Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976239 defa)

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10155 : 13 Nisan 2024, 14:10:02 »
Olcay, Alperi, Anderson
Mcbride, johannes, Sevgi,
Gabby, Fiebich, Elif
Collier, Milic, Tilbe
Meesseman, Mavunga, Howard (yerli)

2 sene önceki takimla basa baş oynar bu takım. Hatta daha derin ve potansiyeli bir kadro.
Ben buna her türlü okeyim, yalnız 10 yabancı işine şube sıcak bakıyor gibi gelmiyor bana, bu öyle çok aman aman bir kadroda değil bencede stewartlı kadroya göre yani yabancı sayısı isimlere göre gayet ideal hatta kurulması gereken bir kadro, umarım şubede artık bu sorumluluğun farkındadırda yine yabancı sayısını düşük tutmak gibi bir saçmalık yapmazlar

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10156 : 13 Nisan 2024, 14:14:52 »
Minnesota Lynx'i mi yeneceğiz ya, gerek yok bu kadar bile :d

Buradan kısıp gidip pasör alsınlar...
Lynx ile işim olmaz. Ace benim hedefim :D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #10157 : 13 Nisan 2024, 14:16:42 »
Ben buna her türlü okeyim, yalnız 10 yabancı işine şube sıcak bakıyor gibi gelmiyor bana, bu öyle çok aman aman bir kadroda değil bencede stewartlı kadroya göre yani yabancı sayısı isimlere göre gayet ideal hatta kurulması gereken bir kadro, umarım şubede artık bu sorumluluğun farkındadırda yine yabancı sayısını düşük tutmak gibi bir saçmalık yapmazlar
Şu anki kadroda da 9 yabancı + stokes vardı.

Meeseman, mcbride, Howard, milic, badiane, lekovic, collier, laksa, anderson

Çok fark yok. E tabi az bütçeyi zorlar. Orası da ilave sponsora bakar ama öyle stewart yada sabally gibi uçuk paralar isteyecek isimler yok. Kur kadroyu yaslan arkana three peat için.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10158 : 13 Nisan 2024, 15:33:48 »
Minnesota Lynx'i mi yeneceğiz ya, gerek yok bu kadar bile :d

Buradan kısıp gidip pasör alsınlar...
Hocam tek bir örnekle şöyle özetlesek daha iyi olur bence durumu
20-21 sezonu yarı finalinde kadrosunda Alba Torrens, Allie Quigley, Courtney Vandersloot, Breanna Stewart, Emma Meesseman,Jonquel Jones, Brittney Griner ve Maria Vadeeva olan Ekaterinburga sadece 1 ribaundla kaybettik :D . Hele bir de söz konusu takım biz olunca bence kadro işinde ne kadar geniş rotasyonla sezona başlayabilirsek o kadar iyidir
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2024, 15:34:09 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10159 : 13 Nisan 2024, 15:40:14 »
Hocam tek bir örnekle şöyle özetlesek daha iyi olur bence durumu
20-21 sezonu yarı finalinde kadrosunda Alba Torrens, Allie Quigley, Courtney Vandersloot, Breanna Stewart, Emma Meesseman,Jonquel Jones, Brittney Griner ve Maria Vadeeva olan Ekaterinburga sadece 1 ribaundla kaybettik :D . Hele bir de söz konusu takım biz olunca bence kadro işinde ne kadar geniş rotasyonla sezona başlayabilirsek o kadar iyidir

O günler geride kaldı. Ligin kalitesi ortada. Artık WNBA starları gelmeyebilir bile böyle giderse. Kazıklanmaya gerek yok. Anderson yerine düzgün bir guard ve gerekirse Alina tekrar gelsin Laksa yerine, Stokes da seneye oynar, yine namağlup şampiyon ve Avrupa'da iki kupa alır, seneyi CB ve TRK ile birlikte 5 kupayla filan kapatırız.

Ha ÇBK çıkıp Gray, Stewart, Plum filan getirirse o zaman bunları ben de isterim :d

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10160 : 13 Nisan 2024, 15:40:18 »
Şu anki kadroda da 9 yabancı + stokes vardı.

Meeseman, mcbride, Howard, milic, badiane, lekovic, collier, laksa, anderson

Çok fark yok. E tabi az bütçeyi zorlar. Orası da ilave sponsora bakar ama öyle stewart yada sabally gibi uçuk paralar isteyecek isimler yok. Kur kadroyu yaslan arkana three peat için.
johannes+ gabby öyle büyük etki ederlerki takıma, onlar sayesinde şu kadrodan mavungayı falan direk çıkarabilirizde bence, fiebich işini bende aşırı isterim ama yine kf için 2 yabancıya giderler mi emin olamıyorum, ikisinden birini seçme imkanımız olsa direk fiebiche gidelim derdim

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10161 : 13 Nisan 2024, 15:45:00 »
O günler geride kaldı. Ligin kalitesi ortada. Artık WNBA starları gelmeyebilir bile böyle giderse. Kazıklanmaya gerek yok. Anderson yerine düzgün bir guard ve gerekirse Alina tekrar gelsin Laksa yerine, Stokes da seneye oynar, yine namağlup şampiyon ve Avrupa'da iki kupa alır, seneyi CB ve TRK ile birlikte 5 kupayla filan kapatırız.

Ha ÇBK çıkıp Gray, Stewart, Plum filan getirirse o zaman bunları ben de isterim :d
Orası öyle tabi de dün maç son periyota kadar ortadaya yakın gitti, hatta son periyotta az daha gitti gidiyorduda, gerçi bunda mersine tanınan ev sahibi ayrıcalığıda sebep oldu biraz ama yinede onlarda da rakip olarak copper ve mabrey vardı sonuçta, yani o kadar da kötü takımlar kurmuyorlar rakip olarak, o yüzden en ufak bir hatayı bile kaldırmıyor o sahne, hele ki söz konusu f4 olduğu zaman, tamam farkındayım çok abartı bir kadro kurduğumuz ama bunun altında kalınan her kadroda rakibe mucize de olsa bir galibiyet şansı vermiş oluyoruz ve o şansı bir şekilde bir değerlendirseler koca sezon elimizdeki fırsatı nasıl kaçırdığımızın hayal kırıklığını yaşayacağız belkide, ben buna fırsat verilmesini istemiyorum sadece, yoksa farkındayım zaten bu kadroların normal sezonda şov yapacaklarından
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2024, 15:45:41 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #10162 : 13 Nisan 2024, 17:54:52 »
O günler geride kaldı. Ligin kalitesi ortada. Artık WNBA starları gelmeyebilir bile böyle giderse.

Bu ne perhiz, ne lahana

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10163 : 13 Nisan 2024, 19:04:28 »
Bu ne perhiz, ne lahana

Getiremez kimse kolay kolay işte artık. Bu sene kurulabilen kadrolar ortada. Gray, Stewart, Sabally filan kalmadı bile.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10164 : 13 Nisan 2024, 19:47:45 »
Orası öyle tabi de dün maç son periyota kadar ortadaya yakın gitti, hatta son periyotta az daha gitti gidiyorduda, gerçi bunda mersine tanınan ev sahibi ayrıcalığıda sebep oldu biraz ama yinede onlarda da rakip olarak copper ve mabrey vardı sonuçta, yani o kadar da kötü takımlar kurmuyorlar rakip olarak, o yüzden en ufak bir hatayı bile kaldırmıyor o sahne, hele ki söz konusu f4 olduğu zaman, tamam farkındayım çok abartı bir kadro kurduğumuz ama bunun altında kalınan her kadroda rakibe mucize de olsa bir galibiyet şansı vermiş oluyoruz ve o şansı bir şekilde bir değerlendirseler koca sezon elimizdeki fırsatı nasıl kaçırdığımızın hayal kırıklığını yaşayacağız belkide, ben buna fırsat verilmesini istemiyorum sadece, yoksa farkındayım zaten bu kadroların normal sezonda şov yapacaklarından

Dün ben de aynısını düşündüm. Son periyot maç gidiyor dedim ve iki kuruş hesap yüzünden kupa gidecek diye korktum. Geniş ve iyi bir kadro kurmak lazım.

• Üye
« Yanıtla #10165 : 14 Nisan 2024, 00:26:15 »
Voleybolda bütün moraller bozuldu. Kalan iki maçı kazanıp transfer sezonu başlasın artık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10166 : 14 Nisan 2024, 01:41:09 »
Çıkan olaylar onların tempolarını düşürdü.Yoksa gidiyordu.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #10167 : 14 Nisan 2024, 03:58:18 »
Laksa yerine Yakup donsun yeter, bu kadro yeterli cbk bu duzeyde kalacaksa.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10168 : 14 Nisan 2024, 11:38:45 »
Sezon başında takımımıza katılan ve başarılı performanslara imza atan Jovana Nogic ve Li Yueru önümüzdeki sezon kadromuzda yer almayacaklar.
▪️İki oyuncuya da her şey için teşekkür eder kariyerlerinde başarılar dileriz. (@BjkBasket)
İkiside çok büyük kayıp bjk için, yani en en en kötü senaryoda nogic düşünülebilir belki onun haricinde asla elw tecrübesi edinmemiş bir isme okey olmam yeni sezon kadrosu için, o da en kötü senaryoda

• Üye
« Yanıtla #10169 : 14 Nisan 2024, 12:09:34 »
Gabby ve Johannes çok kritik hamleler. Howard'ın Türk olabilmesi için milli takımda oynama şartı varsa o iş yaş, bu federasyon bize iyilik yapmaz.