Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976634 defa)

iloturo, Maldonado ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dwdark

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9345 : 23 Nisan 2023, 23:17:29 »
Aytuğ: Fenerbahçe’de Alina devam edecek mi? Muhtemelen etmeyecek. Peki tekrar yeni adresi Çukurova Basketbol mu olacak? Yada başka ülkeye mi transfer olacak

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #9346 : 23 Nisan 2023, 23:30:32 »
Alına kendi ayrılıyorsa bilmem.ama biz ayrılıyorsak çok büyük hata çok.Ondan daha iyi avrupalı  fransız.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #9347 : 23 Nisan 2023, 23:35:18 »
Bizim camiada sampiyon olduktan sonra kadroları tamamen değiştirmek modadir. Kicimiza rahatlık batar bizim.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9348 : 23 Nisan 2023, 23:52:20 »
Bizden gidince oynamaya başlar. Şu performansı da kalmayı hak etmiyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9349 : 23 Nisan 2023, 23:56:22 »
Yahu oyun sistemi değişmiş uzunlar üstünden oynanıyor.Şampiyonlugun kilit ismi Alina hem yarı hemde finalde Grayi savunmada bayılttı.Büyük hata başımızı taşlara vururuz sonra.Yeri dolmaz.Sloukasi nasıl ariyorsak Alinayı çok ararız.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2023, 23:57:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9350 : 24 Nisan 2023, 00:01:08 »

Valla sevindim ki kaynağı görene kadar. ;D

Yıllar evvel facebookta Bade Kaya'yı yemlemiştim. Bayan voleybol takım menajerinden Elitsa Vasileva'yı aldığımızı duydum demiştim. Bu da her yerde kendi haberiymiş gibi kesin diye paylaştı  :D öyle bir transfer olayı yoktu sonra voleybol forumunda dalga geçilince bana çok sövmüştü Bade.
O derece mi abi ya,ben bunu bilmiyordum bak 🤣🤣

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9351 : 24 Nisan 2023, 00:02:11 »
Aytuğ: Fenerbahçe’de Alina devam edecek mi? Muhtemelen etmeyecek. Peki tekrar yeni adresi Çukurova Basketbol mu olacak? Yada başka ülkeye mi transfer olacak
Aytuğ önce bir mccowan haberini netleştirsin ondan sonra başka isimler hakkında haber atmaya başlasın.Daha mccowan iddiasını bile netleştiremedi hala,baktı onda belirsizlik durumu var,hemen hedef değiştirip alinaya geçti,çok enteresan bir çar

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9352 : 24 Nisan 2023, 07:32:25 »
Yahu oyun sistemi değişmiş uzunlar üstünden oynanıyor.Şampiyonlugun kilit ismi Alina hem yarı hemde finalde Grayi savunmada bayılttı.Büyük hata başımızı taşlara vururuz sonra.Yeri dolmaz.Sloukasi nasıl ariyorsak Alinayı çok ararız.
Vallahi ne desem bilemedim. 2 defa okudum sen mi yazdın bunu diye ama gercek bu, kelimesi kelimesine katılıyorum. Cok soyledim yine diyeyim, alina yerine alınabilecek 2 guard var ikisi de lyonda. Baska da yok.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2023, 07:32:45 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9353 : 24 Nisan 2023, 08:36:04 »
Mesele sistem olsa Alina geçen sene top oynardı. Şut yüzdeleri çok düştü. Kıymetli oyuncu, ayrı konu. Farklı bir şekilde yeri dolar ama bence. Görürüz neler olur.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9354 : 24 Nisan 2023, 09:27:23 »
O pandemi nedeniyle iptal olan sezonda Lapenayla şampiyonluğa gidiyorduk.nefis oynuyordu.Ukrayna savaşı memleketindeki terslikler etkiledi bence.Bizim.gibi o bölge vatanseverdir.Neyse yeri dolmaz.Amerikalı bir hanımefendi alacağız.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9355 : 24 Nisan 2023, 09:29:02 »
O sene MVP filan oldu zaten. Ben kalan iki seneden bahsediyorum. Kimse kusura bakmasın, bok gibi top oynuyor. ÇBK'ya verdiğimiz iki kupada da başrol onundu. Gidebilir isterse. İlle orada topla oynayan, yaratıcı ya da fizikli bir üç numaraya ihtiyaç yok. Tek işi üçlük atmak ve ribaund çekmek olan bir kalas bile alsan Alina'dan çok iş yapar doğru bir sistemle.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9356 : 24 Nisan 2023, 10:02:39 »
Amerikalı kısa alacaksın ve Stewart yada McBride çıkacaksın.Iki bölgede zayıflama.Sıradan bir Avrupalı geleceğimizi hepimiz biliyoruz.Mumla ararız bu seneyi.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #9357 : 24 Nisan 2023, 10:06:08 »
O sene MVP filan oldu zaten. Ben kalan iki seneden bahsediyorum. Kimse kusura bakmasın, bok gibi top oynuyor. ÇBK'ya verdiğimiz iki kupada da başrol onundu. Gidebilir isterse. İlle orada topla oynayan, yaratıcı ya da fizikli bir üç numaraya ihtiyaç yok. Tek işi üçlük atmak ve ribaund çekmek olan bir kalas bile alsan Alina'dan çok iş yapar doğru bir sistemle.
Yalnız burada sorun alinanın form durumu değil ya pek bana göre.Asıl sıkıntı şu ki,elimizde zaten açık ara en değerli 2 uzun varken iş pek alinaya kalmıyor bile normal sezonda.Ama finallere doğru yaklaşıldığında alinadanda katkı bekleniyor artık doğal olarak.Bana kalırsada alina kesinlikle formsuzluğun kitabını yazıyor şu aralar.Ama yerine düşüneceğimiz hiç kimsenin,kritik bir maçta moda girmiş bir alinanın bize sunacağı opsiyonları sunabileceğini pek sanmıyorum ya.Mesele asvel bırakmayacak tabi ama yinede gabby aldığımızı düşünelim.Alinanın yaptığı gibi çembere kadar gidip bir anda ters tarafa doğru boş bir isme şut opsiyonu açamayacak maalesef gabby,oyunun çoğu alanında alinadan kesinlikle daha formda şu an ona hiç şüphem yok,ama bizim zaten illa top formda bir isme ihtiyacımız yok ki şu an,hele ki elimizde stewie ve meesseman da varken,sadece ara sıra şapkadan tavşan çıkarsın yeter bence bize,ki bu görevi bayan basketbolunda şu an alinadan daha iyi yapabilecek biri olduğunuda ben pek sanmıyorum açıkçası.Başlarda her ne kadar gabbynin bize gelmesini çok istesemde gerçek bu maalesef,biz alinaya mecburuz yani biraz :D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #9358 : 24 Nisan 2023, 10:44:26 »
Çok fazla değişiklik yaparak maceraya gerek yok. Şampiyon takım korunur, üstüne bir iki takviye yapılır normalde. UMMC de böyle yaptı yıllarca. Anderson falan sakın ha gerek yok.

Olcay, Alperi
Mcbride, Sevgi
Iagupova, Sabally
Stewart, Brooks, Tilbe
Meeseman, Mccowan

Ocak sonrası eğer gelmeye karar verirse Vandersloot. 2.şampiyonluğa yeter bu kadro.
Gönlüm ister ki Brooks yerine de Jones olsun ama bütçe elverir mi bilmem. Sponsora bakar iş.
Tabi bir de Ali Koç'un ne yapıp edip artık etkisiz yetkili formatından çıkıp Fenerbahçe düşmanı federasyona 4 yada en kötü 3+1'i tekrar kabul ettirmesi lazım. Biz sesimizi çıkarmadıkça daha fazlasını yapıyorlar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #9359 : 24 Nisan 2023, 11:07:39 »
2 İspanyol Salvadores yada Conde alternatif olabilir.