Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811486 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4245 : 18 Ağustos 2015, 08:34:39 »
 23 Yaş Gençlerini tekrar seyrettim ,Gelecek iyi gözüküyor.Ama bu gençlerin üstüne koyabilmeleri için sık sık oynamaları gerekiyor.Meliha,Ezgi için iyi oluyor.Keşke tüm gençlerimiz A takımlarda yer alsa.
Ben Çağla ve Kübranın Fenerbahçeye gelmesi fikrini yineliyorum.Bize rekabet ve güç getireceklerine inanıyorum.Hakan Beye tekrar rica edecem.Özellikle Yerli pasörolarak yükün  sadece Ezginin üzerinde kalması Kalabalık maç Trafiğinde onu geliştirebilirken yıpratabilecegi kuşkusunuda taşıyorum.Naz gibi en iyisini alamazsan gençleri yetiştiririz bizde.Artı hoca Çağlayı pasör olarak oynatırken Ezgiyide ortada oynattı çokda başarılılardı.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4246 : 18 Ağustos 2015, 10:47:01 »

Son maç hariç Çağla neredeyse 1 yıldır aşırı formsuz, oynadığı maçlarda oynattığı oyun çok fazla tepki alıyor. Oyuncularla özellikle Kübra ile uyumu da iyi değil üstelik milli takım ve kulüp takımında yıllardır beraber oynamalarına rağmen.

Ayrıca kulüpte Naz ın arkasında 2. pasör, oradan alıp da Ezgi ile 2. pasör için rekabete gir demeyi kabul de etmez.

Fenerbahçe Ezgi ye güvenmeli, illa bir pasör alınacaksa da bu Cansu Özbay olmalı bence.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4247 : 18 Ağustos 2015, 14:06:25 »
Son maç hariç Çağla neredeyse 1 yıldır aşırı formsuz, oynadığı maçlarda oynattığı oyun çok fazla tepki alıyor. Oyuncularla özellikle Kübra ile uyumu da iyi değil üstelik milli takım ve kulüp takımında yıllardır beraber oynamalarına rağmen.

Ayrıca kulüpte Naz ın arkasında 2. pasör, oradan alıp da Ezgi ile 2. pasör için rekabete gir demeyi kabul de etmez.

Fenerbahçe Ezgi ye güvenmeli, illa bir pasör alınacaksa da bu Cansu Özbay olmalı bence.
Cansu'yu tanıyorum ama çok seyredemedim.Çağla'yı uzun süredir izliyorum.yanılıyor olabilirim ama Naz'ı görüyorum onda sanki. 23 yaş gençleri çok beğeniyorum ama A takımlarına gidince çoğu yedek kalıyor.Özellikle pasörler,Özelliklede Naz Gibi Banko oyuncu varsa.Devamlı yedek bekliyen oyuncu hem candan hem maldan verir derler.Yani çok çalışması gerekiyor.Pasör devamlı oynamalı yoksa senin anlattığın Kübra sorunu olur.Aynı şey Ezgi'nin Polen'e verdiği paslarda oluyor.Ama çok çalışmak ve tüm oyuncuları iyi tanımakta yatar.Bosettiye verirken normal Polen'e verirken yukardan atmaları gerektiğini öğrenecekler.
Milli maçları seyrediyorum Bu günde Japonya maçı var.Bugün neyapacaklar bakalım.
Ezgi'yi fenerbahçeli diye seviyorum inşallah tek başınada kaldırabilir ama Yerli pasör olarak uzun maratonda tek Ezgi'yle olmaz çağla olmazsa başkasını alsınlar ama bence şart.Artı futboldada gördük veleyboldada her oyuncunun yedeği olmalı.ben yedeğim ,Asım havası olursa hoş değil.Cansu 19 yaş Milli takımındamı? onuda dikkatli izliyecem.Ama Ezgi Bir Naz Bile olsa yedek şart.

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #4248 : 20 Ağustos 2015, 19:09:14 »
Goncharova eşinden boşanmış galiba. İnstagramda falan kendi soy ismini kullanıyor. Bu demek oluyor ki seneye bize bağlayabiliriz?

Çevrimdışı otuzbeşbuçuk

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4249 : 23 Ağustos 2015, 01:15:08 »
Bana mevcut genç oyunculardan kimi istersin diye sorsalar hiç düşünmeden Hande Baladin derdim ama 3 yıl önce daha 14 yaşındayken attığı twiti görünce şok oldum. 2012 de Alexin kulüpten gönderildiği gün aziz yıldırıma hakaret içeren bi twit atmış. Taraftardan dün ve bugün çok büyük tepki aldı. Bu saatten sonra mevcut yönetim varken transferi sözkonusu bile olamaz ama başka bir yönetim gelirse bilemem tabi.

edit: Kız beşiktaşlıymış
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2015, 01:35:41 Gönderen: otuzbeşbuçuk »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4250 : 23 Ağustos 2015, 13:49:15 »
Ntvsporda Sırbistan - Usa maçı var.
Fener, vakıf ve ezcacıdan 6 oyuncu ilk 6'larda oynuyor.
Mihajlovic, Harmotto, Boskovic, Rasic, Larson, Hill

Keyifli bir maç oluyor. Oyuncuları genel anlamda formda gördüm.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4251 : 23 Ağustos 2015, 15:30:56 »
Sırplar 3-2 aldı. Mihajlovic cok formda. Cok yuksek yüzde ile oynuyor. Masallah. O boyle oynarsa özellikle Avrupa'da Kim tek hücum opsiyonu olmaktan kurtulur.
Hatmotto'yu da beğendim. 5 blogu vardi. Poljak ve Rasic'e karsı ilk defa üst düzey bir ortamız olacak. Zaten kalitesi tartışılmaz bir isim.
Diğer yandan Boskovic de cok iyiydi bugun.6 tane yabancı arasından ne kadar forma bulur bilmiyorum ama eczacının aklı varsa bol bol forma verirler bu kıza. 
Rasic robot gibi kadın. Her mac belirli bir çıtanın altına hic düşmüyor. Larson bir parladı bir yok oldu ama genel anlamda vasatti. Hill ise macın hayal kırıklığı. Su mac özelinde bu altı oyuncunun performansına göre siralama fener, Eczacıbaşı, vakif seklinde olurdu. Ozellikle avrupa'da eczacı fener macı olursa cok zevkli geçeceği kesin.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4252 : 28 Eylül 2015, 22:50:11 »

Türkiye 3- 0 Belçika
Türkiyenin çıkardığı Takım hep hayalimde olan.2-3 senedir hep istediğim 6 .Yabancı sınırlamasının olduğu ligde hiçde haksız sayılmam.
eN Azından Kübra ve Neriman Bizde olsaymış.
Gözde'nin servislerde bukadar aciz kaldığına inanamıyorum.Fenerbahçe takımına duyurulur.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #4253 : 11 Kasım 2015, 09:21:01 »
Agel Prostejov takımında oynayan 16 yaşında Vargas isimli Küba'lı oyuncu beni ciddi anlamda etkiledi.

Dün Eczacıbaşı'nın maçını izleyen oldu mu bilmiyorum. Agel Prostejov'un hücumda en etkili ismiydi kendisi.  Önümüzdeki yıllarda isminden oldukça fazla söz ettirecek. Şayet imkan varsa en azından önümüzdeki yılların transfer listesinin en üstüne ismi yazılmalıı.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2015, 09:22:52 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4254 : 11 Kasım 2015, 10:53:13 »
Agel Prostejov takımında oynayan 16 yaşında Vargas isimli Küba'lı oyuncu beni ciddi anlamda etkiledi.

Dün Eczacıbaşı'nın maçını izleyen oldu mu bilmiyorum. Agel Prostejov'un hücumda en etkili ismiydi kendisi.  Önümüzdeki yıllarda isminden oldukça fazla söz ettirecek. Şayet imkan varsa en azından önümüzdeki yılların transfer listesinin en üstüne ismi yazılmalıı.

Ben de çok beğendim hatta 16 yaşında Küba'dan çıkıp nasıl olur da Avrupa'da oynamaya başlamış diye düşündüm. Küba milli takımında da oynuyormuş ve geçen yıl daha 15 yaşındayken Pan American Kupası ve Dünya Grand Prix'inde oynamış.

Keşke yabancı sınırlaması olmasa da böyle oyuncuları çok genç yaşta getirebilsek.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #4255 : 11 Kasım 2015, 13:37:37 »
Vargas Küba'dan izinli olarak gitti oraya.(maliyedeki Uriarte gibi) İtalyan kulüpleri de peşindeydi ama Küba şiddetle karşı çıktı. Sonuçta ikinci bir Aguero vakası yaşamak istemezler.

Türk oyunculardan da Pelin Aroğuz çok yetenekli. Bu sezon NCAA yaptı. Ama gittiği takımı beğenmedim.(St. John's) Stanford,Texas,Penn,UCLA,USC veya Washington yapamadı ama en azından Pac12 veya Big10'un vasat takımlarında oynayabilirdi. Hiç değilse daha rekabetçi bir konferansta olurdu.

1994 lü lerden itibaren yetenekli oyuncuları içeren bir liste yaptım. Dursun burada.

S : Çağla Akın (95-Vakıfbank) Ezgi Dilik (95-Fenerbahçe) Haruka Miyashita (94-Okayama) Lauren Carlini (95-Wisconsin)

MB : Xinyue Yuan (96-Army) Irina Fetisova  (94-D. Moskova) Kübra Akman (94-Vakıfbank) Cristina Chirichella (94-Novara)

OH : Zhu Ting (94-Henan) Gabi Guimaraes (94-Rexona Rio) Jennifer Geerties (94-Schweriner) Brayelin Martinez (96-Bolzano) Samantha Bricio (94-S. California) Annelise Frantti (96-Pennsylvania) Paola Egonu (98-C. Italia) Yingying Li (2000-Tianjin)

OP : Tijana Boskovic (97-Eczacıbaşı) Melissa Vargas (99-Prostejov) Irina Voronkova (95-Z. Odintsovo) Hande Baladın (97-Eczacıbaşı) Hayley Hodson (96-Stanford) Changning Zhang (95-Jiangsu) Pelin Aroğuz (97-St. John's)

L : Dilara Bağcı (94-Eczacıbaşı) Zhana Todorova (97-Maritza)

Çevrimdışı Barış Eymen

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #4256 : 01 Şubat 2016, 10:16:24 »
çok önemli değil ama L ler neden büyük ?
yazarken zorluk olmuyor mu ?
ya 2 sene önce çok iyi hatırlıyorum
fenerbasket zamanları sırf L büyük yazıyor diye barıuş bir üyeyi ihrac etmişti. haa bence yanlış yapmıştı ama bi anda dejavu yaşadım :)
Yapmamıştır öyle bir şey. Kuru iftira :)
Yanlış yapmış diyen, gelsin yüzüme söylesin :) Bir yıldır birini gelecek diye bekliyoruz.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4257 : 11 Şubat 2016, 19:09:40 »
Galatasaraylı Gamze'nin sezon sonunda 200 bin TL'ye sözleşme çıkışı var..Galatasaraylılar, Fener, Vakıf ve Eczacıbaşı istiyor dediler.Fener'in teklifini bilmiyorum ama Vakıf için oyuncuya 1 milyon lira fiyat söylendi...

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #4258 : 27 Şubat 2016, 15:17:01 »
Gamze Alikaya'yı mı istiyormuşuz?

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #4259 : 27 Şubat 2016, 16:29:56 »
Vakıf Gamze yi almaz abi Çağla ya deli yatırım yaparken..

Bizde Ezgi varken almayız..

Eczacıbaşı en mantıklı seçim o kız için yada kalsın gs de.
HaBaBaM GüM GüM GüM