Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1969709 defa)

iHTiYaRDeRKi, kenz ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #8790 : 25 Ekim 2022, 04:40:48 »
Konuyu bilen bi renkdas suanki kadromuzu ve sonradan katilacak oyuncularin isimleri ve katilacaklari tarihleri yazabilirmi benim kafam corba oldu cunku

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #8791 : 25 Ekim 2022, 09:04:16 »
Kadro Raca Howard MBride Alına.Ocakta Sabally Stewart katılacak.Epopupa Messesemann diğer oyuncular.Howardi beğendim.faul atışı harici faydalı kız. Howard Ocakta gidiyor.Amerika kuiralı Fibanin.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2022, 09:06:41 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #8792 : 25 Ekim 2022, 17:16:54 »
Çorbaya döndü takım resmen!!!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8793 : 26 Ekim 2022, 22:45:31 »
Raca Stewart yerine alinmiş iddia vazgecilmis.Sosyal.medyada böyle dedikodu dönüyorsa doğruysa isabet olmuş bence .

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #8794 : 26 Ekim 2022, 23:07:08 »
Raca Stewart yerine alinmiş iddia vazgecilmis.Sosyal.medyada böyle dedikodu dönüyorsa doğruysa isabet olmuş bence .

Ah be başkan, biri anya biri konya. Kitadisini birakip çer çöp Avrupalı mı alınır yerine. Eski yönetici iyiydi, simdi ki adam pek anlamiyo galiba.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8795 : 26 Ekim 2022, 23:11:39 »
Bırak gelmesin kim.bu kararı aldıysa kutluyorum.Bu Amerikalı oyuncuların burnu büyük tavırlarından biktim ben.Hem.en çok para alacaksın hemde geç geleceksin.Sabally hiç gelmesin zaten.Hadi diğeri yıldız.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8796 : 26 Ekim 2022, 23:22:59 »
Stewart bu arada begendigin oyuncu ancak öncelik kulübümüz olmalı.Sporcu endeksli oyunculara bağlı at koşturduğu bir sistem.olnasin.Bu tavrım genel benin wnba oyuncularına.Gitsin Cine.Candace ile başladı.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2022, 23:23:44 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #8797 : 26 Ekim 2022, 23:59:18 »
Birader ne sallıyorsun yine ya nerenden kurguluyorsun kaç birayla şu kafaya erişiyorsun bir çözebilsek

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8798 : 27 Ekim 2022, 00:04:37 »
Iddia dedim zaten şişti.Icki sevmem.icmem.Birşeyler var demek.Ancak vazgeçme durumda kulübün tarafını tutarım.nedeni artık oyuncu endeksli yapıdan kurtulmalıyız.Ocakmis o kadar para alıyorsan gelip.ilk maç oynayacaksın.Messemana laf ettik mi sakat şu an kadın geldi.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 00:08:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8799 : 27 Ekim 2022, 09:17:56 »
Krasnic, Crvendakic gibi isimler varken bizim koç gidip Raca,Mina gibi isimleri aldı. Keske bu epoupa yerine adı geçen Alex Bentley falan gelseydi. Yol yakinken ciddi değişiklikler olması lazım. Yoksa as diye nitelendirdiğimiz oyuncular gelmeden ilk 4e bile zor gireriz bu takımla. Sabally ve mcbride'dan cikilabiliyorsa bir an önce cikilsin. Sabally'nin final maçında elden verdiği toplar hala aklımda. McBride da aldığı atmak hariç hiç bir işe yaramıyor. Onu da en önemli maçlarda atamıyor zaten. Amerikalı hakkını dolduruyor boş yere.

Bizim bu koctan da ciddi şüphelerim oluşmaya başladı. Epoupa, Mina, Raca, stokes falan Eurocup seviyesinde oyuncular. İkinci terzic vakası sanki.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8800 : 27 Ekim 2022, 09:48:45 »
Ilhan Bey yapmamız gereken 3+1 kuralından dolayı tamamen kücülup lig odaklı kadro kurnakti aç yabancılar alıp.Raca Sırp oyun kurucu kesinlikle kötü degillerdir ancak bazı oyuncular ilk defa bir arada oynadı.Sampiyonluk şansı falan yok bu kadronun avrupada Fibanin algılarını boşverin.Çukurovada yenildi onların ki şampiyonluk adayı en azından.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 09:56:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #8801 : 27 Ekim 2022, 12:01:08 »
Alina dan çıkılacak büyük ihtimal sahaya yansıyan başka sıkıntıları var gibi duruyor Böyle bir yenilgiden sonra bir şeyler değişecek gibi duruyor. Malum iki kişi boştayken hamle yapmak lazım tüm eksikleri kaparlar

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #8802 : 27 Ekim 2022, 12:03:52 »
Alina dan çıkılacak büyük ihtimal sahaya yansıyan başka sıkıntıları var gibi duruyor Böyle bir yenilgiden sonra bir şeyler değişecek gibi duruyor. Malum iki kişi boştayken hamle yapmak lazım tüm eksikleri kaparlar

Iki kişi kim. Biri vandersloot, digeri ?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8803 : 27 Ekim 2022, 12:06:47 »
Tamamen küçülme 3 artı 1 oldugundan, bu kadar yabancı lüks kullanamıyoruz avrupadaki uyumsuzluk cabası.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #8804 : 27 Ekim 2022, 12:12:42 »
Alina'nın durumunun formsuzlukla alakalı olmadığı çok belli. Beden dili ve sahadaki hareketleri belli ediyor bir şeyler olduğunu. Kişisel bir problem de olabilir koçla ilgili de olabilir. Koçla ilgili ise ben olsam Alina'dan değil, koçtan çıkardım. Epoupa'yı eurolague şampiyonluğu hedefleyen bir takıma aldıran koçun iyi niyetinden şüphe ederim ben. Fenerbahçe en son böyle bir fark ne zaman yedi hatırlamıyorum bile. Bayern'in yada City'nin açılış maçında Haifa gibi bir takımdan 6-7 tane yemesi gibi bir şey bu.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2022, 12:13:02 Gönderen: iloturo »