Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976995 defa)

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9045 : 14 Ocak 2023, 06:40:35 »
Polonyada transfer dönemi dün sona erdiği için kulübü izin vermedi demişler,her şeyi geçtim bu transferin yapılması için illa stokesun sakatlığının ciddileşmesi mi gerekiyordu,yerli eksiği apaçık görünüyor işte,neden bu kadar beklendi madem bir uzun transferi daha istendiyse.Ayrıca stokesun sakatlığı ciddi diye yazanlar gördüm.Artık sıkıldım ben stokesun sakatlıklarından.Ona oranla daha düşük potansiyel gibi görünebilir belki ama mccowana mutlaka teklif yapmak lazım seneye,en azından bu uzunlar içinde kendi yerini bir şekilde bulur o,daha 26 yaşında uzun yıllarda tutarız hem
McCowan, Stokes'a oranlı mı daha düşük potansiyel görülebilir?
Stokes son yıllarda tam bir vasıfsız eleman modunda.
McCowan 1 yıllıktı G.Saray ile, uzatmaya çalışıyorlardı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9046 : 14 Ocak 2023, 08:33:30 »
Stokes o sakarlıkları yaşamadan önce kaliteli oyuncuydu artı 1 sezon ribaund kraliçesi oldu Başarılı sezonları var ama yazık üzücü sakatlıklar geri görürmüş maalesef. Medenice yolar ayrılmalı iyi oyuncu karekteri var ama ayaklar gitmiyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9047 : 14 Ocak 2023, 09:55:53 »
Sanders 2020de oynamıştı sanırım abi en son.Şu an benim bildiğim 3 isim var devşirme olarak,quanitra,mccowan ve stokes.Bence yaş olarakta profil olarakta bizim için şu andan itibaren en doğru hedef mccowan olacak gibi,gsyle ne kadarlıktı anlaşması acaba,eğer tek yıllıksa seneye net çökeriz bence
''Sanders 2020de oynamıştı sanırım abi en son'' Haklısın benim bildiğim 35 de basketbolu bırakacam demişti.şuan 36-37 yaşında olmalı.
Valala GS Mc Cowan'ı hemde hidonun sayesinde yerli statüsünde kadrosuna aldıysa,Milli takımdada oynattıysa 1 yıl olarak düşünmez.kimseyede kaptırmaz.Biz ancak iki kuruş için adamı kaptırırız.Menejer ve teknik kurumun hatalarıyla çok kişi kaptırdık.
Bu şubenin başına bu işi bilen,ve herşeyi düşünen yatkililer ve Menejerler gelmeli.Arzu gibi eli poposunda gezenler,benç toplantıdayken gezenler değil.Öyle olsaydı ozaman senelerdir Stokes'in müzmin sakatlığını bildikleri halde devam etmezlerdi.Ha bu arada Tom'da yazmış O sakatlıkları yaşamadan Önce Stokes kaliteli oyuncu diye .Elbette biz şuanki Stokes'i istemiyoruz.Eskidende kötüydü kim diyebilir Milli Takıma kadar yükselmiş kadına.
Tilbe olsada , olmayacaksada Bahar alınmalı.Bahar'ı beğenirim yaşlanıyor son demleri galiba ama Tuğçe'de gitmişken bu sene bize acil lazım.Mersin şu saatten sonra vermez ama verse Quanitra bile alınabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9048 : 14 Ocak 2023, 10:03:31 »
Stokes o sakarlıkları yaşamadan önce kaliteli oyuncuydu artı 1 sezon ribaund kraliçesi oldu Başarılı sezonları var ama yazık üzücü sakatlıklar geri görürmüş maalesef. Medenice yolar ayrılmalı iyi oyuncu karekteri var ama ayaklar gitmiyor.
Stokes O omuz sakatlığını geçirdikten sonra her gün geriledi.İyi niyetli,Oynamakda istiyor.Yoksa haddimizemi onun Basketbolunu sorgulamak.Kaçkez Ribaund Kraliçesi seçildi.Uzun süreli sakatlıktanbahsediliyorsa ben derimki omuzdur yine .Ameliyatlar sonrası demişler çünkü,tamamen iyileşmez böyle idare edecen ama nereye kadar.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9049 : 14 Ocak 2023, 11:14:45 »
McCowan, Stokes'a oranlı mı daha düşük potansiyel görülebilir?
Stokes son yıllarda tam bir vasıfsız eleman modunda.
McCowan 1 yıllıktı G.Saray ile, uzatmaya çalışıyorlardı.
Potansiyelden kastım,stokesun şutör olarakta kullanılabilmesiydi aslında ama o açıdanda eski halinden eser yok zaten şu an.Gs'ye stokes-mccowan takasını onaylarmısınız diye sorsalar hiçbiri onaylamaz şu anda tabi ki.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9050 : 14 Ocak 2023, 11:22:10 »
Potansiyelden kastım,stokesun şutör olarakta kullanılabilmesiydi aslında ama o açıdanda eski halinden eser yok zaten şu an.Gs'ye stokes-mccowan takasını onaylarmısınız diye sorsalar hiçbiri onaylamaz şu anda tabi ki.
Stokes'un en büyük özellıği iyi ribauntçu olmasıydı, o da köreldi, potayla başbaşa kaldığı pozisyonlar dışında skor üretemiyor.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9051 : 14 Ocak 2023, 11:23:27 »
''Sanders 2020de oynamıştı sanırım abi en son'' Haklısın benim bildiğim 35 de basketbolu bırakacam demişti.şuan 36-37 yaşında olmalı.
Valala GS Mc Cowan'ı hemde hidonun sayesinde yerli statüsünde kadrosuna aldıysa,Milli takımdada oynattıysa 1 yıl olarak düşünmez.kimseyede kaptırmaz.Biz ancak iki kuruş için adamı kaptırırız.Menejer ve teknik kurumun hatalarıyla çok kişi kaptırdık.
Bu şubenin başına bu işi bilen,ve herşeyi düşünen yatkililer ve Menejerler gelmeli.Arzu gibi eli poposunda gezenler,benç toplantıdayken gezenler değil.Öyle olsaydı ozaman senelerdir Stokes'in müzmin sakatlığını bildikleri halde devam etmezlerdi.Ha bu arada Tom'da yazmış O sakatlıkları yaşamadan Önce Stokes kaliteli oyuncu diye .Elbette biz şuanki Stokes'i istemiyoruz.Eskidende kötüydü kim diyebilir Milli Takıma kadar yükselmiş kadına.
Tilbe olsada , olmayacaksada Bahar alınmalı.Bahar'ı beğenirim yaşlanıyor son demleri galiba ama Tuğçe'de gitmişken bu sene bize acil lazım.Mersin şu saatten sonra vermez ama verse Quanitra bile alınabilir.
Abi bence biz mccowanla ilgilenirsek gs istemese bile mccowan gelmek için her şeyi yapar.Asıl soru bizimkilerin stokesla devam etme gibi bir niyetleri var mı.Bahar konusunda yaşı 34 oldu ama o kalibrede yerli bir 4te çıkmadı hala.Hiç fena hamle olmaz aslında.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9052 : 14 Ocak 2023, 11:23:47 »
Mccowan stokestan daha iyi şutördur. 3luk dahi atiyor kadin. Stokes en son şut atali 5 yil falan geçmiştir. Tamamen hocanin halt etmesi. Meeseman, sabally, stewart hatta Howard hepsi şut atabiliyorken ne gerek vardı stokesu tutmaya. Gsye eski takımına kıyak yapti iste baska bir şey degil.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9053 : 14 Ocak 2023, 11:33:51 »
Mccowan stokestan daha iyi şutördur. 3luk dahi atiyor kadin. Stokes en son şut atali 5 yil falan geçmiştir. Tamamen hocanin halt etmesi. Meeseman, sabally, stewart hatta Howard hepsi şut atabiliyorken ne gerek vardı stokesu tutmaya. Gsye eski takımına kıyak yapti iste baska bir şey degil.
Yok yere kendi ellerimizle verdik cidden onlara,hala en başta neden ilgilenmedik aklım almıyor

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9054 : 18 Ocak 2023, 14:22:42 »
Mersin Laura Cornelius isimli vasat bir guard almış. Gray'e yardımcı olarak aldılar sanırım.

Gray, Cornelius, Hayes (sakatlık durumunu bilmiyorum),  Bonner ve Williams oldu yabancılar.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9055 : 18 Ocak 2023, 22:54:25 »
Şoktayım,ne diyeceğimi bilmiyorum.Youtubeda eski açık adlı bir programda kerem övet,botaştan sevgi ve melis'e teklif yaptığımızı söylemiş.Yani yabancılardan sonra yerli rotasyonunda da çıtayı baya tepeye çıkarıyoruz anlaşılan.İşte bayan basketbolda görmek istediğimiz işler bunlar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9056 : 18 Ocak 2023, 22:58:53 »
Mecbur kalındı.Tehlikeye girecek .Bak finale bizi.yerimize Galatasaray kalırsa nasıl kontenjanı açacaklar.Sorarsan fedler Fenerbahçeli.Final gelmezse baskı yapmalıyız yabancının aynı kalması için..Ahtapot gi arkadaşlar sağolsunlar her yerde kollar bacaklar.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2023, 23:07:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9057 : 18 Ocak 2023, 23:19:51 »
Aklin yolu bir. Sevgi ve tilbeyi soyledim zaten. Tilbeden ses kesildi gerci. Klubu izin vermedi diyorlar da mersin milletin sözleşmeli antrenörünu, sözleşmeli oyuncusunu üstelik ayni grupta yer aldığı takımdan parayi verip alıyor. Tilbe de ben gitmek istiyorum dese tutamazdi klubu.
Sevgi zaten olmazsa olmaz.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2023, 23:20:59 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9058 : 19 Ocak 2023, 10:28:07 »
Aklin yolu bir. Sevgi ve tilbeyi soyledim zaten. Tilbeden ses kesildi gerci. Klubu izin vermedi diyorlar da mersin milletin sözleşmeli antrenörünu, sözleşmeli oyuncusunu üstelik ayni grupta yer aldığı takımdan parayi verip alıyor. Tilbe de ben gitmek istiyorum dese tutamazdi klubu.
Sevgi zaten olmazsa olmaz.
Eğer ikisinide getirebilirsek muhteşem olurda sezon bu kadar ilerlemişken ikisinide bırakır mı botaş bilemedim.Ama yinede bıraktıkları senaryodan düşünecek olursak Olcay-Alperi-Sevgi-Manolya-Melis-Stokes gibi baya geniş bir yerli rotasyonu kurmuş oluyoruz.Her iki lig için fazlasıyla yeterli duruyor.Seneye gs araya girmeden stokes-mccowan değişimini de bir şekilde çözebilirsek bir 4-5 sene falan yerlilerle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamayız.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9059 : 19 Ocak 2023, 10:56:37 »
Vandersloot gelmeli muhakkak, McBride ve Malina'ya güvenmek saflık olur. Özellikle Malina berbat halde ve topu yönlendiren o.