Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1788847 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhanons

• Üye
  • Yer: Isparta
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2013, 13:06:09 »
Teşekkür ederim hoşbuldum :)
Hayır gelmez dememin sebebi şuydu ; o transfer döneminde Neslihan in açıklamasından alıntı yaptım..Eczacıbaşıbasi nin Türk voleybolunda çok önemli yeri olduğu vb. bir sürü şey dedi ve bizi tercih etmeyeceğini söyledi...elbetteki üzüntü verici ve nedenini bilmediğimiz kötü bir yaklaşım bize karşı..oysa ki bizim bu branş için yıllardır yaptığımız yatırım ve altyapı çalışmaları ortadayken...
Tamam Eczacıbaşıbasi çok mesai harcadı voleybol için zaman içinde,ancak biz öyle burun kivirilacak bir camia degiliz..
umarım hatasını anlar ..
 :)
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 13:09:26 Gönderen: cemagrak »

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 06 Aralık 2013, 13:11:51 »
Şu andaki pasörümüz Elif'in 2 sene önce biz söylediği bi tomar laf var, o yüzden her oyuncu her yere gider para konuşur :)

Oyuncular mevcut durumda gaza gelip sonradan yalayacakları cümleler kurmasa bu muhabbetler olmaz aslında :)  birçok örnek var bununla ilgili.
Etki tepki meselesi aslında bu işler ama oyuncu parkeye çıkıp kulaklarını kapatıp kendini oyuna vermeli , hele ki  bu işten para kazaniyor ise çok dikkat etmeli.

Bu arada hosgeldiniz.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 13:21:32 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #17 : 06 Aralık 2013, 13:19:34 »
Aynen aynı şeyi Elif söylemişti, bize gelince lafları değişti tabii, şuan da havalarda geziyor malumunuz ... ::)
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #18 : 06 Aralık 2013, 13:25:27 »
@ Hakan abi

Bende aslında aynı düşüncedeyim.
Lakin beğenmesek, istemesekde başarı bekliyorsak bunun önceliği yerli tercihlerinden geçiyor.
Bizim alt yapımız hali hazırda oyuncu yetiştiremiyor(hatta burada voleybola vakıf dostlarımızın söyledikleri üzere yetiştirdiğimiz iyi oyuncuları rakibimiz olan takımlara gönderme gibi bir durumda var).
O zaman vasat-vasat üstü yerlilere yönelmek zorundayız.
Sözleşmesi bitenlerde belli.
O yüzden Neslihan, Neriman hatta Özge(sanırım Polonya'ya transfer olmuş) isimlerinden bahsettim.

@ Cem abi

Kırk yılda bir tv'de Eczacı maçına denk geliyorum(bizim maçlar haricinde tv ile işim olmuyor).
O maçlarda da genel olarak Burcu Hakyemez'in yorumlarını duyuyorum ve onlar akılda kalıyor.
Kendisine en büyük eleştirinin dostlarını eleştirememek olduğu bilinen bir gerçek.
O yüzden ne yalan söyleyeyim Neslihan'da ki düşüşün farkında bile değilim. :)
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #19 : 06 Aralık 2013, 13:33:58 »
Şahsi düşüncem: Kulüp olarak daha ilkeli davranmak zorundayız.

Yarın Ergin Ataman bu takımın başına geçirilecek olsa bunu sineye çeker miyiz? Devamında gelecek başarı ne olursa olsun?

Yahut Fatih Terim'i futbol takımının başında görmek...

Maalesef onlar bizden daha ilkeli davranır ve böyle bir teklifi kabul dahi etmez. Ergin'i bilmem de...

Şöyle düşünelim: Biz bir şirketin patronu olsak... Ve zamanında birisi bize de, şirketimize de küfretse... Milyonlarca kişinin önünde bizi aşağılasa... Bir gün o adamı "başarı" için o şirkette işe almayı düşünür müsünüz?

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 06 Aralık 2013, 13:39:35 »
@ Bülent ;
Son derece haklısın değerli kardeşim.
Burcu Hakyemez Vakıfbank ve Eczacıbaşı mevzu oldumu eyyamın kralını yapar :)

Aslında mevzu basit. Adam gibi kariyerli bi hocaya şubeyi teslim edip ( Obradoviç ve Castellani örneği ) koltuğa yaslanıp rahat edeceğiz...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #21 : 06 Aralık 2013, 13:43:34 »
Neslihan
Neriman

Bu iki isimde sezon sonu boşa çıkıyor.
Yabancı sınırı 3 olduğu müddetçe yerli oyuncunun iyi olmasına mecburuz.
Seda miladını doldurdu , ben zaten yıllardır umutsuzum ama "işte bu maç onun maçı olacak " diye insanlar umutlanmaktan yoruldular. Bırakın ilerlemeyi geri gidiyor...

Ben Neslihan'ı sevmem yaş ve yaşanmışlıklari düşününce eskisi olması zor gibo geliyor.
Neriman'ı ( kesinlikle çapraz için ) kaçırmamak lazım

Ben diğer forumda Eczacıbaşı'nı çok yakından takip eden biriyle konuştum...

Muhtemel senaryo şu olacak dedi...

Neriman>Eczacıbaşı
Neslihan>FENER
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 13:47:36 Gönderen: cemagrak »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #22 : 06 Aralık 2013, 13:45:56 »
Neslihan küfür etti mi bilmiyorum ama zamanında kendisine çok edildi Fenerbahçe'li taraftarlar tarafından, etkiye tepki diyorum. Zaman içinde olgunlaşmış Fenerbahçe ve Neslihan birlikteliği neden olmasın. Her insan hata yapar bizde, başkaları da önemli olan hatalardan ders çıkarıp tekrarlamamak.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 13:48:29 Gönderen: cemagrak »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #23 : 06 Aralık 2013, 13:46:42 »
Işıl'ı da kadın basket takımına alalım. Tam olsun.

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 06 Aralık 2013, 13:55:54 »
Ben olaya mümkün mertebe sportif açıdan bakıyorum. Beni tanıyanlar kendisi ile ilgili fikirlerimi ona ne şekilde hitap ettiğimi bilirler ama buranın nezih ortamını bozmaya gerek yok.
Neslihan kötü hemde çok kötü , kafaca gitmiş bu spordan, özel yaşantısı çocuk vs yaş 31 olacak kendisine ihanet etti geliştirmedi kendisini..

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #25 : 06 Aralık 2013, 14:01:18 »
Hele kaptan Çiğdem'in ayağına basıp kariyerini bitirdiği sayı esnasında o acılar içinde kıvranırken ve herkes başına toplanmışken yumruğunu sıkıp salyalar saçarak sevinç gösterisine devam etmesi... Aklıma geldikçe kuduruyorum.

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 06 Aralık 2013, 14:12:35 »
Hele kaptan Çiğdem'in ayağına basıp kariyerini bitirdiği sayı esnasında o acılar içinde kıvranırken ve herkes başına toplanmışken yumruğunu sıkıp salyalar saçarak sevinç gösterisine devam etmesi... Aklıma geldikçe kuduruyorum.

Sakin abim :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #27 : 06 Aralık 2013, 14:17:14 »

Abi

Neslihan ile çiğdem arkadaşlar..İşin ilginç tarafı Neslihan orada hatalı davrandığını söyledi zaten ki voleybolda o sakatlıklar oluyor...Onunda suçu yok ama yanına gitmemesi skandaldır...

Neyse ben ne oyuncuların bizim takımlarımıza alındığını gördüğüm için Neslihan konusunda yumuşadım.
HaBaBaM GüM GüM GüM

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 06 Aralık 2013, 14:25:08 »

Abi

Neslihan ile çiğdem arkadaşlar..İşin ilginç tarafı Neslihan orada hatalı davrandığını söyledi zaten ki voleybolda o sakatlıklar oluyor...Onunda suçu yok ama yanına gitmemesi skandaldır...

Neyse ben ne oyuncuların bizim takımlarımıza alındığını gördüğüm için Neslihan konusunda yumuşadım.

Ikizlerden sonra sen yumuşacık oldun pamuk gibi adamsın.
Tek sıkıntı bayan basketbol kaybettiği zaman kayış kopuyor swnde :) :)

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #29 : 06 Aralık 2013, 14:28:32 »
Transferi yapacak olan da Çiğdemin kendisi sonuçta, biraz dramatik olacak ama tahminen aralarında çoktan halletmişlerdir.