Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976394 defa)

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fbkolik

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #2940 : 04 Ekim 2014, 23:57:07 »
Canik ile yaptığımız hazırlık maçını 74-52 kazanmışız.Ndour ilk maçında 17 sayı atmış,fiziğini biraz geliştirip biraz güçlenince kıta dışı kalitesinde bir pivotumuz olacak inşallah.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #2941 : 04 Ekim 2014, 23:58:58 »
Canik ile yaptığımız hazırlık maçını 74-52 kazanmışız.Ndour ilk maçında 17 sayı atmış,fiziğini biraz geliştirip biraz güçlenince kıta dışı kalitesinde bir pivotumuz olacak inşallah.

Ndour= Lisa Leisleyin ilk zamanları..Ciddi ciddi benziyor oyun yapısı..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2942 : 05 Ekim 2014, 00:11:24 »
Cansu; hulya bu sene katli verirse ve artik Tuğçe ile Olcay umit edilen seviyeye yaklasirsa çok iyi olabilir bu sene...özellikle hulya bin bugünkü performansı dikkat çekici..double double yapti ve neredeyse 15-15 seviyesi...iyi bir 4 numara olabilir sut mesafesini biraz daha uzatirsa...
Hulya ve Tuğçe uzunlarda; Olcay ve cansu umarim bekleneni verirler..
Bu arada melis ve basak altunbey bence bu sene tamamen 2. Ligde oynamali..ayni şekilde melisa...
Ayrıca su şelale kepenc bence bu takimda sure bile alacak cesaret ve kapasitede bu yasta..kiz doğru şekilde oynatilir ve geliştirilirse feci eslesme problemi yaratacak tipte..
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2014, 00:12:33 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı michael_jordan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2943 : 05 Ekim 2014, 09:35:56 »
Dünya şampiyonasında ilk 5 maç itibariyle;
--Umutlanabileceğimiz tek isim Tuğçe gibi duruyor. Süre verildi mi ben buradayım, benchten de olsa gelir katkımı veririm mesajını verdi. Özellikle ribaundlar, geçiş hücum organizasyonları ve arkaya sarkmalarda etkili bir isim.
--Birsel kaldığı yerden devam. Maalesef kötü bir görüntü çiziyor. %22.2 şut isabet oranıyla oynuyor. Oyun kurmada bile artık zorlanmaya başlamış; ayak hızı git gide yavaşlamış ve rakip guard larca daha kolay marke edilebilir ve sindirilebilir hale gelmiş. Böyle giderse, Bojovic in çok iyi performans göstermesini ümit etmekten başka çare yok.
--Tuğba keza yine öyle. %20 şut isabetiyle oynuyor. Defansif ve rakibi yıpratıcı özellikleri de oldukça aşağılara inmiş.
--Cansu ise hala özgüven sorunu yaşamaya devam ediyor. Oysa çok potansiyelli olduğunu hepimiz biliyoruz ama Kübra gibi nedense top sektirmeye korkuyor, ya 3 lük atıyor ya da müsait durumdaki arkadaşına topu veriyor. Böyle giderse Cansu dan istifade edemeyiz. Kesinlikle bu kıza özgüven aşılanmalı. Artık küçük de değil, 20 yaşında. Mental olarak hazır edilmezse bu önemli yeteneğe yazık olur. Ben hep forvetlere antremanlarda PG görevi verilmesi taraftarıyım, bilmiyorum belki de veriliyordur, ama Cansu ve diğer forvetlerin özgüven kazanması için çok faydalı olur. Normalde çok iyi penetre edebilen bir oyuncu ama içine Kübra kaçmış gibi özgüvensiz oynuyor. Cansu ile ilgili tek olumlu gelişme defansını geliştirmiş olması ama ondan asıl beklediğimiz ofansif becerilerini parkeye dökmesi.
--Hülya Çoklar dan ümitliyim, ve pota altı bitiriciliği ve sertliğinde önemli mesafe kaydetti. Zaten ribaundlarda da etkili ancak sıçrama hususunda kendini daha geliştirmesi lazım.
--Olcay a gelince, maalesef Birseldeki saha görüşü kendisinde olmadığından ve basit pas hataları yaptığından şutunu geliştirip bir an önce kapağı 2 numaraya atmasında fayda görüyorum. Zaten penetresi, turnikeleri, top hakimiyeti ve hızı da gayet iyi. Şutunu geliştirirse, uzun yollar 2 numarada sıkıntı çekmeyiz gibi geliyor bana.
--Melisa Korkmaz ın saha görüşü nasıl, bilmiyorum. Daha 17 yaşında ama hız, özgüven ve top tutuşu olarak beğendiğim bir isim. Umarım,  (eski) Birsel gibi takımı da iyi yönetebilen ve bol bol asist yapabilen biri olur gelecekte.
--Şelale de 16 yaşında olmasına rağmen gerçekten fiziğiyle önemli bir 4 numara ki bu fizik daha da gelişecek. 3 lük atış tekniği gayet iyi. Pota altı hücumlarda camı kaydırak gibi kullanıyor, ilginç bir tarzı var. Ancak kendini hız, sıçrama ve ikilik atışlarda halen geliştirmesi lazım.

• Üye
« Yanıtla #2944 : 06 Ekim 2014, 18:31:10 »
Edirne maci yarim mi kaldi?

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2945 : 06 Ekim 2014, 18:32:52 »
Birsel'in kilo problemi ekrandan belli oluyordu. Yani böyle giderse, yedeği de olmadığı için ligde yandık demektir...Takımın iki tane first class uzunu var, angel ve biba ile kadro iyi ama 1 numara felaket..Keza 4 numara da yama ile geçecek bu sezon...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2946 : 06 Ekim 2014, 20:14:37 »
1 numarada Bojovic, Melis vs olursa hiçbir sıkıntı yaşamayız bence, ama Tuğçe, Hülya ve Cansunun vereceği katkılar önemli olacak sezonda. Ben şahsen milli takımdaki Tuğbayı hiç beğenmedim.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #2947 : 07 Ekim 2014, 19:48:39 »
Hocanın performansı çok önemli açıkça benim hoca hakkında çok fazla fikrim yok ama bu takımın başarılı veya başarısız olması hocaya bağlı beğenmedimiz yunan koçun performansını bile yapsa şampiyon olur el dede azından finale çıkarız ama roberto performansı yaparsa bu senede bize bu branşdan hayır gelmez.

• Üye
« Yanıtla #2948 : 07 Ekim 2014, 21:51:24 »
Penny bizi ozlemis..haberi var..bizde :)

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #2949 : 08 Ekim 2014, 18:55:05 »
Ben bize karşı olumsuz düşüncelri vardır diye düşünüyodum ama gerçekten Penny bizi özlediğini söylüyosa ve gelme ihtimali varsa 1 saniye düşünmem alırım.Kıta dışı hakkımı Tina ve Pennyden kullanırıdım.

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
« Yanıtla #2950 : 08 Ekim 2014, 22:50:47 »
Cappie Pondexter galatasaray ile anlaşmış diyorlar , doğruysa üzülelim mi sevinelim mi şaşırdım ...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #2951 : 08 Ekim 2014, 22:51:59 »
Bırakın gitsin..Zaten sahada ne oynadığı belli değildi..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #2952 : 08 Ekim 2014, 22:55:33 »
twitterda açıkladı diyolar ben twitterına baktım göremedim

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #2953 : 08 Ekim 2014, 22:55:46 »
Harika haber.Sigara kullansaydım keyif sigarası patlatırdım :D

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
« Yanıtla #2954 : 08 Ekim 2014, 22:58:01 »
Gerçek olmama ihtimali de var galiba twitterda biri sormuş evet demiş sadece belki dalgasına evet demiştir ben tribün dergide okuyunca hemen atladım ama olmayabilirde.Olursa sadece Aziz Yıldırımı merak ediyorum manevi kızıydı :)))
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 22:58:38 Gönderen: muhendis40 »