Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1809061 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

irem

• Ziyaretçi
Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« : 25 Kasım 2013, 21:55:25 »
Fenerbahçe Bayan voleybol takımımız hakkında transfer dedikoduları...
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2021, 16:00:15 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

cemagrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2013, 00:28:46 »
Neslihan
Neriman

Bu iki isimde sezon sonu boşa çıkıyor.
Yabancı sınırı 3 olduğu müddetçe yerli oyuncunun iyi olmasına mecburuz.
Seda miladını doldurdu , ben zaten yıllardır umutsuzum ama "işte bu maç onun maçı olacak " diye insanlar umutlanmaktan yoruldular. Bırakın ilerlemeyi geri gidiyor...

Ben Neslihan'ı sevmem yaş ve yaşanmışlıklari düşününce eskisi olması zor gibo geliyor.
Neriman'ı ( kesinlikle çapraz için ) kaçırmamak lazım

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2013, 01:06:55 »
Pasör çaprazı Neslihan, pasör olarak Özge ile anlaşırsak yerli konusunda rahatlarız.
Üçüncü yabancı tercihini orta hatta yıllardır kanayan yaramız olan manşet alabilen liberoda bile kullanabiliriz.

Smaçör; Kim, Garay
Pasör Çaprazı; Neslihan
Pasör; Özge(zamanında vakıf'ın denediği gibi yedekte Nilay)
Orta; Eda, Bauer
Libero; xxx
...

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2013, 01:10:50 »
Neslihan bize gelirse lig bosa oynanir o kadar iddialiyim, suan ki durumuna bakilirsa Eczacıbaşıdan ayrilacak gibi ...
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2013, 10:34:16 »
ben bu konuda her ne kadar neslihan nerimandan daha iyi olsa da cem beye katılarak nerinamı tercih ederdim.(yaş, neslihanın karakteri vb.) eğer neriman gelirse pasörde de yabancı oynatılabilme lüksü olur Turkiye' de. liberoda da benim gözümde tüten ve bir yerlerde FB li diye okuduğum vakifın liberosu Gizem tek tercihim. sedanın miadının dolduğuna hatta geçtiği de artık bir gerçek. bir de transfer konuşulurken yabancı oyuncuların sözleşmeleri kaç yıllık onları da bilmek lazım. bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen...
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 10:44:51 Gönderen: cemagrak »
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2013, 10:37:39 »
ben bu konuda her ne kadar neslihan nerimandan daha iyi olsa da cem beye katılarak nerinamı tercih ederdim.(yaş, neslihanın karakteri vb.) eğer neriman gelirse pasörde de yabancı oynatılabilme lüksü olur TR de. liberoda da benim gözümde tüten ve bir yerlerde FB li diye okuduğum vakifın liberosu Gizem tek tercihim. sedanın miadının dolduğuna hatta geçtiği de artık bir gerçek. bir de transfer konuşulurken yabancı oyuncuların sözleşmeleri kaç yıllık onları da bilmek lazım. bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen...
Vakıfbank yedek liberosu gizem örge diyelim de yanlış anlaşılma olmasın :)

• Üye
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2013, 11:18:49 »
olabilir hata olmuş. :) benim dediğim asıl libero olan. ama onun da 2014e kadar sözleşmesi varmış. gizem örgenin sözleşmesi 2013 te bitiyormuş. 1993 doğumlu. gelse iyi olmaz mı?
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 11:26:42 Gönderen: sener_nureddin »

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2013, 11:39:08 »
Neriman iyi br Gsli ve bence kulubunde kalacak, Neslihan suan için tek olası durum bizim açımızdan.
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2013, 11:41:11 »
olabilir hata olmuş. :) benim dediğim asıl libero olan. ama onun da 2014e kadar sözleşmesi varmış. gizem örgenin sözleşmesi 2013 te bitiyormuş. 1993 doğumlu. gelse iyi olmaz mı?

Hata ne demek değerli dostum :) ben örge'yi kat ettigini zannettim.
Esas libero Gizem çok iyi libero dur ama fenerbahçe li değildir :)
Yeni kontrat imzaladı alacağımızı zannetmiyorum.
Diğer gizem e gelince . O fenerbahçe taraftarıdır. Geçen sene dereağzında kendisinin bize transferi için bayagi mücadele verdi ama bizimkiler ne yazikki istemedi o o fırsat kaçtı şimdilik.

O kadar çok hata varki değerli dostum buraya yazmak ile bitmez.   Neyse işler iyi gidiyor keyfimiI bozmaya gerek yok desteğe devam :)

• Üye
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2013, 11:56:42 »
yok keyif kaçırmak için değil zaten. beyin jimnastiği yaptığımız. bu gizemin sözleşmesi 2013 sonu itibariyle bitiyormuş. gencecik kız. geleceği olmasa vakıf almaz bence. geri alınabilir. öbür gizem zaten gelemez 2014 e kadar sözleşmesi var. Vakıfbank istediğini verip tutarlar zaten. bir de naz konusu var. 3 yıllık imzalamıştı. sözleşmesi bitince döndürülebilir mi acaba? çok isterim. gerçi içten içe kızıyorum ona ve yönetime ama hatanın neresinden dönülürse kar değil midir?

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2013, 12:33:21 »
Neriman zamanında N.Karpol'un bile dikkatini çekebilecek bir yetenekken(yanılıyor olabilirim ama bir dönem Rusya vatandaşlığına geçmesi gibi bir durumda mevcuttu) şuan ki bulunduğu seviye beklentilerin çok altında.
Şahsen Neriman ya da Neslihan arasında seçim yapsam her türlü Neslihan'ı seçerdim.

@ sener nureddin

Naz'ın yine bizde forma giymesini isterim ama Maa faktörü yüzünden bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum.
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #11 : 06 Aralık 2013, 12:47:29 »
Belki eski kafalıyım, belki profesyonel dünyanın gereklerini anlamıyorum. Ama benim isteğime kalsaydı, öyle bir yetkim olsaydı ne Tümer Metin, ne Emre Belözoğlu, ne Kaya Peker Fenerbahçe kulübünün kapısından geçebilirdi ve ne de Neslihan ve Fenerbahçe'ye laf sokmakla meşhur ikizler geçebilir.

Fenerbahçe forması Fenerbahçe'ye saygısızlık edenlerin giyemeyeceği kadar kutsaldır ve ne başarı, ne de kupa uğruna bu kutsallığa leke gelmesine müsaade edilmez, edilmemeli.

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 06 Aralık 2013, 12:52:21 »
Bülent ;
Karpol ile ilgili muhabbeti duymadım
Ama neriman 88 doğumlu , neslihan 83 lü .
Tabi aradaki 5 yaş önemli bir faktör.
Neslihan da ne yazikki 3 senedir çok kötü oynuyor.devamli geriliyor.
Yabancı yasağı olmazsa ikisini de kadroya katmayız ama Neriman mevcut durumda en iyi secenek gibi duruyor.
Neriman galatasaray da 4 numara oynuyor ki bence hata ediliyor onun manşet sıkıntısı var boşuna 4 numarada yipratmaya gerek yok.  Iyi bir çapraz olabilir.
Naz mevzusu ise Vakıfbank birakmaz ki gelsin geri :)
Ayrıca neslihan i hiç sevmem yahu  8)

Çevrimdışı ayhanons

• Üye
  • Yer: Isparta
« Yanıtla #13 : 06 Aralık 2013, 12:53:22 »
Arkadaşlar merhabalar
ben yeni katıldım aranıza;))
benim düşünceme göre,Neslihan bize gelmez ve daha önce Eczacıbaşıya imza atarken söylemisti bizi istemediğini...
Neriman alınınsa iyi olur ancak zannedersem o da gelmeyecek bize.. Vakıfbank büyük Gizem yanilmiyorsam Galatasaray' li,
Bence bizim şu an orta oyuncu problemimiz yok gibi..Bauer,EDA,GÖKCEN form tutmaya başladı zaten ve ipek
Ayrıca libero konusunda da üzerinde durulursa Merve daha iyi olacak... servis karşılamada çok zorlanıyor ancak defansta inanılmaz toplar çıkarıyor..şimdilik Derya ile idare ediyorlar...
bir arkadaşımızın yazdığı gibi şimdilik iyi gidiyorlar ve hep destek tam destek demek zorundayiz zaten;))
ancak planlamalara ve araştırmalara umarım başlamıştır bizim teknik ekip ve yönetim pasör konusunda...
saygılar Ayhan[/img]
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 13:01:41 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2013, 12:57:01 »
Ayhan, hoşgeldin aramıza. :)

Şu ilk cümlen ne kadar yaralayıcı benim için biliyor musun?

"Neslihan bize gelmez. Bunu açıkça söyledi."

Maalesef, bunu açıkça söyleyen birisinin bize gelmesi bizim açımızdan sıkıntı olmayacak; sıkıntı onun bunu istememesi...

İşte benim kabul edemediğim ve her ne olursa olsun kabul etmeyeceğim budur.