Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976344 defa)

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10245 : 20 Nisan 2024, 20:35:42 »
Ulan eskiden osstu vardı ne derse çıkardı. Fener haberlerini gsli adamlardan öğreniyoruz. Şu c.rookie biliyordur ama o da yazmıyor, dm den mesaj da atılmıyor.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10246 : 20 Nisan 2024, 22:55:17 »
Sen fenerimsin diye dandirik bir sayfada “SON DAKİKA FENERBAHCE ALAGÖZ HOLDİNG KADIN BASKETBOL TAKIMIMIZ MARİNE JOHANNES İLE BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞTI . “ diye yazmış ama işte dandirik o da,gerçi ben yine de inanmam istedim ve inandım orası ayrı 😅
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2024, 22:55:33 Gönderen: Scorpionur »

• Üye
« Yanıtla #10247 : 20 Nisan 2024, 23:07:45 »
Sen fenerimsin diye dandirik bir sayfada “SON DAKİKA FENERBAHCE ALAGÖZ HOLDİNG KADIN BASKETBOL TAKIMIMIZ MARİNE JOHANNES İLE BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞTI . “ diye yazmış ama işte dandirik o da,gerçi ben yine de inanmam istedim ve inandım orası ayrı 😅

Ben de gördüm onu ama gsli eleman yazdıktan sonra yazdı çoğu sayfa ama Allemandla Johannes ı karıştırdım demesi komik. Yazdı sonra kıvırdı. Bade Kaya da kimden ne görürse onu kendi haberiymiş gibi paylaşıyor. Yıllar önce onu Vasileva yı aldık diye keklemiştim her yerde paylaşmıştı transferi.

Badiane yerine de iyi bir 4 numara bulmalıyız. Stokes gidecekse de yarım devre McCowan'ı getirebiliriz ligde oynasa kafi.

• Üye
« Yanıtla #10248 : 20 Nisan 2024, 23:13:43 »
Allemand - Olcay - Alperi
McBride - Anderson - Sevgi
Gabby Williams - Marine Johannes
Collier - Mavunga - Tilbe
Meesseman - Miliç - McCowan

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10249 : 20 Nisan 2024, 23:43:17 »
Palavracinin teki yahu. Önce kesin olarak fenerde forma giyecek dedi, sonra büyük olcude anlaşıldı dedi, sonrada pürüz çıkarsa allemanda gidilecek dedi. Yarın diyecek ki johannes olmadı, alemanda gidildi. Lan zaten alemand ile coktan anlaşıldı. Laf olsun diye etkileşim kasıyor.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #10250 : 21 Nisan 2024, 02:00:12 »
Allemand - Olcay - Alperi
McBride - Anderson - Sevgi
Gabby Williams - Marine Johannes
Collier - Mavunga - Tilbe
Meesseman - Miliç - McCowan

Tilbe/Elif farkı hariç tam istediğim, hayal ettiğim kadro, Mccowandan beklentim yok ama Stokes te umutsuz vaka durumu olunca lig için mecbur kalıyoruz işte maalesef..

Elif çok para istiyorsa kalsın biraz daha diğer takımlarda, geniş rotasyonda gençlerle de idare ederiz gerekirse zaten yerel ligi, Elif İstanbulluoğlu vardı bizim belki ncaa dan o da döner. Tilbenin kalmasına gerek yok bence, sürekli saçma sapan üçlükler sallayıp savunmada ağır kalıp sayı yedirmekten başka bir faydası yok maalesef :(

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10251 : 21 Nisan 2024, 12:21:21 »
Palavracinin teki yahu. Önce kesin olarak fenerde forma giyecek dedi, sonra büyük olcude anlaşıldı dedi, sonrada pürüz çıkarsa allemanda gidilecek dedi. Yarın diyecek ki johannes olmadı, alemanda gidildi. Lan zaten alemand ile coktan anlaşıldı. Laf olsun diye etkileşim kasıyor.
Zaten haberi yazış biçimi bile komedi, ama işte insan inanmak istiyor yinede salak gibi

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10252 : 21 Nisan 2024, 14:03:28 »
Zaten haberi yazış biçimi bile komedi, ama işte insan inanmak istiyor yinede salak gibi
Gabby 800.000 dolar ise gereksiz. O paraya stewart yada sabally'yi geri getirirsin. Zaten ona o parayı veren de çıkmaz. Çine falan gider ancak. Johannes de bosta diye bütün Türk takımlarının adi cikti kendisi ile. İlgimiz olduğu bile şüpheli. Umarım vardır ama bu paralara zor.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10253 : 21 Nisan 2024, 14:15:30 »
Gabby 800.000 dolar ise gereksiz. O paraya stewart yada sabally'yi geri getirirsin. Zaten ona o parayı veren de çıkmaz. Çine falan gider ancak. Johannes de bosta diye bütün Türk takımlarının adi cikti kendisi ile. İlgimiz olduğu bile şüpheli. Umarım vardır ama bu paralara zor.
Az önce forumdan murat abiyede sordum johannes durumunu, yüksek ihtimal dedi ama benimde içimden bir ses fransa milli takımı ortaklığından dolayı garnier ile çalışmaya sıcak bakabilir diyor, gabby içinse 800 bencede aşırı gereksiz zaten, ona 800 vereceğime 500e falan sabally alır üstüne bir de nyarayı almaya çalışırdım mis gibi rotasyonuda genişletirdik 800 gabbye vereceğimize, ama johannes işi bence olmaya ciddi yakın gibi çünkü geçen bir programda idari menajer nalan ramazanoğlu iskeleti koruyup hedefi küçültmeden büyüterek devam edeceğiz gibisinden bir şeyler söylemiş, yani sponsor desteği biraz daha artarsa ki şu an için fazlasıyla mümkün, johannes sanıldığı kadar zor bir hedef olmaz bizim için, ki o desteği alamasak bile ona fazla rakam önerebilecek takım sayısı da max 1-2dir, ona rağmen ben yinede artık bir el kupası hayaliyle paradan ziyade daha başarı odaklı bir karar verip bize geleceğini düşünüyorum

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10254 : 21 Nisan 2024, 14:28:09 »
Az önce forumdan murat abiyede sordum johannes durumunu, yüksek ihtimal dedi ama benimde içimden bir ses fransa milli takımı ortaklığından dolayı garnier ile çalışmaya sıcak bakabilir diyor, gabby içinse 800 bencede aşırı gereksiz zaten, ona 800 vereceğime 500e falan sabally alır üstüne bir de nyarayı almaya çalışırdım mis gibi rotasyonuda genişletirdik 800 gabbye vereceğimize, ama johannes işi bence olmaya ciddi yakın gibi çünkü geçen bir programda idari menajer nalan ramazanoğlu iskeleti koruyup hedefi küçültmeden büyüterek devam edeceğiz gibisinden bir şeyler söylemiş, yani sponsor desteği biraz daha artarsa ki şu an için fazlasıyla mümkün, johannes sanıldığı kadar zor bir hedef olmaz bizim için, ki o desteği alamasak bile ona fazla rakam önerebilecek takım sayısı da max 1-2dir, ona rağmen ben yinede artık bir el kupası hayaliyle paradan ziyade daha başarı odaklı bir karar verip bize geleceğini düşünüyorum
Geçen sene de herkesi tutacağız, kadro korunacak falan dediler. Sonra takimin %70'i gitti. Umarım öyledir. Bizimkilerin sözlerine de çok güven olmuyor. Gerci garnier de öyle dedi. Onun sözünü daha çok itibar ediyorum. Lekovic, laksa, stokes. Bunlarin hepsi zaten kamburdu takima. Gitmeleri bile bir gelişme.
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2024, 14:37:53 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10255 : 21 Nisan 2024, 23:18:20 »
Kadın baskette çok maç oynanmıyor,  geniş kadro yerine aynı paraya dar ama ful kaliteli kadro kurmak daha mantıklı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10256 : 21 Nisan 2024, 23:59:09 »
Kadın baskette çok maç oynanmıyor,  geniş kadro yerine aynı paraya dar ama ful kaliteli kadro kurmak daha mantıklı.
60a yakın maç oynanıyor. Bu sene aldığımız 2 maglubiyet de sakatliklarin olduğu dönem geldi. Ayrıca meeseman besiktas maçından sonra erken donemeseydi büyük sıkıntı yaşardık. Derin kadro her yerde her branşta şart. Zaten doğru dürüst de yerli yok. Az yabanci demek çok yerli demek ki kalite inanilmaz düşer.

• Üye
« Yanıtla #10257 : 22 Nisan 2024, 19:40:23 »
Duyumsuzluktan öldük.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10258 : 22 Nisan 2024, 22:29:32 »
Bu sefer şaka değil galiba ciddi ciddi Johannesle anlaşmışız, Allemand + Johannes bitmiş. Ama johannes işi sanırım geçenlerde dediğim gibi yvonneun gidişiyle bağlantılı bir iş gibi duruyor, keşke yanılsam
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2024, 22:30:07 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #10259 : 23 Nisan 2024, 13:54:23 »
Allemand ve Johannes ikisi birden geliyorsa Anderson gidiyor ve Kayla da yarım sezon oynayacak galiba.