Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811522 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #60 : 06 Aralık 2013, 16:04:02 »
Dani Linds benimde çok beğendiğim bir pasör lakin şu yerli kısıtlamasında lükse girer. Ha Alırız Neslihan ı o zaman rahat rahat Dani yi koyarız pasör e ama yerli bir pç olmadan yabancı pasör bizim için sıkıntı oluşturur. O sebeple ben Ezgi Dilik ten yana hakkımı kullanıyorum. Bence şu anki durumda takıma monte edilebileceğimiz en iyi pasör o dur. Liberoda ise baktık olmuyor yine alt yapımızdan gelen Melis imiz var. Bence liberodada onun üzerinde durulursa biz karlı çıkarız. Ama önceliğimiz iyi yerli pç. Haa eu kuralı gelirse o zaman yabancı sıkıntısı çekmeyiz. O zaman dünya bir oyuncuyu takımına toplayan vakıf ile ecz düşünüsün:))
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #61 : 06 Aralık 2013, 16:04:32 »
Kim, Garay mutalaka tutulmalı ek olarakta Neslihan, Dani ve Thaisa bence mükemmel bir takım olur ( libero hariç :)) ama o her zaman kanayan yaramız oldu )

Brezilya ekolu iyidir de biraz da Cin'e mi girsek? Hui Ruoqi mesela?
Onun performansı çok dalgalıydi bu sene hem milli şampiyona da hemde Evergrande de izledim ozellikle manset alma kısmında sorun vardı. İlla ki Çinli dersen Zhu Ting var ama onu da manşetten azad etmek lazım yani komple değiller. Şuan Larson, Garay dışında iki tarafı da dengeli olan bir smaçör bilmiyorum.
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #62 : 06 Aralık 2013, 16:07:12 »
Geçmiş geride kaldı önümüze bakalım ama
Naz konusunda hata % 80 bizimdir
Örnek Emre Batur nasıl  hemen hızlıca gitti .  Maddi olarak Aradaki far çoktu haklı /haksız orası ayrı mesele.
Yabancı sınırı olduğu yerde ne olursa olsun Naz gibi pasörü bırakmayacaktık. Naz surecini herkes gibi bende yakindan takip ettim , yöneticilik becerisi sureci oraya kalmadan bitirmektir. Daha burutay  mevzusu üzerinden 2  ay geçti

Yani o kadar çok örnek varki bizim şube Yönetim hataları ile ilgili.
Gittikten sonra ki Naz .... yorum  yapmıyorum kendisini çok severim tarafım yani :) :)

NAZ olayında paradan daha farklı işler olmuş abi..Naz iddalı olacağı bir yeri kendisi istemiş..

2 kez konuşulmuş para konuşulmamış birinde.Hatta babası ile Hakan Dinçay da görüşmüş...

Orada 1*2 aylık bir GAFLET Zamanı var şubenin...Orada koptu kayış hala toparlama evresindeyiz...

Ben NAZ a kızmıyorum.kENDİ adına en iyi seçimi yapmış kız

Ah su yabanci siniri olmayacakti…  O zaman Naz'in adini bile telafuz etmez; onun gibilerine tamah etmezdik.

Ben TOM KOM var sanırım onun hastasıyım..Birde çok eleştirilen DANY LİNS resmen harika olmuş...

Neyse bencede EU serbest olacak bak gör o zaman bizim Yan gel yat bayan voleybolcularımız nasıl tutuşacak...Erkeklerde ise acil kalkmalı KOTA..

Dani Lins'teki gelisme beni de hayretler icinde birakti.  O kadar dalga geciyorduk ki :)

Yabanci pasorlerden bulmak isteyince bir suru iyi isim var.  Mesela uzun zamandir takip edemedigim ama cok begendigim Wei Qiuyue. Ognjenovic'te son durum nedir?

Seneye EŞ DURUMUNDAN bize...

Teo aldırır yanına!

Teo'ya yesil isik yaktin yani :)

Aslında ben CALATHES diyorumda..İşte onu alacaklar REEL de...
HaBaBaM GüM GüM GüM

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 06 Aralık 2013, 16:07:55 »
Gökhan ve irem harici herkes Seda konusunda hemfikir :)
Şu gelsin konusunda mutabik kalmak zor ama seda mesela fenerbahçe taraftarını fikren birleştirdi :):)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #64 : 06 Aralık 2013, 16:10:20 »
Gökhan ve irem harici herkes Seda konusunda hemfikir :)
Şu gelsin konusunda mutabik kalmak zor ama seda mesela fenerbahçe taraftarını fikren birleştirdi :):)

Nasil yani?  Seda hususunda aksini dusunen mi var?  Bu nasil mumkun olabilir?   :D

Gökhanla ben her konuda anlaşırız..

1 seda 2 iniguez...

O konuda O ak ben kara
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #65 : 06 Aralık 2013, 16:17:47 »
Ezgi Dilik şu takımda çok rahat yer alırdı, yani ona kiralık diyerek hak etmiyor gibisinden imma da mı bulundun bilmiyorum ama bence ağır haksızlık yapıldı ona.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 16:18:01 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

pasorcaprazi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 06 Aralık 2013, 16:27:17 »
Neriman'ı nereye alıyoruz ya, öncelikle zaten kulübü bırakmaz, bir diger nedeni de kendisinin ayrılacağını sanmıyorum, şu an ki kulübüyle bütünleşmiş sembol oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor...

Ezgi Dilik tamam yetenekli pasörde A takımda sudan çıkmış balıga döner emin olun

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #67 : 06 Aralık 2013, 16:33:33 »
Neriman'ı nereye alıyoruz ya, öncelikle zaten kulübü bırakmaz, bir diger nedeni de kendisinin ayrılacağını sanmıyorum, şu an ki kulübüyle bütünleşmiş sembol oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor...

Ezgi Dilik tamam yetenekli pasörde A takımda sudan çıkmış balıga döner emin olun

Burak bir dedikodu var..Neriman seneye Eczacıbaşı deniyor..Ama adı üstünde dedikodu
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #68 : 06 Aralık 2013, 16:40:40 »
Nihan dan sonra Seda aboovvv düşmanım da olsa acırım :))

Şimdi aklıma geldi acaba üstüne bonus olarak İpeğide mi versek ....
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 16:43:38 Gönderen: erik2929 »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #69 : 06 Aralık 2013, 16:45:02 »

Burak bir dedikodu var..Neriman seneye Eczacıbaşı deniyor..Ama adı üstünde dedikodu

Neriman =>>Eczacıbaşı Neslihan =>>Fenerbahçe Seda =>>Galatasaray mı yani 😊

Yok o forumda yazılan değil.Bana Özelden yazdı bir arkadaş.Tanırsınız aslında...

Seda konusunda bişey diyemem ama sanırım Neslihan ayrılacakmış..Orkun orda oldukça orası zor...

Bize yakın bence..İstersek olur o iş..

Birde sanırım NERİMAN da Eczacıbaşı demiş..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı eser55

• Üye
« Yanıtla #70 : 06 Aralık 2013, 16:46:53 »
voleybol konusunda bilgili değilim ama neslihandan ziyade neriman gelsin isterim.

---- EVLADIMA MİRAS BU SEVDA ---

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #71 : 06 Aralık 2013, 16:48:49 »

Yok o forumda yazılan değil.Bana Özelden yazdı bir arkadaş.Tanırsınız aslında...

Seda konusunda bişey diyemem ama sanırım Neslihan ayrılacakmış..Orkun orda oldukça orası zor...

Bize yakın bence..İstersek olur o iş..

Birde sanırım NERİMAN da Eczacıbaşı demiş..

Dese dese yelkovan demiştir siz onla konuşuyorsunuz çünkü 😉

Hehe..Aynen Bacım..

Ama dedikodu dedi o da...

Valla ben hayır demem...
HaBaBaM GüM GüM GüM

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 06 Aralık 2013, 16:54:26 »
Şuanda burası aktif :)
Zorunlu değildir ama mola/sosyal muhabbetler/ tanışma bölümüne çok detaylı olmazsada herkes kendini tanıtsa güzel olur.  :)
Dediğim gibi gönülden geliyorsa , yazarsaniz mutlu oluruz burası daha güzel daha aile olur .
Yazmazsanızda aile oluruz :) :)
Teşekkür ettim  8)
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 17:00:52 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #73 : 06 Aralık 2013, 17:06:23 »
Neslihan'ı hiç sevmem ama her zaman Gözde, Özge ikilisinden ayrı tutmuşumdur. Ben Neslihan'nın direk bir hatasını görmedim bize karşı yaptığı ama bizim taraftarla yıldızının hiç barışmadığı kesin.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #74 : 06 Aralık 2013, 17:45:28 »

Seda milli takım kampında gs tv röportajına çıkmacak kadar Fenerbahçeli.. Galatasaray a gitmezz
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 17:47:55 Gönderen: cemagrak »