bu isimleri alan, tutan da koç.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 15:06:12 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8814 : 27 Ekim 2022, 15:14:08 »
Bazen daha ilk maçtan ne yapıp yapamayacagin belli olur öyle bir sezon.Derhal 3arti 1 dönülüp Nadasa bırakma kadrosu oluşmalı.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 15:18:58 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8815 : 27 Ekim 2022, 15:15:40 »
Geçen yılda böyle diyene gülerim.Hirs vardı en azından.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8816 : 27 Ekim 2022, 15:54:20 »
Yanlış planlama olduğu aşikar zaten hocam . kayla ve alina nın sözleşmeleri olmasa devam edilmezdi yüksek ihtimal sakatlıklar falan iyice karma çorman hale geldi. BEn de  çok beğenmem Epoupa da maliyet olarak ucuz  zaten  .Çukurova maçında maç kazanıldıysa katkısı çok. 10 şut atmaması gereken bir oyuncu kadro tamamlandığında savunma dışında bir görevi olmayacak zaten ama şu anki takımda sırıtıyor.  Geçen seneki takımın sezon başı başlangıcı da şu durumdan farklı değildi hırs falan hikaye

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #8817 : 27 Ekim 2022, 18:29:09 »
Küçük maçların büyük oyuncusu McBride, ama diğerlerine sıra gelmez!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #8818 : 04 Kasım 2022, 18:55:57 »
Vandersloot sesleri iyice yükseldi.... Olur mu...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8819 : 04 Kasım 2022, 19:11:24 »
Olmaz.Bir sürü oyuncu aldik Ocakta gelenler var.Nerde oynatacağız.Yönetim yatırım.yaptigina pişman bence ama geri adımda atamıyorlar.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2022, 19:15:17 Gönderen: Tom Hanks »