Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811491 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #345 : 12 Şubat 2014, 21:40:39 »
Kim Yeon Fenerbahçe tarihinde çok çok sevdiğim oyunculardan biri ayrılırsa inanılmaz üzülürüm. :( Seneye Cev Şampiyonlar Liginde yer almamız yüksek ihtimalken bildiği, alıştığı, sevdiği Ülkede kalır diye düşünüyorum sanmam gideceğini. Hazır başındaki davadan kurtulmuşken Yöneticiler ne bekliyor hala anlamış değilim. Umarım ve dilerim en kısa zamanda uzun süreli bir sözleşme imzalanıp yüreğimize su serperler..

Çevrimdışı Mordecai

• Üye
  • Yer: Feneryolu
  • I need to get therapy
« Yanıtla #346 : 12 Şubat 2014, 22:39:28 »
Gamova %50'lerde oynuyor ve kendini kasmıyor yani zürih serisinde bitse de gitsem havasındaydı

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #347 : 12 Şubat 2014, 23:26:36 »
Şu Gizem Örge Fenerbahçe'ye gelmek istedi de bizimkiler almamışsa son yılların en büyük hatasını yapmışlar.

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #348 : 12 Şubat 2014, 23:34:05 »
World of Wolley'de Yeon-Koung Kim'le ilgili haberi okudunuz mu?Seneye bütçeyi çok arttıracağız falan derken Kim ellerimizden kayıp gitmesin?Sizce Kim gider mi Kazan'a?Veya Kim'i elinde tutamayan yöneticiye yönetici denir mi?

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #349 : 12 Şubat 2014, 23:45:00 »
Sözleşmesi biten dünyanın en iyi oyuncusu. Rabita da ister Kazan da, Brezilya'dan da isterler Japonya'dan da. Ama Kim bence gitmez.
Hele konuşulduğu gibi Fenerbahçe'ye sponsor gelip dream team kurulacaksa Kim asla gitmez. Hakan Dinçay'a güvenmem Çiğdem Hoca'ya güvenirim. Bıraktırmaz onu. Ama yapılan maddi teklifler elbette ki bizimkilerden fazla olacaktır.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #350 : 12 Şubat 2014, 23:47:07 »
World of Volley sitesi kime ait? Miljkovic yönetiyor diyorlardı doğru mu? Guidetti'nin elindeki tablette de world of volley yazıyor

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #351 : 12 Şubat 2014, 23:51:05 »
Kim in kazana gideceğini sanmıyorum..Buraya alışmışken gidip orada oynayacağını sanmam asla
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
« Yanıtla #352 : 13 Şubat 2014, 02:19:08 »
O haberin kaynağı yabancı bir voleybol forumunda yazan birisi. Pek güvenilecek bir tarafı yok.

Burada birisinin "Thaisa Fener'e geliyormuş öyle duydum" diyip, yarın bunun vmagazinde falan "öğrenildi, ulaşıldı" tarzında haber olarak çıkması gibi birşey.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #353 : 13 Şubat 2014, 11:57:02 »
Kim gidecegi her takimdan korkulur; Kazan da zaten guclu uc bes takimdan biri.  Gamova'nin artik eski Gamova olmadigi bariz.  Karakterini sevmedigim bir oyuncudur.  Bu arada, Seda muamelesi kesinlikle cekmem.  O seviyeyi bir tek Seda'ya tahsis etttim ben.  Ne Gamova ne de Centoni'yi (ne kadar karakter olarak sevmesem de) layik gormem!
vallaha besimimi ''ahı gitmiş vahı kalmış dedin de '' mevcut çaprazların durumuna bakınca halen o yaşında Gamova'nın ahı da yerinde vahı zaten yerinde :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #354 : 13 Şubat 2014, 13:42:43 »
Mantık yürütelim...

Kim Korece den başka bir dil bilmiyor..Tarzanca bir İngilizce..Biraz da tarzanca Türkçe...

İstanbulda bir düzeni var..Birde Korede...

Kız bu düzeni neden bıraksın?

Ayrıca Fenerbahçe seneye CL de..Kazan da orada..Üstelik kazan bizim verdiğimizden ne kadar fazla verir...Sanmam...

Ayrıca KAZAN gibi BET biyer İstanbul gibi cennete tercih edikmez...

Burada tonla Koreli var kazanda 1 tane bulamaz!!

Soğuk ve itici bir yer...

Birde uzun seyahatler olan bir lig oyuncular bıkmış durumdalar...

Burada bir ortamı var zor o iş..Bildiğin sallamasyon..O yuzden hiç panik yapmadım..Bu kız seneye de Mvp olacak CL de!

İlla Kazan diyorsa Alırız GamovaYI canım benim
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #355 : 13 Şubat 2014, 13:49:38 »
Hakan Dinçay'ı twitter'dan rahat bırakmamak lazım Kim'le uzun sözleşme imzalayalım diye, ben mesaj attım şimdiden ara ara atmaya devam edicem :D

Kim Fenerbahçe'de lig şampiyonluğu yaşamadı daha hoş bu sene yaşaması muhtemel, Türkiye kupası alamadı onu da alması muhtemel ama olsun hedefler bitmez. Geçen sene protokolden izlediği ŞL finalini gelecek sene MVP olarak kazanacak. Kurulacak kadro bunun teminatı olur. Kim oyun içerisinde ordinaryüs zekayla oynuyor, saha dışında bu imkanları reddecek kadar "saf" olamaz.

Acaba denildiği gibi sağlam bir sponsor bulursak F4'ü İstanbul'a alır mıyız acaba?

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #356 : 13 Şubat 2014, 13:54:19 »
Hakan Dinçay'ı twitter'dan rahat bırakmamak lazım Kim'le uzun sözleşme imzalayalım diye, ben mesaj attım şimdiden ara ara atmaya devam edicem :D

Kim Fenerbahçe'de lig şampiyonluğu yaşamadı daha hoş bu sene yaşaması muhtemel, Türkiye kupası alamadı onu da alması muhtemel ama olsun hedefler bitmez. Geçen sene protokolden izlediği ŞL finalini gelecek sene MVP olarak kazanacak. Kurulacak kadro bunun teminatı olur. Kim oyun içerisinde ordinaryüs zekayla oynuyor, saha dışında bu imkanları reddecek kadar "saf" olamaz.

Acaba denildiği gibi sağlam bir sponsor bulursak F4'ü İstanbul'a alır mıyız acaba?

Geçen sene ligde 3. olsaydık bu senede ŞLyi kazanırdık Kim de MVP olurdu. Gelecek sezon da olurdu. Bunun eziyetini çekiyoruz. 5 yabancıyla, Bauerle falan Vakıf bizim karşımıza çıkamazdı bu oyunuyla

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #357 : 13 Şubat 2014, 13:58:26 »
Keşke hakan Dinçay i karıştırmasaydin :) 8)
Yattı bu iş ... olası kötü bir durumda senaryo aynen şu.
Ahmet Ercanlar adlı gazeteci hemen kim'e bok atma sürecini başlatır.
'Kim 100 bin euro için fenerbahçe yi terk etti gibi lerinden haberler çıkar. Vs vs vs
Transfer için oyuncuya ulaşıyoruz gelmey razı oluyorlar ama bizimkiler de iş bitmiyor ne yazikki. 
Gizem /burutay örnekleri gibi
Hayırlısı olsun ama kim i birakmak büyük aptallik olur.
Seda ya yol verip ona boşuna verdiğimiz 200/300 bin euro (herneyse) Kim'e verelim.
Murat in yazdıklarına 1 e 1 katılıyorum. İstanbul çok cazip bir yer umarım bizde kalır.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #358 : 13 Şubat 2014, 14:22:55 »
Mantık yürütelim...

Kim Korece den başka bir dil bilmiyor..Tarzanca bir İngilizce..Biraz da tarzanca Türkçe...

İstanbulda bir düzeni var..Birde Korede...

Kız bu düzeni neden bıraksın?

Ayrıca Fenerbahçe seneye CL de..Kazan da orada..Üstelik kazan bizim verdiğimizden ne kadar fazla verir...Sanmam...

Ayrıca KAZAN gibi BET biyer İstanbul gibi cennete tercih edikmez...

Burada tonla Koreli var kazanda 1 tane bulamaz!!

Soğuk ve itici bir yer...

Birde uzun seyahatler olan bir lig oyuncular bıkmış durumdalar...

Burada bir ortamı var zor o iş..Bildiğin sallamasyon..O yuzden hiç panik yapmadım..Bu kız seneye de Mvp olacak CL de!

İlla Kazan diyorsa Alırız GamovaYI canım benim

Abi işte tam bu mantık yürütmeyi yöneticiler de yapıyor ve işi ciddiye almıyor

Sonra bir bakıyorsun oyuncu kuş olmuş uçmuş.

Fenerbahçe tarihi söz verdi/sözünü tutmadı veya 100bin dolar için gitti safsatalarıyla itibarsızlaştırılan oyunculara dair basiretsiz yönetim anlayışlarıyla doludur.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #359 : 13 Şubat 2014, 15:07:05 »
Hakan Dinçay ders almıştır biraz ya hadi onu geçtim Çiğdem Rasna var artık masaya yumruğunu vurur :D Şu Gizem Örge'yi kim almamışsa harbiden ayıp etmiş hele kız fanatik Fenerbahçeliyse. Merve'den filan daha güven veriyor. Cannes deplasmanı gibi altın set oynanan maçta iyi oynadı.