Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976406 defa)

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10140 : 13 Nisan 2024, 09:17:54 »
He senin söylemine göre güçlerimiz denk olan mersinle arayı daha büyük hamleler yapıp açmayalım diyorsun yani
Tabi ki hayır.Ama ben ufalma bekliyorum.Stewartın yolu düşmez buralara.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10141 : 13 Nisan 2024, 10:08:51 »
Stewart ve sabally bence de gelmez. Bu sene çok para isteyip seneye ücretlerini dusureceklerini sanmam. O yüzden gerçekçi olmak lazım. Meeseman ve mcbridei tutalım herseyden önemlisi bu. Sonrasında lekovic, laksa ve badiane gibi alt kalibre isimleri göndermek gerek ama hocanin vizyonu badiane takviyesi olunca korkmuyor değilim. Fransız olduğu için johannes ve gabi ile iletişim kurup ikna edebilir. Bu iki hamle + Howard devsirmesi bile 2 seviye daha yukarılara çeker bizi.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10142 : 13 Nisan 2024, 10:13:22 »
Yahu bu devşirme konusu kabak tadı verdi bizde. 2-3 senedir biz bu Kiah stokes dan hiç bir şey almadık ama WNBA ye hazırlık yapmasını sağladık. Kayla ve ya napheesa nin transferine anca böyle mi müsaade ediyor wnba yönetimi yoksa 😅

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10143 : 13 Nisan 2024, 11:28:22 »
Arı Mayamda kalsın sevmiş bizi bizde sevdik.Hem iyi oyuncu hem sevimli hemde mütevazi.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10144 : 13 Nisan 2024, 11:31:15 »
Yahu bu devşirme konusu kabak tadı verdi bizde. 2-3 senedir biz bu Kiah stokes dan hiç bir şey almadık ama WNBA ye hazırlık yapmasını sağladık. Kayla ve ya napheesa nin transferine anca böyle mi müsaade ediyor wnba yönetimi yoksa 😅

Beğenmediğimiz Q kazması bile nasıl katkı veriyor.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10145 : 13 Nisan 2024, 12:34:40 »
Tabi ki hayır.Ama ben ufalma bekliyorum.Stewartın yolu düşmez buralara.
Sezon başında stewartla anlaşılıp söz kesilmişti, eğer lig kurma mevzusu çıkmasaydı muhtemelen yine ocakta gelecekti. Neden yolu düşmeyecekmiş acaba

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10146 : 13 Nisan 2024, 12:39:13 »
Stewart ve sabally bence de gelmez. Bu sene çok para isteyip seneye ücretlerini dusureceklerini sanmam. O yüzden gerçekçi olmak lazım. Meeseman ve mcbridei tutalım herseyden önemlisi bu. Sonrasında lekovic, laksa ve badiane gibi alt kalibre isimleri göndermek gerek ama hocanin vizyonu badiane takviyesi olunca korkmuyor değilim. Fransız olduğu için johannes ve gabi ile iletişim kurup ikna edebilir. Bu iki hamle + Howard devsirmesi bile 2 seviye daha yukarılara çeker bizi.
Asvelin bir paylaşımında röportaj yapılırken gabby ve johannes el şamp tahminlerinde hiç düşünmeden bizi söylüyorlardı , bence ikiside şu an bir takımda oynamak istiyorsa o bizizdir, ki dediğim gibi bizim ligden bu iki oyuncuya ilgi varsa o da %99 bizizdir yani, ben ikisininde aynı takıma gideceğini düşünüyorum, bir ihtimal mersin belki bu yarışa girer derdim ama artık vazgeçmiştirler dünden sonra, ki ne gabby ne johanneste sıcak bakmaz orada oynamaya, bir kıtadışı hakkı kesin mcbride olarak kalmalı ama diğerinde collier olmalı mı olmamalı mı çok soru işareti birikti bende dünden beri, bize baya baya dominant bir uzun lazım, he collier tabiki sezon içinde yine fırtına estirir ama bize finallerde de başrol olabilecek bir isim lazım bence daha çok, howard işinde de muhtemelen devşirme konusu konuşulmuştur, ben onunda yerli statüsünde devam edeceğini düşünüyorum
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2024, 12:40:10 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10147 : 13 Nisan 2024, 12:58:26 »
Çok kasmaya gerek yok. Düzgün bir guard. Howard yerine komple Collier. Bu kadar. Bu lige Stewart filan fazla. Bu kadro bile fazla. Kasmamak lazım. Howard devşirme filan gerek dahi yok.

Bir de Laksa yerine Avrupalı bir kısa.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2024, 13:04:02 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10148 : 13 Nisan 2024, 13:05:24 »
Çok kasmaya gerek yok. Düzgün bir guard. Howard yerine komple Collier. Bu kadar.
Yok hocam ben o howard devşirme işine de kafayı taktım, ne yapıp edip bir şekilde onuda ekleyebilmeliyiz, çünkü aklıma daha geçen oynadığımız final serisinin 2. maçında nerdeyse tüm uzunlarımıza daha maç başladığı gibi yine o lanet hakemlerin 3. faullerini çaldırmaları geliyor ve deliriyorum. Şuraya bir sağlam uzunu daha eklemeyi başarabilirsek isterseler tepinsinler yinede istediklerini alamazlar, geçen sefer zorlasalar az daha 2 oyuncuyu yok yere oyundan attırıyorlardı, ve biz nerdeyse 1.5 periyot sırf faul problemine girmesinler diye doğru düzgün kullanamadık bile bu isimleri, zaten istedikleride buydu ve bir bakıma aldılarda, o yüzden bizim ne yapıp edip sağlam bir devşirme çözmemiz lazım stokes falan geçti artık, öyle bir halletmeliyiz ki bu işi, istedikleri kadar faul çalsalarda yine uzunların hepsinin maçı domine edip bu lanet hakemlerinde başlarındakilerininde heveslerini kursaklarında bırakmaları lazım, öyle böyle kurulmadım ben o gün yaptıklarına, bu howard olur başkası olur hepsi olur howard fena da perf göstermedi sezon genelinde o yüzden onun ismini verdim, laksa yerine de fiebich çözülebilir bence gayet ya, öyle çok aman aman zor bir transfer olacağını sanmıyorum ben fiebichin istersek alırız bence kolayca
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2024, 13:07:07 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10149 : 13 Nisan 2024, 13:13:54 »
Önce o antrenman salonunda oynamayı bırakmalıyız.Madem orada oynayacaktık neden merkezdeki Caferağadan çıktık.Stewart Emma Naphessa gibi isimleri alıyorsun antreman tipi salonda oynuyorsun.Alışamadım ben oraya.Bence ana salona alınmalı kadınlarda.Gelmez tabi herşey para değil.Kibar kadında bir şey demiyor Stewart.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2024, 13:35:33 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10150 : 13 Nisan 2024, 13:25:57 »
Anderson yılın en iyi savunmacısı seçilmiş ve yılın en iyi 2.beşine seçilmiş. Bir yıllık kontratı haketti bence ama yanına bir guard daha lazım.

En iyi beşte McBride ve Meesseman var ve Emma Meesseman 2024 EuroleagueWomen'in MVP'si seçilmiş. Hepsine helal olsun.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10151 : 13 Nisan 2024, 13:28:50 »
Emma Meesseman = MVP

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10152 : 13 Nisan 2024, 13:46:36 »
En iyi 5 bence gayet mantıklı. Fiebich de girmiş ki cok iyi bir performans gösterdi sezon boyu. Seneye yakışır bize.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10153 : 13 Nisan 2024, 13:52:43 »
Olcay, Alperi, Anderson
Mcbride, johannes, Sevgi,
Gabby, Fiebich, Elif
Collier, Milic, Tilbe
Meesseman, Mavunga, Howard (yerli)

2 sene önceki takimla basa baş oynar bu takım. Hatta daha derin ve potansiyeli bir kadro.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10154 : 13 Nisan 2024, 14:04:30 »
Olcay, Alperi, Anderson
Mcbride, johannes, Sevgi,
Gabby, Fiebich, Elif
Collier, Milic, Tilbe
Meesseman, Mavunga, Howard (yerli)

2 sene önceki takimla basa baş oynar bu takım. Hatta daha derin ve potansiyeli bir kadro.

Minnesota Lynx'i mi yeneceğiz ya, gerek yok bu kadar bile :d

Buradan kısıp gidip pasör alsınlar...
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2024, 14:04:49 Gönderen: Maldonado »