Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976992 defa)

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10020 : 09 Kasım 2023, 15:40:56 »
Psikoterapi departmanına çevirmeyelim ondan o kadar dedim.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10021 : 09 Kasım 2023, 15:41:55 »
Psikoterapi departmanına çevirmeyelim ondan o kadar dedim.
Hiç demeseydin daha iyiydi

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10022 : 11 Kasım 2023, 16:32:28 »
Ben şahsen,kısalarda zaten alperi ve sevgi gibi iki as süre alabilecek kısaya bir de yvonne ve kmac eklenince kısalık çok bir sorunumuz kalmadığını düşünüyorum takviye için,ama uzunlar bazen sanıldığından fazla yıpranıyor bazı maçlarda,mesela howard yavaş yavaş takıma adapte olmaya başladı ama emmayı biraz daha rahatlatmak açısından bence bir uzun eklemesi hiç fena olmaz.Keşke bu isim stewart olsa ama o da sanırım bu seneyi temelli reddetti elw için,bonner jones collier kim gelirse yeterli zaten,yeter ki biri gelsin

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10023 : 13 Kasım 2023, 12:20:41 »
Ben şahsen,kısalarda zaten alperi ve sevgi gibi iki as süre alabilecek kısaya bir de yvonne ve kmac eklenince kısalık çok bir sorunumuz kalmadığını düşünüyorum takviye için,ama uzunlar bazen sanıldığından fazla yıpranıyor bazı maçlarda,mesela howard yavaş yavaş takıma adapte olmaya başladı ama emmayı biraz daha rahatlatmak açısından bence bir uzun eklemesi hiç fena olmaz.Keşke bu isim stewart olsa ama o da sanırım bu seneyi temelli reddetti elw için,bonner jones collier kim gelirse yeterli zaten,yeter ki biri gelsin

Sevgi'den pek hayır gelmiyor, uzunlara zaten Stokes eklenecek. Yani umarım... Bence Yvonne çok yıpranıyor, Milli Takım'da daha farklı oynuyor hatun zaten. Bizde sadece savunma görevi verilmiş gibi, hücumdaki performansı düşüyor. All-round bir oyuncu lazım bize ve saydıklarının hepsi zaten uzun olsalar da kısa gibi de takılan oyuncular.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2023, 12:21:15 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #10024 : 13 Kasım 2023, 13:24:18 »
Kiah Stokes'un sakatlığından haber var mı? Klüp de bir açıklama yapmıyor. Boşu boşuna devşirme kontenjanını işgal ediyor. Yerine bir devşirme alsalar bari.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10025 : 17 Kasım 2023, 11:44:04 »
Stokes ameliyat olmuş. Bu kadın sadece kış dönemi sakat. Kış uykusuna yatan ayılar gibi 6 ay oynamıyor bizde. ABDde oynuyor ama.

Çevrimdışı jordan23

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #10026 : 17 Kasım 2023, 17:15:36 »
Stokes ameliyat olmuş. Bu kadın sadece kış dönemi sakat. Kış uykusuna yatan ayılar gibi 6 ay oynamıyor bizde. ABDde oynuyor ama.
Stokes yıllardır boşuna kadroda devşirme statüsünü işgal ediyor. Devşirme oyuncu kontenjanını oyun kurucu, skorer guard vb. gibi kadrolarda kullanmak daha mantıklı. Uzunların sakatlık riski yüksek ve sakatlıktan dönme süresi de uzun oluyor. Alina, Mc Bride vb. oyuncular devşirme olsa daha iyi olabilir.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10027 : 23 Ocak 2024, 18:47:42 »
Sonunda foruma girebildik. Collier den sonra bir 3 numara daha lazım. McBride da arazi şubede var bir gizem.

• Üye
« Yanıtla #10028 : 29 Ocak 2024, 21:05:00 »
Bir transfer daha lazım. Sabally gelse on numara olurdu

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10029 : 01 Şubat 2024, 09:14:01 »
Sabaly gelse zaten topu topu 4 maç oynayıp gidecek. Çok zor değil anlaşmak. Ucunda kupa var. Şu anki kadro da çok ağır favori oldu Napheesa sonrası ama oyun içinde kilitlendiğimiz dönemler oluyor. Örneğin muhtemel Mersin yarı finalinde Mcbride'in çember dövdüğü, yerlilerin sıfır katkıyla oynadığı, Meeseman'ın Williams ve Q'nun sertliği karşısında normal performansını veremediği bir gün olmama olasılığı yok değil. Mersin'in F4'ü evine aldırmak için bastıracağını da unutmamak lazım. Tabi başta Zaragoza'yı elerlerse. Bizim oyuncular normal performansını sergilerse zaten sorun yok. İlk yarı 20 fark yapıp geçeriz herkese.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10030 : 01 Şubat 2024, 09:52:28 »
Uzundan ziyade kısa isterdim ben bu takıma. Laksa çok boş bir oyuncu. Gabby cuk otururdu.

Tilbe, Stokes, hatta maalesef Sevgi, Laksa, o alınan Balkan asıllı kız; fuzuli yere takımda yer işgal ediyorlar. Seneye umarım gider hepsi. Şu Beşiktaşlı kısayı filan devşirsek elimiz çok rahatlardı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #10031 : 01 Şubat 2024, 11:36:54 »
Tilbe, Sevgi falan yerli zaten. Daha iyisi yok ülkede. Sevgi denen kız geçen sene türkiye liginin mvpsi. Fenerde oynamakla başka bir takımda oynamak farklı şeyler. Laksa da iyi oyuncu ki Bologna'nın en etkili oyuncularından birisiydi. Geçen sene Iagupova da sıradan kalıyordu bizim kadromuzda. Kadının bizdeki rolü farklı ve girdiği zaman da elinden geleni yapıyor. Ben de isterim Johannes, Gabi gibi oyuncular. Hatta Zanda'nın geri gelmesini olabilirse. Beşiktaşın kısa amerikalısı Evans tam bir sokak topçusu. Bizde ıslak odunla döverler onu ama diğer oyuncusu Nogic mesela bayadır takip ediyorum. Stil olarak da fizik olarak da Ionescu'ya benziyor. O mesela düşünülebilir. Bizim asıl sorunlarımızdan birisi de devşirme oyuncu. Koca bir yılı devşirmesiz geçirdik Stokes yüzünden. Seneye buna acil çözüm bulmak lazım.
Bir de önümüzdeki sene bana kalırsa topla tüfekle Mabrey'e saldırmak lazım. Hem EU statüsünde hem de Mcbride ile sağlı sollu ateş ederler.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10032 : 01 Şubat 2024, 12:10:02 »
Yerliler ama sonuçta büyük kontratlar aldılar kadın basketbolu için bu kızlar, "yerli" olmaları hasebiyle. Tilbe savunmada hiç yok. Hücumda da Bora Hun Paçun yüzdeleriyle oynuyor. Sevgi yine bazı maçlar bir şeyler verdi ama onun da yaratıcılığı, yüzdeleri çok geride şu anda. Bunlar yerine yabancılara gidilebilse, eminim çok daha eli yüzü düzgün bir kısa ve uzunumuz olurdu. Ama kontenjan haltı işte.

Laksa da tek meziyeti üçlükleri olan bir kadın. O fiziği ile vermesi gereken ribaund ve savunma katkısını alamıyoruz. Tamam, çok süre de almıyor ama iki tane şut sok be kadın. Yüzde 29 ile üçlük atıyor. Alina'ya o kadar laf ettim, taş olacağız herhalde.

Mabrey'i bırakmazlar. Kadın kendi kaçarsa başka tabi.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2024, 12:10:14 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #10033 : 01 Şubat 2024, 12:32:06 »
Mersin gibi bir çöplükten Fenerbahce gibi bir klube takla atarak gelir mabrey. Yeterki teklif yapalım.

• Üye
« Yanıtla #10034 : 04 Şubat 2024, 19:44:12 »
Duyum yok mu hiç, başka takviye olacak mı