Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811565 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3795 : 22 Mayıs 2015, 22:04:07 »
şu anda mevcut haberlere göre kim-bosetti-polen-meliha-ezgi-skorupa başarılı olma şansı çok az. elifi gönderip yerine başka yerli pasör almazsak yabancı pasör ligde oynayacak anlamına geliyor ki bu kadro çok ciddi sıkıntı olur.

ben yerli oyunculardan biriyle değiştiremiyorsam elif'i göndermezdim yabancı haklarımı da 4 yabancı 2 smaçör 1 pç 1 orta şeklinde düşünürdüm. yerlilere de karadayı, yerli orta ve yerli smaçörle transfer biterdi.

abbo geçen sene yerli oyuncularda güzel temizlik yapmıştı. montano transferi ise baştan yanlıştı. italyan oyunculara özellikle eski oyuncularına takık kendisi zaten

bu sene inşallah bütün kadro açıklandığında daha iyi bir takım çıkarır meydana.

Yabanci capraza bence gerek yok.  Gozde Yilmaz ile Polen orayi halleder.  Bence geri kalan yabanci haklari 3. smacore ve elit bir ortaya gitmeli.  Sanirim cok para istedigi icin gerceklesmedi ama Kosheleva tam nokta atis olurdu.  Kim'e manset aldir, Kosheleva bitirsin.  Defans cok siknti oldugunda al Bosetti'yi supursun. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3796 : 22 Mayıs 2015, 22:08:38 »
Biz gözde diyoruz fenerbahçe gidiyor şeyma ercanla anlaşıyor..

Seyma mi? Gecmis olsun!  Yahu Gozde Yilmaz'i almak bu kadar mi zor?

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3797 : 22 Mayıs 2015, 22:08:51 »
Epeydir bayan voleybolunu takip etmiyordum. Bu takımın hocası kim olacak acaba? Ya da Abbo kalacak mı?

Valla ben sezon içi çok eleştirdim kalmasını da istemiyordum sözleşmesi de bitiyor galiba ama transfer muhabbetlerinden aldığı eski pasörden falan kalacak gibi görünüyor, zaten aksi yönde olsa haberi falan düşerdi hemen.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3798 : 22 Mayıs 2015, 22:17:28 »
Seyma mi? Gecmis olsun!  Yahu Gozde Yilmaz'i almak bu kadar mi zor?
Gayet zor Ecz.'dan FB-Vakıf'a gitmemesi isteniyor anladıgım kadarıyla gonul bagı var falan diyorlar.İtalya'ya gidecekmis.Yedek kalmak istemiyormus.1 yıl oynayıp geri donecek Ecz. falan deniyor.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #3799 : 23 Mayıs 2015, 13:54:17 »
Valla ben sezon içi çok eleştirdim kalmasını da istemiyordum sözleşmesi de bitiyor galiba ama transfer muhabbetlerinden aldığı eski pasörden falan kalacak gibi görünüyor, zaten aksi yönde olsa haberi falan düşerdi hemen.
Aynen devam, kendisiyle 1 sene daha sözleşmemiz var.

Bu sene yine saç baş yoldurmaz umarım bu adam.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3800 : 23 Mayıs 2015, 15:46:27 »
gözde yılmaz için bir ara burada ve başka platformlarda %90 bizde deniyordu belki de transfer bitti bize veya başka bir yere açıklanmıyordur. istediği para olsa eczacıda kalırdı bence yada vakıfa giderdi. ben çıkan isimlere kendi ağızlarından yada kulüpten açıklama gelmedikten sonra inanmayacağım her gün isimler çıkıyor.

hocanın zaten sözleşmesi devam ediyor ben kensisini beğenmiyorum ama kupa ve lig şampiyonluğundan sonra krediyi hak etti. sözleşmesi devam eden oyuncular özellikle kim faktörü zaten şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz her zaman takviye tabiki lazım.

eczacıya hep üstünlük sağlıyoruz son zamanlarda. bu sezonda yaptıkları transferler ve kurdukları kadro beni pek korkutmadı şimdiye kadar
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2015, 15:50:17 Gönderen: Kevin Rankin »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3801 : 23 Mayıs 2015, 16:29:35 »
Abbondanza'dan 2 senelik süreçte tek beklediğim nokta takım savunmasını gui kadar olmasa da belli bir seviyeye çekmesi ve takımın sahada daha komplike bir şekilde yer almasıydı. Hep bekledim durdum, bu seneki vakıf ilk şl maçında tribündeydim ve gene bu konuda bir gelişme olduğunu göremeyince ağır sövmüş ve umudumu tamamen kesmiştim ondan, fakat takımın yeni yabancı tercihleriyle beraber (leo-kim-bosetti) özellikle izmir etabındaki gösterdiği takım savunması performansına çok şaşırdım doğrusu, sanırım abbonun kafasına yeni "dank" etti bu ve yavaş yavaş doğruyu buldu (ya da ben öyle umuyorum :)) Merve ve Leo'nun performanslarının artması da bu konuda çok mühim önemdeydi ayrıca. Saha içi oyuna etki ve müdahaleleri falanda daha iyiydi final serisinde (özellikle vgs'yi çok etkili kullandı)

Neyse sizin de dediğiniz gibi umarım 3.senede artık daha da akıllanmış ve doğru yolu bulan bir abbondanza izleriz artık ve saç baş yolmayız :)

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3802 : 23 Mayıs 2015, 18:20:49 »
Gözde Yılmaz yurt dışına transfer olmuş

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3803 : 23 Mayıs 2015, 20:29:26 »
Gözde Yılmaz yurt dışına transfer olmuş

eğer haber doğruysa belki biz teklifte bulunduk oyuncu bizi istemedi ama bizimkiler bu transfer için sonuna kadar zorlamadıysa maddi manevi çok büyük hata yapmışlar fırsat kaçtı.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3804 : 23 Mayıs 2015, 21:11:48 »
Bir Gözde gelmedi diye çok büyük fırsat kaçmış oluyorsa direkt olarak şubeyi kapatalım gitsin. Gözde ne yahu, vasat bir çapraz o kadar.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3805 : 23 Mayıs 2015, 21:38:33 »
Bir Gözde gelmedi diye çok büyük fırsat kaçmış oluyorsa direkt olarak şubeyi kapatalım gitsin. Gözde ne yahu, vasat bir çapraz o kadar.

daha önce de birisi nerimanı beğenmemişti neriman da gözde de iyi oyuncu türk oyuncu olarak düşündüğünde daha da değerli hale geliyorlar. böyle oyuncular her zaman serbest kalıp transfer etme şansın olmuyor o yüzden fırsat oluyor mevcut durum. eğer yabancı pasör alıyorsan eldeki kadronun ona uygun olması lazım bizde de kim harici özellikle hücumda güvenebileceğin polen dahil oyuncu sayısı az gözde özellikle bu sene iyiydi öceden de çok iyiydi eczacı her ihtiyacı olduğunda girdiğinde beklentiyi fazlasıyla karşıladı bizdeki ne polen ne meliha ne geleceği söylenen şeyma karşılayamaz.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3806 : 23 Mayıs 2015, 22:18:37 »

Zeki Abi, kontekse gore bakarsan Gozde Yilmaz cok onemli bir hamle olurdu.  Daha once konustuk.  Yabanci sinirinin olmadigi bir yerde Gozde Yilmaz'i kirk sene dusunmem.  Ama degerli capraz oyuncularin coktan anlasma imzaladiklari bir ortamda, Polen ile ikisi bizi yabanci kotasi acisindan cok rahatlatirlardi.

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3807 : 23 Mayıs 2015, 22:59:23 »
Gözde çapraz değil 4 numara. Eczacıbaşı hangi mevki aksıyorda onda kullanıyordu ama çapraz olarak hiç bir zaman öne çıkamadı, De La Cruz'un sakatlığında smaçör oynadı ve o zaman parladı esas mevkisi de o..
Vakıf ve Fenerbahce cok istemiş ama ilk 6 oynamak icin ve tecrübe acısından kesinlikle gittigi kulüpten daha fazla para teklif edildiğine inanıyorum ama kabul etmemis saglık olsun en azından vakıfa kaptırmadık :-X

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3808 : 23 Mayıs 2015, 23:01:20 »
Zeki Abi, kontekse gore bakarsan Gozde Yilmaz cok onemli bir hamle olurdu.  Daha once konustuk.  Yabanci sinirinin olmadigi bir yerde Gozde Yilmaz'i kirk sene dusunmem.  Ama degerli capraz oyuncularin coktan anlasma imzaladiklari bir ortamda, Polen ile ikisi bizi yabanci kotasi acisindan cok rahatlatirlardi.

Besim haklısın tamam da Eczacı ne Vakıfa nede bize kendi oyuncusunu kaptırmak istemiyor. Gözdeye de sen şimdi yurt dışına git seneye tekrar bize gelirsin dediği konuşuluyor. Gözde de bunu kabul etmiş demek ki bize gelmiyor. Ama  ben hala çok büyük kayıp olarak görmüyorum. Nerimanı da çok beğenmiyorum açıkçası. Muhtemelen Bosettinin yedeği olacaktı bize gelseydi.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3809 : 23 Mayıs 2015, 23:05:51 »
Besim haklısın tamam da Eczacı ne Vakıfa nede bize kendi oyuncusunu kaptırmak istemiyor. Gözdeye de sen şimdi yurt dışına git seneye tekrar bize gelirsin dediği konuşuluyor. Gözde de bunu kabul etmiş demek ki bize gelmiyor. Ama  ben hala çok büyük kayıp olarak görmüyorum. Nerimanı da çok beğenmiyorum açıkçası. Muhtemelen Bosettinin yedeği olacaktı bize gelseydi.

Gozde Yilmaz yurtdisina gitmis, is bitmis maalesef.  Dedigin faktorler baskin cikmis olabilir.  Dedigim gibi, benim icin onemli olan, Polen ile beraber yabanci capraza gerek kalmadan bizi rahatlikla goturebilecegi idi.  Degismeli olarak oynarlardi.  Bu sene zaten en basarili oldugumuz donemde yabanci caprazsiz oynadik. 
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2015, 23:06:17 Gönderen: Besim »