Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811464 defa)

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4380 : 25 Nisan 2016, 17:16:09 »
Asuman'ın voleybol hayatı bitti gibi diyorlardı, nasıl ilgileniyoruz bilemiyorum. Iki dizinden ağır sakatlık geçirdi, tekrar oynayabileceği şüpheliydi. Carli Lloyd dogru cikarsa sevinirim ama onun da onemli sakatlıkları var, elimizde patlayabilir sakatlanirsa.

Smaçör olarak da Jacque çok kötü bir sezon gecirdi hamilelikten sonra Brezilya'da. Orada hic bir takim onu almiyor diye aglayip duruyor. Su an icin riskli bir transfer olur bana gore. Zamaninda eskiden iyiydi diye alinan Paula ve Mari gibi. Havelkova'yi ise asla istemem. Her seyi azar azar yapabilen, hic bir seyi tam yapamayan, dengesiz bir oyuncu. Smaçör transferimiz gercekten sıkıntılı. Umarım Kim kalır.

PÇ olarak Lowe riskli bir transfer. Henuz kendini ispatlamadi ust duzey voleybol icin. Ileride buyuk oyuncu olabilir ama su an icin riskli. Alinabilir bir risk tabii ki ama risk alacaksak Brako'yu tercih ederim.

Orta oyuncu olarak Thaisa'nin gelmesi inanilmaz olur ama surekli ilk 6 oynatabileceksek. Volero ile anlasma ihtimali yuksek demislerdi. O olmazsa ben Veljkovic istiyorum. Henuz kimseyle anlasmadi bildigim kadariyla. Kalan az sayida iyi ortalardan biri. Blokta fena değildir, 3'ten de iyi hucum eder. Türk olarak Ergül bence kalmaliydi ama kalmiyorsa Melike'yi alip gelecege yatirim yapabiliriz. Ya da Fenerbahce'nin çocuğu Melis'i alabiliriz Vakifbank'tan :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4381 : 25 Nisan 2016, 17:23:45 »
Thaisa ve Lloyd disinda dunyanin en les isimlerini takima toplayacagiz yine. 

Bravo!  Neyse Fenerbahce Kulubu'nde kadin basketten sonra takip edilmeyecek bir brans daha...

Ben açıkçası takip etmeyi düşünmüyorum bu seneden sonra. Koshaleva için geçen sene Fenerbahçe ile anlaştı deniyordu. Son anda fiyat artırdı vs olmadı. Madem öyle bu sene neden ilgilenmeyiz. Bütçe yoksa falan ne konuşuyoruz zaten. Bıkmadık mı Vakıf'a yenilip durmaktan.
Son iki sene Avrupa şampiyonu olan takımlara bak. Geçen sene bilmem kaç maç üst üste ezip geçtiğimiz, rezil ettiğimiz, play offu üçüncü bitiren ezcacı, bu sene de italya liginde çeyrek finalde süpürülen, yarı final dahi göremeyen Casa. Olacak iş değil. İki tane göz göre göre Avrupa şampiyonluğu gitti. Konuştukça sinirleniyorum. Konuşasım gelmiyor o yüzden.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4382 : 25 Nisan 2016, 17:30:00 »
Ben açıkçası takip etmeyi düşünmüyorum bu seneden sonra. Koshaleva için geçen sene Fenerbahçe ile anlaştı deniyordu. Son anda fiyat artırdı vs olmadı. Madem öyle bu sene neden ilgilenmeyiz. Bütçe yoksa falan ne konuşuyoruz zaten. Bıkmadık mı Vakıf'a yenilip durmaktan.
Son iki sene Avrupa şampiyonu olan takımlara bak. Geçen sene bilmem kaç maç üst üste ezip geçtiğimiz, rezil ettiğimiz, play offu üçüncü bitiren ezcacı, bu sene de italya liginde çeyrek finalde süpürülen, yarı final dahi göremeyen Casa. Olacak iş değil. İki tane göz göre göre Avrupa şampiyonluğu gitti. Konuştukça sinirleniyorum. Konuşasım gelmiyor o yüzden.

HUZUR OBRADOVIC'TE!  Ben huzuru burada buldum :)
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2016, 17:30:13 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4383 : 25 Nisan 2016, 17:33:01 »
Su durumda en mantıklı si kimin yaninda mihayi tutup, brakocevic-thaisa ve lloyd paketi yapmak...
Ergül yerine melisi almak herhalde..
Şahsen bir tane daha etkin yerli smaçör Alsak keşke gözde yilmaz gibi ama sözleşmesi var...6.yabancı almak saçma pasör yabanciyken zaten..
Kim ve miha ne kadar manşet alabilirse diyecegiz tüm sezon...
O yüzden yerli bir tane smaçör bulmaliyiz demektir yabancı pasör alacaksan.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #4384 : 25 Nisan 2016, 18:44:11 »
lloyd-ezgi
thaisa-eda-dicle-ergul
Brako(olmadı Gamova)-polen
kim-jacque-seyma
gizem-merve

Güzel kadro oldu ha  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #4385 : 25 Nisan 2016, 18:50:33 »
HUZUR OBRADOVIC'TE!  Ben huzuru burada buldum :)

hocayı değştirip adam akıllı birini getirmek örnek olarak koshe transferinden daha önemli. elendiğimiz maçta kosheleva da olsaydı yine elenirdik. obradovicin karşılığı yok belki ama iyi birini bulmak şart oyunculardan önce hocayı tartışmak lazım

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4386 : 25 Nisan 2016, 20:21:19 »
Lowe ve Havelkova bizim seviyemiz için çok vasat değil mi? Hakan Dinçay istemiş olmasın  >:( Umarım Kim kalır,  Thaisa ve Lloyd gelir de diğerleri gelmez.

• Üye
« Yanıtla #4387 : 26 Nisan 2016, 10:23:47 »
Vallaha ben miha yi tutmamiz gerekir diyorum...
Kim-miha kalır yanina thaisa-werblinska ve brakocevic gelirse bence yeterli...
1 tane de yerli pasör...özge gelsin diyorum şahsen..

• Üye
« Yanıtla #4388 : 26 Nisan 2016, 10:30:52 »
Ozge-ezgi
Brako-polen
Kim-miha-werblinska-seyma-meliha
Thaisa-eda-dicle-ergul
Merve-gizem

Bence yeterli...

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4389 : 26 Nisan 2016, 12:33:13 »
Ozge-ezgi
Brako-polen
Kim-miha-werblinska-seyma-meliha
Thaisa-eda-dicle-ergul
Merve-gizem

Bence yeterli...

Miha geri donuyormus.  Werblinska'nin ayrilma gibi bir niyeti yok.  Brakocevic daha yeni dondu.  Cok riskli...   Yani anlayacagin, bu kadro tutmadi :)

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #4390 : 26 Nisan 2016, 14:21:27 »
Vakif'in Zhu transferi açıklandı. Guidetti sırf onun için Çince öğreniyormuş.
Seneye zor bir sene bizi bekliyor. Anca Kim'i elimizde tutarsak başa çikabiliriz yoksa yeni yenilmezlik serileri kıracaklar.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4391 : 26 Nisan 2016, 17:01:32 »
Vakif'in Zhu transferi açıklandı. Guidetti sırf onun için Çince öğreniyormuş.
Seneye zor bir sene bizi bekliyor. Anca Kim'i elimizde tutarsak başa çikabiliriz yoksa yeni yenilmezlik serileri kıracaklar.

Tek Kim ile olmayacagini defalarca gormedik mi?

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #4392 : 26 Nisan 2016, 17:05:47 »
Tek Kim ile olmayacagini defalarca gormedik mi?
Çok gördük, bir tek Kim ile zaten olmaz da Kim'siz çok çok daha zor. Rakipler Koshe ve Zhu'yu almisken.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4393 : 26 Nisan 2016, 17:09:53 »
Çok gördük, bir tek Kim ile zaten olmaz da Kim'siz çok çok daha zor. Rakipler Koshe ve Zhu'yu almisken.

Kesinlikle katiliyorum.  Bence bu sekliyle bile Game Over.  Insallah yanilirim ve seneye bu yoruma bakip guleriz ama Abbondanza'nin yonetimi ve kadro muhendisligi altinda biz Kim'den bile %50-70 verim alamiyoruz. 

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #4394 : 26 Nisan 2016, 17:28:58 »
Ben şahsen Brakoceviç'in iyi döneceğini düşünüyorum.Alırsak iyi olur. Hem burda onun milli takımdaki rakibi Boskovic var özellikle Eczacı maçlarında iyi oynayacağını düşünüyorum.
Yeni hocamız Terzic olursa Miha'yı tutacağını düşünüyorum.Kendisi manşeti olmayan 4 numaraları oynatmayı pek sever. Miha kesin gidiyorsa Maleseviç'i alalım hem Kim'in üzerindeki manşet yükünü kaldırırız daha çok hücum konsantre olur.
Libero olarak iyi manşeti olan bir libero almalıyız Merve de kalsın. Gizem çok yülsek paralar aldığı için gitmesini istiyorum. Onun parasıyla iyi bir 3 libero alırız.
Pasör olarak hep Maja'yı istemişimdir. Hem Terzic geliyorsa onuda yanında getirir. Neden en büyük rakiplerinden birine bıraksın ki??? Terzici gelmesini en çok bu yüzden istiyorum. Belki bir ihtimal Maja'yı yanında getirir. Eğer o gelmiyorsa Lloyd olur oda olmuyorsa yapacak birşey yok :(
Thaisa'nın formasını Volero hazlamış bile:( eğer gelseydi Maja-Thaisa-Kim üçlüsüyle vakıfa ve Eczacıya kafa tutabilirdik.Her zaman ilk tercihim Thaisa ama o gelmiyorsa yerine en ideal oyunvu Veljkovic bence hem iyi blok tutuyor hemde 3'ten iyi vuruyor.
Hoca sırp ve yeni gelecek yabancı oyuncuların hepsini sırp oyunculardan seçtim.Hem birbirlerini iyi tanıyorlar hemde uyum sürecide pek olmaz.
Maja-Özge-Ezgi
Thaisa(Veljkovic)-Eda-Dicle-Ergül
Kim-Miha(Malesevic-Jaque)-Meliha-Şeyma
Brakocevic-Polen
Merve-Ceren
Büyük maçlarda Kim-Maja-Brakocevic kesin olsun diğer ikisine hoca karar versin ama ben Veljkovic'in oynamasında yanayım. Artık bıktım Ecz ve Vakıfbank maçlarında Dicle'nin Ergül'ün 2 3 pas almasından. Onlar hücum edemediği için blokta köselere iyi yerleşiyor. Ama Mihada oynasa birşey demem açıkcası.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi