Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976269 defa)

Scorpionur ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9195 : 23 Mart 2023, 12:00:38 »
Kupayı alsakta almasakta ufalacağız.3 Wnba çaylak ve yerlilerle devam ederiz.Kadro dağılır iki durumdada.Bu görüşüm.
Saçma sapan konuşup durma yine. Her yere yetişmek her yere aynı saçmalıkları yazmak zorunda mısın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9196 : 23 Mart 2023, 12:07:06 »
Saçma sapan konuşup durma yine. Her yere yetişmek her yere aynı saçmalıkları yazmak zorunda mısın.
Kulübümüz ekonomik darboğazda.Buda var.Umarız futbolda süpriz şampiyonluk gelir o zaman durum değişebilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9197 : 23 Mart 2023, 12:10:28 »
Kulübümüz ekonomik darboğazda.Buda var.Umarız futbolda süpriz şampiyonluk gelir o zaman durum değişebilir.
Sana mi danistilar stewart, meeseman, vanderslootu vs alirken. Bilip bilmediğin her konuda atiyorsun

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9198 : 23 Mart 2023, 12:18:57 »
Geçen sene de aynılarını yazıyordu, WNBA çaylakları gelecek ve koçumuz da yerli yardımcı antrenör olacak filan denirken şube Stewart'ı aldı.

Konuşsun yani bırak, sonu hayra çıkıyor bazen.  :D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9199 : 23 Mart 2023, 12:35:56 »
Net olan çaylak Amerikalı oyuncuların bile Rusyaya gitmeyecegi.Avrupada öyle.Kendi altyapı oyuncularıyla oynarlar.Rusya belki jenerasyon yakalar.Bu tip şeyler fırsatlar doğurabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9200 : 23 Mart 2023, 12:58:16 »
Net olan çaylak Amerikalı oyuncuların bile Rusyaya gitmeyecegi.Avrupada öyle.Kendi altyapı oyuncularıyla oynarlar.Rusya belki jenerasyon yakalar.Bu tip şeyler fırsatlar doğurabilir.
Neresi net? Rusya'da Amerikalı oynamıyor mu şu an?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9201 : 23 Mart 2023, 14:10:45 »
Savaş dahada şiddetlendi ben seneye yine katılmalarının zor olduğunu düşünüyorum.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9202 : 30 Mart 2023, 14:55:22 »
Sabally mvp adayı için oyunu stewart yerine meessemana vermiş.Seneye bunu paket edip derhal jonquel jones çekmenin vakti gelmiş anlaşılan.Bizde benchten sağlam gelecek uzunumuz var sanıyoruz  ;D

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9203 : 30 Mart 2023, 15:04:10 »
Sabally mvp adayı için oyunu stewart yerine meessemana vermiş.Seneye bunu paket edip derhal jonquel jones çekmenin vakti gelmiş anlaşılan.Bizde benchten sağlam gelecek uzunumuz var sanıyoruz  ;D
İlk 5'e de Stewart'ı koymamış :)
Çok deli dolu ne yapacağı belli olmayan ama patlayıcılığı olan bir uzun Sabally. Dış şutu da olması avantaj ama istikrarı yok. Açıkçası EU olması açısından kalabilir. O kalsa dahi Jones alınmalı ama o ayrı mesele.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9204 : 30 Mart 2023, 15:28:09 »
Tekrar ediyorum Mersin gibi merkezi çevresiyle uzun sahil.bsndiyla beğenmeyen kaçak bizi hiç beğenmez.Kadikoy ama maçlar olmasa sonradan yaratılan suni bölge Atasehire gitmem.Mersin ekibinden bağımsız düşünce o ekibin Belediye ile alası yok Macit Özcan dönemindeki ekip.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9205 : 30 Mart 2023, 15:30:58 »
İlk 5'e de Stewart'ı koymamış :)
Çok deli dolu ne yapacağı belli olmayan ama patlayıcılığı olan bir uzun Sabally. Dış şutu da olması avantaj ama istikrarı yok. Açıkçası EU olması açısından kalabilir. O kalsa dahi Jones alınmalı ama o ayrı mesele.
O olay banada çok enteresan geldi,yani ben sabally olsam kendimi bile koymam direk ikisini yazardım oraya,kaldı ki emma-stewarttan saballye oynayacak süre bile kalmıyor,ne düşünüpte yazmış oraya kendini enteresan :D eğer stewartla aralarında bir gerginlik durumu varsada gözünün yaşına bakmadan şutlarım valla,yıllar sonra böyle rüya gibi iki uzunu bulmuşuz,bir sabally yüzünden onlardan da olacak değiliz  ;D

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9206 : 31 Mart 2023, 15:30:46 »
Meeseman eurolaguede mart ayi mvpsi olmus. Bir kez daha olmustu sanirim. Kenz baslarda begenmiyordu kendisini ama ben tanıdığım için kefildim. Tartismasiz eu kontenjanından dünyanın en iyi pivotu. Amerikalilar dahil de sayılı pivotlarindan. Harika bir sporcu, harika bir profesyonel ve harika bir karakter. Umarim stewartla beraber sözleşmeleri derhal uzatılır. Hem de uzun süreli.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9207 : 31 Mart 2023, 17:41:01 »
Meeseman eurolaguede mart ayi mvpsi olmus. Bir kez daha olmustu sanirim. Kenz baslarda begenmiyordu kendisini ama ben tanıdığım için kefildim. Tartismasiz eu kontenjanından dünyanın en iyi pivotu. Amerikalilar dahil de sayılı pivotlarindan. Harika bir sporcu, harika bir profesyonel ve harika bir karakter. Umarim stewartla beraber sözleşmeleri derhal uzatılır. Hem de uzun süreli.
Ya bilmiyorum,acaba ben mi çok taraflı düşünüyorum emin değilim ama bundan 4 gün önce fb tv de potanın kraliçeleri diye bir programa konuk olmuş meesseman.Yani konuşmasından,tavırlarından sanki burayı 1 sezonluk değilde uzun süreli bir plan olarak baya benimsemiş gibi görünüyor.Umarım ben abartılı düşünmüyorumdur ve gerçekten öyledir,ama ne zaman bir maç sonu konuşmasına vs. denk gelsem,ekata göre burada kendini çok daha mutlu hissediyor gibi geliyor bana.Umarım şubede meessemanın kalması için gerekli uğraşı veriyordur şu an,yoksa gerçekten ortalığı ayağa kaldırırım artık  ;D

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #9208 : 31 Mart 2023, 20:59:05 »
Ivana Matovic ve P. Taylor’ dan sonra Meesseman’ ı bu kadar seveceğim aklıma gelmezdi. Ayrıca basketbol bilgisi en yüksek oyuncumuz. Erkek takıma rol oyuncu olarak koyulması gerekir.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2023, 20:59:19 Gönderen: agha »

Çevrimdışı dwdark

• Üye
« Yanıtla #9209 : 31 Mart 2023, 21:45:03 »
Derek Fisher Meesseman icin Jokic'in kadin versiyonu diye bir yorumu vardi.Bende bu benzetmeye katiliyorum. Onu izledigimde sanki Jokic'i izliyormusum hissine kapiliyorum.