Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811493 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4125 : 04 Haziran 2015, 21:52:04 »
Besim gözün aydın.
Son şampiyon Fenerbahçe Grundig, kadrosuna yeni bir oyuncuyu kattı. Sarı lacivertli ekip Sırp Milli smaçör Brankica Mihajlović'i transfer etti.

24 yaşındaki oyuncu geçen sezon Japonya ekibi Hisamitsu Springs takımında forma giydi ve takımı ile Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda mücadele etti. 2013 yılında Brezilyalı ekip Unilever Vôlei ile ligde şampiyon olurken, Kulüpler Dünya Şampiyonasında da gümüş madalya kazandı.

Milli Takımı ile oynadığı Dünya Grand Prix turnuvasında en iyi smaçör ödülünü kazanan oyuncu 24 yaşında ve 1.89 m boyunda.

Oynadığı Takımlar:
Bosna Hersek - VC Jedinstvo Brcko (2006–2009)
İsviçre - Voléro Zürich (2009–2011)
Güney Kore - Hyundai Hillstate (2011–2012)
Fransa - RC Cannes (2012–2013)
Brezilya - Rio de Janeiro Vôlei Clube (2013–2014)
İsviçre - Voléro Zürich (kasım 2014 – aralık 2014)
Japonya - Hisamitsu Springs (2014–2015)
(Voleybolun Sesi)
Kötü oldu bu 😔

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4126 : 04 Haziran 2015, 21:53:28 »
Besim gözün aydın.
Son şampiyon Fenerbahçe Grundig, kadrosuna yeni bir oyuncuyu kattı. Sarı lacivertli ekip Sırp Milli smaçör Brankica Mihajlović'i transfer etti.

24 yaşındaki oyuncu geçen sezon Japonya ekibi Hisamitsu Springs takımında forma giydi ve takımı ile Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda mücadele etti. 2013 yılında Brezilyalı ekip Unilever Vôlei ile ligde şampiyon olurken, Kulüpler Dünya Şampiyonasında da gümüş madalya kazandı.

Milli Takımı ile oynadığı Dünya Grand Prix turnuvasında en iyi smaçör ödülünü kazanan oyuncu 24 yaşında ve 1.89 m boyunda.

Oynadığı Takımlar:
Bosna Hersek - VC Jedinstvo Brcko (2006–2009)
İsviçre - Voléro Zürich (2009–2011)
Güney Kore - Hyundai Hillstate (2011–2012)
Fransa - RC Cannes (2012–2013)
Brezilya - Rio de Janeiro Vôlei Clube (2013–2014)
İsviçre - Voléro Zürich (kasım 2014 – aralık 2014)
Japonya - Hisamitsu Springs (2014–2015)
(Voleybolun Sesi)

Her zaman overrated olarak tanimladigim bir oyuncu.  Transfer olduguna gore onyargili yaklasmak istemiyorum.  Bu takim ve organizasyon icin ne sekilde oynayacagini gormeden yargilamak yakismaz bize ama beni memnun eden bir transfer olmadi.     

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #4127 : 04 Haziran 2015, 21:56:30 »
Hayırlı olsun.Transferler bitti herhalde. Ezgi'ye büyük iş düşecek şu an ki kadroya bakarsak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4128 : 04 Haziran 2015, 22:04:03 »
Ne umduk ne bulduk diyelim ama açıkcası rourke transferinden daha cok memnun oldum. Eczacıya karsı cok iyiydi dunya klüplerde.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #4129 : 04 Haziran 2015, 22:33:31 »
Valla Fenerbahçe voleybol camiasının büyük kısmının mutlu olduğu bir transfer ama bende Besim Abi'ye Miha konusunda üzülerek katılıyorum maalesef. Komple olmayan, oyunun tek yönünü iyi oynayan smaçörleri bir türlü sevemedim nedense. 4'ten hücumu iyidir (Fakat bi Koshe bi Kim bi Zhu ya da DeLa seviyesi değil asla, elit seviyede olduğunu düşünmüyorum) fakat manşet ve savunması çok kötüydü bir zamanlar, son sene Japonya'da takip edemedim, ne durumda bilmiyorum, bir nebze geliştirmiştir umarım gerçi heralde onu manşetsiz 4 oynatıcaz. Bosetti manşetli çapraz oynar bir zamanki İtalya Milli'de olduğu gibi, bu kadronun bu sene en kritik ismi o olacak bence, umarım sakatlığı tamamen bir kenarda bırakıp MVP olduğu İtalya performansına geri döner, bu yaz onun için çok mühim! 3 smaçörlü sistem tekrar hayırlı olsun. Umarım 2012 gibi olur ve şampiyon oluruz gene Cl'de. Transferde tamamlandı heralde böylece. (3+1'e güvenip yerli pasör almayız heralde Skorupa en kötü kenarda olur ligde) Başarılar Fenerbahçe Grundig..

2015-2016 FB GRUNDİG KADROSU

Pasör: Ezgi-Skorupa
Smaçör: Şeyma-Meliha-Kim-Mihajlovic
Çapraz: Bosetti-Polen
Orta: Harmotto-Eda-Dicle-Ergül
Libero:Merve-GizemK-Melis?

Hayırlı olsun..

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4130 : 04 Haziran 2015, 22:40:52 »
Simdi
Pasör Caprazi ve Pasör transferleri mi ? Kaldi

Yoksa başka transfer olmaz mi?

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4131 : 04 Haziran 2015, 22:42:09 »
Pasör caprazi sart
Polen sakatlanma riski var

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #4132 : 04 Haziran 2015, 22:45:19 »
Pasör caprazi sart

Sanmam, almazlar daha kimseyi. Mihajloviç manşetsiz 4, Bosetti manşetli 2 oynar.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #4133 : 04 Haziran 2015, 22:48:15 »
Pasör caprazi sart

Yukarıda da dediğim gibi Mihajlovic'in manşetine güvenilmeyeceği için onu manşetsiz 4 oynatıp, bosettiyi manşetli çapraz olarak kullanırız önemli maçlarda (3 smaçörlü herkesin manşet aldığı sistemde denenebilir Miha'nın manşetinin durumuna göre) 3+1 gelmeseydi bir yerli pasör daha alırdık ama hoca en azından Skorupa'yı ligde kenarda tutmak isteyecektir, bu yüzden yerli pasörde alacağımızı sanmıyorum artık zaten elde katkı sağlayabilecek bir isim kalmadı da..

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #4134 : 04 Haziran 2015, 22:48:52 »
Sanmam, almazlar daha kimseyi. Mihajloviç manşetsiz 4, Bosetti manşetli 2 oynar.
Eğer kadro öyle oLursa
Benim içime sinmedi

Baskin pasör caprasi almak varken
Neden macera ariyoruz

Çevrimdışı fenerli20

• Üye

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4136 : 04 Haziran 2015, 23:32:20 »
Bence vakifbankin kadrosu yine bizden cok iyi.Sizce Brakocevic bu takima daha iyi katki saglayamazmiydi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4137 : 04 Haziran 2015, 23:40:43 »
Bence vakifbankin kadrosu yine bizden cok iyi.Sizce Brakocevic bu takima daha iyi katki saglayamazmiydi.

İyi olduğuna katılıyorum ben de ama çok iyi dediğiniz zaman katılamayacağım. Nitekim Vakıf'ın kadrosu şu anda geçen sene ile aynı seviyede sayılır ki bu takımı son 4 maçta yendik biz.
Brako'yu ne kadar istediğimi bilen bilir. Sakat falan deseler de bana kalsa 6.yabancı olarak alırdım ama şu saatten sonra zannetmiyorum. Özge'yi alıp kapatsak transferi yeterlidir.

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4138 : 04 Haziran 2015, 23:44:31 »
Vakıfbank'ın kadrosu bizim kadrodan iyi olduğu kanısına nerden vardınız çok merak ediyorum. Rasiç haricinden elle tutulur bir yabancıları yok. Geçen senenin en fiyasko oyuncusu Sheillayı ellerinde tuttular yetmezmiş gibi bize saç baş yolduran topa vurmaktan aciz olan Seda'yı aldılar.
Kesinlikle Vakıfbank hiçbir kupada bizimle baş edecek bir kadroya sahip değil eğer ki Kosheleva veya Zhu gibi bir oyuncu alirlarsa bizimle mücadele edebilirler yoksa ellerindeki bu kadro ile bizi yenebilecekleri zannetmiyorum.

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #4139 : 04 Haziran 2015, 23:50:08 »
Vakıfbank'ın kadrosu bizim kadrodan iyi olduğu kanısına nerden vardınız çok merak ediyorum. Rasiç haricinden elle tutulur bir yabancıları yok. Geçen senenin en fiyasko oyuncusu Sheillayı ellerinde tuttular yetmezmiş gibi bize saç baş yolduran topa vurmaktan aciz olan Seda'yı aldılar.
Kesinlikle Vakıfbank hiçbir kupada bizimle baş edecek bir kadroya sahip değil eğer ki Kosheleva veya Zhu gibi bir oyuncu alirlarsa bizimle mücadele edebilirler yoksa ellerindeki bu kadro ile bizi yenebilecekleri zannetmiyorum.
costa nin yerine Hill i aldilar bence bizim begenmedigimiz seda orada iş yapacak gibi bir hissim var.Onlarda bir Naz ve Gözde avantajlari var .Onlar oynadikca orta oyuncularini yabancidan kullanma lüksleri var orta oyunculari bizden iyiler