Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811458 defa)

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #360 : 13 Şubat 2014, 15:13:05 »
Valla ne yalan diimm ben bizim yöneticileri çok da güvenmiyorum hele hele Hakan Dinçay a... Malum bizimkilerde akıl var da fikir yok..
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #361 : 13 Şubat 2014, 15:23:13 »
Gİzem ile ben twitterdan çok sohbet ettik o zamanlar. dm den yürü kız. o sıra bursa'da idi ama fenerbahçe'liyim dedi .
bende twitterda Gizem'i alın nihan yerine vs diye yazmıştım RT filan etmişti. neyse uzun lafın kısası kız kendi menajeri ile beraber dereağzına kadar geldi ama biz istemedik niye çünkü takımda nihan vardı , emektar ya hani nihan sanırsın ki karın tokluğuna oynuyor. ulan 100 200 bin euro para alıp devamlı '' hata bende hata bende '' diyen kız yüzünden Gizem kaçtı ...
Okan dostumun dediği gibi o kadar çok hata varki , sebebi de başkan ve yönetim kadrosu sadece ticari kafa ile düşünüyorlar ve sonunda sıçıp batırıyorlar. bunun gibi bütün branşlarda bu örnek var , hataları toplasak buradan izmite otoban olur.
dün maçta amatör emaktarı Öcal ile de aynı konuşları konuştuk , transfer politikamız felaket , ucuz kontratlı oyuncu aldık mı sonrasını düşünmüyoruz , nasıl olsa o oyuncuya düşük para veriyoruz ya sömürebildiğimiz kadar sömürme politakası var
tamamen ticari bir yaklaşım
sonra Aurelio kötü , Tuncay kötü , Naz kötü , Emre kötü , kötü oğlu kötü böyle giderse hazır olalım bu sezon sonuda Caner kötü olur.

amatör branşlar da birşeyler doğru oluyor ise tamamen sosyal media da bizlerin yapmış olduğu baskılar ile oluyor

sizlere bir örnek vereyim de durumun vahimiyetini bi anlayın ,
geçen yaz burutay transfer mevzuları olduğu zaman
isim vermiyorum ama şubemizin tepesindekilerden birisinin mediadan bir abimize söylediği cümle aynen şu şekildedir. ( olay doğrudur isimler bende gizli )

..... '' ya ......... nasınsın, Burutay'ı transfer etmek istiyoruz ama biraz fazla para istiyor , twitterda biraz çocuğa baskı yapın ( taraftarlar yapsın ) fiyatı aşağıya çekelim o da gelmek istiyor sanırım , bu işi o zaman hallederiz.

sonrasını söylemiyorum hepimiz mevzuyu biliyoruz ...

bu gözler 2 sene önce bir gazeteci bozuntusunun

'' kim takımdan ayrılabilir ona 2 aydır kimse ulaşamıyor ( o sırada dünya şampiyonası veya grand prix vardı TELEVİZYONDAN bayağı bir izliyorduk kızı )  , 1.00 milyon euro yıllık sözleşme teklifi var gözümle gördüm'' haberleri ve tweetleri ile taraftarın önüne atılmaya çalıştığını gördük.

yani işin özeti bu vizyonsuzluk ile herşey olur , kim'de giderse ben şaşırmam..

ha derseniz ki madem vizyonsuz Avrupa şampiyonu nasıl oldu zirveye nasıl çıktık diye , o kısmada cevabımız hazır.

( o cevap benim hoşuma gitmiyor ama gerçekler böyle )

« Son Düzenleme: 13 Şubat 2014, 15:23:54 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #362 : 13 Şubat 2014, 15:52:25 »
@CEM KAPTAN...

Çok fazla bilgi kirliliği var voleybol şubesinde ama KİM konusunda bu yaz olanlar bizim hatamız değil...

Eleştiriyoruz ama bence bu sene Övülecek kadar güzel işler yapıldı şubede hakkını verelim...

Hakan Dinçay da insan o da hata yaptı ama bu sene o hatalar azaldı ve sanmıyorum bundan sonra güzel olacak herşey...

Casteglaninin kaybı nasıl anormalse bu sene takıma geri getirilmesi ve Arslanın o yaptığı saçmalıklardan sonra tekrardan takıma kazandırılıp takım bütünlüğünün kurulması da güzel...

Biz inanalım destek verelim bence...Onlarda hatalarından ders almıştırlar..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #363 : 13 Şubat 2014, 15:55:22 »
@CEM KAPTAN...

Çok fazla bilgi kirliliği var voleybol şubesinde ama KİM konusunda bu yaz olanlar bizim hatamız değil...

Eleştiriyoruz ama bence bu sene Övülecek kadar güzel işler yapıldı şubede hakkını verelim...

Hakan Dinçay da insan o da hata yaptı ama bu sene o hatalar azaldı ve sanmıyorum bundan sonra güzel olacak herşey...

Casteglaninin kaybı nasıl anormalse bu sene takıma geri getirilmesi ve Arslanın o yaptığı saçmalıklardan sonra tekrardan takıma kazandırılıp takım bütünlüğünün kurulması da güzel...

Biz inanalım destek verelim bence...Onlarda hatalarından ders almıştırlar..

Nedir mesela bilgi kirlilikleri ?

iyi yaptıkları var tabiki olacak mutlaka iyi işler yapmaları için başımızda duruyorlar bu klüp o yüzden onlara emanet.
genel kurul boşuna mı seçiyor onları
Kim mevzusunda bu yaz ne oldu ki ? ayrıca Kim konusunda önce taraftar sonra kim sonra da şubenin emeği çoktur ama sıralama benim yazdığım şekilde.

ayrıca destek oluyoruz tabiki murat'ım istiyoruz ki bu şubeler daha iyi yönetilsin hatalardan ders alınsın , yoksa amatör şubeleri yürütmek kolay değil çok zor ben onun farkındayım ama burada koca bir AMA var , Fenerbahçe taraftarı çok cefakar ve fedakar o yüzden bize bunu borçlular hiç kıvırma şansları yok
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2014, 15:56:52 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #364 : 13 Şubat 2014, 16:02:40 »
Nedir mesela bilgi kirlilikleri ?

iyi yaptıkları var tabiki olacak mutlaka iyi işler yapmaları için başımızda duruyorlar bu klüp o yüzden onlara emanet.
genel kurul boşuna mı seçiyor onları
Kim mevzusunda bu yaz ne oldu ki ? ayrıca Kim konusunda önce taraftar sonra kim sonra da şubenin emeği çoktur ama sıralama benim yazdığım şekilde.

Kim konusunda Şubenin değil birebir Kim in ve menejerinin hatası var...Kim in menejeri olmadık işler peşinde koştu...Oyuncu aslında 1 sene önce serbest kalacakken bu seneye kaldı işler...

Ayrıca Taraftarın etkisi fazladır..Şube darmadağan olacakken baskı yüzünden düzelttiler işleri..Buna da kabul..

Ama bizim düşündüğümüzü onların da düşünebilecekleri aşikardır abi..Tamam kızıyoruz ama bence Erkek voleybol konusunda özellikle çok emek harcadılar...

Twitterda Gürkut abi şahittir..Herkes sallamasyon haber yapıyordu...Naz konusundada aynısı yapıldı...

Hep bir bilgi kirliliği oldu..Bunun sebebi birazda Şube..Ama genelde bizim şubeden umudumuzu kesmemiz için saçma sapan haberler çıkardılar..Hep gazdı yuzde 99 u...

Kim konusunda daha Mart ayından itibaren çalışıyordu şubedekiler..Düşünün işte..Taa Eylülde müspet haber geldi hep o menejer yuzunden...

Bizden koreliler 2 milyon dolar istedi geçen sene...Biz vermedik..Oyuncunun menejeri saçma sapan bir imza yuzunden oyuncuyu yakıyordu neredeyse...

Gökhan biliyor konuyu
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #365 : 13 Şubat 2014, 16:23:28 »
Murat Kim mevzunun ne olduğunu ben geçen hafta izah ettim zaten hepimiz az çok mevzuyu biliyoruz , kim in koredeki sahiplerinin veya bağlı olduğu menajerlik şirketinin ve oradaki sistemin karmaşıklığı bir çok konuda engel olduğu aşikar

Hurriyet gazetesine o emre naz kim haberlerini kim yaptırdı ?
sen yaptırmadın bende yaptırmadın gürkut abi veya gürol abi de değil
Benim kızdığım ve üzüldüğüm noktalar bunlar ..
Castellani mevzusu evet geri dönmesi iyidir mutlaka ama abicim koskoca bir sene kaybettik niye ?

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #366 : 13 Şubat 2014, 16:34:22 »
Murat Kim mevzunun ne olduğunu ben geçen hafta izah ettim zaten hepimiz az çok mevzuyu biliyoruz , kim in koredeki sahiplerinin veya bağlı olduğu menajerlik şirketinin ve oradaki sistemin karmaşıklığı bir çok konuda engel olduğu aşikar

Hurriyet gazetesine o emre naz kim haberlerini kim yaptırdı ?
sen yaptırmadın bende yaptırmadın gürkut abi veya gürol abi de değil
Benim kızdığım ve üzüldüğüm noktalar bunlar ..
Castellani mevzusu evet geri dönmesi iyidir mutlaka ama abicim koskoca bir sene kaybettik niye ?

Abi İtalyanın en kariyerli adamı gelmedimi başımıza...Sorun o değildi sanki..Sorun şube içindeki bazı AKBABALAR olabilirmi?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #367 : 13 Şubat 2014, 16:37:55 »
Abi İtalyanın en kariyerli adamı gelmedimi başımıza...Sorun o değildi sanki..Sorun şube içindeki bazı AKBABALAR olabilirmi?

murat oralara girersek konu bitmez , Bagnoli'nin ve 1 senemizin gitmesine sebep olan adamlar ....
neyse ....
sezon sonu çifte şampiyonluk olsun da havamız yerine gelsin

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #368 : 13 Şubat 2014, 22:46:26 »
Arslan ne yapmış ki ¿¿

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #369 : 14 Şubat 2014, 00:38:52 »
Arslan ne yapmış ki ¿¿
Neler yapmadı ki ...
Boşver herşey iyi gidiyor keyfimiz kaçmasın.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #370 : 27 Şubat 2014, 17:00:13 »
Besim o hatun sakat yahu , 4 gözle bekleme 10 gözle bekle
haa diyorsan ki Koreli eşimden sonra birde USa li hatun alacam ikinci olarak ona laf etmem ama voleybolcu gözü ile boşuna bekleme

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #371 : 27 Şubat 2014, 17:09:25 »
Abicim, esim aslen ABD'li (anne tarafindan Kore).  Uymadi senin hesaba yani :) 

Carli Lloyd'un sakatligi gecti diye biliyorum.  Bir sikinti yok yani.

Stress kırığı var Besimcim...
5 ay sağlam kalır 3 ay oynayamaz ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #372 : 27 Şubat 2014, 17:30:43 »
Abicim, cizdigin tabloyu cok karamsar buldum.  O kadar ciddi bir problemi yok.  Hele pasorlerin sadece Avrupa maclarinda oynayabildigi bir lig icin hicbir sorun yaratmaz. 

Her iki dizinden de stress kırığı sakatlığı yaşadı besim ..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #373 : 27 Şubat 2014, 19:50:07 »
Ahhhhhhhh 8)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #374 : 27 Şubat 2014, 19:53:45 »
Sayın renktaşım Murat Kaya yı buraya bekliyoruz acilen:)) Vm de duyumları iyi olan bir üye renktaşa bir tüyo verdi ben tam anlamadım ama o biliyor. Lütfen neler geliştiğini açıklasın valla merakımdan çatliciimmmmm:))
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem