Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976225 defa)

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #9705 : 02 Temmuz 2023, 17:06:32 »
Partizan kadınlarda çok ciddi takım kuruyormuş.Olimpiyat biletini aldıktan sonra Malkoviç sırp basınına bu durumda ülkeme hizmete hazırım demiş.Getirdiği oyuncularla anlaşma bozulabilirmiş.Malkoviç yeni dönem olmayabilir.

Kaynak.Zaman zaman yaşa Fenerbahçeye konuk olan modaretör.Stop Press Medya.Bu açıklamayı yapan konuğu.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2023, 17:06:44 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9706 : 02 Temmuz 2023, 17:29:28 »
Öyle bir şey olmaz, çocuk oyuncağı değil bu işler.

Ha keşke olsa. Ancak eşek bulup getirir kendi gibi Maljkovic. Aldıkları ile birlikte def olsa bu kulüp hiçbir şey kaybetmez. Getir Aziz Akkaya, çekirdek kadro korunursa yine Avrupa şampiyonu olursun.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #9707 : 03 Temmuz 2023, 00:41:11 »
Sozlesme olduktan sonra nereye gidiyor. Çukurova mı burası.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9708 : 03 Temmuz 2023, 12:21:56 »
Meesseman kaldı sanırım.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9709 : 04 Temmuz 2023, 11:08:26 »

Ha keşke olsa. Ancak eşek bulup getirir kendi gibi Maljkovic. Aldıkları ile birlikte def olsa bu kulüp hiçbir şey kaybetmez. Getir Aziz Akkaya, çekirdek kadro korunursa yine Avrupa şampiyonu olursun.
Ya kusura bakma da, bu nasıl bir ağızdır. Ne demek eşek ya. Çok ayıp ediyorsun. Begenmeyebilirsin ama insanlara hakaret etmeye hakkın yok. Elestiredebilirsin ama essek demeye hakkın yok. Pondexter'li en iyi kadro bile rakibe kaybedildi finalde. O kadar basit değil. Sizi saygıya davet ediyorum.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2023, 11:14:35 Gönderen: İlkay35 »

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #9710 : 04 Temmuz 2023, 11:13:29 »
Sayın modaretör , lütfen küfürlü konuşanlara,  hakaret edenlere saygı çerçevesini asanlara müdahale edin. Bu platforma bu gibi hakaretleri görmek için girmiyoruz. Rica ediyorum gerekeni yapın.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9711 : 04 Temmuz 2023, 12:52:43 »
Ooo sen eşeğe takıldıysan, bas engeli geç. Fazla da uzatma.

Çevrimiçi ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #9712 : 04 Temmuz 2023, 14:56:37 »

Bu külüpten hiçbir halt olmayacağını sadece bu entry'e bakarak bile anlayabiliriz. Kulüp tarihinde ilk defa Avrupa şampiyonu olmuş. Hocayı beğenirsin veya beğenmezsin ama bu kadar ağır hakaretler alması gerçekten inanılmaz.
Zico CL çeyrek finaline çıkar bu zaten hoca değil deriz.
Bu kadın Avrupa şampiyonu ve lig şampiyonu olur, hoca değil eşek deriz.
Djordevic lig şampiyonu olur, bu adam hoca değil deriz.
Terzic yarı bütçeyle lig şampiyonu olur, ne komisyonculuğu kalır ne boktan hocalığı.

Bir kişi sadece bu forumu okusa basketbol ve voleybolda süründüğümüzü düşünür ama işin aslı bu değil tabi. Son 10 senede takip ettiğim kadarıyla futbol-basketbol-voleybol bütün yöneticiler beceriksiz ve aşağılık herifler, hocaların hepsi (Obradovic ilk seneleri bile) yeteneksiz herifler. Allah'tan yüce taraftarımız var da bu branşlarda her sene kupaları zorlayabiliyoruz.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9713 : 04 Temmuz 2023, 15:20:12 »
Elinde McBride, Alina filan varken Avrupa Liginin en kötü takımına yenilen babam mı? Siz bu hocaları ne zannediyorsunuz ben çok merak ediyorum. Maljkovic filan kim ya. Milli takım kariyeri dışında çalıştırdığı en büyük takım Galatasaray filan. Fenerin başında finalde Zafer Kalaycıoğlu olsa sonuç farklı mı olacaktı?

Yıldızlar karması ile finalde Çukurova'yı yendi diye övecek değilim bu koçu. Vandersloot dururken Epoupa'yı alan ben miydim? Evet, saydığın diğer hocalar da geri zekâlı. Terzic de Itoudis de. Jesus da büyük hoca bak Başakşehir'i yenip kupa aldı.

Biz çıkıp da bu adamlara kafadan sallamıyoruz. Yaptıkları işlere bakıp söylüyoruz. Fenerbahçe'yi Maljkovic mi şampiyon yaptı? Kadro şampiyon yaptı. 5 yılda hasbelkader Vakıfbak'ı bala eleyip bir şampiyonluk aldı diye o kadar bütçeyle Terzic mi öveceğiz? Kurduğu takım ile yaptığı artistlik arasında dağlar kadar fark olan Itoudis'i niye öveyim şimdi ben?

Gelsinler, şampiyon yapsınlar, doğru şey yapsınlar, hakaret işitmesinler. İki yabancılı GS'ye o kadro ile şampiyonluk veren Zico da hoca filan değildi evet. Onu da es geçmeyeyim.

Aga meşgul etmeyin bu transfer sayfasını boş muhabbetle. Millet oyuncu mu geldi diye bakıyor.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2023, 15:24:32 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #9714 : 04 Temmuz 2023, 16:26:02 »
Elinde McBride, Alina filan varken Avrupa Liginin en kötü takımına yenilen babam mı? Siz bu hocaları ne zannediyorsunuz ben çok merak ediyorum. Maljkovic filan kim ya. Milli takım kariyeri dışında çalıştırdığı en büyük takım Galatasaray filan. Fenerin başında finalde Zafer Kalaycıoğlu olsa sonuç farklı mı olacaktı?

Yıldızlar karması ile finalde Çukurova'yı yendi diye övecek değilim bu koçu. Vandersloot dururken Epoupa'yı alan ben miydim? Evet, saydığın diğer hocalar da geri zekâlı. Terzic de Itoudis de. Jesus da büyük hoca bak Başakşehir'i yenip kupa aldı.

Biz çıkıp da bu adamlara kafadan sallamıyoruz. Yaptıkları işlere bakıp söylüyoruz. Fenerbahçe'yi Maljkovic mi şampiyon yaptı? Kadro şampiyon yaptı. 5 yılda hasbelkader Vakıfbak'ı bala eleyip bir şampiyonluk aldı diye o kadar bütçeyle Terzic mi öveceğiz? Kurduğu takım ile yaptığı artistlik arasında dağlar kadar fark olan Itoudis'i niye öveyim şimdi ben?

Gelsinler, şampiyon yapsınlar, doğru şey yapsınlar, hakaret işitmesinler. İki yabancılı GS'ye o kadro ile şampiyonluk veren Zico da hoca filan değildi evet. Onu da es geçmeyeyim.

Aga meşgul etmeyin bu transfer sayfasını boş muhabbetle. Millet oyuncu mu geldi diye bakıyor.

Boş muhabbeti sen yapmışsın. Maşallah hakaret etmediğin bir tane hoca kalmamış. Hakaret etmeden de her hoca hakkında düşünceni belirtebilirsin. Sen bence harcanıyorsun buralarda. Yaşın da uygun gir antranörlük kursuna .Alt seviye takımlardan başla nasıl olsa her şeyi biliyorsun. Senin gibi sadece başarıya odaklı seviyesi düşük kişiler biraz da sana saydırsın. Tabi sen de kendine eşek, geri zekalı, çöp denmesini kaldıramazsın. İnsanlar da yeterli ahlak olmadığı, empati yapmayı bilmediği sürece sevgi, saygı, tevazu olmaz. Yazdıklarım  seni inşallah kırmamıştır. İyi yönde değişim ve gelişim iyidir.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9715 : 04 Temmuz 2023, 16:40:11 »
Ya bu kadar seviyorsanız evinize alın besleyin be birader, size ne ya? Beğenmiyorum hocalarınızın hiçbirini. Beğenmediğimi de eşek diyerek, hakaret ederek gösteriyorum. Bloklayın geçin amma tatava yaptınız sabahtan beri. 10 senede 3 kupa alabilmiş adamlara mı sevgi ya da saygı duyacağım? Zico'nun filan çok zoruna giderse gelir kendi hakkını savunur, merak etmeyin.

Biri bir şey deyince de havariler doluşuyor buraya. BM Genel Kuruluydu burası da biz böyle şeyler yazmaya başladık. Pardon.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2023, 16:44:01 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #9716 : 05 Temmuz 2023, 08:56:31 »
Ya bu kadar seviyorsanız evinize alın besleyin be birader, size ne ya? Beğenmiyorum hocalarınızın hiçbirini. Beğenmediğimi de eşek diyerek, hakaret ederek gösteriyorum. Bloklayın geçin amma tatava yaptınız sabahtan beri. 10 senede 3 kupa alabilmiş adamlara mı sevgi ya da saygı duyacağım? Zico'nun filan çok zoruna giderse gelir kendi hakkını savunur, merak etmeyin.

Biri bir şey deyince de havariler doluşuyor buraya. BM Genel Kuruluydu burası da biz böyle şeyler yazmaya başladık. Pardon.
Bak sevgili kardeşim, sen bu forumda yalnız değilsin. Kimse senin hakaretlerini,saygısızlıklarını okumak zorunda değil. Bas engeli geç demekle olmuyor. Biraz ahlak kuralları, biraz saygı varsa da biraz vicdan gerek. Önüne gelen hakaret,küfür yazarsa, forum,forum olmaktan çıkar, arka mahalle ağzına döner. Bu kadar agrasif olmana gerek yok. Kelimelerini biraz düşünerek seçersen kimse de rahatsız olmaz. Sonuçta burası herkesin beğenilerini, eleştirilerini saygı çerçevesinde yapabileceği bir yer. Dolayısıyla senden ricam sakin ol, varsa beğenmediğin konular eleştirini yap. Katılan olur olmaz. Ama lütfen küfür etme. Deşarj olmak istiyorsan çık bir dağın tepesine dilediğin gibi küfür et bağır dur. Burası deşarj olabileceğin yer değil. Bak 27 yaşındasın, yetişkinsin. Ergen değilsin. Tekrar ediyorum, lütfen biraz saygı. Teşekkürler.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #9717 : 05 Temmuz 2023, 09:02:44 »

Bak sevgili kardeşim, sen bu forumda yalnız değilsin. Kimse senin hakaretlerini,saygısızlıklarını okumak zorunda değil. Bas engeli geç demekle olmuyor. Biraz ahlak kuralları, biraz saygı varsa da biraz vicdan gerek. Önüne gelen hakaret,küfür yazarsa, forum,forum olmaktan çıkar, arka mahalle ağzına döner. Bu kadar agrasif olmana gerek yok. Kelimelerini biraz düşünerek seçersen kimse de rahatsız olmaz. Sonuçta burası herkesin beğenilerini, eleştirilerini saygı çerçevesinde yapabileceği bir yer. Dolayısıyla senden ricam sakin ol, varsa beğenmediğin konular eleştirini yap. Katılan olur olmaz. Ama lütfen küfür etme. Deşarj olmak istiyorsan çık bir dağın tepesine dilediğin kadar bağır,küfür et dur. Bak 27 yaşındasın. Yetişkin bir insansın. Ergen değilsin. Burası deşarj olabileceğin bir yer değil. Tekrar ediyorum lütfen biraz saygı. Teşekkürler.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #9718 : 05 Temmuz 2023, 09:26:36 »
Abi ben dilediğim gibi yazmaya devam edeceğim, tamam? Kapat bu mevzuyu. Okumak zorunda değilsen engellersin. Veyahut da şikâyet eder hesabımı sildirtmeye uğraşırsın, ne bileyim. Bak meşgul ettin yeterince. Derdin varsa özelden yazsaydın. 30 yaşında adama nasıl konuşacağını da öğretme o zaman, ben böyle yazıyorum, yazacağım.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2023, 09:27:34 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #9719 : 05 Temmuz 2023, 20:41:50 »
Abi ben dilediğim gibi yazmaya devam edeceğim, tamam? Kapat bu mevzuyu. Okumak zorunda değilsen engellersin. Veyahut da şikâyet eder hesabımı sildirtmeye uğraşırsın, ne bileyim. Bak meşgul ettin yeterince. Derdin varsa özelden yazsaydın. 30 yaşında adama nasıl konuşacağını da öğretme o zaman, ben böyle yazıyorum, yazacağım.

Sevgili maldonado birçok başlıkta biraz fazla agresif çıkışlarda bulunuyosun. Biraz daha sakince yorumlar yapmanı rica ediyoruz, birbirimizi kırmadan yada tahrik etmeden yorumlar yaparsak memnun oluruz...
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2023, 20:42:46 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...