Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1808964 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #45 : 06 Aralık 2013, 15:24:54 »
Hoşbuldum Hakan abi.. :)
Böyle renktaşlarımla dolu bir forum kurulduğu için öncelikle çok teşekkür ediyorum. :)
Voleyboldan anlayan arkadaşları da görünce Naz Aydemir'den konuşmak istiyorum biraz. Ben hala Naz'ı Vakıfbank'ta görünce gözlerim doluyor. Neden gittiğini anlayamayan insanlardanım. Kim biliyorsa en doğrusunu yazabilir mi acaba ??
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 15:25:31 Gönderen: magi »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #46 : 06 Aralık 2013, 15:28:01 »
Böyle renktaşlarımla dolu bir forum kurulduğu için öncelikle çok teşekkür ediyorum. :)
Voleyboldan anlayan arkadaşları da görünce Naz Aydemir'den konuşmak istiyorum biraz. Ben hala Naz'ı Vakıfbank'ta görünce gözlerim doluyor. Neden gittiğini anlayamayan insanlardanım. Kim biliyorsa en doğrusunu yazabilir mi acaba ??

Okulu nedeniyle şu günlerde pek sık uğrayamayan Erdenay ile biraz önce buralarda olan Cem Ağrak daha ayrıntılı bilgilendirir. Voleyboldan pek anlamam açıkçası. Şöyle diyeyim, benim vıoleybola ilgim Fenerbahçe'nin voleybol maçlarıyla sınırlıdır. Onları da olabildiğince hiç kaçırmadan izlerim; hepsi bu. :)

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #47 : 06 Aralık 2013, 15:29:37 »

Okulu nedeniyle şu günlerde pek sık uğrayamayan Erdenay ile biraz önce buralarda olan Cem Ağrak daha ayrıntılı bilgilendirir. Voleyboldan pek anlamam açıkçası. Şöyle diyeyim, benim vıoleybola ilgim Fenerbahçe'nin voleybol maçlarıyla sınırlıdır. Onları da olabildiğince hiç kaçırmadan izlerim; hepsi bu. :)

O zaman inşallah görürler bu sorumu :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #48 : 06 Aralık 2013, 15:32:50 »

Ben bu konu hakkında bazı şeyler duymuştum...

Ama sorun hem bizden hem ondan kaynaklı...Naz ayrılmak istedi..Biz de ısrarcı olamadık..Malesef şube içinde çok buyuk bir boşluk vardı.
HaBaBaM GüM GüM GüM

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 06 Aralık 2013, 15:40:02 »
Geçmiş geride kaldı önümüze bakalım ama
Naz konusunda hata % 80 bizimdir
Örnek Emre Batur nasıl  hemen hızlıca gitti .  Maddi olarak Aradaki far çoktu haklı /haksız orası ayrı mesele.
Yabancı sınırı olduğu yerde ne olursa olsun Naz gibi pasörü bırakmayacaktık. Naz surecini herkes gibi bende yakindan takip ettim , yöneticilik becerisi sureci oraya kalmadan bitirmektir. Daha burutay  mevzusu üzerinden 2  ay geçti

Yani o kadar çok örnek varki bizim şube Yönetim hataları ile ilgili.
Gittikten sonra ki Naz .... yorum  yapmıyorum kendisini çok severim tarafım yani :) :)
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 15:41:57 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #50 : 06 Aralık 2013, 15:42:09 »
O sezon şubeyi küçültmeyi göze alan bir Fenerbahçe yönetimi... Taraftardan gelen tepki üzerine çeki düzen vermeye kalktılar ama iş işten geçti. Bunu mu demek istiyorsunuz Cem bey?

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : 06 Aralık 2013, 15:44:13 »
O sezon şubeyi küçültmeyi göze alan bir Fenerbahçe yönetimi... Taraftardan gelen tepki üzerine çeki düzen vermeye kalktılar ama iş işten geçti. Bunu mu demek istiyorsunuz Cem bey?

Kesinlikle abi.. ze nin gidişi ,hele Castellani gidişi geri gelişi.
Taraftarın sanal ortamdaki tepki desteği subeyi ayakta tuttu dersek yeridir

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #52 : 06 Aralık 2013, 15:44:30 »
Örnek Emre Batur nasıl  hemen hızlıca gitti .  Maddi olarak Aradaki far çoktu haklı /haksız orası ayrı mesele.
Yabancı sınırı olduğu yerde ne olursa olsun Naz gibi pasörü bırakmayacaktık. Naz surecini herkes gibi bende yakindan takip ettim , yöneticilik becerisi sureci oraya kalmadan bitirmektir. Daha burutay  mevzusu üzerinden 2  ay geçti

Gittikten sonra ki Naz .... yorum  yapmıyorum kendisini çok severim tarafım yani :) :)

NAZ olayında paradan daha farklı işler olmuş abi..Naz iddalı olacağı bir yeri kendisi istemiş..

2 kez konuşulmuş para konuşulmamış birinde.Hatta babası ile Hakan Dinçay da görüşmüş...

Orada 1*2 aylık bir GAFLET Zamanı var şubenin...Orada koptu kayış hala toparlama evresindeyiz...

Ben NAZ a kızmıyorum.kENDİ adına en iyi seçimi yapmış kız
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #53 : 06 Aralık 2013, 15:47:37 »
Naz konusuda esfane oldu, her sezon bir iki kere bahsedilir/bahsedilecek en azından forumdan bağımsız olarak, buraya da sıçradı maalesef :)) Şahsi fikrim bence bu konuyu kapatmanın ve yeni arayışlara girmenin vakti geldi, bu saaten sonra zaten Naz kapıyi 1 milyondan açar,peki o kadar para verilir mi ? ..... Elimizde Ezgi diye bir değer var şuan ona yoğunlaşsak daha iyi gibi, hem altyapımız da işe yaradı deriz sonra.
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 06 Aralık 2013, 15:49:30 »
Naz ile ilgili Para demedim zaten muratim mevzuları hepsini muratim :)
Para emre ile ilgili.  Neyse önümüze bakalım. Geçmişten ders alalım yeter.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #55 : 06 Aralık 2013, 15:52:34 »

NAZ olayında paradan daha farklı işler olmuş abi..Naz iddalı olacağı bir yeri kendisi istemiş..

2 kez konuşulmuş para konuşulmamış birinde.Hatta babası ile Hakan Dinçay da görüşmüş...

Orada 1*2 aylık bir GAFLET Zamanı var şubenin...Orada koptu kayış hala toparlama evresindeyiz...

Ah su yabanci siniri olmayacakti…  O zaman Naz'in adini bile telafuz etmez; onun gibilerine tamah etmezdik.

Ben TOM KOM var sanırım onun hastasıyım..Birde çok eleştirilen DANY LİNS resmen harika olmuş...

Neyse bencede EU serbest olacak bak gör o zaman bizim Yan gel yat bayan voleybolcularımız nasıl tutuşacak...Erkeklerde ise acil kalkmalı KOTA..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #56 : 06 Aralık 2013, 15:54:25 »
          Naz konusundaki düşüncem bizim cl ye gidemeyecek olmamız ve maa nın etkisiydi. Para falan daha sonraki konulardı bana göre. Neslihan olayına gelince o olayda evet bende çok ama çok kızmıştım Neslihan a orda profesyonel davranmadı bu bir gerçek. Zaten iplerde o zaman koptu taraftarın istememesi olayı..Neslihan bize transferinde evet demişti ama sonra bizim tarafımızdan geri adım atıldı taraftar baskısı mı kemik tayfa mı ihtiyar heyetimi bilemiyorum artık sebebini.

Neslihan ı severim ama benim için tabiki bir Kim ,Eda ,Garay hatta Fabiana kadar değerli değildir.Lakin şu yerli oyuncu saçmalığında bizim için çok ama çok iyi olacağını düşünüyorum. Neriman gs den ayrılmaz. Ama Neslihan ecz da mutlu değil. Oyunundaki düşüşün pek çok sebebi vardır muhtemelen ve bu mutsuzlukta onlardan biri.Pasörleri Hanke Nesliden çok hücum ediyor neredeyse. Kan değişimi Neslihan a iyi gelecektir. Yaş konusu söyleniyor ama Sokolova bize geldiğinde 25 lik değildi . Oda yaşını başını almıştı . Ama takıma olan katkısı azımsanamayacak kadar çoktu.

Elif nasıl söylediklerini birer birer yuttuysa ki Elif in Neslihan gibi bir sakatlama olayı ve kendisine küfür edilmesi olayı olmadan bunları söylediği halde Fenerbahçeye gelip şimdi ise mutluluktan ağzı kulaklarını geçmiş ensesine doğru yol almış halde iken bize onların söylediklerini yalamalarını izlemek düşür. Bayağıda keyifli oluyor bu durum. :D ;D Libero Derya bildiğin Fanatik gs li. Kız futbol maçlarını bile kaçırmazken kalkıp Fenerbahçe ye geldi. Neslihan ohoo rahat rahat gelir.

Bence Neslihan da Fenerbahçe ye gelmek istiyor. Durum bunu gösteriyor. Seneye Neslihan ı alıp Garay ve Kim i de elimizde tutarsak süper olur.Pasör konusunda Özge diyenler var. Yahu geçen yıl bu Özge oynatamadığı için ecz yı madara etmedi mi? Çok düzgün oynatabilseydi zaten yerine Hanke alınmazdı. Özge den bu saatten sonra bir şey olmaz terli ellerinin derdini bir de biz çekmeyelim.
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2013, 22:23:08 Gönderen: cemagrak »
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #57 : 06 Aralık 2013, 15:55:32 »

Bulent, asagilayici bir anlamda kullanmadim.  Lutfen yanlis anlasilmasin.  Aksine, buraya uye olup yorum yapan herkesi, ulkenin cogunlugundan ayri bir yere koydum.  Voleybola ilgi duyman ve takip etmen bile fazlasiyla yeterli. 

Ozge'nin milli takimda olmasini bile yadirgayan biriyim.  Teknik olarak cok zayif oldugunu dusunuyorum.  Buyuk takimlarda oynayip da onun kadar basit hata yapan baska bir pasor var miydi?

Benim derdim sizden daha doyurucu bir mesaj görmekti.
Koyulaştırdığım yerdeki söyledikleriniz benim için yeterlidir. :)
...

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #58 : 06 Aralık 2013, 15:57:15 »
Kim, Garay mutalaka tutulmalı ek olarakta Neslihan, Dani ve Thaisa bence mükemmel bir takım olur ( libero hariç :)) ama o her zaman kanayan yaramız oldu )
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #59 : 06 Aralık 2013, 16:02:29 »

Ah su yabanci siniri olmayacakti…  O zaman Naz'in adini bile telafuz etmez; onun gibilerine tamah etmezdik.

Ben TOM KOM var sanırım onun hastasıyım..Birde çok eleştirilen DANY LİNS resmen harika olmuş...

Neyse bencede EU serbest olacak bak gör o zaman bizim Yan gel yat bayan voleybolcularımız nasıl tutuşacak...Erkeklerde ise acil kalkmalı KOTA..

Dani Lins'teki gelisme beni de hayretler icinde birakti.  O kadar dalga geciyorduk ki :)

Yabanci pasorlerden bulmak isteyince bir suru iyi isim var.  Mesela uzun zamandir takip edemedigim ama cok begendigim Wei Qiuyue. Ognjenovic'te son durum nedir?

Seneye EŞ DURUMUNDAN bize...

Teo aldırır yanına!
HaBaBaM GüM GüM GüM