Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976589 defa)

Soner, ertugrul_solomon, Maldonado, Tom Hanks ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9270 : 17 Nisan 2023, 15:50:17 »
McBride'a o kadar sövdüm ki artık yüzüne bakamam... Bu yüzden gitmeli. Ya o, ya da ben.
🤣 Yok Artık! 😝

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9271 : 17 Nisan 2023, 16:23:07 »
Euroleague şampiyonu olduk. Takımı tekrar tekrar seyrederken, aklıma Angel Mc Coughtry geldi. Sadece özel yaşantısından dolayı takımdan ayrılması hep aklımda bir yara oldu. Bugün bu kupada Stewart, Vandersloot, Alina, Mc Bride'nin emekleri yadsınamaz. Alex bacak bacak üstüne atmış. Bırakın bu işleri, Takıma ne veriyor ona bakarım. Naz, Kim, seni yarıyolda para için bıraktımı onabak. Deprem oldu yabancıların kan vermek için en öndeydi. Şu Stewart 'taki zarifliği, insanlığı örnek olmalı. Tam anlatabildimmi bilmem ama hep canımı sıkıyor böyle şeyler.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9272 : 17 Nisan 2023, 22:08:41 »
Vandersloot ve Stewart ne istiyorlarsa verelim seneye de kalsınlar.

Jones'u da çekeriz inşallah.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9273 : 18 Nisan 2023, 00:27:15 »
Vandersloot ve Stewart ne istiyorlarsa verelim seneye de kalsınlar.

Jones'u da çekeriz inşallah.
Abi yanlış mı anlıyorum yoksa euroleague in normal sezon mvpsi gelecek sezon bizle olmasada olur mu diyorsun 🤣🤣

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #9274 : 18 Nisan 2023, 01:37:52 »
Abi yanlış mı anlıyorum yoksa euroleague in normal sezon mvpsi gelecek sezon bizle olmasada olur mu diyorsun 🤣🤣

Yok kanka, Meesseman uzun yıllar kalır biz de bence. Onu , Sabally'i , Alina'yı kesin kalır gozuyle bakıyorum. McBride da biz gönderdiğimiz sürece gitmez.

Ama Stewart'la Vandersloot bu sene gelmiyoruz Avrupa'ya diyebilirler. Sen de vardir duyum, dün onemli biri gelecek diyordun. Patlat bi Elena delle done haberi  ;D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9275 : 18 Nisan 2023, 01:45:44 »
Bence alacağımızı aldık.Zarar ediyormuş şube.3 çaylak wnba oyuncusu 1 avrupalı 2 yada etrafında yerliler.Wnba tanınan organizasyonumuz var

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #9276 : 18 Nisan 2023, 02:18:50 »
Bence alacağımızı aldık.Zarar ediyormuş şube.3 çaylak wnba oyuncusu 1 avrupalı 2 yada etrafında yerliler.Wnba tanınan organizasyonumuz var
Erkek baskette de zarar ediyoruz, bence orda da 5 genç amerikalı ile devam etmeliyiz. NBA de tanıyor bizi, çok oyuncu aldı bizden. EL'yi de aldık zaten.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9277 : 18 Nisan 2023, 02:51:02 »
Yok kanka, Meesseman uzun yıllar kalır biz de bence. Onu , Sabally'i , Alina'yı kesin kalır gozuyle bakıyorum. McBride da biz gönderdiğimiz sürece gitmez.

Ama Stewart'la Vandersloot bu sene gelmiyoruz Avrupa'ya diyebilirler. Sen de vardir duyum, dün onemli biri gelecek diyordun. Patlat bi Elena delle done haberi  ;D
Yok abi ya nerdee 😂😂Keşke bilsem,en ufak bir isim bile öğrenebilsem çenemi tutamaz pat diye söylerim heyecandan ama maalesef bir haberde duymadım son günlerde 😂Geçmişte yazdıklarımdan toplama olarakta uzunlarda iki ihtimal muhabbeti geçmişti,biri için sezon başında transfer ettiğimiz howardın devşirilme gibi bir ihtimalinden bahsetmişti biri ama ne kadar doğru bilmiyorum,bir diğeride mccowan olayı zaten,stewart vandersloot tarafında da,yani slootun bir ihtimal belki avrupaya veda sezonu olabilir bu sezon,ama o gitse bile artık yerine birini çok rahat buluruz ya,artık o ışık göründü nasılsa 😂stewart içinse yani ne kadar doğru yanlış bilmiyorum ama kupadan önce sözleşme teklifi yapıldığına dair bir muhabbet vardı(bu teklif hem stewart hem de sloota yapılmış söylenene göre),eğer cevabını bu finalden sonra vermeyi falan istediyse bence onunla ilgilide olumlu anlamda bazı gelişmeler yaşanabilir gibime geliyor,bakalım umarım devam eder hepsi,ama mantıkende avrupa şampiyonluğu yaşanan bir sezondan sonra eğer kariyerne veda etmek gibi bir planı yoksa oyuncunun,kulüp göndermediği müddetçe hepsi kalmayı fazlasıyla ister herhalde ya
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2023, 02:52:45 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #9278 : 18 Nisan 2023, 08:49:28 »
Tom senin bu Branşlardan isteğin nedir?
Tüm branşları ne yapmalıyız?
Ha açıkçası kapatalım dediğinide duymadım.
Küçülelim, zarar ediyoruz, çaylaklar alalım, nasılsa bunlar tekel, baş edemeyiz, yatırıma gerek yok, Vandersloıt'u alıp ne yapacağız, Epoupa var, Williams'ı neden kaçırdık. Bankalarla, Efes'le, Mersinle bsş edemeyiz, şunu,-bunu yollayalım gençlerle takılalım, Sabally bize gelmez, gerek yok, youtube yorumlarına göre Stewart sakatlanmış. Zaten Stewart'an bu performasıda beklemiyordun.Mc Cowan çok ağır Stokes var. Abim senin amacın ne ağzından güzel bir kelime duyamıyacakmıyız.? Bu formda herkes birbirine moral verir, akıl verir, yaşım kaç olursa olsun ben bu formdan bir şeyler almak, öğrenmek peşindeyim ama sen hep olumsuzluk abidesi gibisin.

Çevrimdışı jordan23

• Üye
« Yanıtla #9279 : 18 Nisan 2023, 13:21:15 »
Tom bey, çok merak ediyorum; Siz gerçekten Fenerli misiniz? Yoksa içimizdeki İrlandalılardan mısınız? 57 yaşındayım, kendimi bildim bileli Fenerliyim. Futbol, basket, voleybol (kadın, erkek) başta olmak üzere her branşta Fenerliyim ve elimden geldiğince takip ediyorum. Yeri geldiğinde ben de takımımız eleştiriyorum. Ancak, sizin yaptığınız başka bir şey. Ona kalırsa futbolda da kulüp zarar ediyor. Hatta neredeyse tüm branşlarda zarar ediyor. O zaman kapatalım mı kulübü? Yaptığınız yorumlar ve bazen de aslı astarı olmayan haberlerle insanları çileden çıkarıyorsunuz. Size kalsa her branşta küçülmeye gidelim. Her maçtan önce rakip favori. Yeter artık. Burada sadece moral bozuyorsunuz. Bence siz kendi forumunuzu kurun en iyisi...

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9280 : 18 Nisan 2023, 13:26:36 »
Ben kendisinin Fenerbahçeli olduğunu da düşünmüyorum şahsen,hatta gizli Galatasaraylı gibi bir izlenim bile alıyorum.Foruma girdiğim ilk günden beri kendisinden neredeyse herhangi bir branşımıza ait tek olumlu bir cümlesini dahi duymadım.Bu da yetmezmiş gibi,avrupa şampiyonluğu gibi bu kadar büyük bir başarı yakalandıktan sonra bile küçülmeden bahsediyor.Elimizde açık ara bayan basketbolunun en iyi isimleri varken onları gönderip yerlerine çaylak alalım demek fenerbahçelilikten çok rakip takım taraftarı olarak fenerbahçeye kendince zarar vermeye çalışmakla eşdeğerdir benim gözümde.Bence forumunda buna bir önlem alması lazım artık.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2023, 13:28:15 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı jordan23

• Üye
« Yanıtla #9281 : 18 Nisan 2023, 13:53:44 »
Bence öncelikle kadın basketbol, voleybol, sonrasında ise erkek basketbol ve voleybolda atağa geçmenin tam sırası. Ali Koç kendi şirketlerinden ve çevresinden bulacağı sponsorlarla desteği artırmalı. Öncelikle, Stewart, Meesman, Alina, Sabally, Vondersloot kadroda tutulmalı. hatta 3 ve üzeri sözleşmeler ile bağlanmalı. Yerlilerden Olcay, Alperi, İdil Saçalır, Elif İstanbulluoğlu kadroda kalıp, yanlarına Tilbe Şenyürek, Sevgi Uzun, Melis Gülcan ile devşirme Mc Cowan olursa tadından yenmez. Mc Bride'dan daha iyisini bulamazsak O da kadroda kalabilir. Raca ve Corcevic yerine Avrupalı kendini ispatlamış uygun fiyata iki yabancı olabilir. (Zandalasini, Laksa gibi)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9282 : 18 Nisan 2023, 13:59:10 »
Bence öncelikle kadın basketbol, voleybol, sonrasında ise erkek basketbol ve voleybolda atağa geçmenin tam sırası. Ali Koç kendi şirketlerinden ve çevresinden bulacağı sponsorlarla desteği artırmalı. Öncelikle, Stewart, Meesman, Alina, Sabally, Vondersloot kadroda tutulmalı. hatta 3 ve üzeri sözleşmeler ile bağlanmalı. Yerlilerden Olcay, Alperi, İdil Saçalır, Elif İstanbulluoğlu kadroda kalıp, yanlarına Tilbe Şenyürek, Sevgi Uzun, Melis Gülcan ile devşirme Mc Cowan olursa tadından yenmez. Mc Bride'dan daha iyisini bulamazsak O da kadroda kalabilir. Raca ve Corcevic yerine Avrupalı kendini ispatlamış uygun fiyata iki yabancı olabilir. (Zandalasini, Laksa gibi)
Yani diyorsun ki kadro şu:

Vandersloot, Olcay, Alperi
Clark, Laksa, Sevgi
Iagupova, Sabally, Melis
Stewart, Jones, Tilbe
Meeseman, Mccowan

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9283 : 18 Nisan 2023, 14:02:37 »
Vandersloot kalmaz gibime geliyor. Oraya Gray filan çeksek diyeceğim de topu kime vereceğiz o zaman... Avrupalı, oynatan bir guard bulmak lazım. İloturo'nun kadrosunda oraya ÇBK'daki Cornelius bile olur, öyle bir kadro yazmış :d
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2023, 14:03:19 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9284 : 18 Nisan 2023, 14:04:17 »
Vandersloot kalmaz gibime geliyor. Oraya Gray filan çeksek diyeceğim de topu kime vereceğiz o zaman...
Eğer bu sezonla avrupayı tamamlama fikri varsa giderde,bana hala devam etmek isteyebilir gibi geliyor ya