Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811502 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3855 : 25 Mayıs 2015, 19:28:53 »
Dostum, cumle icinde Seda deme Allah askina :)
"Seda Vakıfbank'a doğru mu?" diye haber çıktı. Böyle bir şey olursa en önemli transferimizi yapmış oluruz :D

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #3856 : 25 Mayıs 2015, 19:54:20 »
Bu transferler içinde en çok Gizem'e sevindim. Ama Katarzyna Skorupa nasıl bir pasör acaba? Bilenler biraz bilgi verirse sevinirim.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3857 : 25 Mayıs 2015, 20:26:30 »
"Seda Vakıfbank'a doğru mu?" diye haber çıktı. Böyle bir şey olursa en önemli transferimizi yapmış oluruz :D

yapma yaa :o :o :o :o :o

Çevrimdışı cihatc

• Üye
« Yanıtla #3858 : 25 Mayıs 2015, 20:42:38 »
Hatta anlaşma sağlanmış da sözleşme aşamasına gelinmiş...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #3859 : 25 Mayıs 2015, 21:12:55 »
Şeyma Ercan 21 yaşında ve 186 cm .Boyu iyiymiş, yaşı da küçük.. inşallah Abbo'yla geliştirir kendini.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3860 : 25 Mayıs 2015, 21:29:02 »
Hatta anlaşma sağlanmış da sözleşme aşamasına gelinmiş...

Beyler, rica ediyorum, su transfer sonuclanana kadar caktirmiyoruz dalgayi.  Vakifbank bir kazasiz belasiz halletsin su isi, ondan sonra :) Ne olur ne olmaz, Vakifbank'tan birileri okuyordur filan, sonuna kadar gelmisken elden kacmasin :)
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2015, 21:29:51 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı cihatc

• Üye
« Yanıtla #3861 : 25 Mayıs 2015, 21:30:44 »
Beyler, rica edyiorum, su transfer sonuclanana kadar caktirmiyoruz dalgayi.  Vakifbank bir kazasiz belasiz halletsin su isi, ondan sonra :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3862 : 25 Mayıs 2015, 22:50:15 »
Skorupa nasıl bir Pasör acaba ?? Vakti ve bilgisi olan biri uzun ve Ayrıntılı bir değerlendirme yapabilir mi acaba??? Lo sonrası attan inip skorupa sizlerden özür dileyerek söylüyorum eşeğe binmek oldu diyenler var buna yorumunuz nedir Lo ile bir karşılaştırma mesela

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #3863 : 25 Mayıs 2015, 23:13:54 »
Ezgi oynasın ligde arkadaşlar tamam iyi hoş da sınır yüzünden kenarda Skorupa oturmazsa yedeği kalmayacak, bu çok büyük bir risk Bu yüzden en azından Ezgi'nin önünü kapatmayacak, genç potansiyelli bir yerli oyuncu alalım madem, Cansu Özbay falan anlaştı mı birileriyle acaba?

Çevrimdışı nervous

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3864 : 26 Mayıs 2015, 00:47:41 »
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum.  :)

Transferlerimizin bir kısmı bugün açıklandı. Başta Gizem Karadayı olmak üzere tüm transferlerimizi doğru buluyorum.

Ligde yedek ortasız oynuyorduk, Ergül bu anlamda güzel bir hamle oldu. Maçlarda kenardan girdiğinde oyuna tecrübesiyle etki edip bazen de Eda'nın dinlenmesini sağlayacaktır.

Meliha'ya genç bir takım arkadaşı aynı zamanda iyi bir rakip geldi. Forma yarışı ikisinin de gelişine katkı sağlayacaktır.

Skorupa bu sezon İtalya liginde takımı Pomi ile İtalya ligi şampiyonu oldu. Bu ünvanla geliyor, Abbo ile Rabita'da çalışmış bir pasör. Antrenörle pasör uyumu önemlidir, bu yüzden 1-0 önce başlıyor bu transfer. Lo Bianco ülkesine dönmek istedi ve teşekkür ettik. Skorupa'dan daha iyisi alınamaz mıydı alınabilirdi ama ben Skorupa'ya güveniyorum, iyi oynayacak iyi oynatacaktır.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2015, 00:48:48 Gönderen: nervous »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #3865 : 26 Mayıs 2015, 01:56:00 »

Transferlerimizin bir kısmı bugün açıklandı. Başta Gizem Karadayı olmak üzere tüm transferlerimizi doğru buluyorum.

Ligde yedek ortasız oynuyorduk, Ergül bu anlamda güzel bir hamle oldu. Maçlarda kenardan girdiğinde oyuna tecrübesiyle etki edip bazen de Eda'nın dinlenmesini sağlayacaktır.

Meliha'ya genç bir takım arkadaşı aynı zamanda iyi bir rakip geldi. Forma yarışı ikisinin de gelişine katkı sağlayacaktır.

Skorupa bu sezon İtalya liginde takımı Pomi ile İtalya ligi şampiyonu oldu. Bu ünvanla geliyor, Abbo ile Rabita'da çalışmış bir pasör. Antrenörle pasör uyumu önemlidir, bu yüzden 1-0 önce başlıyor bu transfer. Lo Bianco ülkesine dönmek istedi ve teşekkür ettik. Skorupa'dan daha iyisi alınamaz mıydı alınabilirdi ama ben Skorupa'ya güveniyorum, iyi oynayacak iyi oynatacaktır.

Hoşgeldiniz :) Diğer forum sitesinden yazılarınızı takip ediyorum ve özellikle fotomontajlarınızı çok başarılı buluyorum doğrusu :P
Lig için yerli pasör konusunda Ezgi'ye güvenmek konusunda neler düşünüyorsunuz? Önüne yada arkasına yerli bir pasör alınması konusuna ne diyorsunuz ha birde çapraz mı yoksa 3.smaçör mü olmalı gelecek yabancı ve çaprazsa hangi isim? (Baya sorguya çekmiş gibi oldum böyle ama kusuruma bakmayın lütfen :) )
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2015, 01:57:57 Gönderen: myildirim »

• Üye
« Yanıtla #3866 : 26 Mayıs 2015, 02:01:50 »

Hoşgeldin hocam, Gamova'yı getirtemedik bir türlü.  :D

Çevrimdışı nervous

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3867 : 26 Mayıs 2015, 02:15:25 »
Hoşgeldiniz :) Diğer forum sitesinden yazılarınızı takip ediyorum ve özellikle fotomontajlarınızı çok başarılı buluyorum doğrusu :P
Lig için yerli pasör konusunda Ezgi'ye güvenmek konusunda neler düşünüyorsunuz? Önüne yada arkasına yerli bir pasör alınması konusuna ne diyorsunuz ha birde çapraz mı yoksa 3.smaçör mü olmalı gelecek yabancı ve çaprazsa hangi isim? (Baya sorguya çekmiş gibi oldum böyle ama kusuruma bakmayın lütfen :) )

Hoşbuldum @myildirim , beğenmenize sevindim teşekkür ederim.  :)

Ezgi'nin bu sezon sürekli oynamasını istiyorum ancak bu tek yerli pasör olması şartıyla değil. Çoğu maça ilk 6 başlamalı ancak yedeğinde oyuna girdiğinde oyunu açacak ve katkı verecek bir pasör olması gerektiğini düşünüyorum. Bu isim Gizem Giraygil olabilirdi ancak İdmanocağı ile anlaştı, Elif tutulabilirdi (Ezgi'nin oynaması şartıyla), şu anda boşta çok fazla yerli pasör kalmadı. Cansu Özbay var 96'lı çok genç ama alır mıyız bilmiyorum açıkçası bana yerli pasör almayacakmışız gibi geliyor. 3+1 kuralı gelirse ligde Ezgi ile oynayıp Skorupa'yı yedekte tutabiliriz veya tam tersini yaparız ama bu kez hücumda sıkışma ihtimalimiz yüksek olur. 3+1 kuralının ciddi ciddi geleceği söyleniyor, öyle olursa dediğim gibi iki pasör yeterli görülebilir.

Çapraz mı 3. smaçör mü konusunda ise alınacak isme göre bu görüşüm değişebilir. Şu an alınmasını istediğim isim Hooker. Seçenekleri isteğime göre sıralamam gerekirse; Gamova - Zhu Ting - Hooker - Kosheleva. Bu isimlerden birini almalıyız. Hooker'ı alacakmışız gibi geliyor, hatta Hooker - Harmotto paketi yapacakmışız gibi geliyor. Çaprazsa Gamova derim ama hayal gibi görünüyor o yüzden Hooker diyorum. Smaçör alınacaksa da Zhu Ting alınmalı ve manşetsiz oynatılmalı Bosetti'yi 2'den oynatarak bunu sağlayabliriz.  :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3868 : 26 Mayıs 2015, 03:35:50 »
Hoşbuldum @myildirim , beğenmenize sevindim teşekkür ederim.  :)

Ezgi'nin bu sezon sürekli oynamasını istiyorum ancak bu tek yerli pasör olması şartıyla değil. Çoğu maça ilk 6 başlamalı ancak yedeğinde oyuna girdiğinde oyunu açacak ve katkı verecek bir pasör olması gerektiğini düşünüyorum. Bu isim Gizem Giraygil olabilirdi ancak İdmanocağı ile anlaştı, Elif tutulabilirdi (Ezgi'nin oynaması şartıyla), şu anda boşta çok fazla yerli pasör kalmadı. Cansu Özbay var 96'lı çok genç ama alır mıyız bilmiyorum açıkçası bana yerli pasör almayacakmışız gibi geliyor. 3+1 kuralı gelirse ligde Ezgi ile oynayıp Skorupa'yı yedekte tutabiliriz veya tam tersini yaparız ama bu kez hücumda sıkışma ihtimalimiz yüksek olur. 3+1 kuralının ciddi ciddi geleceği söyleniyor, öyle olursa dediğim gibi iki pasör yeterli görülebilir.

Çapraz mı 3. smaçör mü konusunda ise alınacak isme göre bu görüşüm değişebilir. Şu an alınmasını istediğim isim Hooker. Seçenekleri isteğime göre sıralamam gerekirse; Gamova - Zhu Ting - Hooker - Kosheleva. Bu isimlerden birini almalıyız. Hooker'ı alacakmışız gibi geliyor, hatta Hooker - Harmotto paketi yapacakmışız gibi geliyor. Çaprazsa Gamova derim ama hayal gibi görünüyor o yüzden Hooker diyorum. Smaçör alınacaksa da Zhu Ting alınmalı ve manşetsiz oynatılmalı Bosetti'yi 2'den oynatarak bunu sağlayabliriz.  :)

Guzel kardesim.  Iyi demissin de, mansetsiz oynatilacaksa biri, Kosheleva sona mi konur?  :)

• Üye
« Yanıtla #3869 : 26 Mayıs 2015, 03:41:52 »
Voleybol forumunda biri Kosheleva ile anlaştığımızı; bizim 2 yıl, koshenin 1 yıllık sözleşme imzalamak istediğini söyledi. Şu smaçör ya da çapraz transferi yapılsa artık.