Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976639 defa)

iloturo, Maldonado ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hmetin

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #2985 : 12 Ekim 2014, 12:58:44 »
İyi geceler, lütfen bu diyalog burada kalsın.
Hocam ne size ne de bir baskasına saygısızlık yaparım.Ben 40'a gelmisim siz de babam yasındasınız.Aramızda sorun olmaz,fikirler farklı olabilir.Kisisel olarak hicbir saygısızlıgım olmaz olamaz da

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2986 : 12 Ekim 2014, 19:16:47 »
Hocam ne size ne de bir baskasına saygısızlık yaparım.Ben 40'a gelmisim siz de babam yasındasınız.Aramızda sorun olmaz,fikirler farklı olabilir.Kisisel olarak hicbir saygısızlıgım olmaz olamaz da

Sevgili kardeşim o olaylarda aslında en masumu Taurasiydi malesef bir kumpasa kurban edildi. Bizim basketbol şubesinin beceriksizliği mi dersin gafleti mi dersin aptallığı mı dersin ne dersen içinden seçebilirsin, başkalarının oyununa alet olup Taurasinin sözleşmesini hemen feshettiler. Bu bence çok büyük yanlıştı. Sözleşmenin feshedilmesi suçun kabullenilmesi anlamına geliyordu bunu anlayamadılar yada içerden birileri bilerek ihanet etti. Taurasinin testlerini yapan kuruluşun kumpası ortaya çıkınca bu sefer de Taurasi bize cephe aldı. Ertesi sene kasten gsa gitti, hem kendini hem bizi yaktı. Bence Penny ve Taurasi devam edeydi de varsın Angel gelmesindi. :)

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2987 : 13 Ekim 2014, 09:44:08 »
ekrem memnun penny'i veto etmis; sakatlıktan yeni cıkması, yası ve oyun sistemine uymaması sebebiyle..
daha ucuz ve genc oyuncu alacaklarmıs...ajavon tarzı birini bulacaklar herhalde...

bakalım ne yapacaklar...ıyı oldu penny ile anlasmasınlar...

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2988 : 13 Ekim 2014, 14:25:27 »
ekrem memnun penny'i veto etmis; sakatlıktan yeni cıkması, yası ve oyun sistemine uymaması sebebiyle..
daha ucuz ve genc oyuncu alacaklarmıs...ajavon tarzı birini bulacaklar herhalde...

bakalım ne yapacaklar...ıyı oldu penny ile anlasmasınlar...
Ben Ekrem hocanın Penny gibi bi oyuncuyu veto ediceğini sanmıyorum ya teklif etmişlerdir penny red etmişdir yada pennynin istediği para fazla gelmişdir yoksa yok penny olamasın şu pennyden daha iyi oyuncu diyebilcen belki 10 basketbolcu yoktur dünya piyasasında

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2989 : 13 Ekim 2014, 15:08:55 »
Galatasaray'da daha hangi pozisyona transfer yapılacağı belli değil...ayrıca 300 bine oynayan Shavonte'yi pahalı bulup, Penny'ye yönelmeleri de ayrı komedi ya...Neyse

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2990 : 13 Ekim 2014, 15:09:44 »
Olcay Çakır özel antrenörle çalışmış sezon öncesi...4 kilo almış ağırlık çalışmaları ile...umarım sezon içinde karşılığını da alır

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2991 : 14 Ekim 2014, 09:55:08 »

Olcay keşke sezon sonunda sakatlık yaşamasa ve Wnba deki takımının kampına katılabilseydi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2992 : 14 Ekim 2014, 09:56:34 »

Hazırlık Maçı

Bugün
13.00 Fenerbahçe - Orduspor  FBTV Canlı
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2993 : 14 Ekim 2014, 17:48:38 »
14.10.2014
Fenerbahçe 70-53 Orduspor

2014-2015 sezonu hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, Orduspor ile Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu’nda oynadığı hazırlık maçından 70-53 galip ayrıldı. Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu da maçı izledi.

Takımımız, mücadeleye Olcay Çakır, Miljana Bojovic, Agnieszka Bibrycka, Astou N'dour ve Quanitra Hollingsworth ilk 5'iyle başladı.

Fenerbahçemiz, maça Olcay'ın boyalı alandan bulduğu sayılarla başlarken, Takımımız Bojovic, Hollingsworth ve N'dour'un yüksek yüzdeli hücumlarıyla çeyreğin bitimine 2 dakika kala 16-4'lük üstünlüğü yakaladı. Çeyreğin sonunda Orduspor, Peravanovic ve Frazee'le bulduğu sayılarla farkı azaltmak istese de ilk 10 dakikayı Potanın Kraliçeleri, 18-9 önde tamamladı.

2. çeyreğe ise pota altından bulduğu sayılarla daha iyi başlayan taraf Orduspor oldu. İlk 2 dakikada Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın sayı bulmasına izin vermeyen Orduspor, Frazee ve Saynur ile ürettiği sayılarla farkı 3 sayıya kadar indirdi. Birsel, N'dour ve Tuğba'nın sayılarıyla rakibin kendisini yakalamasına izin vermeyen Fenerbahçemiz soyunma odasına 33-27'lik üstünlükle gitti.

3. çeyreğin başında iki takımda skor üretmekte zorlanırken, Bibrycka'nın dış atışlardan N'dour ve Bojovic'le de pota altından sayılar bulan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız final periyotuna 48-38 önde girdi. Son çeyrekte Birsel'in etkili hücum organizasyonları ve Hollingsworth'un da pota altından etkili oyunuyla Takımımız sahadan 70-53 galip ayrıldı.

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızda N'dour 18 sayı 7 ribaundla en skorer oyuncu olurken, Hollingsworth 16, Birsel ve Bibrycka da 8'er sayıyla oynadılar.

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını 16-18 Ekim tarihleri arasında Kayseri'de düzenlenecek Erciyes Kupası'nda sürdürecek.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2994 : 15 Ekim 2014, 00:38:46 »
Sevgili kardeşim o olaylarda aslında en masumu Taurasiydi malesef bir kumpasa kurban edildi. Bizim basketbol şubesinin beceriksizliği mi dersin gafleti mi dersin aptallığı mı dersin ne dersen içinden seçebilirsin, başkalarının oyununa alet olup Taurasinin sözleşmesini hemen feshettiler. Bu bence çok büyük yanlıştı. Sözleşmenin feshedilmesi suçun kabullenilmesi anlamına geliyordu bunu anlayamadılar yada içerden birileri bilerek ihanet etti. Taurasinin testlerini yapan kuruluşun kumpası ortaya çıkınca bu sefer de Taurasi bize cephe aldı. Ertesi sene kasten gsa gitti, hem kendini hem bizi yaktı. Bence Penny ve Taurasi devam edeydi de varsın Angel gelmesindi. :)
Taurasi ve penny devam etseydi demişsiznizde o sene taurosiyi haklı ve haksız bi ceza verilmişdi ve yönetim o sözleşmeyi iptal edip angeli getirmeseydi şampiyon olamıyoduk .

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2995 : 15 Ekim 2014, 01:58:42 »
Macı seyrettim.Hazırlık macı oldugu ve Tina Charles olmadıgı icin cok saglıklı bir veri cıkarmak zor ama yine de biraz izlenim ediniyorsun.Olcay ve Quanitra'nın oyununda gelisme vardı.Quanitra basketbolu bizde ogrenecek ve ustune koydugu surece alacagımız katkı artacak.Bojovic aynen bekledigim gibi sutuna kesinlikle guvenilecek biri degil ve bir guardın sutu olmaması takım icin sıkıntılı olabilir.Top calmada iyi oldugunu gosterdi bir periyotta 3 top caldı sanırım, bir iki de kotu pası vardı.Az top kaybı yapıp,bol asist yapmasını bekliyoruz.Ustune sayı da yaparsa ekstra olacak.Aklım hala Baric,Prince ikilisinde kaldı.UMMC turnuvasında Baric en iyi guard secilmis.Bojovic her mac muhtemelen 5asist,3 top calma yapacak.Atacagı sayı ve top kaybı onemli olacak.Birsel,Olcay,Cansu ve Biba artık bu sene takıma ciddi katkı vermek zorundalar baska yolu yok.

Tugce Canıtez bu mac iyiydi.İnsallah bu sene ciddi katkı verir.Ortaya dusen ribauntların cogunu rakip aldı.Kısaların da uyanıp olup ribaunta asılmaları gerekir.Cansu hem bekledigim sureyi hem de oyunu ortaya koyamadı.Kaski turnuvasına katılacakmısız.Umarım orada daha cok oynarlar.Kubra ile Tugba'dan pek beklentim yok.Allah nazardan saklasın favori oyuncum Asto Ndour cok hareketli ve cok iyiydi.Posttan ikilik,3'luk,turnike hepsini attı.Tina gelince aynısını o da yapacaktır.İnsallah bu sene final ve kupa ile bitirdigimiz bir sezon olur.Ocak'ta da Maya Moore gelirse muhtesem olur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2996 : 15 Ekim 2014, 09:52:10 »
Mayanın gelecek olması bir şehir efsanesi ise bu sene dış şutlarda sıkıntı yaşarız gibi. Biba harici şutuna güvenilir, tehdit oluşturabilecek oyuncu yok takımda. Özellikle avrupada çember altımız güçlü olduğu için bolca alan savunması ile karşılaşırız.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 09:52:37 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2997 : 15 Ekim 2014, 14:03:15 »
vallaha bende tugba palazoglu'nun su halını gorunce guvenemiyorum 2 numara isine..aynı sekilde cansu hareketlenmeli..

sahsen ndour-charles-quanitra uclusu bize yetecektir tugce ve hulya'nın katkılarıyla..tugce ve hulya bu sene katkı verecek gibi...

onceden 2 numara lazım diyrodum..sonra 4 numara..simdi gene kararsız kaldım...

tugce-hulya boyle katkı verirse 3 kisilik quanitra-ndour ve charles 3 lusu bize yetebilir...

ama kısalarda su haliyle  tugba-cansu ve kubra beni dusunduruyor acıkcası...

olcay-birsel-bojovic-angel ve biba nın yanına sutuna guvenilir bir oyuncu gerekebilir gene...

yani bojovic yerine anna cruz alınsa, sezon ortası da petrovic tarzı 3-4 numara ile rahatlayabilirdik...yada angel-maya degisikligi ile gene olabilir istedigimiz senaryo...

vallaha bilemedim gitti...ama bojovic cok top calacak belli ki..

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2998 : 15 Ekim 2014, 16:08:38 »
Yapılacak is belliydi bence Baric-Belyokova-Petrovic-Vieru gibi bir paket yapabilirdik.Prince de aldık mı tek bir kıtadısı harcamamıs olacaktık.
Su an en reel senaryo Angel-Maya degisikligi olur.Cappie,Angel gibi oyun aklı ve disiplini olmayan oyuncularla Taurasi-Parker-Gruda-Dupree gibi oyunculara sahip takımları gecemeyiz.

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
« Yanıtla #2999 : 15 Ekim 2014, 17:01:29 »
Tuğba'dan benim beklentim yüksek skor değil iyi savunma yapması bence zaten o yüzden alındı ,arada Dünya şampiyonasında attığı gibi "potalı" 3 lüklerini atsın yeter  ...Bu sene en çok Tuğçe'yi merak ediyorum potansiyeli yüksek geçen seneye göre fazla süre alacak gibi ....