Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976614 defa)

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9225 : 01 Nisan 2023, 17:30:34 »
Jones'u zaten Bosna devşirmedi mi

Evet o gelirse Eu statüde yabanci olarak oynar. Ama McCowan gelirse Türk olarak cok fark yaratır.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9226 : 01 Nisan 2023, 17:44:23 »
Bence de Jones olsa keşke. Devşirme Howard iş görür ama bize de daha sert bir 5 numara devşirme daha uygun olur.

Sabally de tutsunlar  .

Vandersloot - Olcay - Merve
Abd'li - Johannes - Alperi
Stewart - Iaqupova - Manolya
Jones - Sabally
Meesseman - Devşirme - Gizem

Çok uçuk oldu bu da.
Amerikalı'ya Plum yaz, devşirme de Howard mantıklı aslında. Savunma zaafiyeti vardi bizde ama bu kadın WNBA 'de 2019 en iyi savunma oyuncusu seçildi. Aslında sert bir oyuncu. Bizdeki performansı bence 2-3 aylık sözleşmelerden kaynakliydi. Kendisini çok da vermedi. Yoksa iyi oyuncu. Plum olmazsa da McBride kalsın. Çok da dominant kısa forvetler yok artık wnbade.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9227 : 01 Nisan 2023, 17:46:09 »

Evet o gelirse Eu statüde yabanci olarak oynar. Ama McCowan gelirse Türk olarak cok fark yaratır.
Mccowan galiba kalacak gsde. Seneye 2 milyon civarı bütçe ayirmislar. Tutarlar muhtemelen. Ben olsam kalmam ayrı mesele ama uzak ihtimal artık mccowan.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9228 : 01 Nisan 2023, 17:48:43 »
Jones olursa Sabally kalmaz. Aslında farklı tür oyuncular ama Sabally lüks olur. Johannes filan da olmaz bence, bu kadroyu koruyup iki iyi yerli alırlarsa şükretmek lazım ve yine en büyük favori oluruz rahatça.

McBride ve Alina kalsın istemiyorum ben şahsen. Alina bu sene çok geriledi. Avrupa'nın en iyisi kendini verdiğinde. Ama bu sene inanılmaz kötü
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2023, 17:49:14 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9229 : 01 Nisan 2023, 17:51:00 »
Jones olursa Sabally kalmaz. Aslında farklı tür oyuncular ama Sabally lüks olur. Johannes filan da olmaz bence, bu kadroyu koruyup iki iyi yerli alırlarsa şükretmek lazım ve yine en büyük favori oluruz rahatça.

McBride ve Alina kalsın istemiyorum ben şahsen. Alina bu sene çok geriledi. Avrupa'nın en iyisi kendini verdiğinde. Ama bu sene inanılmaz kötü
Alina'nin rolü azaldı. Böyle bir takımda dominant olmasına da gerek yok. Opsiyon çok. Zaten biz bıraksak Mersin yada GS hemen coker. Daha iyisi yok Avrupa'da. Görüyoruz oynayan oyuncuları

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9230 : 01 Nisan 2023, 18:15:07 »
Aynen, GS'de bize 55 sayı atmasın diye zaten kalmasına tahammül edebiliyorum ama ligdeki üç yabancılı kadrolarda öyle sıçıyor ki delirtiyor beni.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9231 : 01 Nisan 2023, 22:30:44 »
Mccowan galiba kalacak gsde. Seneye 2 milyon civarı bütçe ayirmislar. Tutarlar muhtemelen. Ben olsam kalmam ayrı mesele ama uzak ihtimal artık mccowan.
Vallaha herkes alırız diyordu ama GS de aptal değilki yerli yapıpda rakibine kaptırsın. Adamlar ne yaptı etti, yerli yaptırdı, Milli takıma yazdırdı. Ama biz alsaydık kesinlikle hemen yerli yaptıramazdık. Hidayet sağolsun!
Alina ve Mc Bride  Stewart, Vandersloot, Meesseman geldiğinden buyana çok değiştiler. Bugünde Mc Bride iyiydi. 2 sinide Fenerbahçe bırakırsa  başımızı ağrıtmazlarsa ben bişi bilmiyorum

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9232 : 02 Nisan 2023, 03:52:46 »
Amerikalı'ya Plum yaz, devşirme de Howard mantıklı aslında. Savunma zaafiyeti vardi bizde ama bu kadın WNBA 'de 2019 en iyi savunma oyuncusu seçildi. Aslında sert bir oyuncu. Bizdeki performansı bence 2-3 aylık sözleşmelerden kaynakliydi. Kendisini çok da vermedi. Yoksa iyi oyuncu. Plum olmazsa da McBride kalsın. Çok da dominant kısa forvetler yok artık wnbade.
Abi senin şu clarka seneye mcbride yerine çöksek mi,artık kupadan sonra öyle bir ultra kısa hayalim de yok değil valla benim,eğer olmayacaksa mcbride bencede kalmalı ama daha yeni wnba çıkışı yapacağını düşünürsek 2. bir plum denemesi yapabilir miyiz acaba ilk senesi açısından.Clark eğer gelişiminede bu kadar önem veriyorsa,üstelik el şampiyonluğuda yaşandığı takdirde buraya gelmeyide isteyebilir bence gayet
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2023, 03:53:04 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9233 : 02 Nisan 2023, 04:59:44 »
Abi senin şu clarka seneye mcbride yerine çöksek mi,artık kupadan sonra öyle bir ultra kısa hayalim de yok değil valla benim,eğer olmayacaksa mcbride bencede kalmalı ama daha yeni wnba çıkışı yapacağını düşünürsek 2. bir plum denemesi yapabilir miyiz acaba ilk senesi açısından.Clark eğer gelişiminede bu kadar önem veriyorsa,üstelik el şampiyonluğuda yaşandığı takdirde buraya gelmeyide isteyebilir bence gayet
Ncaa final fourunda namaglup south carolina karşısında 41 sayi atarak takimini finale çıkardı. Çeyrek finalde de 40s, 12r, 10a yapmisti.
Clark'i ben cok uzun zamandır takip ederim de ilk senesinde ionescu gibi gelmek ister mi bilmem. Ikna edilebilse inanilmaz olur. Kadinlar basketbolunun geleceğini değiştirecek bir yetenek. Bu tarz bir yeteneği erkeklerde bile görmek zor. Curry ve Doncic karsimi yazmis birisi. Zaten 1-2 yil içinde herkes Caitlin Clark ismini öğrenecektir. 2 nisanda da final maclari var.

Bu da maçların ozeti

https://youtu.be/NF4mgH4JN08
https://youtu.be/DO2HbCijBOo
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2023, 09:01:22 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Maldonado

• Üye

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9235 : 02 Nisan 2023, 12:42:37 »
https://youtube.com/shorts/iChs4zVF_Xk?feature=share

Kraliçeeemm

Ncaa final fourunda namaglup south carolina karşısında 41 sayi atarak takimini finale çıkardı. Çeyrek finalde de 40s, 12r, 10a yapmisti.
Clark'i ben cok uzun zamandır takip ederim de ilk senesinde ionescu gibi gelmek ister mi bilmem. Ikna edilebilse inanilmaz olur. Kadinlar basketbolunun geleceğini değiştirecek bir yetenek. Bu tarz bir yeteneği erkeklerde bile görmek zor. Curry ve Doncic karsimi yazmis birisi. Zaten 1-2 yil içinde herkes Caitlin Clark ismini öğrenecektir. 2 nisanda da final maclari var.

Bu da maçların ozeti

https://youtu.be/NF4mgH4JN08
https://youtu.be/DO2HbCijBOo
İkinizde sağolun.
Önce bir özetlerseniz. NCAA  ile özet bilgi. Seyircide çok kalabalık. Sanki siyahlarla-sarıların takımı gibi. Siyah oyunculara karşı oynamak zor değilmi? Birde oynandığı tarihler bizle çakışmıyormu? Bilenlerden geniş bilgiler istiyorum.
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2023, 12:43:31 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9236 : 02 Nisan 2023, 12:44:37 »
https://youtube.com/shorts/iChs4zVF_Xk?feature=share

Kraliçeeemm
Şu hareketini görmeyeydim yine bir nebze almasakta olur,sıkıntı yok diyecektim de,bunu gördükten sonra kaçarı yok,clarkın buraya gelmesi bir namus meselesi haline gelmiştir artık 🤣

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9237 : 02 Nisan 2023, 12:47:50 »
Bu arada ana konumuza dönecek olursak,eğer topla yarı oyun kurucu usulü de üretkenlik gösterebilen bir skorer alamayacaksak(johannes plum vs.)bende mcbrideın kalması taraftarıyım,bu seviyede bu kadar net şutör adayı yok çünkü piyasada,ama eğer başarabilirsek clark işini falan,mcbride ı beğensemde direk gidebilir ya,özellikle vandersloot-clark gibi bir ikilinin oyun içi üretkenlik tavanlarını falan düşündükçe bir tuhaf oluyorum,çok başka duo olabilirler
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2023, 12:48:30 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9238 : 02 Nisan 2023, 12:57:43 »
Ne var burda tam anlamadım.Bu arada İhan Beyin gerçek ismini öğrendim.gibi burda attığı Asvel mesajının aynısını Cem Agrakin modaratör olduğu programda gördüm.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9239 : 02 Nisan 2023, 15:29:44 »
Ne var burda tam anlamadım.Bu arada İhan Beyin gerçek ismini öğrendim.gibi burda attığı Asvel mesajının aynısını Cem Agrakin modaratör olduğu programda gördüm.
Neymiş gercek ismim